ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در قائم شهر ⚖️【سال1402】

مالکیت یکی از مهم‌ ترین حقوق افراد در جامعه است. افراد با خرید، فروش، اجاره، یا ارث، صاحب اموال و املاک می ‌شوند؛ اما گاهی اوقات ممکن است مشکلات حقوقی در زمینه املاک و مستغلات پیش بیاید. در این شرایط، داشتن یک وکیل ملکی خوب می‌ تواند بسیار کمک‌کننده باشد. وکیل ملکی، وکیلی است که در زمینه امور ملکی تخصص دارد و به افراد در حل و فصل مشکلات حقوقی مربوط به املاک و مستغلات کمک می ‌کند. باید به این موضوع توجه داشته باشید که توانایی یک وکیل بر روی نتیجه پرونده تاثیر مستقیم دارد. از این رو، در این مقاله در تلاش هستیم تا شما را با بهترین وکیل ملکی در قائم شهر آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی در قائم شهر

بهترین وکیل ملکی در قائم شهر کیست؟

حضور موفق در محاکم قضایی در طی سال های متمادی و حل و فصل اختلافات ملکی متعدد تجربیات گران بهایی را در اختیار برترین وکیل ملکی در قائم شهر قرار داده است. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تجربیات وکیل ملکی خوب در قائم شهر به او این امکان را می دهد تا با موفقیت گره های موجود در پرونده را بازگشایی کرده و بتواند به این شکل از منافع موکل خود دفاع کند. در واقع بهترین وکیل ملکی در قائم شهر با احاطه ای که به قوانین ملکی دارد می تواند مطلوب ترین راهکار را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

ممکن است افراد در به دست آوردن مالکیت زمین، ملک مسکونی، آپارتمان، ویلا و موارد دیگر با یکدیگر دچار اختلافاتی شوند. حل این اختلافات نیازمند این است که بهترین وکیل ملکی در قائم شهر تسلط کاملی بر روی حقوق ملکی داشته باشد و بتواند با مراجعه به تبصره های قانونی هر یک از طرفین دعوی را از حقوق قانونی شان مطلع سازد. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل قائم شهر به موکل کمک خواهد کرد تا اقدامات مثبت تری را در خصوص پرونده انجام داده و از بروز خسارات و صدمات جلوگیری کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در قائم شهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قائم شهر سال 1402

زیبا حاجی پور نجار

زیبا حاجی پور نجار بهترین وکیل ماکی در قائم شهر

خانم زیبا حاجی پور نجار وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده و یکی از وکلای زن خبره در قائم شهر هستند.

برخی از سوابق ایشان:

  • وکالت در انواع دعاوی حقوقی
  • وکالت در انواع دعاوی خانواده همچون، مطالبه مهریه، نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی و …
  • وکالت در انواع دعاوی ملکی همچون تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …

آدرس دفتر: قائمشهر، میدان امام، روبروی درب ترمینال

شماره تماس: 09111283826

محمد تقی محسن پور

 محمد تقی محسن پور وکیل ملکی در قائم شهر

جناب آقای محمد تقی محسن پور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین آقای محسن پور در زمینه ی پرونده های سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری و… فعالیت گسترده ای داشته اند.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان تهران، نبش البرز نهم، مجتمع کسری، طبقه۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۴۴

قباد لطیفی‌

 قباد لط‌یفی‌ وکیل ملکی در قائم شهر

جناب آقای قباد لطیفی با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب لطیفی متخصص در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده هستند. آقای لطیفی به دلیل تبحر و تجربه بالایی که دارند، پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته اند.

آدرس دفتر: قائم شهر، صدمتر بالاتر از کفش ملی، خیابان تهران، ساختمان توکلی، واحد۵

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۶۰۶۶۹

احمد معصومی گرجی

 احمد معصومی گرجی وکیل ملکی در قائم شهر

جناب آقای احمد معصومی گرجی یکی دیگر از وکلای خبره در شهر قائم شهر هستند. جناب معصومی گرجی در دعاوی ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث،اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید و… فعالیت می کنند. همچنین شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان برای پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان مدرس، ساختمان آمین۲۹، طبقه۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۸۷۱۷۹۰

رقیه صادقی قرا

 رقیه صادقی قرا وکیل ملکی در قائم شهر

سرکار خانم رقیه صادقی قرا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم صادقی قرا با بیش از ۱۰ سال سابقه در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. شما می توانید برای استفاده از تجربه ایشان و روند بهتر پرونده های خود از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، قراخیل، جنب دبرستان معراج

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۳۳۷۹۲

آتنا مبینی سراجی

 آتنا مبینی سراجی وکیل ملکی در قائم شهر

سرکار خانم آتنا مبینی سراجی وکیل و مشاورحقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مبینی سراجی یکی دیگر از وکلای با تجربه در زمینه دعاوی ملکی اعم از تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، اجاره هستند. می توانید از مشاوره های ایشان برای پیشبرد بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان ساری، جنب فروشگاه فرهنگیان

تلفن تماس: ۰۹۳۶۶۳۶۴۶۳۴

داور اسمعیلی سراجی

داور اسمعیلی سراجی وکیل و مشاور پایه یک قائم شهر

آقای داور اسمعیلی سراجی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در قائم شهر به صورت تخصصی و با تبحر مکفی در زمینه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد. او در تمامی امور به مراجعین به درستی مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل(امام)، جنب بانک ملی، مجتمع دهقان، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۲۸۵۸۷۷

نقی‌ آهنگر

نقی آهنگر  وکیل و مشاور پایه یک قائم شهر

آقای نقی آهنگر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در قائم شهر به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در محضر دادگاه با دانش حقوقی خود از موکل دفاع کرده و پرونده را به سمت موفقیت سوق می دهد. وی هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده و همچنین به افراد بسته به سختی پرونده هایشان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: قائم شهر ،خیابان تهران، چهار راه مسجد جامع، کوی تختی، جنب مجتمع تجاری جامع، مجتمع الماس، طبقه۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۲۶۵۱۱۸


سه نکته مهم در انتخاب وکیل ملکی قائم شهر

انتخاب بهترین وکیل ملکی در قائم شهر یکی از مهم‌ ترین تصمیماتی است که یک فرد می‌تواند در طول زندگی خود بگیرد. وکیل ملکی نقش مهمی در حل و فصل مشکلات حقوقی مربوط به املاک و مستغلات دارد؛ بنابراین، انتخاب یک وکیل ملکی خوب و متخصص ضروری است. یک وکیل ملکی خوب، یک مدافع واقعی برای حقوق موکل خود است. او با دانش و تجربه خود، می ‌تواند از حقوق موکل خود در برابر مشکلات حقوقی دفاع کند و به او کمک کند تا بهترین نتیجه را از پرونده خود به دست آورد.

به تخصص وکیل مورد نظر توجه داشته باشید: تجربه و تخصص وکیل ملکی یکی از مهم ‌ترین عوامل در انتخاب وکیل است. وکیل باید تجربه کافی در رسیدگی به پرونده‌ های ملکی داشته باشد و با قوانین و مقررات ملکی آشنا باشد. همچنین، وکیل باید در زمینه تخصصی مورد نظر شما تخصص داشته باشد. ذکر این نکته ضروری است که هر وکیلی نمی تواند شما را در رسیدگی به اهداف تعیین شده یاری کند. برای این کار لازم است تجربه و تخصص بهترین وکیل ملکی در قائم شهر را نیز در نظر بگیرید.

با توجه به حق الوکاله وکیل انتخاب نکنید: همواره یکی از مهم ترین موضوعاتی که در زمان انتخاب وکیل می بایست به آن توجه داشته باشید میزان دستمزد وکیل مورد نظر است. ممکن است شرایط اقتصادی مناسبی نداشته باشید و به دنبال وکلای مقرون به صرفه باشید. در این صورت باید ذکر کنیم که تنها توجه به قیمت یک وکیل می تواند اشتباهی مهلک از سوی شما باشد. در واقع لازم است از میان وکلای مقرون به صرفه نیز به دنبال شاخص ترین و معتبرترین آن ها باشید تا موفقیت در پرونده حاصل شود.

در خصوص مهارت های وکیل تحقیق کنید: انتخاب کورکورانه و شتاب زده وکیل می تواند شکست در دعاوی ملکی را به دنبال داشته باشد. ذکر این نکته الزامی است که دعاوی ملکی از جمله دعاوی پیچیده موجود در محاکم قضایی است که در صورت شکست در پرونده، خسارت های جبران ناپذیری برای موکل به وجود خواهد آمد. در ابتدا لازم است تمام وقت و انرژی خود را بر روی سنجش مهارت های وکیل ملکی منعطف کنید تا به این شکل بتوانید قدم مثبتی در استخدام وکلای کاربلد بردارید.

بهترین وکیل ملکی در قائم شهر

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل ملکی قائم شهر میرساند!

بدون توجه به معیارهای مناسب، از انتخاب وکلای مطرح عاجز خواهید بود. چرا که توجه به ویژگی های وکیل مورد نظر می تواند شما را به این نتیجه برساند که آیا این وکیل همان شخصی است که از او انتظار داشته اید یا خیر. در ادامه چند مورد از این معیارها را بررسی خواهیم کرد:

احترام به حقوق موکل: اخلاق حرفه ای حکم می کند که وکیل بهترین رفتار را با موکل خود داشته باشد. تنها در این صورت است که رابطه ای سازنده میان دو طرف شکل می گیرد و تعامل عمیق تر خواهد شد. هر گونه اتفاق مثبت در پرونده می تواند نتیجه اش را بر روی رای دادگاه بگذارد. به دنبال وکیل باشید که به حقوق موکل خود احترام می‌گذارد. وکیل باید در تمام مراحل رسیدگی به پرونده، حقوق موکل خود را رعایت کند و از آنها دفاع کند.

به روز بودن وکیل ملکی: همچنین لازم است به دنبال وکیل باشید که به روز باشد. قوانین و مقررات ملکی به طور مداوم در حال تغییر است؛ بنابراین، وکیل باید به روز باشد و از آخرین تغییرات قانونی آگاه باشد. در صورتی که وکیل علم خود را به روز نگه ندارد ممکن است در دادگاه با مشکلاتی رو به رو شود. چرا که در جلسات دادگاه به قوانین و تبصره هایی اشاره می کند که در قانون جدید با تغییراتی رو به رو شده اند. همین عدم تسلط وکیل برای او گران تمام خواهد شد و ممکن است او نتواند دفاع موثری را ارائه دهد.

فن بیان وکیل را نیز در نظر بگیرید: یکی از مهم ترین معیارهایی که وجود آن می بایست در وکیل ملکی مورد سنجش قرار بگیرد، فن بیان می باشد. فن بیان به معنای ادای درست دفاعیات در دادگاه است. در واقع کلام از جمله راه هایی است که دانش از آن جاری می شود و اگر وکیلی دانش بالایی داشته باشد و در عوض نتواند به خوبی منظور خود را به قضات مربوط به پرونده منتقل کند، نمی تواند به موفقیت چندانی دست پیدا کند. البته حرافی بهترین وکیل ملکی در قائم شهر جدای از فن بیان قوی است و قاضی تفاوت این دو را به خوبی می داند.

بهترین وکیل ملکی در قائم شهر

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در قائم شهر آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید از میان آن ها وکلای مطرح به خدمت بگیرید. در ادامه سه نکته مهم در خصوص انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز به معیارهای مهم برای استخدام و شناسایی وکیل اشاره داشتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا