وکیل

10 تا از بهترین وکیل جردن ⚖️【سال1402】

در حال حاضر با افزایش مشکلات اقتصادی، اجتماعی و خانوادگی در زمینه های مختلف، همه ما برای حل مشکلات حقوقی خود نیازمند به وکیل هستیم. در موارد بسیاری حضور یک وکیل کاربلد و خبره می تواند مشکلات پییچده را به آسانی حل کند و مردم می توانند به راحتی پرونده های خود را به وکیل بسپارند. در این مقاله سعی کردیم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل جردن بپردازیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

بهترین وکیل در جردن

بهترین وکیل جردن کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل باید توجه داشت که وکیل پایه یک دادگستری باید صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را داشته باشد. زمانی که افراد به دنبال یک وکیل خوب می گردند، باید توجه داشته باشند وکیل مورد نظر آنها وکیلی است که دانش و آگاهی و مهارت لازم را داشته باشد. شما باید به دنبال یک وکیل قابل اعتماد باشید چرا که شخص موکل تسلطی بر قوانین و روند قضایی دادگاه ها ندارد، پس شما باید در جستجوی یک وکیل دادگستری باشید که به او اعتماد کرده و آسوده خاطر از اینکه وکیل تمام تلاش خود را انجام می دهد. از این رو معمولا افراد از طریق پرس و جو از اطرافیان و استفاده از تجربه دیگران وکیل خود را انتخاب می کنند.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل می تواند شرایط پیچیده پرونده ها را درک کند و علاوه بر آن یک روانشناس خوب نیز باشد، تا بر احساسات خود غلبه کند و بتواند فرآیند حقوقی را در کمترین زمان ممکن، چه از طریق روند دادرسی و چه مصالحه به پایان برساند.

در این مقاله سعی داریم تا به صورت تطبیقی در رابطه با خصوصیات بهترین وکیل جردن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

سرکار خانم الهام ادیب

سرکار خانم الهام ادیب

خانم الهام ادیب وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای مرکز تخصص در زمینه حقوق خانواده و امور ملکی و چک هستند. تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ ریزی برای پیشبردن تمامی پرونده‌ ها، لایحه نویسی خاص، استدلال قوی و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی جزء یکی از بهترین وکلای استان تهران (جردن) قرار بگیرد. نامبرده به‌ صورت پروازی وکالت پرونده‌ های مهم در استان‌ های دیگر را نیز بر عهده می‌ گیرد.

آدرس: تقاطع جردن، نبش کوچه رامن افشار، پلاک ١٠٠، موسسه حقوقی ادیب

شماره تلفن: 09122171453

جناب آقای علی محمدی

جناب آقای علی محمدی

آقای علی محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان در زمینه در دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی تبحر خاصی داشته است و لایحه دفاعیات بسیار خوبی را ارائه می کند. آقای محمدی به عنوان یکی از بهترین وکلا، از نگاه مردم شناخته شده و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد.

آدرس: جردن، نبش طاهری، برج مشکی، ساختمان مرکز تجارت ایران، طبقه 5، واحد 6

شماره تلفن: 09121023445

جناب آقای رضا آریان کیا

جناب آقای رضا آریان کیا

آقای آریان کیا وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تهران مشغول به کلیه امور وکالتی در حوزه های مختلف هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در جردن شناخته شده است. آقای آریان کیا در هنگام ارتباط با موکلینش بسیار اخلاق مدار است و خلق و خوی بسیار خوبی دارد. ایشان بسیار منظم و وقت شناس است و برای موکلیشن بسیار ارزش و احترام قائل می باشد و همچنین تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی آنان می کند.

آدرس: جردن، خ آفریقا، بالاتراز ظفر، نبش بابک بهرامی، پ ١٣٦، واحد ١٤

شماره تلفن: 09375448210

سرکار خانم نگین رئیسی

سرکار خانم نگین رئیسی

خانم رئیسی با سابقه بیش از 12 سال وکالت در تمام زمینه های حقوقی، یکی از بهترین ها در زمینه کاری خویش هستند. ایشان فعالیت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری اعم از گمرکی، ثبتی، تجاری، بانکی ،تعزیرات حکومتی و بین‌الملل را در کارنامه خود داشته و با ارائه خدمات مشاوره حقوقی از زمان تصمیم‌ گیری و اطمینان خاطر شما را در امور حقوقی و قضایی فراهم می آورد.

شایان ذکر است خانم رئیسی صرفاً به خدمات مشاوره حقوقی اکتفا ننموده و در صورت ارجاع دعاوی به مراجع قضایی، شبه قضایی و داوری با تمام توان و تخصص خود در جهت احقاق حقوق موکلین خویش اهتمام می ورزد.

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا ( جردن )، خیابان گلستان خیابان گیتی

شماره تلفن: 09122036402

جناب آقای پندار ساغری

جناب آقای پندار ساغری

آقای ساغری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر تهران، منطقه جردن به فعالیت های مختلف وکالتی مشغول است. ایشان بسیار قابل اعتماد مردم هستند و تمام اهدافشان به موفقیت رساندن پرونده هایی می باشد که بر عهده گرفته است. آقای پندار ساغری دارای تعهد و مسئولیت در قبال انجام کارهاییست که بر عهده گرفته است و سعی دارد بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد.

آدرس: تهران، خیابان آفریقا، خیابان گلفام، شماره 68، طبقه همکف واحد 4

شماره تلفن: 09121062279

چطور یک وکیل خبره پیدا کنیم و در دادگاه برنده شویم؟

وکیل نقش پررنگی را در رفع مسائل کیفری اشخاص حقیقی و حقوقی بازی می‌ کند و می‌ تواند به‌ طور کلی مسیر پیشرفت آن‌ ها را تغییر دهد. رسیدگی به مشکلات خانوادگی و طلاق زوجین، مسائل قانونی ناشی از حوادث و تصادفات، مشاوره حقوقی مهاجرت، مشاوره حقوقی به سازمان‌ ها، رسیدگی به مشکلات مالی شرکت‌ها، رسیدگی به امور قراردادها در سازمان‌ ها و … از جمله مهم‌ ترین حوزه‌ هایی هستند که وکیل خوب در جردن به آن‌ ها ورود کرده و با جمع‌ آوری مستندات پرونده، در دادگاه از موکلین خود دفاع می‌ کند.

بهترین وکیل در جردن

همانطور که می دانید وکالت شغل ساده‌ ای نیست و موفقیت در آن نیازمند به تلاش زیاد، صرف زمان و تجربه کافی برای مطالعه و پژوهش، اطلاعات به روز و البته دارا بودن یک سری خصوصیت های شخصیتی خاص است. بسیاری از افرادی که به‌ عنوان وکیل خوب در جردن کار خودشان را شروع می‌ کنند، در همان سال‌ های ابتدایی شغل خود را رها می‌ کنند. این موضوع خود نشان می‌ دهد که فعالیت به‌ عنوان یک وکیل در دادگاه قضایی برای دفاع از موکلین، می‌ تواند کار پیچیده و طاقت‌ فرسایی باشد که هرکسی از عهده انجام آن برنمی‌ آید.

یک وکیل خبره چه ویژگی هایی دارد؟

یک وکیل کاربلد و حرفه ای باید چندین ویژگی مشهود داشته باشد تا بتواند کار وکالت را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. لازم به ذکر است که مهارت صحبت کردن مؤثر یکی از توانمندی‌ هایی است که وکلا باید آن را به‌ خوبی در خود پرورش دهند. همچنین ازآنجا که پیش از حضور در دادگاه باید مستندات و شواهد جمع‌ آوری شده جهت دفاع از حقوق موکلین، مکتوب شده و به قاضی پرونده ارائه شود، وکیل باید مهارت‌های نوشتاری قوی نیز داشته باشد.

باید به این موضوع توجه داشت که جهت ارائه بهترین دفاعیات در دادگاه، تنها مهارت ارتباطی، توانایی پژوهش و تفکر کافی نیست. بلکه وکلای موفق اندکی خلاقیت را نیز چاشنی کار خویش می‌ کنند و در نتیجه مسیر حل پرونده را به‌ گونه‌ ای پیش می‌ برند که زودتر به نتیجه مطلوب برسد.

بهترین وکیل در جردن

لازم به ذکر است با اینکه افزایش اعتماد به‌ نفس نیاز به صرف زمان و تلاش زیادی دارد، اما باید بدانید که اگر می‌خواهید به یک وکیل پایه یک خوب تبدیل شوید، باید برای آن تلاش کنید. زمانی که یک وکیل با اعتماد به‌ نفس از موکل پرونده خود دفاع می‌ کند، جای شک و شبهه ای برای دادگاه باقی نمانده و رضایت موکل نیز به دست خواهد آمد.

در آخر باید گفت که یک وکیل باتجربه و حرفه ای باید استقلال فکری داشته باشد. وکیل و مشاور حقوقی باید شخصیتی مستقل داشته و نظرات دیگران یا علایق شخصی او روی نحوه کار او هیچ تأثیری نگذارد. دغدغه یک وکیل خبره باید کسب رضایت موکل و تلاش برای گرفتن حق قانونی او باشد، حتی اگر در مسیر گرفتن این حقوق، لازم باشد برخلاف نظرات و تمایلات شخصی خود عمل کند. لازم به ذکر است وکلایی که به شما معرفی شدند نمونه ای از بهترین وکیل جردن هستند و تمامی ویژگی های ذکر شده را دارا می باشند.

کلام آخر

انتخاب یک وکیل خوب نیازمند به صرف زمان و حتی هزینه زیادی است، چرا که عواقب مادی و معنوی ناشی از انتخاب یک وکیل بی‌ تجربه برای یک سازمان یا شخص می‌تواند جبران‌ ناپذیر باشد. در این مقاله تلاش کردیم به این سؤالات رایج شما پاسخ دهیم. ممنون از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب 10 تا از بهترین وکیل جردن در مطالعه کردید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا