وکیل

10 تا از بهترین وکیل بابلسر ⚖️【سال1402】

گاهی اوقات در مسیر زندگی خواسته یا ناخواسته با مشکلاتی رو به رو می شویم که حل آن ها نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی است. در چنین وضعیتی اگر از مواد قانونی بی اطلاع باشیم، ممکن است در آینده متحمل خسارات مادی و معنوی بسیاری شویم. در این شرایط مراجعه به یک وکیل شاخص و معتبر می تواند ما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری کند. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل بابلسر آشنا کنیم تا با مشورت گرفتن از آن بتوانید دعاوی حقوقی و کیفری خود را حل و فصل کنید. برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

بهترین وکیل بابلسر

بهترین وکیل بابلسر کیست؟

تعدد وکلا در شهری مانند بابلسر باعث می شود تا یافتن شاخص ترین وکیل کاری سخت و پیچیده به نظر برسد. برای حل این مشکل می بایست زمان زیادی را صرف تحقیق درباره سوابق و مهارت های وکلای مختلف کنید؛ اما لازم است اولویت هایی را مد نظر قرار داده تا با اتکا به آن ها بتوانید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. بهترین وکیل بابلسر دارای دانش حقوقی لازم برای ورود به پرونده و رسیدگی مطلوب به آن است. او از قوانین و مقررات اطلاع کامل دارد و می تواند اختلافات حقوقی را حل و فصل کند.

بهترین وکیل مازندران در طی سال های متمادی توانسته تجربیات بسیاری را از قبال دریافت پرونده های مختلف به دست آورد و از این رو، تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا اهداف شما در دعاوی حقوقی و کیفری محقق شود. بهترین وکیل بابلسر مهارت بالایی در فن بیان دارد و می تواند منظور خود را با دقت به قاضی مربوطه تفهیم کند.

بهترین وکیل بابلسر جسارت و شجاعت بالایی دارد و در راه دفاع از موکل خود حتی برای یک لحظه نیز از نفس نخواهد افتاد. او همواره با حسن اخلاق سعی دارد رفتار حرفه ای را در مواجهه با موکل از خود بروز دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در بابلسر بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

احمد رمضانی فوکلایی

احمد رمضانی فوکلایی وکیل بابلسر

آقای رمضانی وکیل پایه یک دادگستری در بابلسر، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه حقوقی بالا در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، شهرداری، اختلافات مالی، دعاوی سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق سرقفلی، تخلیه ید و … می باشند. ایشان تجارب ارزشمندی را در سابقه چندین ساله خود به دست آورده اند و تمام تلاش خود را می کنند تا پرونده موکل خود را در کمترین زمان ممکن حل کنند و به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر: بابلسر، خیابان امام، ساختمان دهقان، طبقه 1، واحد 5

شماره تماس: 09111119035

ابراهیم روان

آقای ابراهیم روان از وکلای بابلسر و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان بیش از 19 سال سابقه در حرفه وکالت و قبول پرونده های مختلف در مراجع قضایی دارند. برای دریافت مشاوره و اعطای وکالت می توانید از مشاوره هایشان بهره مند شوید.

آدرس دفتر: بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی ۲، ساختمان سیمیا، طبقه ۴، واحد ۱۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۶۳۰۷۰

احمد بهمنی

احمد بهمنی وکیل بابلسر

آقای بهمنی وکیل پایه یک دادگستری در بابلسر، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی هستند. ایشان در حرفه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری سابقه بالایی دارند و به انواع پرونده ها رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: بابلسر، میدان بسیج، بلوار شریفی، مجتمع گل، طبقه 6، واحد43

شماره تماس: 09337430236

زینب کاظمیان بابلی

زینب کاظمیان بابلی وکیل بابلسر

خانم کاظمیان وکیل پایه یک دادگستری در بابلسر، کارشناس حقوق، متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری، مطالبات، چک و سفته، تنظیم شکوائیه و لایحه و … هستند. ایشان از وکلای باسابقه در مازندران محسوب می شوند.

آدرس دفتر: بابلسر، چهارراه شریعتی، پاساژ ولیعصر، طبقه همکف

شماره تماس: 09115110987

مینا پاشنا

مینا پاشنا وکیل بابلسر

خانم مینا پاشنا یکی دیگر از وکلای متخصص در بابلسر هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و دارای بیش از 7 سال سابقه وکالتی می باشند. خانم پاشنا به صورت تلفنی و حضوری آمادگی ارائه مشاوره به متقاضیان را دارند.

آدرس دفتر: بابلسر، بلوار شریفی، مقابل سازمان تبلیغات اسلامی، ساختمان رزقی، طبقه 1، واحد 5 غربی

شماره تماس: 09398896462

وظایف بهترین وکیل بابلسر در قبال موکل

بهتر است بهترین وکیل بابلسر، موکل خود را به حضور بپذیرد و با نهایت دقت به صحبت های او گوش فرا دهد؛ زیرا در این صورت است که او از جوانب مختلف پرونده آگاه خواهد شد و می تواند بهترین راهکار را برای حل اختلاف پیشنهاد دهد. در این زمینه حفظ اخلاق و رفتار حرفه ای توسط بهترین وکیل بابلسر الزامی است.

بهترین وکیل بابلسر باید پس از مطالعه پرونده، نظر خود را به صورت شفاف و دقیق به موکل بازگو کند. او باید موقعیت موکل در پرونده را تشریح کرده و از دادن هر گونه قول و امید خلاف واقع خودداری کند. متاسفانه بارها دیده شده است که برخی از وکلا برای بازارگرمی اقدام به اظهارات غیرواقعی می کنند که این مسئله دور از رفتار حرفه ای است. حفظ رفتار حرفه ای از مهم ترین وظایف بهترین وکیل بابلسر در قبال موکل است.

بهترین وکیل بابلسر همواره باید ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند. مزیت این کار در این است که موکل می تواند با خیال آسوده تری به وکیل اعتماد کرده و جوانب ناپیدای پرونده را برای وکیل شرح دهد. فقط در این صورت است که اطلاعات وکیل از دعوی مربوطه افزایش پیدا می کند و چه بسا همین آگاهی باعث موفقیت در پرونده شود. رفتار بهترین وکیل بابلسر باید به شکلی باشد که اطمینان موکل را به خود جلب کند تا او دغدغه ای برای بیان حقایق نداشته باشد.

بهترین وکیل بابلسر

تفاوت اظهارنامه حقوقی و دادخواست در چیست؟

پیش از آن که بخواهیم تفاوت اظهارنامه قضایی و دادخواست را شرح دهیم، لازم است اطلاعات کاملی از هر کدام به دست آورید. در واقع اظهارنامه قضایی نوعی نامه حقوقی است که از طرف فرد یا بهترین وکیل بابلسر به مقصد اظهار شونده ارسال می گردد. در واقع زمانی که قرارداد یا توافقی بین دو نفر به امضا می رسد، برای هر کدام از آن ها تعهداتی در نظر گرفته می شود که طرفین ملزم به رعایت آن هستند.

در صورتی که یکی از طرفین قرارداد، به تعهدات خود پایبند نباشد یا آن که در زمان تعیین شده، آن را به انجام نرساند، دیگری حق طرح دعوی بر علیه او را دارد؛ اما در صورتی که فرد نخواهد اختلاف پیش آمده را به دادگاه ارجاع دهد، یا اینکه بخواهد پیش از طرح دعوی در دادگاه آخرین فرصت را به طرف مقابل بدهد، نامه حقوقی موسوم به اظهارنامه را برای او ارسال کرده و به صورت مسالمت آمیز از او درخواست می کند تا نسبت به ادای حق اظهار کننده اقدامات لازم را انجام دهد.

باید دقت داشته باشیم که اظهار شونده ملزم به پاسخگویی در قبال اظهارنامه قضایی نیست و طبق قانون می تواند آن را نادیده بگیرد؛ اما ذکر این نکته نیز ضروری است که این آخرین فرصت اظهار کننده به اظهار شونده است و پس از آن احتمال طرح دعوی در دادگاه وجود دارد. در صورتی که اظهار کننده از ادای حق خود توسط طرف مقابل ناامید باشد، اولین قدم برای شکایت تحریر دادخواست است. در واقع فرد با ارسال دادخواست، پیگیری اختلاف را به مراجع قضایی واگذار می کند.

نوشتن اظهارنامه قضایی مانند دادخواست با ظرافت و پیچیدگی های بسیاری همراه است. در واقع لازم است که در نوشتن این متون حقوقی نهایت دقت به خرج داده شود و در شیوه نگارش آن ها به گونه ای عمل شود که درخور مقام قضایی باشد. بهتر است نوشتن دادخواست و اظهارنامه قضایی به بهترین وکیل بابلسر سپرده شود تا آن ها با استفاده از دانش حقوقی و تجربیات خود در جهت تحریر آن به بهترین شکل اقدام کنند.

تفاوت دادخواست و اظهارنامه قضایی

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل بابلسر را برای شما شرح دهیم. در ادامه نیز با بیان معیارهایی سعی کردیم شما را در انتخاب معتبرترین وکیل یاری کنیم. همچنین در این مقاله مهم ترین وظایف وکیل در قبال موکل خود را بیان کردیم. در پایان نیز به توضیح یکی از مباحث حقوقی پرداختیم و تفاوت میان دادخواست و اظهارنامه قضایی را مورد بررسی قرار دادیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا پیشنهادی در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا