وکلا

10 تا از بهترین وکیل نارمک ⚖️【سال1403】

انتخاب وکیل یکی از اصلی ترین مراحل برای پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی محسوب می شود. عدم آگاهی با قوانین و مقررات و بی تجربگی، موجب می شود تا نتوانیم در دادگاه به خوبی از حقوق خود دفاع کنیم. برای جلوگیری از این کار باید وکالت پرونده را به وکیلی خبره و مجرب واگذار کنیم که نتیجه موفقیت آمیزی را برای ما به دست آورد. در ادامه مقاله بهترین وکیل نارمک سعی داریم به معرفی تعدادی از وکلای خبره و حاذق این منطقه از تهران بپردازیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل نارمک کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل نارمک کیست؟

مشکلات گوناگون در طول زندگی موجب افزایش نیاز مردم به وکیل شده است. مطمئنا برای یک بار هم که شده به وکیل نیاز خواهیم داشت، چه بهتر که در انتخاب وکیل دقت کنیم تا بعدا دچار مشکل نشویم. بهترین وکیل کسی است که اطلاعات کاملی در حوزه پرونده پذیرفته داشته باشد و با تمام تلاش برای دفاع از حقوق موکل قدم بردارد. همچنین یک وکیل خوب اطلاعات کافی در تنظیم دادخواست و شکواییه دارد.

بهترین وکیل نارمک، فردی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و می تواند در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، تجاری و … از حقوق موکل دفاع کند.

اگر شناخت کاملی از وکلای پایه یک دادگستری در این منطقه تهران داشته باشیم، فرد مناسبی را برای رسیدگی به پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و … انتخاب می کنیم تا به این ترتیب میزان موفقیت ما در دادگاه بالاتر رود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم تا به معرفی وکلای خبره پرداخته و آنها را به همراه شماره تماس و آدرس معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل نارمک سال 1403!

شیما زندجو

خانم شیما زندجو وکیل نارمک

خانم زندجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای در وکالت دارند و تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین رقم بزنند. انواع مشاوره حقوقی و تخصصی به افراد حقیقی و حقوقی ارائه می دهند. خانم زندجو در زمینه دعاوی بیمه، ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی، اسناد شرکت های تجاری، حقوقی و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نارمک، خیابان آیت، پایین تر از میدان نبوت، بین خیابان چمن غربی و خیابان شهید قاسم زاده، پلاک 350، ساختمان اسپیدار، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09122088738

مهدیه صفایی

مهدیه صفایی

خانم صفایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران و یکی از وکلای مجرب در نارمک هستند. در زمینه دعاوی مختلف از جمله دعاوی خانواده، حقوق مالکیت، حقوق ماکیت فکری، تنظیم لوایح دفاعی و … بیش از 9 سال سابقه وکالت دارند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری دارند و یکی از وکلای خبره در ثبت اختراع نیز می باشند.

آدرس دفتر: تهران، نارمک، خیابان گلستان، پایین تر از میدان هلال احمر، کوچه شهید عالم نجف آبادی، پلاک 6، واحد 1

شماره تماس: 09092301705

مهتاب امیدی

خانم مهتاب امیدی وکیل نارمک

خانم مهتاب امیدی در نارمک انواع دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ثبتی را می پذیرند، ایشان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و تجربه و دانش کافی در حل و بررسی پرونده های مختلف دارند. خانم امیدی در موسسه حقوقی خود که با همکاری آقای بهرنگ علیزاده است به پرونده های مربوط به دعاوی دیه، تصادفات رانندگی، تنظیم شکایت نامه، دعاوی مدنی، جزایی و … رسیدگی می کنند و مشاوره های لازم را در این خپصوص به متقاضی ارائه می دهند.

تخصص ها:

  • مشاوره حقوقی به ایرانیان داخل و خارج از ایران
  • حل پرونده های مربوط به دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و …
  • انجام محاسبات حقوقی، محاسبه ی دیه، دیه اعضای بدن، محاسبه دیه قتل، محاسبه تاخیر تادیه دیه و …

آدرس دفتر: تهران، نارمک، خیابان فرجام غربی، بین حیدرخانی و برادران باقری، پلاک 614، طبقه 1، واحد 6

شماره تماس: 09121750576

سولماز ناصری

سرکار خانم سولماز ناصری

خانم ناصری از وکلای متخصص در نارمک هستند که به پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … می پردازند. برای اعطای وکالت در زمینه طلاق، مهریه، سرقت و … می توان به خانم ناصری مراجعه نمود.

آدرس دفتر: نارمک، خیابان 46 متری شهید ثانی، تقاطع شهید غیاثی پور، لاین کندرو شرقی، پلاک 598، طبقه اول

شماره تماس: 09124342269


وکیل کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل کسی است که از طرف شخصی برای انجام کاری مامور می شود، مطابق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران طرفین دعوا در تمام دادگاه ها می توانند وکیل داشته باشند، حتی اگر توانایی مالی ندارند باید امکان استخدام وکیل برای آن ها فراهم شود. وکلا علاوه بر تحصیلات مورد نیاز، مجوزهایی را باید کسب کنند تا اجازه وکالت به آن ها داده شود. وکیل خوب باید علاوه بر دانش و اطلاع از قوانین، تجربه و سابقه کافی برای حل برخی از پرونده های خاص را داشته باشد.

متاسفانه بسیاری از افراد حرفه وکالت را یک صنعت چاپ پول می دانند چرا که عقیده دارند وکلا حق الوکاله های بالایی بابت وکالت دریافت می کنند اما دیده شده وکلایی با دریافت حق الوکاله ناچیزی مقابل گلوله قرار گرفته و کشته شده اند. وکیل خوب در نارمک وظیفه دارد پرونده موکل را به طور کامل بررسی کرده و توضیحات تکمیلی را در مورد مشکل به وجود آمده به موکل بگوید و سپس با توجه به دانش و تجربه ای که دارد به عنوان وکیل در دادگاه حاضر شده و از حقوق موکل خود دفاع کند.

برخی افراد تصور می کنند وکیل باید در هر صورت از حقوق موکل دفاع کند و به رای قاضی قانع نمی شوند و توقع دارند که در هر صورت پیروز پرونده باشند. اما در برخی از پرونده های کیفری که موکل مجرم است، گاهی این اتفاق رخ نمی دهد و علی الرغم دفاعیه های وکیل، رای قاضی خلاف انتظار موکل می شود.

بهترین وکیل نارمک

مزایای استخدام وکیل در پرونده های قضایی

انتخاب وکیل کاملا اختیاری است و هیچ دادگاهی نمی تواند فردی را مجبور به داشتن وکیل کند. اما همواره توصیه می شود افرادی که با قوانین آشنا نیستند و دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می شوند، از وکیلی مجرب و متخصص کمک بگیرند تا درصد موفقیت آن ها در دادگاه بالا رود و هم اینکه وجود وکیل باعث می شود روند بررسی پرونده سریع تر پیش برود.

زمانی که دچار مشکل حقوقی، کیفری ملکی و … می شویم، بهترین کار مشاوره با وکیل متخصص است، وکیل خوب در نارمک با تجربه ای که دارد بهترین و کم هزینه ترین راه را برای حل مشکل ما ارائه می کند. به طوری که در زمان کمی به نتیجه برسیم.

در صورتی که پرونده را به وکیل سپردیم، نیازی به حضور ما در جلسات طولانی دادگاه نیست، وکیل تمامی کارهای مربوط به پرونده را انجام می دهد و ما را از روند آن مطلع می کند. بنابراین می توان گفت که در این مسیر دچار درگیری های ذهنی، روانی و … نمی شویم، بخصوص زمانی که شاکی خصوصی داشته باشیم.

مزایای استخدام وکیل در پرونده های قضایی

کلام آخر

ممنونم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل نارمک همراه ما بودند. تلاش کردیم تا وکلای حاذق و خبره ای را معرفی کنیم که در پرونده های قضایی یاری گر شما باشند. امیدوارم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا