کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قائم شهر ⚖️【سال1403】

جرم و جنایت، پدیده‌ای است که در تمام جوامع وجود دارد. در هر جامعه‌ ای، قوانینی برای مقابله با جرم و جنایت وضع شده است. هنگامی که فردی مرتکب جرمی می‌ شود، تحت تعقیب قانونی قرار می‌ گیرد و باید در دادگاه محاکمه شود. در این فرآیند، وکیل کیفری نقش مهمی ایفا می‌ کند. وکیل کیفری، وکیلی است که در امور کیفری تخصص دارد و به افراد در دفاع از خود در برابر اتهامات کمک می‌ کند. وکیل کیفری، سپر دفاعی شما در برابر اتهامات است. او با دانش و تجربه خود، از حقوق شما دفاع می‌ کند و تلاش دارد تا اتهامات علیه شما را رد کند؛ اما لازم است در انتخاب وکلای کیفری نهایت دقت را به کار بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در قائم شهر آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در قائم شهر

بهترین وکیل کیفری در قائم شهر کیست؟

برترین وکیل کیفری در قائم شهر در تمام مراحل رسیدگی به پرونده کیفری، از جمله تحقیقات مقدماتی، دادسرا و دادگاه، همراه شما خواهد بود. او به شما کمک می ‌کند تا در مراحل مختلف رسیدگی به پرونده، از حقوق خود آگاه باشید و آنها را اعمال کنید. وکیل کیفری خوب در قائم شهر در نظر دارد تا با آگاهی دادن در خصوص حقوق قانونی تان از پایمال شدن آن ها جلوگیری کرده و امکانی را فراهم کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانید اتهامات وارده را به نتیجه برسانید.

اگر متهم به ارتکاب جرمی هستید، حتما از خدمات یک وکیل کیفری مجرب استفاده کنید. بهترین وکیل کیفری در قائم شهر می ‌تواند به شما کمک کند تا از حقوق خود دفاع کنید و از مجازات ‌های سنگین جلوگیری کنید. بهترین وکیل قائم شهر از تغییرات قوانین کیفری آگاهی کامل دارد و همواره سعی می کند تا علم خود را به روز نگه دارد. دانش حقوقی و تجربیات بهترین وکیل کیفری در قائم شهر کلید حل مشکلات پیش آمده و کسب موفقیت در دادگاه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در قائم شهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قائم شهر سال 1403!

محسن نیک نژاد کوچکسرایی

 محسن نیک نژاد کوچکسرایی وکیل کیفری در قائم شهر

جناب آقای محسن نیک نژاد کوچکسرایی با بیش از 10 سال سابقه وکالت و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب نیک نژاد کوچکسرایی در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. جناب نیک نژاد کوچکسرایی مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار موکلین خود قرار می دهد.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان تهران، خیابان ابن سینا، جنب پاساژ کاوه، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۸۷۳۶۰

شکراله نعمتی قرا

 شکراله نعمتی قرا  وکیل کیفری در قائم شهر

جناب آقای شکراله نعمتی قرا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب نعمتی قرا در حوزه دعاوی کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و همچنین دعاوی خانواده، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. شما نیز می توانید برای سپردن پرونده های خود به ایشان، ابتدا از مشاوره های آقای نعمتی قرا استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، کوچه تیر(تلارچهارم)، داروخانه دکتر صادقی، طبقه 3

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۴۹۰۷۰۵

محمدابراهیم محمدی رستمی

 محمدابراهیم محمدی رستمی  وکیل کیفری در قائم شهر

جناب آقای محمدابراهیم محمدی رستمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب محمدی رستمی تخصص ویژه در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری از جمله مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و… دارند. می توانید توسط مشاوره هایی که ارائه می دهند، از تجربیاتشان راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان کوچکسرا، مقابل کوچه صدرا، نرسیده به زیر گذر کمربندی

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۶۳۸۴۳

حسن رضا کاکویی

 حسن رضا کاکویی وکیل کیفری در قائم شهر

جناب آقای حسن رضا کاکویی یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قائم شهر هستند. ایشان با سابقه بالایی که در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی دارند، می توانند پرونده های بسیاری را با موضوعات مختلف حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان ساری، جنب بانک صادرات مرکزی، طبقه فوقانی پاساژ مفیدی

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۸۸۹۰۵

معصومه موحدی

 معصومه موحدی وکیل کیفری در قائم شهر

سرکار خانم معصومه موحدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم موحدی در دعاوی همچون ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. شما نیز می توانید برای روند بهتر پرونده های خود و استفاده از تجربه های خانم موحدی در موضوعات مختلف، با ایشان تماس بگیرید و بهرمند شوید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، نبش کوچه پرورش، مجتمع ۱۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۴۸۳۷۱

نکاتی برای انتخاب وکیل کیفری در قائم شهر

انتخاب بهترین وکیل کیفری در قائم شهر یکی از مهم‌ ترین تصمیماتی است که یک فرد می‌ تواند در طول زندگی خود بگیرد. وکیل کیفری نقش مهمی در دفاع از حقوق متهم در برابر اتهامات دارد؛ بنابراین، انتخاب یک وکیل کیفری خوب و متخصص ضروری است. البته لازم است پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکلای کیفری، دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش دهید تا با مشکلی در آینده رو به رو نشوید. در ادامه به سه نکته مهم در انتخاب وکیل اشاره خواهیم داشت:

