خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ورامین ⚖️【سال1403】

در حال حاضر در جامعه کنونی مشکلات مختلفی بر سر مسائل خانوادگی نظیر مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و … پدید می آیند که حل این مشکلات تنها از طریق یک وکیل خانواده خوب امکان‌ پذیر است. وکیل خانواده در واقع همان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که تخصص آن در حوزه دعاوی خانواده است و قادر است مشکلاتی نظیر طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی مرد، مهریه و … را پیگیری کند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در ورامین در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در ورامین کیست؟

بهترین وکیل خانواده در ورامین کیست؟

بهترین وکیل خانواده در ورامین علاوه بر دارا بودن تجربیات بالا در حوزه فعالیت خود، به عنوان یک روانشناس خوب نیز وظایف مختلفی بر عهده دارد. چراکه موکلین از لحاظ روحی به دلیل شرایطی که سپری کرده‌ اند، فوق‌ العاده آسیب پذیر هستند. بهترین وکیل ورامین می‌ تواند با یک روانشناسی دقیق، مشکلات موکل خود را درک کند و با او هم‌ صحبتی لازم را داشته باشد و نیاز و مشکلات او را رفع کند.

همان طور که می دانیم، طرفین دعوا در دعاوی خانواده شامل قشرهای مختلف سنی می شود و از این رو بررسی آن می تواند زمان بر باشد. لذا در این شرایط بهتر است یک وکیل خانواده شما را همراهی نماید تا حل پرونده به صورت اصولی و صحیح پیش برود. بهترین وکیل خانواده در ورامین تلاش می کند تا حقوق شما را زنده کرده و از آن دفاع کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ورامین بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ورامین سال 1403!

حجت شیخی

حجت شیخی

جناب آقای حجت شیخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی و خانوادگی می پردازند. جناب آقای حجت شیخی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به خوبی توانسته اند رضایت موکلین را جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: ورامین، خیابان باهنر، روبروی اداره برق، جنب کوچه وحدت، بالای شرکت چاپ غزال نقشینه

شماره تماس: 09122870292

امیرناصر گودرزی

امیرناصر گودرزی

جناب آقای امیرناصر گودرزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب دادگستری، کوچه عدل، پلاک 8، طبقه دوم

شماره تماس: 09121979896

مجید کریمی

مجید کریمی

جناب آقای مجید کریمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به شهرت بسیار زیادی دست یابند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: ورامین، قرچک، خ 16 متری صباغ، روبروی اداره ثبت، مجتمع زمرد، ط فوقانی فروشگاه رفاه، ط 1، واحد 4

شماره تماس: 09124919647

سمیه شیخی نژاد

سمیه شیخی نژاد

سرکار خانم سمیه شیخی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و … را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی بانک مسکن، طبقه سوم، داروخانه دکتر بختیاری، واحد 7

شماره تماس: 09183600748

محسن سیری

محسن سیری

جناب آقای محسن سیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، جنب دادگستری، دفتر وکالت طبقه دوم

شماره تماس: 09127388572

فرزانه رادمهر

فرزانه رادمهر وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال تجربه در حوزه خانواده فعالیت مستمری دارد. ایشان موفقیت های زیادی را در دعاوی خانواده کسب کرده اند و همچنین در سایر زمینه ها نیز پرونده قبول می کند. خانم رادمهر در مشاوره های تخصصی خود نتایج عالی را رقم زده اند و یکی از برجسته ترین وکلای ورامین به شمار می روند.

آدرس: ورامین، میدان بسیج، مجتمع مسکونی شقایق یک (نخلستان واحد ٩)، طبقه ٣، واحد ۵

شماره تلفن: ٠٩١٢۴۴٧٨٧۵٨

شادی مهرگان

سرکار خانم شادی مهرگان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سال های زیادی را در حوزه خانواده پرونده قبول کرده اند. ایشان به تمامی قوانین و مقررات حوزه خانواده در شهر ورامین تسلط کامل دارند. شما می توانید از مشاوره های ایشان در زمینه ی طلاق، مهریه، حضانت و نفقه برخوردار باشید و اطلاعات بسیار مفیدی را کسب کنید.

آدرس: ورامین، خیابان شهید باهنر، املاک دادگستری (نبش درب اصلی دادگاه )، پلاک ٨

شماره تماس: ٠٩١٢٢٧۶۶٩٧٣

بهترین وکیل خانواده در ورامین چه ویژگی هایی دارد؟

برای آنکه بتوان با خیال راحت امورات قضایی را به بهترین وکیل خانواده در ورامین سپرد، نیاز است وکیل مدنظر از یک سری خصوصیات و ویژگی ها برخوردار باشد تا بتوان به او اعتماد کرد. برخی از این ویژگی ها عبارت است از:

 • تخصص و تجربه: به طور معمول بهترین وکیل کیفری در ورامین در تمامی حوزه های حقوقی فعالیت نمی کند و فقط در حوزه دعاوی کیفری و جنایی فعالیت دارد.
 • اعتماد به نفس بالا : یک وکیل خوب باید دارای توان تجزیه و تحلیل بالایی داشته باشد و از اعتماد به نفس بالایی نیز برخوردار باشد.
 • صداقت و درستکاری: یکی از ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده در ورامین، صداقت و درستکاری می باشد. چراکه اگر وکیل در کار خود صداقت نداشته باشد، نمی توان به او اعتماد کرد و به جای اینکه به فکر حل مشکلات موکل خود باشد که به وی با صرف زمان کوتاه تر و با هزینه ای کمتر کمک کند، تنها به فکر سود خود بوده و حتی ممکن است برخلاف انتظار و تصور موکلش به ضرر او نیز فعالیت کند یا حتی با طرف مقابل در پرونده نیز تبانی و همدستی کند.
 • روابط‌ عمومی بالا: یک وکیل خانواده خوب باید بتواند با موکل خود و دیگر افراد در جریان پرونده، ارتباط خوب و صادقانه ای برقرار کند. همچنین برای کمک به حل ریز مشکلات پرونده حقوقی موکل، نیازمند برقراری ارتباط با دیگر وکلا یا افراد متخصص در حوزه های مختلف می باشد. به همین دلیل یک وکیل خوب نیازمند داشتن روابط عمومی بالا است تا احتمال کسب موفقیت در پرونده را بالا ببرد.
بهترین وکیل خانواده در ورامین چه ویژگی هایی دارد؟

مهارت های موردنیاز یک وکیل خانواده در ورامین

مهارت شنیدن: یک وکیل خوب برای درک بهتر پرونده، در ابتدا باید یک شنونده ماهر باشد و بتواند تمامی صحبتهای موکل را درک کند و در غیر این صورت اطلاعت مربوطه را جمع آوری نکرده و نمی تواند پرونده را از جنبه های مختلف بررسی کند.

مهارت پاسخگویی: این یکی از ویژگی هایی است که یک وکیل را از دیگر وکلا متمایز می سازد. مهارت پاسخگویی و قدرت کلامی یک وکیل در حل پرونده و دفاع از موکل بسیار تاثیر گذار است. یک وکیل خانواده خوب در ورامین باید بتواند در زمان درست و به موقع به دفاع و پاسخگویی به طرف مقابل پرونده و قضات بپردازد و با قدرت کلام خود آنان را مجاب کند.

مهارت گفتاری: مهارت دیگری که لازمه هر وکیلی است، مهارت گفتاری می باشد. یک وکیل باید درک درستی از اصطلاحات حقوقی داشته و آن را به صورت صحیح به موکلین خود شرح دهد. در صورتی که موکل توضیحات وکیل را درک نکند، بدون شک افراد حاضر در محاکم قضایی نیز نخواهند توانست.

مهارت نوشتن: مهارت نوشتن دفاعیه به صورت واضح، قانع کننده و مختصر از ویژگی های مهم بهترین وکیل طلاق در ورامین است. اما اینکه بتوانید استدلال محکمی را هم به شکل کلامی و هم به شکل کتبی ارائه دهید، تمام آنچه که شما نیاز دارید نیست. داشتن توانایی با دقت گوش کردن به به شهادت های پیچیده و موقعیت های ناپایدار نیز از مهارت های مهمی است که وکلای خوب به آنها نیاز دارند.

مهارت ارتباطی: مهارت های ارتباطی برای داشتن یک وکیل خوب، لازم و ضروری است. وکلا باید در ارتباطات شفاهی خود، نویسندگان قوی و شنوندگان بادقتی باشند. مهارت های سخنرانی عمومی بخش عمده ای از موفقیت بهترین وکیل خانواده در ورامین است. به عنوان یک وکیل می توانید به صورت مداوم وقت زیادی را صرف بحث در مورد پرونده های حقوقی مختلف در برابر قضات و هیئت منصفه کنید. اینکه بتوانید به صورت فشرده و قانع کننده ادله خود را ارائه دهید، از جنبه های مهم و قابل توجه وکالت است.

مهارت های موردنیاز یک وکیل خانواده

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در ورامین آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا