وکیل

10 تا از بهترین وکیل زعفرانیه ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی بر این داریم که اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد بهترین وکیل در زعفرانیه در اختیارتان قرار دهیم. اول از همه یک آشناییت جزعی از وکیل داشته باشیم. واژه ی وکیل یک لغت عربی می باشد و به معنی کاری به وی واگذار شده است. این لغت در قرآن به وفور استفاده و یکی از اسامی پروردگار است. وکیل یا جانشین در واقع کسی است که از طرف شخص دیگر (حقیقی یا حقوقی) با عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود. وکیل شخصا امکان مبادرت به تجارت را ندارد چون خلاف شان و مقام اوست. در ایران و سایر کشورهای جهان، شخصی اجازه ی وکالت دارد که علاوه برتحصیلات در دانشگاه های مرتبط، مجوزهای لازم را گرفته و دوره های کارآموزی را در کانون وکلا گذرانده باشد. در ادامه ی این مقاله به معرفی ده نفر از وکیل خوب در زعفرانیه می پردازیم، لطفا ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل در زعفرانیه

ویژگی های مهم یک وکیل

در زعفرانیه وکیل های خوبی هستند که شما می توانید به آن ها اعتماد کنید. وکیل خوب در زعفرانیه باید ویژگی هایی که به آن اشاره کردیم را داشته باشد. برای انتخاب یک وکیل و سپردن مسئولیت به او باید به چند ویژگی آن ها توجه کنیم.

این ویژگی ها از ویژگی های بارز این وکلا می باشند. یک وکیل خوب در زعفرانیه باید اطلاعات به روز داشته باشد. زیرا به دلیل تغییراتی که در قوانین و مقررات ایجاد می شود، خود را با قوانین و مقررات آپدیت کند.

وکیل باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از به اتمام رساندن پرونده اش، پیش هیچ فردی افشا نکند. وکیل هرگز موکل خود را بیهوده امیدوار نمی کند بلکه با توضیحات کامل و جامع راه حل قانونی و نحوه ی سپری شدن مراحل پرونده را برای موکل خود شفاف سازی می کند. با گفتن جملاتی همچون من اطمینان صد در صد می دهم، سعی در فریب و گرفتن حق وکالت ندارد.

وکیل ذبده پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل چالش پیش آمده، بهترین، کم هزینه ترین و سریع ترین راه حل را پیشنهاد می کند اگر پرونده پروسه ی قضایی را طی کرد نتایج حاصل را برای موکل خود تشریح خواهد کرد.

علاوه بر این ویژگی ها که گفته شد از مهم ترین آن ها می توان به تخصص (تخصص گرا بودن) یک وکیل اشاره کرد. یک وکیل خوب در زعفرانیه و دیگر شهرها باید به صورت تخصصی در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت باشد تا از تجربه و تخصص بالایی بهره مند شود.

 ویژگی های مهم یک وکیل

بهترین وکیل در زعفرانیه کیست؟

شما برای انتخاب بهترین وکیل زعفرانیه باید به ویژگی هایی که در این مقاله به آن پرداختیم توجه زیادی کنید. انتخاب وکیل خوب از مهم ترین قدم هایی است که برای حل مشکلات حقوقی خود باید در نظر گرفت. همان گونه که پیش تر گفته شد وکیل به کسی گفته می شود که به جای موکل خود، کارهایی را که خود موکل توانایی و امکان انجام آن را ندارد را به عهده می گیرد.

جناب آقای دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد.

از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

ویژگی های دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند:

 • سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی و سوابق و نتایج درخشان
 • دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • صداقت در بیان و رفتار سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی
 • مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

شماره تماس09121305919
آدرس دفتر: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

جناب آقای امین گلریز

جناب آقای امین گلریز

دکتر امین گلریز عضو کانون وکلای مرکزی و وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان فارغ التحصیل دکترای حقوق و رتبه ی دوم کارآموزی قضاوت و عضو هیأت علمی دانشگاه، پژوهشگر برتر کشور و نویسنده کامل ترین شرح بر قانون مجازات اسلامی می باشد. به دلیل صداقت در گفتار، عملکرد و پیگیری پرونده های وکالتی که به عهده ی ایشان است، جزو وکلای خوشنام کشور قرار داشته باشند

آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی (سعد آباد)، نبش بن بست یکمف پلاک دو، طبقه ی دوم

شماره تماس: 0912089991

جناب آقای سید حسین موسوی

جناب آقای سید حسین موسوی

آقای موسوی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری می باشند. عضو رسمی کانون وکلای مرکزی و دانشجوی دکتری حقوق خصوصی هستند. ایشان در مورد دعاوی پرونده های حقوقی و کیفری فعالیت دارند و در این حوزه بسیار خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، جنب بانک ملت، پلاک 3159، طبقه ی اول

شماره تماس: 09123352558

جناب آقای محمد کاظم مهدی زاده

جناب آقای محمد کاظم مهدی زاده

جناب آقای محمد کاظم مهدی زاده از وکیل های پایه یک دادگستری می باشند و بر روی پرونده های دعاوی کیفری و حقوقی در حال فعالیت هستند. آقای محمد کاظم مهدی زاده مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند.

آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، رو به روی قنادی لادن، شماره 3072، طبقه ی سوم، واحد دو

شماره تماس: 09121224018

جناب آقای مهدی کشتکار

جناب آقای مهدی کشتکار

یکی دیگر از بهترین وکیل در زعفرانیه و حومه ی آن جناب آقای مهدی کشتکار هستند. ایشان همانند دیگر وکلا که ذکر کردیم، وکیل پایه یک دادگستری می باشند. آقای مهدی کشتکار در زمینه های وکالت و مشاور حقوقی در حال فعالیت می باشند.

آدرس دفتر: میدان تجریش، خیابان فناخسرو، روبروی اداره ثبت شمیران، پلاک بیت و پنج، واحد دوم

شماره تماس: 09126099294

انواع وکالت

ممکن است وکیل قسمتی از کار یا به طور کامل مسئولیت انجام پرونده را به عهده بگیرد که از این لحاظ می توان عقد وکالت را به انواع مطلق یا مفید تقسیم کرد.

انواع وکالت

وکالت مطلق یعنی اگر عقد وکالت به صورت کامل به وکیل واگذار گردد، یعنی تمام جوانب پرونده را در دست می گیرد، اصطلاحا عقد به صورت مطلق است. در وکالت مقید اگر موکل بخواهد بخشی از پرونده را برای انجام کار به وکیل بسپارد، می تواند با موضوع مقید، که در این صورت عقد به صورت خاص و مقید در نظر گرفته می شود.

کلام آخر

از شما همراهان گرامی بسیار سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله بهترین وکیل زعفرانیه همراهی کردید. در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم اطلاعات مفیدی درباره ی ویژگی های یک وکیل و انواع وکالت را در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این مطالب برای شما بسیار مفید باشد. لطفا نظرات و پشنهادات خود را در جهت بهبود این مقاله برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا