وکیل

10 تا از بهترین وکیل بابل ⚖️【سال1402】

هر اندازه که آگاهی و تجربه وکیل در مورد پرونده ها بیشتر باشد، اعتبار و شهرت وکیل بالا می رود. در جامعه امروزی، هرفردی به طریقی درگیر مشکلات حقوقی و کیفری است. به همین علت، افراد باید از حق و حقوق اجتماعی خود آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشند. اگر در شهر بابل زندگی می کنید، برای کسب اطلاعات در این زمینه می توانید از وکیل بابل مشاوره دریافت کنید. در ادامه مقاله تلاش کرده ایم تا ۱۰ تا از بهترین وکیل بابل را معرفی کنیم در سایت برترین وکیل همراه ما باشید‌.

بهترین وکیل بابل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل بابل کیست؟

بهترین وکیل بابل کسی است که تخصص و مهارت لازم را در ارتباط با دعاوی خانوادگی، ملکی، سایر دعاوی حقوقی یا کیفری داشته باشد. در دادگاه و دادسراهای بابل پرونده های زیادی در حال رسیدگی است که موکلین در این بازه زمانی نیاز دارند تا بهترین وکیل بابل را برای وکالت و آشنایی با نحوه رسیدگی به پرونده و مطالبات حقوقی خود در دادگاه پیدا کنند.

برای یافتن بهترین وکیل بابل با توجه به موضوع پرونده برای کسی که تا اکنون تجربه داشتن، پرونده های حقوقی و کیفری را نداشته است کار مشکلی است. ما در وبسایت برترین وکیل با فراهم کردن 10 وکیل خوب در بابل، انتخاب بهترین وکلای بابل را برای شما همراهان گرامی راحت تر کرده ایم با ما همراه باشید.

جناب آقای احمد رمضانی فوکلایی

جناب آقای احمد رمضانی فوکلایی

تحصیلات آقای فوکلایی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است از تخصص های آقای آقای فوکلایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل؛ خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش و انتقال مال غیر و…
 • دعاوی ملکی شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش و انتقال مال غیرمنقول، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک
 • دعاوی مالی و تجاری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، رسید عادی و…

آدرس دفتر: بابل، بابلسر، خیابان امام، دهقان، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09111119035

سرکار خانم راضیه فلاح خورشیدی

سرکار خانم راضیه فلاح خورشیدی

خانم فلاح خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بابل می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی هستند. تحصیلات خانم خورشیدی کارشناسی حقوق قضائی است.

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، روبه روی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، طبقه سوم غربی

شماره تماس: 0911118401

جناب آقای مسلم جال

جناب آقای مسلم جال

آقای جال وکیل پایه یک دادگستری در شهر بابل هستند. ایشان وکیل متخصص و با سابقه بالا در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی می باشند. تحصیلات آقای جال کارشناسی حقوق قضائی می باشد.

آدرس دفتر: بابل، چهارراه شهربانی، جنب جهاد دانشگاهی، طبقه سوم، لوازم خانگی

شماره تماس: 09111140668

جناب آقای ابراهیم نصیری آهنگر

جناب آقای ابراهیم نصیری آهنگر

آقای آهنگر وکیل پایه یک دادگستری در شهر بابل می باشد. از سوابق کاری و آموزشی ایشان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مدیر عامل موسسه حقوقی
 • داوری داوران ارشد عدالت گستر
 • مشاورحقوقی شرکت های حقوقی
 • وکیل شرکت بیمه
 • کارشناس ارشد حقوق حقوق خصوصی
 • سابقه وکالت از موسسات مالی و اعتباری
 • سوابق وکالتی در امور حقوقی، کیفری، ثبتی

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، ساختمان آویشن، طبقه 3

شماره تماس: 09113152847

جناب آقای سید سجاد رزاقی موسوی

جناب آقای سید سجاد رزاقی موسوی

آقای موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. دارای سابقه قضائی و بازپرس سابق دادگستری، دانش آموخته دوره ی دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی در دانشگاه تهران، مدرس دانشگاه، دارای بیش از 12 سال سابقه حقوقی، مدیر و وکیل حقوقی بانک ملی، تجارت، سپه، سامان هستند. ازسوابق آقای موسوی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • پذیرش دعاوی خانوادگی اعم از مطالبه مهریه، تمکین، حضانت فرزند، اجرت المثل و طلاق
 • پذیرش پرونده های دعاوی حقوقی اعم از خلع ید، التزام به تنظیم سند و تصرف عدوانی،
 • پرونده های دعاوی کیفری، اعم از جعل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، مواد مخدر و قتل
 • دعاوی امور اراضی و املاک، طرح دعاوی در دیوان عدالت اداری و دیوان و دیوان عالی کشور، تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی

آدرس دفتر: بابل، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7

شماره تماس: 09119104966

جناب آقای محمد حسین براری

جناب آقای محمد حسین براری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل می باشد وی با بیش از 7 سال سابقه وکالت فعال در زمینه های حقوقی شرکت های تجاری، خانواده و … در شهر بابل یکی از بهترین وکلای آن شهر می باشند.

آدرس دفتر: بابل، چهار راه فرهنگ ساختمان، جهانیان طبقه 7

شماره تماس: 09111189140

جناب آقای سید مظاهر کیانژاد تجنکی

جناب آقای سید مظاهر کیانژاد تجنکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق، تحصیلات حوزوی ( حوزه علمیه قم) فقه واصول، سابقه تدریس درحوزه ودانشگاه، سوابق مدیریتی ( مدیرارشد) درمسؤلیت های کشوری ولشکری ازجمله نیروی انتظامی و بیش از 10 سال سابقه وکالت را در شهر بابل دارند.

آدرس دفتر: بابل، شهرک طالقانی، مجتمع خانه آفتاب طبقه 1 واحد 2  

شماره تماس: 09112177584

جناب آقای شعبان شعبانی

جناب آقای شعبان شعبانی یکی دیگر از با تجربه ترین وکلای شهر بابل، وی به عنوان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند به شما در حل موضوعات پروندهای مختلف کمک کند و از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری نماید. وکیل شعبانی بسیار امانت‌دار بوده و تمام اطلاعات موکلین را نزد خود نگه می‌ دارد.

این وکیل متخصص از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار است و تجربه درخشانی در حوزه وکالت دارد.

آدرس دفتر: بابل، خیابان شریعتی معلم 3، ساختمان بهار303 طبقه 3

شماره تماس: 09111115897

ویژگی های وکیل خوب در بابل چیست؟

انتخاب بهترین وکیل در بابل یکی از مهمترین کارهایی است که افراد باید در مواجهه با امور قضایی انجام بدهند. در شرایط دشوار افراد و شرکت ها ممکن است که نیازمند یک راهنمایی از سوی فرد متخصص حقوقی باشند. یک وکیل حرفه ای می تواند تاثیر چشمگیری در موفقیت پرونده موکل خود داشته باشد.

ویژگی های وکیل خوب در بابل چیست؟

با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی جامعه که همه ی افراد درگیر پرونده قضایی هستند اکثرا افراد توانایی و تسلط کافی بر قوانین را نداشته و همین امر باعث شده است تا به دنبال یک وکیل با پشتکار عالی باشند. مشکل در اینجاست که انتخاب وکیل خوب در بابل با توجه به تعداد وکلای بالا در بابل کار سختی است به همین دلیل سایت برترین وکیل در این مقاله به معرفی بهترین وکلا در شهر بابل پرداخته است.

تعهد وکیل نسبت به موکل خود

در انتخاب و جستجو بهترین وکیل بابل، و در هنگام عقد قرارداد وکالت، همیشه باید این نکته را مورد توجه قرار بدهیم، که در قرارداد وکالت هم وکیل و هم موکل به یکدیگر تعهداتی خواهند داشت که باید از سوی طرفین قرارداد به دقت رعایت شود.

 تعهد وکیل نسبت به موکل خود

تعهدات موکل نسبت به وکیل:پرداخت هزینه وکالت که عبارتند از: هزینه سفر، کرایه و عوارض مالیات که وکیل از جیب خود پرداخته است.التزام عملی به تعهدات وکبل در قبال سایر اشخاص،زیرا وکیل به نمایندگی موکل، انجام وظیفه نموده استپرداخت اجرت وکیل که در وهله اول باید طبق توافق یا قرارداد پرداخت گردد.

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگزارم تا پایان مقاله بهترین وکیل بابل همراه ما بوده اید. در این مطلب سعی کردیم که به معرفی بهترین وکلا بپردازیم و همچنین ویژگی ها وکیل و تعهدات وکیل نسبت به موکل بپردازیم. خوشحال می شویم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا