خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس ⚖️【سال1403】

خانواده، بنیانی است که تمام ارکان جامعه از آن نشات می ‌گیرند و ارزش‌ها، عادات و مسئولیت‌های فرهنگی در آن شکل پیدا می کند. در مسیر طولانی زندگی گاهی ممکن است با چالش ها و اختلافات حقوقی رو به رو شویم که برای حل و فصل آن ها راهی جز مراجعه به یک وکیل کاربلد و مجرب نداریم. هر گونه بی اطلاعی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده ممکن است خسارت هایی را به همراه داشته باشد و حقوق شما را پایمال نماید. از این رو می توان گفت که مراجعه به یک وکیل و دریافت حمایت های حقوقی از وی کاملا الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس آشنا کنیم. پس درخواست می کنیم تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس

بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس کیست؟

در صورتی می توان به کسب پیروزی در دادگاه های خانواده امید داشت که دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشیم. نباید چنین تصور کنیم که اگر از نظر حقوقی حق با ماست پس دیگر جای نگرانی نیست و می توانیم صرفا با حضور در دادگاه به موفقیت دست پیدا کنیم. در تمامی این شرایط لازم است که به یک وکیل شاخص و مطمئن مراجعه کنید. بهترین وکیل تهرانپارس تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. او دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است.

برای دریافت مشاوره سریع و آنلاین از بهترین وکیل شرق تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهرانپارس در تلاش است تا قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده را در ذهن خود مرور کند تا بتواند راهکار موثری برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس سعی دارد تا تغییرات قوانین و مقررات را نیز رصد کند و علم خود را به روز نگه دارد تا پاسخگوی نیازهای روز موکلان خود باشد. او با حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های مختلف تجربیات گران بهایی را کسب کرده و آن ها را در دادگاه به کار می گیرد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس سال 1403!

مجتبی رجبی

مجتبی رجبی وکیل خانواده در تهرانپارس

آقای مجتبی رجبی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی خانواده هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع پرونده های خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، خیابان جشنواره، چهارراه سید الشهدا، به سمت غرب، جنب فروشگاه وی وان، پلاک 129، طبقه 5، واحد 19

شماره تماس: 09121878055

علی محمد نژاد

علی محمد نژاد وکیل خانواده در تهرانپارس

آقای علی محمدنژاد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی خانواده هستند. وکالت در انواع پروند ها توسط ایشان انجام می پذیرد. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع پرونده های خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، بالاتر از میدان استخر، انتهای بوستان چهارم، خیابان صاحب الزمان، مجتمع گلفام، طبقه دوم واحد ٦

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٠٨٨٦٥

علی رنجبر

آقای علی رنجبر وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی خانواده هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع پرونده های خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، فلکه اول، خیابان گلبرگ شرقی، نرسیده به چهارراه رشید، پلاک ٣٧، طبقه ۴،واحد ١٨

شماره تماس: 02177736280

علی بیرانوند

آقای علی بیرانوند وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی خانواده هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع پرونده های خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهرانپارس شرقی، خیابان زین الدین شرقی، بین خیابان 135 و 137، پلاک 407، ساختمان کوثر، طبقه چهارم، واحد 13

شماره تماس: 09120207553


رازهایی درباره دستمزد وکیل خانواده در تهرانپارس

به میزان دستمزدی که می بایست به یک وکیل در ازای انجام امور حقوقی نظیر تنظیم اظهارنامه قضایی، ارسال لایحه دفاعیه، ارائه دفاعیات در دادگاه و غیره پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند. عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را در اختیار ندارند و از این رو مراجعه به یک وکیل خبره و مجرب الزامی است. در ادامه به سه مورد از رازهایی اشاره خواهیم داشت که لازم است در تعیین دستمزد بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس به آن توجه کنید:

جنسیت یک وکیل تاثیری بر روی دستمزد آن ندارد: ممکن است افراد ترجیح دهند رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را به یک وکیل خانم و یا یک وکیل مرد بسپارند. دقت داشته باشید که این موضوع به میزان زیادی به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان به آن خرده ای گرفت. اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که جنسیت یک وکیل خانواده هیچ تاثیری در میزان دستمزد او ندارد و لازم است در انتخاب وکلای شاخص برای پرونده به این موضوع توجه داشته باشید.

