طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهریار ⚖️【سال1403】

عوامل مختلفی ممکن است تداوم زندگی مشترک را به خطر بیندازد و آن را قدم به قدم به جدای و طلاق نزدیک تر کند. طلاق یک فرآیند قانونی برای جدایی زوجین است. برای سرعت بخشیدن به طلاق و افزایش دقت در آن لازم است با قوانین و مقررات آشنایی کامل داشته باشید؛ زیرا تنها در این صورت است که می توانیم جلوی تشییع حقوق خود را بگیریم. عموم جامعه دانش حقوقی لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع از حقوق خود را ندارند. از این رو، می بایست با استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد در صدد جبران ضعف خود برآیند. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم به معرفی چند تن از بهترین وکیل طلاق در شهریار بپردازیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده تر از هر زمان دیگری به نظر برسد.

بهترین وکیل طلاق در شهریار

بهترین وکیل طلاق در شهریار کیست؟

تعدد وکلا در شهریار باعث شده است تا در سطح شهر با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو شویم. هر یک از این وکلا حاضرند با دستمزدهای متفاوتی وکالت پرونده ما را قبول کنند؛ اما نباید فراموش کرد که برای کسب نتیجه مطلوب لازم است به دنبال بهترین ها باشیم. بهترین وکیل طلاق در شهریار دانش آموخته رشته حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات حقوقی وکیل به او کمک می کند تا بتواند دفاع موثری از موکل در محاکم قضایی داشته باشد.

بهترین وکیل شهریار با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق آشنایی کامل دارد و می تواند مطلوب ترین راهکار برای حل و فصل اختلافات را به موک خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل طلاق در شهریار همواره تغییرات قانون را مورد بررسی قرار می دهد تا از رقبای خود در این زمینه عقب نماند. او همچنین سابقه درخشانی در رسیدگی به انواع پرونده های طلاق دارد و توانسته در تمامی این سال ها تجربه گران بهایی جمع آوری کند که همین تجربه می تواند کلید پیروزی شما باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های طلاق در شهریار بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهریار سال 1403!

الهام گوشوائی

الهام گوشوائی بهترین وکیل طلاق شهریار

خانم الهام گوشوائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت می باشند. خانم وکیل الهام گوشوائی با تجربه سالها وکالت در زمینه های مختلف و داشتن پرونده های موفق دانش خود را در زمینه پرونده های قضایی به اثبات رسانده است. کسب نتایج قابل قبول موکلین در طول سال های فعالیت وکالتی ایشان باعث شده که در رده بهترین وکلای استان تهران و شهر شهریار قرار داشته باشد.

خدماتی که توسط خانم گوشوائی ارائه می شود:

  • دعاوی خانوادگی
  • در زمینه های جرائم اقتصادی
  • دعاوی ایرانیان خارج از کشور
  • کلیه دعاوی حقوقی اعم از قراردادها، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه، مطالبه وجه چک، فسخ قرارداد
  • دعاوی علیه شرکت ها و انجام کلیه امور مربوطه
  • دعاوی کیفری( جرایم )، رایانه ای ( اینترنتی )، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، ضرب و جرح، شرب خمر، جرائم اطفال، ربا، روابط نامشروع

برخی از پرونده های خاص خانم الهام گوشوائی:

  • مشاور حقوقی دوتا شرکت بنامهای
  • شرکت بازرگانی بین المللی درویش
  • شرکت گیتی فراز اطلس

شماره تماس:09125131107
آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، بین داروخانه دکتر احمدی و خرازی گل مریم، طبقه2، واحد ۴

طناز ریکی

طناز ریکی وکیل طلاق در شهریار

خانم طناز ریکی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند. ارائه مشاوره حقوقی یه دو صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهریار، روبروی دادگستری، شهرک اداری سر وائین، مجتمع آریا، طبقه ٢، واحد ٦

شماره تماس: ٠٩١٢٧٦٨٠١٤٦

طاهر زورقیان

طاهر زورقیان وکیل طلاق در شهریار

آقای طاهر زورقیان وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به ویژه طلاق، ملکی، ثبتی، امور مربوط به تنظیم قرارداد، شکواییه و .. می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر عج، میدان امام ره، کوچه یاسر، سینما سپهر، واحد ۸، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۴۵۰۱۸۳

محمد هاشمی

محمد هاشمی وکیل طلاق در شهریار

آقای محمد هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری، مشاور حقوقی و دارای سابقه وکالت بالا در پیگیری دعاوی خانواده و به ویژه طلاق هستند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، ساختمان مدائن، طبقه ۴، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۶۱۱۳۶۹

رسول علیپور

رسول علیپور وکیل طلاق در شهریار

آقای رسول علیپور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در پرونده های خانواده به خصوص پرونده های طلاق هستند. ایشان به واسطه سابقه طولانی که در حرفه وکالت دارند به بهترین نحو ممکن به پرونده های موکلین رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، مجتمع مدائن، طبقه ۴، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۵۷۳۳۲


هزینه طلاق با استفاده از وکیل در شهریار

با توجه به اینکه کدام یک از زوجین برای گرفتن طلاق پیش قدم می شود، می توان آن را به انواع مختلفی دسته بندی کرد. طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن جزو مهم ترین دسته بندی های طلاق هستند. در قانون حق طلاق به مرد سپرده شده است و زن در عوض حق برخورداری از مهریه را در اختیار دارد. بسیاری از افراد در هنگام شروع فرآیند طلاق بارها به این مسئله فکر می کنند که هزینه طلاق بدون وکیل و با وکیل چه مقدار می شود. سعی داریم در ادامه به این سوال پاسخ دهیم.

دقت داشته باشید که استخدام بهترین وکیل زن در شهریار برای گرفتن طلاق الزامی نیست و شما می توانید خودتان مراحل مختلف طلاق را طی نمایید؛ اما اکثر افراد دانش حقوقی لازم برای این کار را در اختیار ندارند. از این رو بهتر است روی کمک های بهترین وکیل طلاق در شهریار حساب باز کنید. در کل هزینه ای که لازم است برای گرفتن طلاق در نظر داشته باشید شامل دو دسته است. دسته اول هزینه هایی که لازم است برای طی کردن مراحل قانونی طلاق بپردازید و دسته دوم هزینه حق الوکاله وکیل است.

برای گرفتن طلاق لازم است ابتدا درخواستی مبنی بر طلاق را به محاکم قضایی تحویل دهید. این درخواست غیر مالی است و لازم است برای دادرسی هزینه ای را پرداخت نمایید. از طرفی دادخواست در دفاتر خدمات الکتورنیک قوه قضائیه ثبت می شود که جزو بخش خصوصی محسوب می شود. این دفاتر نیز هزینه ای را از شما طلب می کنند. از سوی دیگر لازم است مبلغی را به عنوان هزینه داوری در دادگاه و شرکت در جلسات مشاوره قبل از طلاق بپردازید.

علاوه بر این هزینه ها که البته چندان هم زیاد نیستند، لازم است مبلغی را نیز برای حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در شهریار در نظر بگیرید. وکلای مختلف برای یک پرونده مبالغ متفاوتی را پیشنهاد می دهند. میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد. برای این کار لازم است ابتدا وکیل مورد نظر را انتخاب کرده و سپس با او جلسه ای را تدارک ببینید. در این جلسه می بایست درباره پرونده طلاق تبادل نظر کرده و در پایان روی یک رقم واحد به عنوان حق الوکاله توافق نمایید.

هزینه طلاق با وکیل

لازمه توجه به تخصص یک وکیل مجرب در زمینه طلاق توافقی در شهریار

دقت داشته باشید که وکیل پایه یک دادگستری می تواند وکالت تمامی پرونده ها از لحاظ قانونی بر عهده بگیرد؛ اما می بایست در پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در شهریار به دنبال آن دسته از وکلا باشیم که متخصص این نوع از دعاوی خانواده باشند. در واقع تجربه نشان داده است در صورتی که از وکلای متخصص در زمینه طلاق استفاده کنیم، به مراتب موفق به کسب نتایج مطلوب تری خواهیم شد. در واقع تخصص یک وکیل نقش موثری در رای دادگاه دارد.

بهترین وکیل طلاق در شهریار سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است. او در مقطعی متوجه شده است که توانایی او در رسیدگی به برخی از پرونده های خاص بیشتر است و در این نوع از دعاوی می تواند کارایی بیشتری را از خود بروز دهد. در اصل وکیل پس از مدتی به این نتیجه می رسد که در برخی از دعاوی متخصص است. در لیست معرفی وکلا در ابتدای مقاله به تخصص وکلا اشاره کردیم، بهتر است در انتخاب وکیل به آن ها توجه داشته باشید.

به این نکته توجه داشته باشید که فضای کاری وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای مثال یک وکیل طلاق با موضوعاتی نظیر سوء رفتار همسر، تمکین، مهریه، نفقه، اجرت المثل و حق حضانت فرزندان مواجه است. حال آن که یک وکیل کیفری کاربلد با دعاوی نظیر سرقت، توهین، تجاوز، ضرب و جرح، باج گیری و… دست و پنجه نرم می کند. بدیهی است که تخصص هر یک از این وکلا با دیگری متفاوت است و برای حل اختلافات دعاوی طلاق باید به سراغ وکیل متخصص برویم.

لازمه مراجعه به وکیل متخصص در طلاق

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در شهریار آشنا کنیم تا شما بتوانید برای حل و فصل مشکلاتتان در زمینه طلاق با خیالی آسوده به آن ها اعتماد کنید. در ادامه تلاش کردیم تا هزینه مورد نیاز برای گرفتن طلاق را مورد بررسی قرار دهیم تا به یکی از سوالات شما در این زمینه پاسخ داده باشیم. در پایان نیز ضرورت مراجعه به وکلای متخصص برای طلاق را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص پرونده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا