طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس ⚖️【سال1403】

در زندگی پیچیده امروز گاهی روابط میان انسان ها با چالش هایی رو به رو می شود. بعضی مواقع این چالش ها به حدی عمیق می شود که حل و فصل آن ها جز با داشتن تخصص و درک از شرایط امکان پذیر نیست. در مسائل مربوط به طلاق لازم است از فردی کمک بگیرید که سواد حقوقی لازم در این خصوص را دارا می باشد و می تواند بهترین راهکار برای حل مشکلات را در اختیار زوجین قرار دهد. چرا که در غیر این صورت ممکن است فرد با خسارت هایی رو به رو شود که آینده او را تحت تاثیر قرار می دهد. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس بپردازیم. پس لطفا تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس

بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس کیست؟

بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس آن کسی است که با داشتن دانش عمیق در حقوق خانواده و تجربه‌ فراوان در رسیدگی به پرونده ‌های طلاق، توانسته است با دقت و دانش خود، دست به حل و فصل بخشی از مسائل پیچیده و گاهاً چالش برانگیز این فرآیند بزند. بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس قادر است با جسارت و شجاعتی که از خود نشان می دهد تا زمان اعلام قطعی رای دادگاه برای حفظ منافع موکل خود تلاش کند. او تحصیل کرده رشته حقوق است و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور تحصیل کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل تهرانپارس   کلیک کنید!

بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس همواره سعی دارد تا با کنکاش قوانین مربوط به دعاوی خانواده و طلاق، آگاهی خود را در این زمینه افزایش داده و در صورت لزوم بتواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره حضور منظمی در محاکم قضایی خواهد داشت و در تلاش است تا در محاکم قضایی تمام دانش حقوقی و مهارت های خود را به کار بگیرد تا قدم مثبتی برای کسب موفقیت بردارد. بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس از تجربیات خود جهت حل اختلافات مربوط به زندگی مشترک کمک می گیرد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس سال 1403!

محمدرضا پدیدار

جناب آقای محدرضا پدیدار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تهرانپارس می باشد، او در دعاوی ملکی و خانواده تجربات زیادی دارد و در 14 سال سابقه کاریدرخشانش با مهارت های حقوقی پروندهای موفق متعددی داشته و در زمینه های متفاوت دعاوی به متقاضیان خود مشاوره تخصصی میدهد.

آدرس دفتر: فلکه اول تهرانپارس، ابتدای خیابان ۱۷۰ شرقی، پلاک۱۲ ، واحد۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۴۵۷۴۳

دکتر محمدخلیل صالحی

آقای محمدخلیل صالحی وکیل پایه یک دادگستری در تهرانپارس می باشد.ایشان مدتی عضو دانشگاه هیات علمی قم بوده، او طی چندین سال سابقه کاری خود دلسوزانه به موکلینش مشاوره میدهد و با دقت ومهارت های لازمه پروندهایش را با موفقیت پشت سر گذاشته است

آدرس دفتر: تهرانپارس، ١٢٦ غربی، پلاک یک، طبقه ٣، شماره ٩

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۴۹۱۸۵۱

مریم مرادی

سرکار خانم مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه کاری موفق در دعاوی ملکی خانوادگی و ملکی فعالیت دارد او با برنامه ریزی مناسب موکل خود را در روند پرونده مطلع میکند و در بهترین زمان پروندهای خود را با موفقیت به پایان می رساند

آدرس دفتر: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۴۳۳، طبقه ۳، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۸۵۹۴۸

مرضیه عاملی

خانم مرضیه عاملی وکیل پایه یک دادگستری در تهرانپارس با 9 سال سابقه درخشان مشغول کار است. او در پرونده هایش از بهترین روش ها برای موفقیت پرونده استفاده میکند. در خصوص دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده میتوانید به ایشان مراجعه کنید.

آدرس دفتر: تهران، منطقه 8، محله تهرانپارس، فلکه اول، ابتدای گلبرگ (امیری طائمه)، پلاک 3، واحد 17

شماره تماس: 09122278137


لزوم مراجعه به وکیل طلاق در تهرانپارس

استفاده از تجربیات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهرانپارس به دو صورت ممکن است. عده ای در تلاش هستند در همان ابتدای درگیر شدن با مسائل حقوقی یک وکیل خبره و مجرب را به خدمت بگیرند و دسته ای دیگر سعی دارند تا با استفاده از مشاوره حقوقی برای سوالات حقوقی خود در خصوص پرونده های طلاق جواب پیدا کنند. در ادامه سعی داریم به مهم ترین مزایای استفاده از مشاوره حقوقی در پرونده های مربوط به دعاوی طلاق اشاره داشته باشیم و آن ها تشریح نماییم:

نگاه تخصصی به مسائل حقوقی: یکی از مزایای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس در این است که با استفاده از این روش می توانید دیدی جامع تر و تخصصی تر نسبت به مسائل حقوقی داشته باشید. همواره دانش حقوقی عمومی جامعه در سطح پایینی قرار دارد. این افراد می توانند با دریافت مشاوره حقوقی دانش خود را در خصوص دعاوی مطرح شده افزایش داده و از شانس بالایی برای کسب موفقیت برخوردار باشند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

جلوگیری از مشکلات بیشتر: وکیل به واسطه تجربه ای که در اختیار دارد با پیچ و خم های مسیر آشنا است و ناهمواری ها را به خوبی می شناسد. او در تلاش است تا تمامی اقدامات موکل خود را به گونه ای تنظیم نماید تا دچار کمترین چالش با قانون شود. در واقع وکیل طلاق سعی می کند تا موکل را از بروز خسارت های بیشتر در امان نگه دارد.

راهنمایی در تصمیم گیری: گاهی نیاز است که موکل در مواجهه با پرونده های مربوط به دعاوی طلاق تصمیم بگیرد و آینده پرونده را مشخص کند. هر گونه تصمیم گیری می تواند آینده فرد را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو بهتر است تصمیم گیری با دریافت مشاوره حقوقی همراه باشد.

یادآوری حقوق قانونی موکل: یکی از مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی کسب اطلاع از حقوقی است که قانون برای شما به عنوان شخص دخیل در پرونده های طلاق در نظر گرفته است. در صورتی که فرد از حقوق قانونی خود آگاه باشد دیگر اجازه نخواهد داد تا رفتارهای دیگری حقوقی را از او پایلمال نماید. او تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا اقدامات مثبتی جهت احقاق حقوق از دست رفته خود انجام دهد و در نهایت به موفقیت دست پیدا کند.

بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس

پس از انتخاب وکیل طلاق در تهرانپارس چه باید کرد؟

در ابتدا لازم به ذکر است که دعاوی طلاق همواره با پیچیدگی هایی همراه است هر گونه اقدام اشتباه در این زمینه ممکن است خسارت هایی را به فرد تحمیل نماید. از این رو، به خدمت گرفتن یک وکیل با استفاده از معیارهای مختلف الزامی به نظر می رسد. پس از انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس لازم است با وکیل و یا دفتر او تماس گرفته و پس از شرح مختصر مسائل مربوط به پرونده، جلسه ای را برای ملاقات حضوری و صحبت در خصوص پرونده های مربوط به طلاق تدارک ببینید.

در این جلسات لازم است وکیل پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا اطلاعات خود در خصوص آن را افزایش دهد. پس از ان لازم است موکل شرح کاملی در خصوص زوایای ناپیدای پرونده ارائه دهد و وکیل را در جریان اتفاقات قرار دهد. در صورتی که وکیل طلاق برای ادامه همکاری ابراز تمایل کرد لازم است تا توافقات لازم در خصوص حق الوکاله انجام شود. می دانیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و بنابراین دستمزد وکلا به صورت توافقی بین وکیل و موکل مشخص می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل طلاق در تهران

پس از پایان توافقات در خصوص مسائل مختلف لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. امضای چنین قراردادی از وقوع حوادث و مشکلات در آینده جلوگیری می کند. در این قرارداد لازم است به طور دقیق شرح داده شود که این مبلغ در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس به او پرداخت می شود. همچنین لازم است تا زمان دقیق پرداخت حق الوکاله به همراه نحوه پرداخت آن در متن قرارداد ذکر شود تا اختلافی درباره حق الوکاله به وجود نیاید.

بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در تهرانپارس آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم به بررسی مهم ترین مزایای استفاده از مشاوره حقوقی بپردازیم و در انتهای مقاله نیز سعی کردیم به مجموعه اقداماتی اشاره کنیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل طلاق الزامی است. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه و یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =

دکمه بازگشت به بالا