کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران ⚖️【سال1403】

اختیار خرید و فروش اموال هر کسی به عهده ی خودش می باشد و هیچکس حق فروش، اجاره دادن و … اموال دیگران را ندارد. فروش و انتقال مال غیر درواقع نوعی کلاهبرداری است و مجازات دارد. از نظر قانون، فروش و انتقال مال غیر عبارت است از نقل و انتقال نامشروع و غیرقانونی هر نوع مال که متعلق به دیگران است. در ادامه سعی در معرفی بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران را داریم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران کیست؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد یا در اطرافیان دیده باشید که مال منقول یا غیرمنقولی توسط فرد دیگری تصاحب شود و به فروش برسد، در این مواقع فرد مالباخته به وکیلی نیاز دارد که با دانش و آگاهی که از پرونده های کیفری و به خصوص پرونده های فروش مال غیر دارد، به فرد مالباخته کمک کند تا به حقوق خود برسد.

در سال های اخیر یکی از عمده ترین جرایم کیفری در دادگاه ها مربوط به دعاوی فروش مال غیر است. این پرونده مشکلات بسیار زیادی را برای افراد به ئوجود می آورد که پیگیری آن کار هر کسی نیست. باید به وکیلی متخصص در پرونده های کیفری مراجعه کنیم که سابقه پیگیری موفق پرونده فروش مال غیر را داشته باشد.

بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران فردی است که می تواند از چنین پرونده ای به خوبی دفاع کند. وی از موکل در برابر کلاهبرداری و انتقال مال غیر دفاع می کند. پرونده هایی که مرتبط با فروش و انتقال مال غیر هستند، نیاز به پیگیری های تخصصی دارند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل فروش مال غیر در تهران می پردازیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران سال 1403!

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل فروش مال غیر

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در دعوای فروش مال غیر می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


مهرناز حاجی جعفر

سرکار خانم مهرناز حاجی جعفر

خانم حاجی جعفر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و متخصص در دعاوی کیفری و فروش مال غیر هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و وکیل متخصص و وکالت تمامی پرونده های کیفری، ملکی، خانوادگی، دعاوی مرتبط با سازمان های دولتی همچون دیوان عدات اداری، دعاوی ثبتی، دعاوی مربوط به امور قراردادهای تجاری و مالی و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، خیابان سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا

شماره تماس: 09120482775

محمدرضا اسلامیان

 آقای محمدرضا اسلامیان وکیل فروش مال غیر در تهران

آقای اسلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در دعاوی کیفری به خصوص فروش مال غیر هستند. رتبه دو رقمی در آزمون وکالت را کسب نموده اند و وکیل و مشاور حقوقی شرکت لیزینگ ایران و شرق، وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه ملی و … از سوابق ایشان است. وکیل پرونده‌های کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل، مواد مخدر و سرقت، فروش مال غیر و … ، تنظیم قراردادهای ملکی اعم از مبایعه‌ نامه، اجاره‌ نامه و حل و فصل اختلافات از طریق داوری و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

شماره تماس: 09122308906

مهدی نصیری راد

جناب آقای مهدی نصیری راد وکیل فروش مال غیر در تهران

آقای نصیری راد از وکلای باسابقه تهران در پرونده های کیفری هستند. فروش مال غیر یکی از دعاوی است که توسط یشان پذیرفته می شود. بیشتر از 30 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه وکالت تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و مالی و خانوادگی دارند. ایشان از وکلای حاذق تهران هستند که از استراتژی های قانونی و حقوقی خلاقاه استفاده می کنند و میزان حق الوکاله ای که دریافت می کنند به صورت توافقی و باتوجه به پیشرفت پرونده است.

آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش

شماره تماس: 09121059481

احمد نوری

جناب آقای احمد نوری وکیل فروش مال غیر در تهران

آقای نوری وکیل پایه یک دادگستری تهران و متخصص در دعاوی کیفری هستند. مدیر موسسه حقوقی عدل گستر نوری سوآ در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. همچنین نویسنده مقالات متعددی در خصوص حقوق جزا هستند. از سوابق آقای نوری، عضویت در اتحادیه سراسری موسسات و سازمان های داوری ایران، عضویت در انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران و … است.

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان توسط ایشان انجام می شود. دریافت حق الوکاله توسط ایشان باتوجه به پیشرفت پرونده و حفظ حریم خصوصی موکلان است.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا، خیابان والی نژاد، پلاک 33، واحد 3

شماره تماس: 09121222831

حسن باقری نژاد بنام

 آقای حسن باقری نژاد بنام کیل فروش مال غیر در تهران

آقای باقری نژآد وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در امور دعاوی کیفری هستند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و بیش از 11 سال سابقه وکالت دارند. مشاور امور مالی دریایی شرکت های کشتیرانی بوده اند و انواع دعاوی کیفری، حقوق خصوصی همچون ارثیه و اموال شخصیه، دعاوی خانوادگی، تنظیم قرارداد، شکواییه و دادخواست توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تهران، منطقه 14، 20 متری افسریه شمالی، بین 15 متری دوم و سوم، مرکز خرید صدف، طبقه 2، پلاک 74

شماره تماس: 09128050381


فروش مال غیر به چه معنی است؟

به منظور درک بهتر این موضوع این طور می توان گفت که منظور از فروش مال غیر، همانطور که از نامش مشخص است، فروش و یا تصاحب اموال منقول و غیرمنقول دیگران است به طوری که فرد به انجام این کار کاملا آگاهی دارد. همینطور در فروش مال غیر، صاحب اصلی مال، بی اطلاع است و هیچگونه اجازه و یا وکالت نامه مبنی بر فروش مال به فروشنده نداده است.

فروش مال غیر یکی از جرایم کیفری است و جرم محسوب می شود. بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران که در حوزه جرایم و دعوی فروش مال غیر تخصص دارد نیز می تواند در این زمینه شما را راهنمایی نماید. پرونده های مرتبط با فروش مال غیر بسیار پیچیده هستند. باید مشخص شود که فروشنده به چه دلیل این کار را انجام داده است، وضعیت خریدار در این جرم چه می شود؟ و بسیاری موارد دیگر که موجب می شود تا برای پیگیری صحیح این دعاوی به وکیل متخصص در فروش مال غیر مراجعه کنیم.

فروش مال غیر به چه معنی است؟

ارکان جرم فروش مال غیر

جرم فروش مال غیر دارای سه رکن مادی، معنوی و قانونی است که در ادامه به آن می پردازیم:

رکن مادی: در این رکن نیازی به وجود وسایل کلاهبرداری، تسلیم مال و یا اغفال مال نمی باشد. در هنگام وقوع این جرم شخص مال باخته در صحنه حضور ندارد که مورد سوء استفاده و یا اغفال قرار بگیرد. در این جرم تنها فروش مال شخص دیگری توسط فرد مرتکب جرم کفایت می کند. اگر در این نوع معامله قولنامه ای مورد امضا قرار بگیرد، همان رکن مادی جرم فروش مال غیر می باشد.

رکن قانونی: در رکن قانونی فروش مال غیر، مجازات راجع به انتقال مال غیر مصوب 5 فروردین ماه 1308 جرم انگاری گردیده است. مطابق ماده 1 “کسی که مال غیر را با علم به اینکه مال غیر است به نحوی از انحاء عینا یا منفعتا بدون مجوز قانونی به دیگری منتقل کند کلاهبردار‌ محسوب می شود و مطابق ماده 238 قانون عمومی محکوم می‌شود و همچنین است انتقال‌ گیرنده که در حین معامله عالم به عدم مالکیت انتقال دهنده باشد”.

رکن معنوی: سو نیت و عمدی بودن انتقال مال غیر عنصر روانی در جرم فروش مال غیر است. به این معنی که شخص ابتدا باید قصد انتقال مال غیر را داشته باشد بعد اقدام به انتقال مال غیر کند تا مجازات شود ولی شخصی که بدون قصد و اشتباها مال دیگری را منتقل می کند مجازات نخواهد شد.

ارکان جرم فروش مال غیر

کلام آخر

تشکر میک نم که تا انتهای مقاله در بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران همراه ما بودید. فروش مال غیر از جمله جرایم کیفری محسوب می شود که باید توسط افرادی متخصص و با دانش بالا پیگیری شود. در این مقاله به معرفی وکلای متخصص و متبحر پرداختیم تا درصورت نیاز، انتخاب سریع و راحتی داشته باشید. امیدوارم که مطالب مورد استفاده تان قرار گرفته باشد. سوال و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا