وکلا

10 تا از بهترین وکیل خانم در تهرانپارس ⚖️【سال1403】

در دنیای پر از قوانین پیچیده و مسائل حقوقی، یافتن یک وکیل با تخصص و تجربه مناسب می ‌تواند به طور چشمگیری تاثیرگذار باشد. اگر به دنبال بهترین وکیل خانم در منطقه تهرانپارس هستید، به تازگی یک گام مهم در راه حل مشکلات حقوقی خود برداشته‌اید؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که یافتن وکلای برتر به متر و معیارهای مشخصی نیاز دارد تا اینکه بتوانید با استفاده از آن ها توانایی و مهارت گزینه های مختلف را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت به حقوقدان مورد نظر خود دست پیدا کنید. در این مقاله سعی داریم تا بهترین وکیل خانم در تهرانپارس را به شما معرفی کنیم. تا پایان مقاله ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل خانم در تهرانپارس

بهترین وکیل خانم در تهرانپارس کیست؟

ممکن است در محاکم قضایی دعوایی حقوقی و یا کیفری علیه شما اقامه شده باشد. همچنین این امکان وجود دارد که سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما پایمال کرده باشد و قصد احقاق حقوق از دست رفته خود از طریق حضور در محاکم قضایی را داشته باشید. دقت داشته باشید که در تمامی این شرایط استخدام یک وکیل شاخص می تواند راهگشا باشد. بهترین وکیل خانم در تهرانپارس دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق به شمار می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل زن در تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل خانم در تهرانپارس همواره در تلاش است تا تسلط خود بر قوانین و مقررات را به میزان چشمگیری افزایش دهد تا در صورت لزوم بتواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل زن در تهرانپارس از تجربه بالایی در زمینه رسیدگی به پرونده های مختلف برخوردار است و در این زمینه سابقه بالایی را از آن خود کرده است. بهترین وکیل خانم در تهرانپارس همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد و علم به دست آمده خود را به روز نگه می دارد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل خانم در تهرانپارس را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانم در تهرانپارس سال 1402

یلدا آسترکی

یلدا آسترکی بهترین وکیل زن تهرانپارس

خانم یلدا آسترکی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، کارشناس ارشد حقوق بین الملل، دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت و شورای حل اختلاف می باشند. خانم یلدا آسترکی وکیل متخصص در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … هستند و به وکالت در این زمینه ها می پردازند. ایشان تجربه بالایی در دعاوی خانواده و ملکی دارند و با صبر، انرژی بالا و کاملا منصفانه به وکالت در پرونده های موکلین رسیدگی می کنند.

برخی از تخصص خانم یلدا استرکی:

  • وکالت در دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها و …
  • وکالت در دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
  • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
  • وکالت در دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
  • وکالت در دعاوی قراردادها: مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …
  • دعاوی ارث: انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …
  • وکیل اداره کار و تامین اجتماعی
  • وکیل در دعاوی کارگر و کارفرما

آدرس دفتر: تهرانپارس، بین فلکه اول و دوم، چهارراه تیر انداز

شماره تماس: 09128937922

مریم مرادی

مریم مرادی بهترین وکیل تهرانپارس

خانم مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری و یکی دیگر از بهترین وکیل خانم در تهرانپارس هستند. ایشان بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت دارند و دانش آموخته حقوق خصوصی می باشند. ایشان موفق به دریافت گواهینامه از دانشگاه یورک کانادا، دریافت اعتبارنامه اهتمام به مشتری مداری، اخذنشان ملی، اخذ تندیس چهره نامی بانوی ایرانی، اخذ تندیس اجلاس چابک سازی بنگاه های اقتصادی، دریافت لوح تقدیر جشنواره بانوی سرزمین من، منتخب هیئت داوران جشنواره بانوی سرزمین من و همینطور تندیس مدیریت راهبردی کسب و کار را به دست آورده اند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک 433، طبقه سوم، واحد 8

شماره تماس: 09121785948

نرگس عبدالله زاده

نرگس عبدالله زاده وکیل خانم در تهرانپارس

خانم نرگس عبدالله زاده وکیل پایه یک دادگستری در تهرانپارس، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری، دارای دانش حقوقی در زمینه های مختلف خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، پرونده های کیفری، کلاهبرداری، سرقت، جعل اسناد و … می باشند. همینطور ایشان به تنظیم انواع دادخواست و شکواییه می پردازند. ارائه مشاوره حقوقی به متقاضیان را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می دهند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، فلکه چهارم، جنب مجتمع قضایی شهید باهنر

شماره تماس: 09197738931

مریم آذرکمال

مریم آذرکمال وکیل خانم در تهرانپارس

خانم مریم آذرکمال یکی دیگر از وکلای خانم در تهرانپارس هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی دارند و به انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و کیفری رسیدگی می کنند. خانم آذرکمال وکالت دعاوی کلاهبرداری، جعل اسناد، فروش مال غیر، کلیه دعاوی خانواده و ملکی را بر عهده می گیرند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، نبش کوچه خدابنده، پلاک ٣٧٣، طبقه ٢، واحد ٧

شماره تماس: ٠٩١٢٧٩٤٦٢١٥

فاطمه بیات

فاطمه بیات وکیل خانم در تهرانپارس

خانم فاطمه بیات وکیل پایه یک دادگستری در تهرانپارس، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و کیفری هستند. ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات حقوقی و مشاوره به متقاضیان یکی از ویژگی های خانم فاطمه بیات است. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری، غیرحضوری و تلفنی از خدماتی ایشان می باشد.

آدرس دفتر: تهرانپارس، خيابان رشيد نبش ١٥٢ غربی، پلاك ١٤١

شماره تماس: ٠٩١٢٢٣٣٤٦٦٣

رازهایی درباره دستمزد وکیل خانم در تهرانپارس

به میزان دستمزدی که می بایست به بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم در تهرانپارس در ازای خدمات حقوقی که به موکل ارائه می دهد پرداخت شود، در اصطلاحات قضایی حق الوکاله می گویند. در این خصوص حقایقی وجود دارد که لازم است پیش از هر گونه توافق با وکیل مورد نظر در خصوص دستمزد وی از آن ها آگاه شوید. در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین رازهایی در خصوص هزینه بهترین وکیل زت در تهرانپارس اشاره داشته باشیم که ممکن است عموم افراد دخیل در پرونده از آن ها بی اطلاع باشند:

دستمزد وکلای مختلف یکسان نیست: یکی از مهم ترین حقایقی که می بایست در خصوص دستمزد بهترین وکیل خانم در تهرانپارس از آن آگاه باشید این است که هزینه به خدمت گرفتن وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت است. دقت داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و همین موضوع سبب شده است تا هر یک از آن ها بسته به تخصص و سابقه ای که در اختیار دارند، پیچیدگی پرونده مورد نظر، زمان بر بودن دعاوی مطرح شده و موارد دیگر دستمزد مورد نظر خود را به موکل اعلام دارند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهرانپارس

موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش دارد: متاسفانه عموم جامعه بر این عقیده هستند که آن ها هیچ نقشی در تعیین میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل مورد نظر ندارند. باید بدانید که میزان دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می گردد. در ابتدا وکیل با بررسی جوانب مختلف پرونده، نظر خود را در خصوص دستمزد مد نظرش اعلام می کند و اینجا است که موکل نیز می تواند مبلغ پیشنهادی از سوی خود را اعلام نماید. در نهایت لازم است دو طرف بر سر رقم واحدی به توافق برسند.

بالا بودن دستمزد معیار مناسبی برای سنجش توانایی وکلا نیست: نکته دیگری که در زمان انتخاب وکلا می بایست به آن توجه داشته باشید این است که میزان دستمزد وکلا به هیچ عنوان از میزان توانایی و مهارت های آن ها سرچشمه نمی گیرد. در واقع اگر وکیلی هزینه بالایی را از موکل درخواست کرد، نباید هرگز چنین تصور شود که درخواست او از مهارت بالای او ناشی می شود و حتما مستحق چنین دستمزدی است. بسیار دیده شده است که وکلای تازه کار نیز برای بازارگرمی به دنبال مبالغ هنگفت بوده اند.

بهترین وکیل خانم تهرانپارس

پس از انتخاب وکیل خانم در تهرانپارس چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است با استفاده از متر و معیارهای مشخصی که در انتخاب بهترین وکیل زن تهرانپارس در اختیار داریم در میان گزینه های موجود به حقوقدان مورد نظر خود برسیم و تصمیم نهایی خود را برای استخدام وی اتخاذ نماییم. پس از بررسی تمامی جوانب لازم است موکل با دفتر بهترین وکیل خانم در تهرانپارس تماس گرفته و پس از شرح مختصر خواسته خود، از او برای انجام ملاقات حضوری وقت بخواهد. در صورت موافقت وکیل لازم است دو طرف در زمان مقرر در مکان جلسه حضور پیدا کنند.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

در این جلسه لازم است بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم در تهرانپارس به مطالعه دقیق پرونده مشغول باشد تا بتواند در نهایت نظر نهایی خود را در خصوص همکاری و یا عدم همکاری اعلام دارد. علاوه بر این موکل نیز لازم است در این جلسات مهم ترین نکات مربوط به پرونده را بازگو نماید تا دید جامع تری در خصوص دعاوی مطرح شده در اختیار وکیل قرار گیرد. در صورت تمایل دو طرف برای همکاری لازم است توافقات لازم در خصوص حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل انجام شود.

ممکن است چنین توافقاتی در چند جلسه به انجام برسد و در پایان می بایست قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و در آن تکلیف تعهدات دو طرف مشخص شود. در این قرارداد لازم است مبلغ توافق شده به عنوان حق الوکاله و نیز زمان مقرر و نحوه پرداخت آن به طور دقیق ذکر شود. از سوی دیگر لازم است مشخص شود که مبلغ مورد نظر در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. امضای قرارداد بین وکیل و موکل می تواند از بروز اختلافات در آینده جلوگیری به عمل آورد.

بهترین وکیل خانم در تهرانپارس

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید از شما کمال تشکر را داریم! در این مقاله سعی کردیم تا آن جایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانم در تهرانپارس آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی داشته باشید. در این مطلب در ابتدا سعی کردیم تا رازهایی در خصوص دستمزد وکلای را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز در تلاش بودیم تا به مجموعه اقداماتی اشاره کنیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل مورد نظر ضروری به شمار می آید. اکنون از شما درخواست می کنیم تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا