وکیل

10 تا از بهترین وکیل آمل ⚖️【سال1402】

انتخاب وکیل خوب از اصلی ترین دغدغه‌ های هر یک از افراد جامعه در زمان مواجهه با مشکلات حقوقی می باشد. هنگام انتخاب یک وکیل می بایست درنظر داشت که یک سری اصول اساسی وجود دارد و نیاز است تحقیقات لازم در این زمینه انجام شود تا افراد بتوانند به خوبی از حق و حقوق خود دفاع کنند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل آمل در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ساری

بهترین وکیل آمل کیست؟

بهترین وکیل آمل کیست؟

به طور کلی اینگونه می توان شرح داد که در انتخاب یک وکیل خوب می بایست اطمینان حاصل شود که وکیل مورد انتخاب اصول اخلاقی را رعایت می کند. در حقیقت یک وکیل دادگستری مجرب به علت آگاهی از قواعد و مسیرهای قانونی می تواند کار موکل را عقب بیندازد و البته معمولا بدین شکل است که وکیل دادگستری دانش خود را در مسیر سرعت بخشیدن و حصول نتیجه به کار می گیرد و اکثر وکلای دادگستری حفظ منفعت موکل را وظیفه خود می دانند و نسبت به آن متعهد هستند.

جهت انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد می توان از بین تمامی وکلایی که نسبت به مسائل حقوقی، آگاهی و تخصص بیشتری دارند، یکی را انتخاب نمود. حرفه وکالت، حرفه ای کاملاً ویژه و تخصصی است که نیازمند به داشتن تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق است. در واقع وکیل متخصصی است که در امور حقوقی به دیگران مشاوره های لازم را ارائه می کند و از حقوق فرد یا گروهی از افراد دفاع می‌ کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل آمل بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی بهترین وکیل آمل

خانم روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.
تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09020656649
آدرس دفتر
: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی
مشاهده پروفایل وکیل

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع بهترین وکیل آمل

خانم سونیا زارع وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. اخلاق نیکو، اعتماد به نفس، پشتکار بالا در حل پرونده، احساس مسئولیت در کار و … از ویژگی های خانم سونیا زارع می باشد.

وکالت تخصصی در کلیه پرونده های زیر انجام می شود:

 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی، پرونده های ثبتی
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، پرونده های شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی خانواده و طلاق
 • با بیش از ده سال سابقه کار و بیش از ۹۵٪موفقیت در پرونده ها

قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران و‌ آمل وجود دارد.
امکان مشاوره به صورت حضوری و آنلاین نیز میسر می باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سونیا زارع با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن ثابت: 01144442873
تلفن همراه: 09113217689
آدرس دفتر:
مازندران، آمل، خیابان قدیرنژاد، کوچه دادگستری، قدیر۹، ساختمان پارسین۷، طبقه۲، واحد۶، دفتر وکالت
مشاهده پروفایل وکیل

مصطفی عابدی

جناب آقای مصطفی عابدی

جناب آقای مصطفی عابدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از شناخته ترین وکلای کاربلد شهر آمل محسوب می شود. ایشان تا به امروز توانسته اند اعتبار بسیاری را در بین موکلین بدست آورند. برخی از مشخصات بارز رزومه ایشان عبارت است از:

 • دارای 11 سال سابقه کاری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، شهرداری و …

آدرس دفتر: آمل، بندرگز، خیابان آمل، روبروی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه یک

شماره تماس: 09119214035

محمد نیک نژاد

جناب آقای محمد نیک نژاد

جناب آقای محمد نیک نژاد یکی دیگر از وکلا معروف و شناخته شده در شهر آمل می باشد که تواسته است پرونده های قضایی مختلفی را با موفقیت پشت سر بگذارد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی هستند. بعضی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی و تجاری نظیر چک، قرارداد، اختلافات مالی، مناقصات، سفته، فاکتور، رسید عادی و …
 • دارای تخصص در حوزه جرایم علیه شخصیت و هویت نظیر توهین، اظهارات غیر واقعی، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، نشر اکاذیب، اکراه، ایجاد مزاحمت، افشای سر و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر خرید و فروش اموال غیر منقول، اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، زمین شهری و اوقاف، سرقفلی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: آمل، لاریجان، گزنک

شماره تماس: 09113205951

آزاده ابراهیمی اسکی

سرکار خانم آزاده ابراهیمی اسکی

سرکار خانم آزاده ابراهیمی اسکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان در امر وکالت تبحر خاصی دارند و موفق شده اند رزومه درخشانی را برای خود رقم بزنند. برخی از مشخصات ایشان به شرح موارد زیر است که عبارتند از:

 • دارای 9 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی
 • دارای تخصص در حوزه عقود و معاملات، تملک آپارتمان، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، رضوان سیزدهم، ساختمان ترنج، طبقه سوم

شماره تماس: 09112270901

فرشاد سلیمانی

جناب آقای فرشاد سلیمانی

جناب آقای فرشاد سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری و عضوی کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان دارای 13 سابقه وکالت هستند و از وکلای مجرب و باسابقه به شمار می روند. برخی از خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • امکان نگارش اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه خانواده، تملک آپارتمان، اسناد رسمی و تجاری، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه 1

شماره تماس: 09111270353

احمد عباسی

جناب آقای احمد عباسی

جناب آقای احمد عباسی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با موفقیت به سرانجام برساند. برخی از حوزه های حقوقی تخصص ایشان عبارت است از:

 • متخصص در دعاوی مالی، قرارداد نظیر چک، داوری، اختلافات مالی، قراردادها، مناقصات، سفته و …
 • متخصص در دعاوی املاک اعم از اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول و …
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب 2/4، برج آفتاب، طبقه 6، واحد 20

شماره تماس: 09111259770

انواع وکیل با حوزه های کاری متنوع

وکیل اداری: وکیل اداری به شخصی گفته می شود که بر اساس یک قرارداد وکالت اداری، وکیل کاری شخص دیگری شده است تا در ادارات گوناگون، کارهای اداری شخص دیگری را انجام دهد. مسئله مهمی که می بایست درنظر داشت این است که برای اینکه کسی بتواند وکیل اداری فردی بشود، لزومی به داشتن سواد حرفه ای حقوقی نیست و یا به زبان دیگر هر کس می تواند وکیل اداری شخص دیگری بشود.

وکیل تسخیری: وکیل تسخیری به وکیلی گفته می شود که از سوی دادگاه در امورات کیفری جهت دفاع از متهم به وکلای دادگستری ارجاع داده می‌ شود. در شاخه دعاوی کیفری شاکی و متهم حق دارند که از وکیل کمک بگیرند. در صورتی که متهم توانایی مالی جهت انتخاب و مشاوره گرفتن از وکیل خوب را نداشته باشد، می‌ تواند از دادگاه درخواست کند تا برای او وکیلی مناسب تعیین کند.

انواع وکیل با حوزه های کاری متنوع

اگر دادگاه تشخیص دهد که متهم توانایی انتخاب وکیل حقوقی را ندارد، با استفاده از بودجه دادگستری برای متهم وکیل تسخیری انتخاب می‌ کند.

وکیل قضایی: وکیل قضایی به فردی گفته می‌ شود که دارای پروانه وکالت است و به همین دلیل حق وکالت از اشخاص را در دادگاه‌ و دیگر مراجع قضایی در اختیار دارد. برای اینکه فردی بتواند وکیل قضایی شود، می بایست در رشته حقوق تحصیل کند و سپس از طریق قبولی در آزمون وکالت، از کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه، پروانه وکالت دادگستری دریافت کند.

یک وکیل قضایی خوب جهت رسیدن به این درجه، می بایست از مراحلی عبور کند که شامل امتحانات کتبی و شفاهی بوده و در این مسیر فرد می‌ تواند وکیل پایه یک دادگستری شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل رشت

چه تفاوتی میان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری وجود دارد؟

آنچه که واضح و مشخص است وکلای دادگستری برای اینکه بتوانند در تمامی امورات حقوقی، با هدف ارائه مشاوره حقوقی، تهیه و تنظیم دادخواست و لایحه برای موکل خود اعلام وکالت کنند، می بایست دارای پروانه وکالت دادگستری از مراجع قضایی مربوطه و قانونی باشند. این پروانه با دو عنوان مختلف به متقاضی پروانه وکالت تقدیم می گردد: پروانه وکالت دادگستری پایه یک و پایه دو.

وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری هر دو این اختیار را دارند که در حوزه انجام وکالت در امورات حقوقی فعالیت کنند، اما در برخی امورات با یکدیگر متفاوت هستند. از جمله اینکه وکیل پایه یک دادگستری این اجازه را دارد که بدون هیچ گونه محدودیتی در کلیه محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت حقوقی کنند.

چه تفاوتی میان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری وجود دارد؟

وکیل پایه دو تنها حق شرکت در گروهی از محاکم کیفری را دارد اعم از جرایم تعزیری حبس کمتر از 10سال، شلاق و جزای نقدی و همچنین در محاکم حقوقی پرونده های مالی کمتر از 50 میلیون تومان و تقاضاهای غیر مالی به جز اصل نکاح، طلاق، اثبات نسب و نفی نسب. وکلای پایه یک دادگستری در واقع بهترین و کاربلدترین نوع وکلا از لحاظ تجربه و سلسله مراتب در بین انواع وکلا می باشند. وکیل پایه یک دادگستری برای آنکه بتواند به این درجه در حرفه خود برسد، می بایست شرایط زیر را دارد باشد:

 • داشتن مدرک لیسانس در رشته حقوق
 • قبولی در آزمون پیچیده و دشوار وکالت
 • به اتمام رساندن دوره وکالت پایه دو دادگستری
 • داشتن صلاحیت عمومی، اخلاقی و مذهبی بر طبق استعلامات مختلف

کلام آخر

ممنونم از تمامی شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل آمل تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای مجرب و کاربلد در حوزه های حقوقی مختلف را معرفی کنیم. امیدواریم تمامی اطلاعات اشاره شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا