وکلا

10 تا از بهترین وکیل پیروزی ⚖️【سال1403】

گاهی در جامعه با مشکلات و اختلافاتی رو به رو می شویم که پیچیدگی آن ها به حدی است که ناگزیر هستیم حل و فصل آن ها را به مراجع قضایی بسپاریم؛ اما نباید این نکته را فراموش کرد که حضور در محاکم قضایی برای دفاع از پرونده نیازمند آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به آن است. در سطح شهر تعداد زیادی از وکلا وجود دارند که می توانند این ضعف حقوقی را جبران کرده و به کمک ما بشتابند؛ اما یافتن یک وکیل معتبر و شاخص همواره دغدغه بسیاری از افراد بوده است. در این مقاله سعی داریم شما را بهترین وکیل پیروزی آشنا کنیم تا قدمی در این راستا برداشته باشیم.

بهترین وکیل پیروزی

بهترین وکیل پیروزی کیست؟

استخدام یک وکیل معتبر پیچیدگی های خاص خود را دارد. در صورتی که متر و معیار درستی در استخدام وکیل نداشته باشیم، ممکن است از انتخاب بهترین ها باز بمانیم. بهترین وکیل پیروزی تحصیل کرده یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و دانش حقوقی لازم برای به دست گرفتن پرونده را در اختیار دارد. او همچنین از قوانین و مقررات و نیز تغییرات آنها آگاه است و می تواند در دادگاه با استناد به همین قوانین و مقررات مطلوب ترین دفاع را از موکل خود داشته باشد.

بهترین وکیل پیروزی زمان زیادی را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف در محاکم قضایی کرده است. سابقه او در واقع بیانگر تجربیاتش است. بهترین وکیل پیروزی می تواند از تجربیات خود برای ارائه بهترین راهکار در خصوص پرونده شما نیز استفاده کند. بهترین وکیل تهران جسارت و شجاعت لازم برای دفاع از حقوق موکل خود در مقابل قاضی را دارد. او باید همواره در حفظ اسرار موکل خود کوشا باشد و صادقانه احتمال پیروزی در دعاوی حقوقی و کیفری را به موکل اطلاع دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل پیروزی می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در پیروزی سال 1403!

رویا کرامتی

رویا کرامتی بهترین وکیل پیروزی

رویا کرامتی هستم، فارغ التحصیل از دانشگاه شهیدبهشتی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، شهر تهران، دارای ۱۲ سال سابقه وکالت در امور ملکی،خانواده،کیفری و برخی پرونده های سیاسی. کارشناس حقوقی صداوسیما هستم و در شبکه های دو و جام جم و….. به صورت زنده پاسخگوی سوالات عزیزان بوده ام.

تخصص خود را در دعاوی بانکی با دریافت گواهینامه های معتبر از دانشگاه امام صادق(ع) و موسسات برگزارکننده کارگاه های تخصصی حقوقی، ارتقا داده ام.

به مدت ۷ سال وکیل بانک شهر بوده ام و بیش از ۱۰۰ پرونده بانکی را سرانجام رسانده ام. عضو فعال خانه داوران ایران هستم و همیشه تلاشم ابتدا بر حل و فصل دعاوی از طریق داوری بوده است. مهمترین اصل در وکالت را صداقت و ذکاوت می دانم، صداقت با موکل و سیاست برای دفاع از موکل. از اعتماد شما سپاسگزارم.

شماره تماس: 09356549017
آدرس دفتر وکالت: خیابان پیروزی، روبرو خیابان پنجم، نیروهوایی، ساختمان نسیم، طبقه سوم، واحد۱۶


شهناز نصیری مزرعه نو

شهناز نصیری مزرعه نو وکیل پیروزی

خانم شهناز نصیری از وکلای باسابقه در تهران و در منطقه پیروزی می باشند. ایشان سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و به انواع پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: خیابان پیروزی، روبروی پمپ بنزین سلیمانیه، پلاک ۷۶۰، طبقه ۳، واحد۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۰۶۳۸۳

مریم فرجام

مریم فرجام وکیل خوب در پیروزی

خانم مریم فرجام وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای زن متخصص در منطقه پیروزی هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاویی حقوقی و کیفری و خانوادگی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط خانم فرجام انجام می شود.

آدرس دفتر: خیابان پیروزی، روبروی خیابان ۵ نیروی هوایی، مرکز خرید نسیم،طبقه ۵، واحد ۲۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۳۳۵۲۳

عزیز زهدی

عزیز زهدی وکیل خوب در پیروزی

آقای عزیز زهدی از وکلای پایه یک دادگستری در محله پیروزی تهران هستند. ایشان عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در انجام امور حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و کیفری می باشند. سابقه فعالیت بالایی در این زمینه دارند و به انواع دعاوی در محاکم قضایی رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: خیابان پیروزی، روبروی خیابان چهارم نیروی هوائی، بعد از پمپ بنزین، جنب قنادی، پلاک ١٥٨، طبقه اول

شماره تماس: ٠٩١٢٢٨٣٣٥٧٤

عبداله کمالی

عبداله کمالی وکیل خوب در پیروزی

آقای عبداله کمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای تهران، دارای بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حرفه وکالت دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، دعاوی کارگر و کارفرما و … هستند.

از تخصص های ایشان مشاوره و وکالت در انواع دعاوی ملکی، مشاوره و وکالت در انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جرایم رایانه ای و … است. همینطور آقای کمالی مهارت بالایی در اصول قرارداد نویسی، اصول نگارش حقوقی و … دارند.

آدس دفتر: تهران، خیابان پیروزی، خیابان داورزنی، کوچه رسولی، پلاک 19

شماره تماس: 09197029562

حق الوکاله بهترین وکیل پیروزی چقدر است؟

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که بهترین وکیل پیروزی برای انجام امورات قضایی پرونده از شما درخواست می کند. حق الوکاله وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت است و به هیچ عنوان نمی توان رقم دقیقی را برای آن مطرح کرد. موضوع پرونده، پیچیدگی پرونده، زمان مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده، کیفری یا حقوقی بودن پرونده و توانایی های وکیل مورد نظر نقش بسیار زیادی در تعیین مبلغ حق الوکاله توسط وکیل دارد. از این رو لازم است در این خصوص از وکیل مورد نظر جویا شوید.

یک تصور غلط در خصوص حق الوکاله وجود دارد و آن هم این است که اکثر افراد تصور می کنند دستمزد بهترین وکیل پیروزی رقم بسیار زیادی است. این درست است که وکلای شاخص دستمزد معقولی را دریافت می کنند ولی باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بسیاری از وکلا نیز حاضر هستند با دستمزدی مناسب مسئولیت رسیدگی به پرونده های مختلف را به دست بگیرند. همچنین دقت داشته باشید که بالا بودن دستمزد یک وکیل به هیچ عنوان به معنای بالا بودن توانایی و مهارت وکیل نیست.

حق الوکاله بهترین وکیل شرق تهران در زمان امضای قرارداد با وی تعیین می گردد. از این رو، خود موکل نیز می تواند در آن نقش آفرین باشد؛ زیرا در بسیاری از اوقات مبلغ دستمزد به صورت توافقی تعیین می گردد. از این رو، شما نیز می توانید مبلغ مورد نظر خودتان را پیشنهاد کنید. همچنین لازم است پیش از امضای هر گونه قرارداد با بهترین وکیل پیروزی، در خصوص مبلغ حق الوکاله با یک فرد آگاه به مباحث حقوقی مشورت کنید تا بتوانید از رقم معقول دستمزد وکلا اطمینان حاصل کنید.

حق الوکاله بهترین وکیل پیروزی

منظور از دعاوی کیفری چیست؟

به طور کلی دعاوی مطرح شده را می توان به دو دسته کلی دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم بندی کرد. موضوع پرونده نقش موثری در چنین تقسیم بندی دارد. در واقع دعاوی کیفری آن دسته از دعاوی هستند که در آن ها جرمی رخ داده است. در واقع فردی که ادعا دارد بر اثر رفتار دیگری حقی از او ضایع شده است به مراجع قضایی مراجعه کرده و رفتار فرد متهم را نوعی جرم قلمداد می کند. در واقع در دعاوی کیفری رفتار متهم با ارتکاب نوعی از جرم همراه بوده است.

باید به این نکته توجه داشته باشید که جرم بودن یک رفتار را قانون تعیین می کند. در قانون مجازات اسلامی مصادیق بسیاری از وقوع جرم شرح داده شده است و می توان با مطالعه آن از مشروح جرم ها اطلاع حاصل کرد. در کل می توان دعاوی کیفری را به دو دسته دعاوی کیفری علیه شخص و دعاوی کیفری علیه اموال تقسیم بندی کرد. لازم است برای تعیین و اطلاع از دعاوی کیفری و حقوقی با بهترین وکیل پیروزی مشورت کنید تا بهترین راهکار را در اختیار شما قرار دهد.

سرقت، تجاوز، قتل، توهین، تصرف عدوانی، کلاهبرداری، زور گیری، باج گیری، جعل سند و… از جمله مهم ترین جرم ها هستند و رسیدگی به آن ها بر عهده دعاوی کیفری است. در این بین جرم هایی نظیر سرقت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی وجعل سند مواردی هستند که حق برخورداری فرد از اموال را ضایع می کنند. از این رو می توان آن ها را در دسته بندی دعاوی کیفری علیه اموال قرار داد.

مواردی نظیر قتل، ضرب و جرح و تجاوز جرم هایی هستند که به نوعی سلامت جسمانی، ابرو و زندگانی فرد را مورد تهدید قرار می دهند. از این رو می توان آن ها را جزو دعاوی کیفری علیه اشخاص دسته بندی کرد. بهترین وکیل پیروزی قادر است با بررسی پرونده در جوانب مختلف، شما را در رسیدن به مقصود راهنمایی کند. از این رو مشورت با یک وکیل معتبر قبل از ارسال دادخواست یا شکایت الزامی است.

دعاوی کیفری

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص برخی از بهترین وکیل پیروزی آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب وکیل از سوی شما قدری آسان تر شود. در ادامه نیز تلاش ما بر این بود تا نکاتی درباره حق الوکاله وکلا مطرح کنیم. در پایان نیز منظور از دعاوی کیفری را بررسی کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص انتخاب وکیل دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا