خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در جردن ⚖️【سال1402】

موفقیت در دعاوی خانواده به‌خصوص در مواردی مانند مهریه، طلاق، نفقه، نشوز، عدم تمکین، حضانت فرزندان و … نیازمند اطلاع کامل از قانون و تجربه لازم در این زمینه است؛ بنابراین اگر به دنبال بهترین وکیل خانواده در جردن هستید تا دعاوی خود را با خیالی آسوده به آن‌ها بسپارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در جردن کیست؟

بهترین وکیل خانواده در جردن کیست؟

بهترین وکیل خانواده در جردن، وکیلی است که وکالت پایه یک دادگستری دارد و در زمینه انواع دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه و … اطلاعات جامع دارد و تجارب ارزنده ای کسب نموده است.

دعاوی خانوادگی یک از مهم ترین و رایج ترین شاخه های دعاوی حقوقی است که در دادگاه ها مطرح می گردد. به همین دلیل برخی از وکلا که به شکل کاملا اختصاصی در این حوزه فعالیت می کنند را به عنوان وکیل خانواده و یا متخصص در دعاوی خانواده نامگذاری می کنند، این وکلا به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای در این حوزه مشغول شده و به دعاوی خانواده رسیدگی کنند.

بهترین وکیل جردن کسی است که بتواند با بکارگیری علم و دانش حقوقی که از آن برخوردار است به نفع موکل خود از لحاظ مطرح نمودن شکایت و یا دعوای بی مبنا جلوگیری کند و جریان دادرسی را با سرعت بیشتری پیش ببرد، در نتیجه می توان گفت که با اعتماد به یک وکیل مجرب می توان از موفقیت در پرونده اطمینان حاصل نمود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در جردن بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آذین طالبی

آذین طالبی وکیل خانواده در جردن

خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با پروانه صادره به شماره 1635 از سوی کانون وکلای دادگستری از سال 1389 با بیش از 13 سال سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و با بکارگیری درست از تخصص، توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر جردن قرار دهد.

وکیل آذین طالبی سابقه درخشانی در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده دارند. ایشان با رعایت اصل امانتداری در حرفه خود، وکیل موفقی برای بسیاری از ایرانیان مقیم در خارج از کشور بوده و می باشند. همچنین به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، قرارداد نویسی، اختلافات ناشی از قراردادها و دعاوی ناشی از قراردادهای عمرانی مابین کارفرما و پیمانکار با گذراندن دوره حرفه ای شرایط عمومی و خصوصی پیمان، فعالیت و قبول پرونده می نمایند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید. (حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره مستقیم: 09122989050
شماره تماس: 09120403134
آدرس دفتر:
 تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

پندار ساغری

پندار ساغری وکیل خانواده در جردن

آقای ساغری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران، دارای تخصص در پیگیری دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی می باشند. همچنین ایشان به ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز خدمات وکالتی ارائه می دهند. سایر تخصص های ایشان در زمینه پذیرش پرونده در دیوان عالی کشور، دادگاه انقلاب، دیوان عدالت اداری و سازمان تعزیرات حکومتی است.

آدرس دفتر: جردن، خیابان گلفام، ساختمان گلفام، پلاک 68، طبه همکف، واحد 4

شماره تماس: 09121062279

مهرداد دریاباری

مهرداد دریاباری وکیل خانواده در جردن

آقای دریاباری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و همین طور متخصص در پرونده های مالیاتی هستند. آقای دریاباری به دعاوی بازرگانی بین المللی، وکالت در داوری تجاری بین المللی، تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی رسیدگی می کنند. ارائه خدمات حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور، بررسی دعاوی بانکی، بررسی پرونده های ملکی و … از جمله فعالیت های آقای دریاباری است.

همینطور آقای دریاباری خدمات مشاوره حقوقی و انجام وکالت در زمینه تجارت و امور شرکت های تجاری را انجام می دهند. آقای دریاباری به پرونده های مالیاتی اشخاص حقوقی، تراکنش های مشکوک بانکی و مالیات بر ارث رسیدگی و پیگیری های لازم را به عمل می آورند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، قبادیان شرقی، پلاک 15، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 09123050196

بابک خونساری

بابک خونساری وکیل خانواده در جردن

آقای خونساری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دااری سابقه بالا در وکالت می باشند. پذیرش دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق کالا، دعاوی تجاری، قراردادهای بین المللی، دعاوی مسکن و شهرسازی، مطالبات چک و سفته و … توسط ایشان انجام می شود.