کسب اطلاعات بیشتر از بهترین وکیل خانواده در تهران

دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است: نباید چنین تصور شود که تمامی وکلا در مواجه به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده مبالغ یکسانی را به عنوان حق الوکاله درخواست می کنند. هر یک از وکلا بسته به سابقه و تخصصی که در اختیار دارند ممکن است مبالغ متفاوتی را درخواست کنند. برای این کار لازم است بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس پرونده را به دقت مورد مطالعه قرار دهد و از جنبه های مختلف آن اطلاع حاصل کند تا در نهایت نظر نهایی خود را در خصوص دستمزد اعلام نماید.

دستمزد وکلا به عوامل مختلفی بستگی دارد: همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم دستمزد وکلا ممکن است بر اساس عوامل مختلفی کم یا زیاد شود. وکیل در ابتدا پرونده را از نظر پیچیدگی های مربوط به آن مورد بررسی قرار می دهد تا میزان زمان بر بودن آن مشخص شود. بدیهی است که هر چه زمان بیشتری برای به سرانجام رساندن پرونده مورد نیاز باشد، میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل نیز افزایش پیدا می کند. گذشته از این نوع پرونده و موضوع مربوط به آن نیز در تعیین هینه وکیل خانواده موثر است.

بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس

چرا باید از وکیل خانواده در تهرانپارس مشاوره حقوقی دریافت کرد؟

دقت داشته باشید که دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، انحصار وراثت، تقسیم ارث و مواردی از این جنس همواره با پیچیدگی هایی همراه است. طرفین دخیل در این پرونده ها معمولا دارای نسبت های خانواده با یکدیگر هستند و همین موضوع باعث شده است تا بر حساسیت های کار افزوده شود. هر روزه بر تعداد پرونده های مربوط به دعاوی خانواده در دادگاه ها افزوده می شود و از این رو مراجعه به بهترین وکیل در تهرانپارس به نوعی ضروری به نظر می رسد.

استفاده از تجربیات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهرانپارس معمولا به دو شکل صورت می پذیرد. عده ای تصمیم می گیرند در همان ابتدای مواجهه با اختلافات پیش آمده در زمینه دعاوی خانواده به یک وکیل مجرب و شاخص مراجعه کرده و مشکلات خود را به کمک او حل و فصل نمایند. اما گروه دیگر ترجیح می دهند از وکیل خانواده مشاوره حقوقی دریافت کرده و راه را برای رسیدگی به پرونده هموار کنند. مشاوره حقوقی می تواند پاسخی منطقی برای سوال های حقوقی شما به همراه داشته باشد.

مشاوره و دسترسی آسان با بهترین وکیل تهران را از دست ندهید!

ممکن است مراجعه به وکیل برای دریافت مشاوره حقوقی به منظور جبران ضعف های حقوقی باشد. در این شرایط معمولا فرد اندکی با مسائل مربوط به دعاوی خانواده آشنایی دارد و سعی می کند اطلاعات خود را با شرکت در جلسات مشاوره حقوقی افزایش دهد. همچنین ممکن است فرد تمکن مالی مناسب برای به خدمت گرفتن وکلا را در اختیار نداشته باشد و تنها ترجیح دهد مشاوره حقوقی دریافت کند. چرا که مشاوره حقوقی در مقایسه با ساتخدام بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس هزینه های کمتری به دنبال خواهد داشت.

بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی داریم شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا به مهم ترین رازهای پنهان در خصوص دستمزد وکلا اشاره ای داشته باشیم و در انتهای مقاله نیز سعی کردیم اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده را گوشزد نماییم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

دکمه بازگشت به بالا