وکلا

10 تا از بهترین وکیل آمل ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

انتخاب وکیل خوب از اصلی ترین دغدغه‌ های هر یک از افراد جامعه در زمان مواجهه با مشکلات حقوقی می باشد. هنگام انتخاب یک وکیل می بایست درنظر داشت که یک سری اصول اساسی وجود دارد و نیاز است تحقیقات لازم در این زمینه انجام شود تا افراد بتوانند به خوبی از حق و حقوق خود دفاع کنند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل آمل در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل آمل کیست؟

بهترین وکیل آمل کیست؟

به طور کلی اینگونه می توان شرح داد که در انتخاب یک وکیل خوب می بایست اطمینان حاصل شود که وکیل مورد انتخاب اصول اخلاقی را رعایت می کند. در حقیقت بهترین وکیل آمل به علت آگاهی از قواعد و مسیرهای قانونی می تواند کار موکل را عقب بیندازد و البته معمولا بدین شکل است که وکیل دادگستری دانش خود را در مسیر سرعت بخشیدن و حصول نتیجه به کار می گیرد و اکثر وکلای دادگستری حفظ منفعت موکل را وظیفه خود می دانند و نسبت به آن متعهد هستند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل ساری

جهت انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد می توان از بین تمامی وکلایی که نسبت به مسائل حقوقی، آگاهی و تخصص بیشتری دارند، یکی را انتخاب نمود. حرفه وکالت، حرفه ای کاملاً ویژه و تخصصی است که نیازمند به داشتن تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق است. در واقع وکیل متخصصی است که در امور حقوقی به دیگران مشاوره های لازم را ارائه می کند و از حقوق فرد یا گروهی از افراد دفاع می‌ کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل آمل بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل آمل سال 1403!

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی بهترین وکیل آمل

خانم روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب). قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.
تلفن دفتر: 09020656649
آدرس دفتر:
مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی
مشاهده پروفایل وکیل


سونیا زارع تمسک

سونیا زارع بهترین وکیل آمل

خانم سونیا زارع تمسک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. اخلاق نیکو، اعتماد به نفس، پشتکار بالا در حل پرونده، احساس مسئولیت در کار و … از ویژگی های خانم سونیا زارع می باشد.

برخی سوابق و تخصص ایشان:

 • مشاور حقوقی دفتر نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شهرستان آمل
 • مشاور حقوقی شرکت های صنعتی در آمل و حومه استان
 • مدرس دانشگاه
 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی، پرونده های ثبتی
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، پرونده های شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی خانواده و طلاق
 • با بیش از ده سال سابقه کار و بیش از ۹۵٪موفقیت در پرونده ها

قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، همچنین امکان مشاوره تلفنی باهماهنگی از طریق دفتر میسر می باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سونیا زارع تمسک با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن ثابت: 01144442873
تلفن همراه: 09113217689
آدرس دفتر:
مازندران، آمل، خیابان قدیرنژاد، کوچه دادگستری، قدیر۹، ساختمان پارسین۷، طبقه۲، واحد۶، دفتر وکالت
مشاهده پروفایل وکیل


احمد عباسی

جناب آقای احمد عباسی

جناب آقای احمد عباسی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با موفقیت به سرانجام برساند. برخی از حوزه های حقوقی تخصص ایشان عبارت است از:

 • متخصص در دعاوی مالی، قرارداد نظیر چک، داوری، اختلافات مالی، قراردادها، مناقصات، سفته و …
 • متخصص در دعاوی املاک اعم از اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول و …
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب 2/4، برج آفتاب، طبقه 6، واحد 20

شماره تماس: 09111259770

محمد حسن علایی

محمدحسن علایی بهترین وکیل آمل

آقای محمدحسن علایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه بالا در حرفه وکالت و یکی از وکلای متخصص در شهر آمل هستند.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • کارشناس انعقاد قراردادهای بانک صادرات
 • معاونت اجرای احکام شهرداری‌های مناطق ۱۶،۸ و یک تهران
 • مشاور حقوقی شوراي اسلامي شهر آمل
 • مشاور حقوقی شرکت‌های مختلف آمل

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمدحسن علایی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 01143269531
تلفن همراه: 09111273082
آدرس دفتر:
آمل، خيابان امام رضا علیه السلام، نبش رضوان۲، ساختمان جام جم، طبقه ۴، دفتر وکالت محمدحسن علایی

محمد نیک نژاد

جناب آقای محمد نیک نژاد

جناب آقای محمد نیک نژاد یکی دیگر از وکلا معروف و شناخته شده در شهر آمل می باشد که تواسته است پرونده های قضایی مختلفی را با موفقیت پشت سر بگذارد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی هستند. بعضی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی و تجاری نظیر چک، قرارداد، اختلافات مالی، مناقصات، سفته، فاکتور، رسید عادی و …
 • دارای تخصص در حوزه جرایم علیه شخصیت و هویت نظیر توهین، اظهارات غیر واقعی، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، نشر اکاذیب، اکراه، ایجاد مزاحمت، افشای سر و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر خرید و فروش اموال غیر منقول، اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، زمین شهری و اوقاف، سرقفلی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: آمل، لاریجان، گزنک

شماره تماس: 09113205951

فرشاد سلیمانی

جناب آقای فرشاد سلیمانی

جناب آقای فرشاد سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری و عضوی کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان دارای 13 سابقه وکالت هستند و از وکلای مجرب و باسابقه به شمار می روند. برخی از خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • امکان نگارش اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه خانواده، تملک آپارتمان، اسناد رسمی و تجاری، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه 1

شماره تماس: 09111270353


انواع وکیل با حوزه های کاری متنوع

وکیل اداری: وکیل اداری به شخصی گفته می شود که بر اساس یک قرارداد وکالت اداری، وکیل کاری شخص دیگری شده است تا در ادارات گوناگون، کارهای اداری شخص دیگری را انجام دهد. مسئله مهمی که می بایست درنظر داشت این است که برای اینکه کسی بتواند وکیل اداری فردی بشود، لزومی به داشتن سواد حرفه ای حقوقی نیست و یا به زبان دیگر هر کس می تواند وکیل اداری شخص دیگری بشود.

وکیل تسخیری: وکیل تسخیری به وکیلی گفته می شود که از سوی دادگاه در امورات کیفری جهت دفاع از متهم به وکلای دادگستری ارجاع داده می‌ شود. در شاخه دعاوی کیفری شاکی و متهم حق دارند که از وکیل کمک بگیرند. در صورتی که متهم توانایی مالی جهت انتخاب و مشاوره گرفتن از وکیل خوب را نداشته باشد، می‌ تواند از دادگاه درخواست کند تا برای او وکیلی مناسب تعیین کند.

اگر دادگاه تشخیص دهد که متهم توانایی انتخاب وکیل حقوقی را ندارد، با استفاده از بودجه دادگستری برای متهم وکیل تسخیری انتخاب می‌ کند.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل زن در آمل

وکیل قضایی: وکیل قضایی به فردی گفته می‌ شود که دارای پروانه وکالت است و به همین دلیل حق وکالت از اشخاص را در دادگاه‌ و دیگر مراجع قضایی در اختیار دارد. برای اینکه فردی بتواند وکیل قضایی شود، می بایست در رشته حقوق تحصیل کند و سپس از طریق قبولی در آزمون وکالت، از کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه، پروانه وکالت دادگستری دریافت کند.

یک وکیل قضایی خوب جهت رسیدن به این درجه، می بایست از مراحلی عبور کند که شامل امتحانات کتبی و شفاهی بوده و در این مسیر فرد می‌ تواند وکیل پایه یک دادگستری شود.

انواع وکیل با حوزه های کاری متنوع

چه تفاوتی میان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری وجود دارد؟

آنچه که واضح و مشخص است وکلای دادگستری برای اینکه بتوانند در تمامی امورات حقوقی، با هدف ارائه مشاوره حقوقی، تهیه و تنظیم دادخواست و لایحه برای موکل خود اعلام وکالت کنند، می بایست دارای پروانه وکالت دادگستری از مراجع قضایی مربوطه و قانونی باشند. این پروانه با دو عنوان مختلف به متقاضی پروانه وکالت تقدیم می گردد: پروانه وکالت دادگستری پایه یک و پایه دو.

وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری هر دو این اختیار را دارند که در حوزه انجام وکالت در امورات حقوقی فعالیت کنند، اما در برخی امورات با یکدیگر متفاوت هستند. از جمله اینکه وکیل پایه یک دادگستری این اجازه را دارد که بدون هیچ گونه محدودیتی در کلیه محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت حقوقی کنند.

وکیل پایه دو تنها حق شرکت در گروهی از محاکم کیفری را دارد اعم از جرایم تعزیری حبس کمتر از 10سال، شلاق و جزای نقدی و همچنین در محاکم حقوقی پرونده های مالی کمتر از 50 میلیون تومان و تقاضاهای غیر مالی به جز اصل نکاح، طلاق، اثبات نسب و نفی نسب. وکلای پایه یک دادگستری در واقع بهترین و کاربلدترین نوع وکلا از لحاظ تجربه و سلسله مراتب در بین انواع وکلا می باشند. وکیل پایه یک دادگستری برای آنکه بتواند به این درجه در حرفه خود برسد، می بایست شرایط زیر را دارد باشد:

 • داشتن مدرک لیسانس در رشته حقوق
 • قبولی در آزمون پیچیده و دشوار وکالت
 • به اتمام رساندن دوره وکالت پایه دو دادگستری
 • داشتن صلاحیت عمومی، اخلاقی و مذهبی بر طبق استعلامات مختلف
چه تفاوتی میان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری وجود دارد؟

کلام آخر

ممنونم از تمامی شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل آمل تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای مجرب و کاربلد در حوزه های حقوقی مختلف را معرفی کنیم. امیدواریم تمامی اطلاعات اشاره شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4/5 - (6 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =

دکمه بازگشت به بالا