تجربه و تخصص وکیل: تجربه و تخصص وکیل کیفری یکی از مهم‌ ترین عوامل در انتخاب وکیل است. وکیل باید تجربه کافی در رسیدگی به پرونده‌ های کیفری داشته باشد و با قوانین و مقررات کیفری آشنا باشد. همچنین، وکیل باید در زمینه تخصصی مورد نظر شما تخصص داشته باشد. دقت داشته باشید که علم حقوق همواره با گستردگی هایی همراه است. تسلط به تمامی مباحث حقوقی برای تمامی وکلا مقدور نیست و برای حل و فصل دعاوی موجود باید به سراغ وکلایی بروید که در زمینه کیفری متخصص هستند.

مهارت‌ های ارتباطی وکیل: مهارت‌ های ارتباطی بهترین وکیل کیفری در قائم شهر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. وکیل باید بتواند به خوبی با موکل خود ارتباط برقرار کند و اطلاعات لازم را به او ارائه دهد. همچنین، وکیل باید بتواند در دادگاه به خوبی از موکل خود دفاع کند و نظر قضات را جلب کند. در صورتی که موکل با وکیل مورد نظر احساس راحتی داشته باشد می تواند او را از جوانب مختلف پرونده آگاه سازد و رازهای موجود در پرونده را بدون هیچ گونه ترس یا استرسی به او منتقل نماید.

قیمت خدمات وکیل: قیمت خدمات وکیل نیز یکی از عواملی است که باید در نظر گرفته شود. البته، قیمت خدمات وکیل نباید ملاک اصلی انتخاب وکیل باشد؛ اما بهتر است قبل از انتخاب وکیل، از قیمت خدمات او آگاه باشید. به میزان دستمزدی که لازم است به یک وکیل در ازای دریافت خدمات حقوقی مانند رسیدگی به پرونده پرداخت شود حق الوکاله گفته می شود. اطلاع از دستمزد وکیل کیفری می تواند به شما این امکان را بدهد تا تصمیمات بهتری در خصوص پرونده اتخاذ کنید و با آرامش بیشتری پرونده را دنبال نمایید.

بهترین وکیل کیفری در قائم شهر

تکلیف حق الوکاله وکیل کیفری قائم شهر در صورت شکست در پرونده

باید اشاره داشته باشیم که دعاوی کیفری پیچیده هستند و هر وکیلی با هر میزان از توانایی نیز ممکن است نتواند موفقیتی در دادگاه به دست آورد و موکل او به طور کامل محکوم شود. در واقع قراردادی با وکیل مورد نظر به امضا می رسد و تمامی تعهدات بهترین وکیل کیفری در قائم شهر در آن قید می گردد. وکیل موظف است توانایی و تجربیاتی که در طی سال های طولانی به دست آورده است را به کار بگیرد تا پرونده را به مسیر درستی هدایت کند؛ اما ممکن است برخلاف تلاش های بی وقفه وکیل، باز هم پرونده با شکست رو به رو شود.

حال سوالی که در شرایط شکست در پرونده های کیفری به وجود می آید این است که در این صورت تکلیف دستمزد وکیل چه خواهد شد؟ آیا موکل ملزم است که تمامی دستمزد وکیل را به صورت تمام و کمال در اختیار او قرار دهد یا اینکه مبلغی از آن کسر خواهد شد؟ در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که با مراجعه به آیین نامه می توانید تعرفه حق الوکاله برای حضور وکیل در دعاوی کیفری را جست و جو نمایید. در آیین نامه مذکور در خصوص تمامی دعاوی در همه شرایط پیش بینی های لازم در خصوص حق الوکاله صورت گرفته است.

البته باید به این موضوع دقت داشته باشید که وکالت شغلی آزاد است و وکیل می تواند بدون توجه به آیین نامه و تنها از طریق توافق با موکل دستمزد خود را مشخص کند و میزان آن را در قرارداد ذکر نماید؛ بنابراین لازم است در زمان امضای قرارداد با وکیل مورد نظر در خصوص میزان دستمزدی که او در ازای دریافت آن حاضر است پرونده را رسیدگی کند را مشخص کنید. این دستمزد با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند پیچیدگی های پرونده های کیفری و سابقه وکیل تعیین می شود.

علاوه بر مقدار حق الوکاله شما موظف هستید که تکلیف حق الوکاله در صورت بروز شرایط ناخوشایند در پرونده را نیز مشخص کنید. برای مثال ممکن است پرونده به هر دلیلی با شکست مواجه شود. در این شرایط نیز لازم است به این موضوع در قرارداد بپردازید که تکلیف حق الوکاله چه خواهد شد؛ بنابراین اگر در دعاوی مختلف از جمله حقوق کیفری با شکست مواجه شدید، برای تعیین حق الوکاله لازم است به مفاد قرارداد خود رجوع نمایید.

بهترین وکیل کیفری در قائم شهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در قائم شهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان و با دقت بالا بتوانید به وکلای شاخص دسترسی پیدا کنید. در ادامه به سه نکته مهم در خصوص انتخاب وکلای کیفری اشاره داشتیم و در انتها نیز تکلیف حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده را مشخص نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا