وکلا

10 تا از بهترین وکیل نوشهر ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است اختلافات پیش آمده برای رسیدگی به محاکم قضایی ارجاع داده شود. در چنین شرایطی، بهره مندی از دانش حقوقی الزامی است. در واقع آگاهی از قانون و مقررات از بروز خسارات احتمالی جلوگیری می کند. در صورت عدم اطلاع از مواد قانونی لازم است به وکیلی مجرب و معتبر اعتماد کنید. در این مطلب سعی داریم تعدادی از بهترین وکیل نوشهر را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن ها بتوانید نتیجه مطلوبتان را کسب کنید. لطفا تا انتهای مطلب در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل نوشهر

بهترین وکیل نوشهر کیست؟

حتی در شهری مانند نوشهر نیز تعدد وکلا به حدی بالا است که یافتن شاخص ترین و معتبرترین وکیل از بین آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر می رسد. در این شرایط لازم است متر و معیاری در دست داشته باشیم تا بتوانیم به کمک آن بهترین وکیل نوشهر را شناسایی کنیم. بهترین وکیل نوشهر دانش حقوقی بالایی برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری دارد و می تواند ضعف شما در این زمینه را جبران کند. او سعی می کند در قبال موکل خود صداقت و امانت را به یک میزان رعایت کند.

بهترین وکیل نوشهر توانسته است با حضور در محاکم قضایی مختلف، بر تجربیات قضایی خود بیفزاید و همین بالا بودن تجربه به او کمک می کند تا بتواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل مازندران دارای شجاعت و جسارتی مثال زدنی است که با اتکا به آن می تواند دفاع جانانه ای از موکل خود در میدان دادگاه ارائه دهد و قاضی را متقاعد کند تا به نفع موکل او رای دهد. او همواره اخلاق و رفتار حرفه ای دارد و جلب رضایت مندی موکل را در دستور کار خود قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

با توجه به اهمیتی که وکیل دارد تصمیم گرفتیم لیستی 10 نفره از وکیل خوب در نوشهر را معرفی کنیم برای شناخت آن ها تا انتهای مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل نوشهر سال 1403!

کاویان کاویان پور

کاویان کاویان پور وکیل نوشهر

آقای کاویان پور از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در نوشهر می باشند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری دارند و تجارب ارزشمندی را در سال های وکالت خود به دست آورده اند که کمک می کند تا پرونده های موکلین خود را در زمان بسیار کمتری به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان 15خرداد، ضلع جنوبی پارک نوید، مجتمع سینا، طبقه 4، واحد 17

شماره تماس: 09121306290

حبیب اله قزوینی ملاکلا

حبیب اله قزوینی ملاکلا وکیل نوشهر

آقای حبیب اله قزوینی ملاکلا وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … می باشند. ایشان دااری بیش از 14 سال سابقه در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف هستند و سوابق درخشانی را در این سال ها به دست آورده اند.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان فردوسی شمالی، خیابان فلسطین، ساختمان وکلا، طبقه ۲، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۵۴۹۰۷

سیروس سلیم زاده کاکرودی

سیروس سلیم زاده کاکرودی وکیل نوشهر

آقای سیروس سلیم زاده کاکرودی، وکیل پایه یک دادگستری در نوشهر، مشاور حقوقی در زمینه های مختلف و دارای سوابق بالا و درخشان در وکالت دعاوی مختلف می باشند. از خدمات ایشان می توان به ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری اشاره کنیم.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان فردوسی، طبقه فوقانی بانک سپه، مقابل بانک کشاورزی

شماره تماس: 09111912913

محمد حسین پور

محمد حسین پور وکیل نوشهر

آقای حسین پور یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری نوشهر و مشاور حقوقی در این شهر هستند. ایشان متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … می باشند و وکالت در انواع پرونده ها را بر عهده می گیرند. مشاوره ایشان به دو صورت تلفنی و حضوری ارائه می شود تا تمامی افراد امکان استفاده از دانش وکیل متخصص و بهره مندی از راهنمایی های وی را داشته باشند.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان فردوسی شمالی، روبروی بانک توسعه و تعاون، بالای فروشگاه گلسار، طبقه 2

شماره تماس: 09112902723

نبی الله صلاحی

نبی الله صلاحی وکیل نوشهر

آقای نبی الله صلاحی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در نوشهر می باشند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری دارند و با کسب تجارب ارزشمند و به کارگیری آنها در حل پرونده های موکلین، تلاش می کنند تا پرونده های موکل خود را در زمان بسیار کمتری به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر: نوشهر، همافران، خیابان 15خرداد، ساختمان مرزنشینان، طبقه 2

شماره تماس: 09121155727

محمد اختری

محمد اختری وکیل در نوشهر

جناب آقای محمد اختری وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های نوشهر می باشد. ایشان در تمامی حوزه ها فعالیت کرده و سابقه بسیار خوبی از خود به جا گذاشته است. رضایت موکلین او حاکی از پیگیری های منظم او از پرونده هاست. شما می توانید ازیک جلسه مشاوره رایگان آقای اختری استفاده کرده و با مهارت او آشنا شوید.

آدرس: نوشهر، خیابان الغدیر، پاساژ شایگان، طبقه ۲، واحد۷

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۳۹۵۱۶

عارف ابراهیمی

عارف ابراهیمی وکیل نوشهر

جناب آقای عارف ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در تمامی حوزه های خانواده، کیفری، ثبتی، بین المللی و حقوقی پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره در آن حوزه می پردازد. فعالیت تخصصی آقای ابراهیمی در حوزه ملکی و خانواده می باشد و تجربه های زیادی را در این مسیر کسب کرده است. شما می توانید جهت پیشبرد پرونده خود از او کمک بگیرید.

آدرس: نوشهر، فردسی شمالی، آپارتمان ۱۱۸، طبقه ۱، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۱۲۵۰۲۰

ایرج رضایی نژاد

جناب آقای ایرج رضایی نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 13سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در نوشهر مشغول وکالت می باشدایشان به صورت24/7 با هماهنگی قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان ۱۵ خرداد، جنب پاساژ قزوینی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۵۵۱۲۶

حسن پورحسین سریوی

جناب آقای حسن پورحسین سریوی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با 9 سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده در نوشهر مشغول وکالت می باشد.ایشان با دانش حقوقی و تبحر خاص پرونده موکلین را با موفقیت به سر انجامی خوش می رساند، وی به صورت 24/7 با هماهنگی قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: نوشهر، ابتدای خیابان فردوسی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر کلانتریان

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۴۱۲۹۶

عاطفه گیل

خانم عاطفه گیل وکیل پایه یک دادگستری در نوشهر مازندران توانسته با هوش حقوقی و بیان شیوا پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود جای دهد، از این رو ایشان یکی از وکلای نام دار نوشهر در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشد.

آدرس دفتر: نوشهر، میدان آزادی، بلوار سعدی، بعد از بهزیستی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۱۰۲۹۸

وکیل مرد یا زن؟

گاهی این سوال در انتخاب بهترین وکیل نوشهر پیش می آید که در روند رسیدگی به پرونده خود بهتر است از یک وکیل زن بهره مند شویم یا یک وکیل مرد؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که جنسیت و سن وکیل هیچ تاثیری در موفقیت در یک پرونده قضایی ندارد. در واقع معیارهای مهم تری از جنسیت وجود دارد که افراد در انتخاب وکیل می بایست به آن ها رجوع کرده و تحقیق را شروع کنند.

این درست است که معمولا خانم ها در دعاوی خود از وکیل زن و آقایان در دعاوی خود از وکیل مرد استفاده می کنند. همچنین بارها دیده شده است که افراد برای رسیدگی به پرونده خود در موضوعات کیفری به وکیل مرد و در موضوعات خانواده به وکیل زن اعتماد بیشتری دارند؛ اما همان طور که گفته شد لازم است علاوه بر سلیقه معیارهای دیگری را نیز مد نظر قرار داد؛ یعنی لازم است در بین وکلای زن یا مرد دنبال شاخص ترین آن ها باشید.

لازم است دانش حقوقی و تجربیات بهترین وکیل نوشهر را بررسی کنید. همچنین توجه به فن بیان یک وکیل جزو ضروریات است؛ زیرا دانش یک وکیل در نهایت از زبان او جاری خواهد شد و فن بیان جزو مهارت های اصلی است. فرقی ندارد که وکیل مرد یا زن باشد. فقط باید وکیل مرد یا زنی را انتخاب کنید که شجاع، با جسارت، با دانش، با تجربه، خوش اخلاق، امانت دار، صادق و… باشد. وکیل زن هیچ برتری نسبت به وکیل مرد ندارد و بر عکس. برتری تنها با دانش و مهارت وکلا محک زده می شود.

وکیل مرد یا زن؟

چه پرونده هایی به دیوان عالی کشور می رسند؟

دیوان عالی کشور بر اساس ماده 161 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است. این نهاد از خبره ترین قضات کشور برای مدتی پنج ساله شکل گرفته است که انتخاب آن ها بر عهده رئیس قوه قضائیه است. این مرجع بر شیوه اجرای صحیح قانون در سایر مراجع قضایی نظارت دارد و در واقع بالاترین محکمه قضایی در کشور محسوب می شود.

در روند رسیدگی به یک پرونده ابتدا دادگاه و در صورت اعتراض، دادگاه تجدید نظر حکم خود را در خصوص پرونده اعلام می‌کنند. در صورتی که حکم صادر شده از طرف قضات در این دو مرجع قضایی با یکدیگر کاملاً متفاوت باشند یا اگر قضات در روند رسیدگی به شکایت به مدارک و مستندات ارائه شده توسط خوانده یا خواهان بی‌توجه باشند و حکم ناعادلانه به نظر برسد، پرونده تحت شرایط بسیار خاص به دیوان عالی کشور فرستاده شده و این دیوان مسئول رسیدگی به شکایات خواهد شد. مجدداً باید تأکید کرد که طی کردن این مسیر فقط با داشتن بهترین وکیل نوشهر امکان پذیر است.

در واقع پس از اینکه قاضی حکم نهایی خود در خصوص پرونده را اعلام کرد، این حق برای دو طرف در نظر گرفته می‌شود که در مدت زمان مشخصی اعتراض خود را به طور مکتوب و رسمی به اطلاع دادگاه برسانند. البته باید دقت داشت که در برخی از موضوعات امکان اعتراض به حکم دادگاه وجود ندارد.

در صورتی که اعتراض طرفین شکایت وارد باشد، پرونده به دادگاه تجدید نظر ارجاع خواهد شد. در این دادگاه با بررسی شواهد حکم نهایی صادر می‌شود که امکان اعتراض به آن وجود ندارد. لازم به ذکر است که در برخی از پرونده‌های حساس و در شرایطی خاص می‌توان به حکم دادگاه تجدید نظر اعتراض کرد. در این صورت است که پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد. البته برای اینکه پرونده به دیوان عالی کشور برود به مهارت حقوقدان بستگی دارد. حال که با روند دادرسی آشنا شدید، تصور کنید که احتمال تغییر رای در دیوان عالی کشور چقدر می‌تواند حساس باشد!

برای اطلاع از پرونده های مرتبط به دیوان عالی کشور به مطلب چه پرونده هایی به دیوان عالی کشور می رسند؟ مراجعه کنید.

پرونده های ارجاع شده به دیوان عالی کشور

کلام آخر

در این مطلب ابتدا سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل نوشهر را ارائه دهیم تا با اتکا به آن ها بتوانید اختلافات پیش آمده در محاکم قضایی را حل و فصل کنید. در ادامه نیز به بررسی این موضوع پرداختیم که وکیل زن برای رسیدگی به پرونده بهتر است یا مرد. در پایان نیز با بررسی وظایف دیوان عالی کشور به مبحث پرونده های ارجاع شده به دیوان عالی کشور پرداختیم. حال از شما می خواهیم که در قسمت دیدگاه، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =

دکمه بازگشت به بالا