از سوابق کاری و آموزشی آقای خونساری می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • متخصص در جرایم رایانه ای
 • متخصص در دعاوی تجارت الکترونیکی
 • تجربه دعاوی قاچاق کالا
 • دعاوی تجاری، ادارات مسکن و شهرسازی
 • اسناد تجاری چک و سفته
 • انجام بیش از 1000 پرونده

آدرس دفتر: تهران، جردن، بالاتر از میرداماد، پلاک 3 واحد 18

شماره تماس: 88657789

وظایف بهترین وکیل خانواده در جردن

وظایف بهترین وکیل خانواده در جردن

ایجاد صلح و سازی بین زوجین را می‌توان مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظیفه هر وکیلی در نظر گرفت. چنانچه دو طرف به هر دلیلی تصمیم به جدایی گرفته باشند، وکیل موظف است از حق و حقوقی که قانون برای موکل در نظر گرفته است، دفاع کند. دعاوی خانواده ممکن است بر سر مسائل مختلفی رخ دهد و اگر حقوق خود بی‌اطلاع باشیم ممکن است مشکلاتی زیادی پیش روی ما قرار بگیرد.

امروزه وکلای زیادی در سراسر کشور مشغول به کار هستند اما عقل حکم می‌کند که دعاوی خانواده خود را در اختیار بهترین‌ها قرار دهیم تا مطلوب‌ترین نتیجه حاصل شود. با انتخاب بهترین وکیل خانواده در جردن قادر خواهید بود بهترین راهکار برای گرفتن طلاق، دریافت مهریه، پرداخت نفقه و … را برگزینید.

لازم است وکیل خانواده در یکی از حوزه‌های دعاوی حقوقی یا کیفری تجربه فعالیت داشته باشد تا بهترین نتیجه را در پرونده‌ها حاصل شود. وظایف دیگر وکیل خانواده پیگیری و انجام کارهای پرونده موکل، حضور در دادگاه به‌عنوان نماینده موکل و همچنین ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت در دادگاه است.

در چه مواردی می‌توان به وکیل خانواده مراجعه کرد؟

اکثر افراد تجربه و دانش لازم برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی خود را ندارند. از طرفی مباحث مربوط به دعاوی خانواده از پیچیدگی‌های خاص خود برخوردار است. هرگونه دفاع اشتباه و بدون اطلاع از قوانین در این حوزه بسیار مهم ممکن است شما را از رسیدن به حق و حقوقتان باز دارد. از این رو، لازم است در پرونده‌های مختلف دعاوی خانواده به وکیل مجرب و متخصصی که تجربه لازم در این زمینه را دارد، مراجعه کرده و از او مشورت بگیرید.

در این مطلب بهترین وکیل خانواده در جردن را به شما معرفی کردیم. شما در هر کدام از دعاوی خانواده که در ادامه معرفی خواهد شد، می‌توانید از این وکیل‌ها برای حل مشکل خود بهره بگیرید.

در چه مواردی می‌توان به وکیل خانواده مراجعه کرد؟

مهم‌ترین دعاوی خانواده که می‌توان برای حل آن‌ها به وکیل مراجعه کرد، عبارت‌اند از:

 • موفقیت در دعاوی طلاق

بسیاری از زوجین زندگی مشترک خود را با شوق و شور آغاز می‌کنند و هزاران هدف در ذهن خود دارند که آن‌ها را برای ماندن در کنار همسرشان ترغیب می‌کند؛ اما گاهی در زندگی موانعی جلوی پایمان ایجاد می‌شوند که ما را از ادامه زندگی با طرف مقابل دلسرد می‌کند. به هر حال اگر قصد طلاق و پایان دادن به زندگی مشترکتان را دارید، بهتر است با بهترین وکیل خانواده در جردن همراه باشید تا بتوانید مراحل طلاق که از قضا بسیار حساس و نیازمند دانش حقوقی هستند را به بهترین شکل به سرانجام برسانید.

باید دقت داشت که طلاق یک دعوای پیچیده در دادگاه محسوب می‌شود. احتمالاً می‌دانید که در قانون مدنی، حق طلاق با مرد است و در عوض حق دریافت مهریه با زن است؛ اما نباید چنین تصور شود که زن تحت هیچ شرایطی قادر به گرفتن طلاق نیست. قانون جدید طلاق تشریح می‌کند که زن نیز با ارائه دلایل محکمه پسند به دادگاه می‌تواند حتی با دریافت مهریه از همسر خود جدا شود؛ اما پیروزی در دعاوی طلاق از طرف کار سخت و دشواری است و برای این کار باید از بهترین وکیل خانواده در جردن استفاده کرده و ادامه امور را به آن‌ها بسپارید.

علاوه بر طلاق از طرف زن، طلاق توافقی و طلاق از طرف مرد نیز انواع مختلف طلاق را شامل می‌شوند. همان‌طور که اشاره شد حق طلاق با مرد است؛ اما مرد پس از طلاق می‌بایست مبلغی را به‌عنوان مهریه به زن پرداخت کند. چنانچه مرد برای طلاق کار را به بهترین وکیل خانواده در جردن بسپارید، می‌توانید با خیالی آسوده حق و حقوق خود را دنبال کند و مطمئن باشد که در مسیر دادرسی، وکیل تمام تلاش خود را برای موفقیت او در پرونده انجام می‌دهد.

طلاق توافقی گونه دیگری از طلاق است که در خلال آن، زوجین بر سر مسائل مختلف مربوط به طلاق توافق می‌کنند تا روند جدایی در مسیر بهتر و با سرعت بالاتری انجام شود. در توافق معمولاً زن مقداری از مهریه خود را بخشیده و مرد نیز در عوض به طلاق توافقی راضی می‌شود.

همچنین نیاز است طرفین در خصوص حضانت فرزندان نیز به نقطه‌نظر مشترکی برسند. تنظیم توافق‌نامه طلاق توافقی بسیار زمان‌بر است و برخی دشواری‌های خاص خود را دارد؛ بنابراین مرد و زن می‌توانند به کمک بهترین وکیل خانواده در جردن مسیر خود را برای تنظیم توافق‌نامه و گرفتن طلاق توافقی هموار کنند.

 • موفقیت در دعاوی مهریه

در قانون قید شده است که مرد باید پول، سکه، مال و یا هر چیز دیگری را به‌عنوان مهریه در اختیار زن قرار دهد. پرداخت و دریافت مهریه پس از طلاق، همواره یکی از دعاوی مهم در دادگاه بوده است. در صورتی که مرد از پرداخت مهریه خودداری کند، ممکن است اموالش ضبط شده، به حبس محکوم شود و یا با مشکل ممنوع‌الخروجی رو به رو گردد؛ بنابراین مرد می‌تواند به کمک بهترین وکیل خانواده در جردن، مطلوب‌ترین راه برای پرداخت و کاستن از مهریه را برگزیند و از بروز مشکلات از این جنس جلوگیری کند.

در طلاق توافقی نیز لازم است وکیل مجربی در کنار زوجین باشد تا توافق‌نامه را به گونه‌ای تنظیم کند تا زن به حق و حقوق خود رسیده و مرد نیز دغدغه‌ای برای اعلام رضایت خود از طلاق نداشته باشد.

در صورتی که طلاق از طرف زن باشد، زوجه لازم است دلایل محکمه پسندی که در قانون ذکر شده است را به دادگاه ارائه دهد. این دلایل می‌تواند شامل شروط 12 گانه ضمن عقدنامه باشد یا اینکه نیاز باشد عسر و حرج زن ثابت شود. دقت داشته باشید که اثبات این شرایط قدری مشکل است و چنانچه زن نتواند این موارد را در دادگاه با ادله کافی به اثبات برساند ممکن است نتواند طلاق بگیرد یا اینکه به مهریه خود نرسد. مشورت و کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در جردن شما را در این مسیر به موفقیت خواهد رساند.

 • موفقیت در دعاوی تمکین

طبق قانون زن موظف است از همسر خود تمکین کند. تمکین به معنای حرف شنوی زن از مرد، انجام وظایف زناشویی و سکونت زن در منزلی است که مرد برای او تدارک دیده است. در صورتی که زن تمکین نکند، مرد می‌تواند با کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در جردن، دعوای خود را در دادگاه مطرح کند. در این شرایط ممکن است وکیل بتواند حق ازدواج مجدد برای مرد را از دادگاه دریافت کند؛ زیرا در شروط ضمن عقدنامه در صورت ازدواج مجدد مرد بدون رضایت زوجه، زن می‌تواند برای گرفتن طلاق اقدام کند و قانون نیز این حق را به او می‌دهد.

در صورتی که از یک وکیل مجرب با دانش استفاده کنید، علاوه بر اجازه ازدواج مجدد در صورت عدم تمکین زوجه، می‌توانید از پرداخت نفقه خودداری کنید. چنانچه عدم تمکین زن در دادگاه اثبات شود، زوجه از نصف دارایی مندرج در سند ازدواج محروم خواهد شد. از این رو، زن نیز می‌تواند با کمک یک وکیل متخصص از بروز چنین مسائلی جلوگیری به عمل آورد.

 • موفقیت در دعاوی حضانت فرزند

فرزندان برای رشد و پرورش خود نیازمند محیطی امن و آرام به نام خانواده هستند. در صورت طلاق باید توجه ویژه‌ای به آینده فرزندان داشت. اهمیت حضانت فرزندان در طلاق به اندازه‌ای بالاست که قانونگذار ماده 40 تا 48 قانون حمایت از خانواده و همچنین ماده 1168 تا 1179 قانون مدنی را به این موضوع اختصاص داده است و شرایط مختلف آن را تشریح می‌کند.

بر طبق قانون حضانت فرزند تا سن 7 سالگی بر عهده مادر است و پس از سن هفت سالگی و تا زمانی که کودک به بلوغ برسد این وظیفه بر عهده پدر است. لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از زوجین نمی‌تواند از حضانت فرزند سرپیچی کند. باید به این نکته توجه کرد که در مورد طلاق توافقی شرایط قدری متفاوت است. به این صورت که تصمیم‌گیری در مورد حضانت و شرایط آن ازجمله میزان ملاقات طرف مقابل با فرزندان و نحوه‌ی پرداخت نفقه و میزان آن تا قبل از سن بلوغ به‌مانند دیگر شرایط موجود در طلاق توافقی حاصل توافق زوجین هست؛ اما در مورد شرایط حضانت بعد از رسیدن فرزند به سن بلوغ به‌مانند سایر انواع طلاق تعیین می‌شود.

به کمک بهترین وکیل خانواده در جردن می‌توانید دعاوی حقوقی خود در خصوص حضانت فرزند را به سرانجام برسانید. این موضوع نیز با پیچ و خم‌های بسیاری همراه است که تحقق آن فقط از عهده یک وکیل خبره برمی‌آید. با کمک وکیل باتجربه می‌توانید در تنظیم توافق‌نامه طلاق توافقی به شکلی عمل کنید که حضانت فرزندان را خودتان به عهده بگیرید.

موفقیت در سایر دعاوی

سایر مواردی که مربوط به دعاوی خانواده است شامل حضانت و ملاقات فرزند، اجرت‌المثل ایام زوجیت، نشوز، شروط ضمن عقد نکاح، طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن، نفقه اقارب و بسیاری دیگر از موارد مربوط به خانواده است. هر کدام از این موارد دارای مواد قانونی هستند که فقط یک وکیل کاربلد از پس تحقق آن‌ها برمی‌آید. پس بهتر است در تمامی دعاوی خانواده برای رسیدن به هدف مطلوب به وکیل اطمینان کنید.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم علاوه بر معرفی بهترین وکیل خانواده در جردن، شما را با وظایف یک وکیل مجرب آشنا کنیم. همچنین تلاش کردیم موارد مراجعه به وکیل خانواده را به دقت بررسی کنیم تا با اطلاع از آن‌ها بهترین تصمیم را برای آینده خود اتخاذ کنید. در پایان از شما دعوت می‌کنیم که تجربیات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا