طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ورامین ⚖️【سال1403】

دو نفر با ازدواج تشکیل خانواده می دهند و برای اهداف مشترکشان برنامه ریزی می‌کنند؛ اما گاهی مشکلاتی پیش ‌می‌آید که ادامه زندگی مشترک را غیرممکن می‌کند. در این مرحله است که مسائلی مانند طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، نشوز، تمکین و موارد از این جنس به ذهن خطور می‌کند. رسیدگی به پرونده‌های حقوقی از عهده هر کسی ساخته نیست و باید برای حل آن‌ها به وکیل مراجعه کرد. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در ورامین آشنا کنیم تا از لحاظ انتخاب و اطمینان به یک وکیل مجرب و خبره دغدغه‌ای نداشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در ورامین

بهترین وکیل طلاق در ورامین کیست؟

امروزه به دلیل تعداد بالای وکلا در شهرهای مختلف، انتخاب و اعتماد به هرکدام از آن‌ها قدری سخت به نظر می‌رسد. از این رو، باید مهم‌ترین شاخص‌ها برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در ورامین را شناخت تا با استفاده از آن‌ها بتوان یکی را برگزید. بهترین وکیل طلاق در ورامین باید دارای دانش کافی از مسائل مختلف حقوقی باشد و همواره این دانش خود را به روز نگه دارد تا متوجه تغییرات مواد قانونی شود.

از سوی دیگر، لازم است که بهترین وکیل ورامین تجربه قابل قبولی در دعاوی خانواده داشته باشد و با چند و چون کار آشنا باشد. به‌علاوه حسن اخلاق وکیل باعث می‌شود تا موکل ارتباط نزدیک‌تری با او برقرار کند و این موضوع کمک می‌کند تا وکیل از لایه‌های تاریک پرونده نیز اطلاع حاصل کند.

گذشته از تمام مواردی که گفته شد، بهترین وکیل طلاق در ورامین باید جسارت لازم برای جنگیدن در دادگاه را داشته باشد. ادله و مدارک مورد نیاز را به قاضی ارائه داده و حق موکل خود را احقاق نماید. فن بیان نیز از دیگر شاخص‌های مهم در بهترین وکیل طلاق در ورامین است که به او این امکان را می‌دهد که دانش خود را با شیواترین کلام در محاکم قضایی مطرح کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در ورامین بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ورامین سال 1403

هادی احمدی

هادی احمدی وکیل طلاق در ورامین

آقای احمدی وکیل پایه یک دادگستری در ورامین، مشاور حقوقی و از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … هستند. ییک از تخصص های ایشان وکالت در دعاوی خانواده به ویژه طلاق و طلاق توافقی است.

آدرس دفتر: ورامین، خیابان شهداء، خیابان مهدیه، پلاک 16، طبقه دوم

شماره تماس: 09188168747

سعید طهماسبوند

سعید طهماسبوند وکیل طلاق در ورامین

آقای طهماسب وند وکیل پایه یک دادگستری در ورامین، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می باشند. بیش از 4 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی را دارند و می توانند به خوبی به پرونده های طلاق موکلین خود رسیدگی کنند.

آدرس دفتر: ورامین، خیابان شهدا، روبروی بانک رفاه، ساختمان 211، طبقه 5

شماره تماس: 09124459809

اعظم نوری

اعظم نوری وکیل طلاق در ورامین

خانم اعظم نوری وکیل پایه یک دادگستری در ورامین، متخصص در پرونده های طلاق و مهریه و دعاوی خانواده هستند. ایشان با دارا بودن ساله ها سابقه وکالت در پرونده های مختلف، یکی از وکلای باتجربه در ورامین محسوب می شوند.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، بعد از ده متری میری، جنب نانوایی بربری، پلاک ١٢٨

شماره تماس: 09102100364

مژگان پیراسته

مژگان پیراسته وکیل طلاق در ورامین

خانم پیراسته وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … هستند.

آدرس دفتر: ورامین، عمروآباد، خیابان دانش سرا، پلاک 8، دفتر آقای محمد قلی زاده

شماره تماس: 09123102686

مینا حیدری رامشه

مینا حیدری رامشه وکیل طلاق در ورامین

خانم حیدری رامشه وکیل پایه یک، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی خانواده به ویژه طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … می باشند.

آدرس دفتر: ورامین، پیشوا، خیابان امام، جنب دادگستری دفتر آقای مقدم

شماره تماس: 09123126833

محمدرضا اشکذری

محمدرضا اشکذری وکیل طلاق در ورامین

جناب آقای محمدرضا اشکذری با 14 سال سابقه، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی یکی از دانشگاه معتبر ایران می باشد. خدمات آقای اشکذری به شرح زیر می باشد:

  • قبول پرونده در تمامی حوزه ها
  • ارائه مشاوره حقوقی رایگان
  • ارائه مشاوره تخصصی در سطح بالا
  • پیگیری مداوم پرونده تا حصول نتیجه

آدرس: ورامین، بلوار باهنر، بعد از میری و سجادی، پلاک 128، طبقه زیر زمین

شماره تماس: 09121453898

علیرضا باوند پور

علیرضا باوند پور وکیل طلاق در ورامین

جناب آقای علیرضا باوندپور از وکلای باتجربه ی ورامین می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را به شماره ی 19503 از کانون وکلای مرکز دریافت کرده اند. آقای باوندپور در طی سال های وکالت خود طبق رضایت موکلین توانسته سابقه ی فوق العاده ای برای خود رقم بزند. برخی از خدمات او شامل:

  • مشاوره های تخصصی در تمامی زمینه ها
  • وکالت تخصصی در دعاوی کلاهبرداری، جعل اسناد، قتل و سرقت
  • وکالت تمامی دعاوی من جمله: کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، مالی و تجاری

آدرس: ورامین، بلوار باهنر، بالاتر از دادگستری، جنب داروخانه رنجبران، پلاک 83، واحد 9

شماره تماس: 09121944954

قانون جدید طلاق از طرف زن

از نظر قانون حق طلاق با مرد است و زن نیز حق برخورداری از مهریه را به همراه دارد. شاید پس از مطالعه این جمله به اشتباه این تصور در ذهن شما شکل گرفته باشد که زن تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند بدون اجازه همسر برای جدایی پیش قدم شود؛ اما این تصور کاملاً غلط است. این درست است که قانون حق طلاق را به مرد داده است، اما اگر زندگی برای زن به مرحله سخت و خطرناکی رسید، آن وقت تکلیف زن چه می‌شود؟ قانون جدید طلاق به زن این امکان را می‌دهد که در صورت اثبات عسر و حرج در دادگاه بتواند بدون مجوز شوهر برای گرفتن طلاق پیش قدم شود.

باید به این نکته توجه داشت که اثبات عسر و حرج زن در دادگاه کار پیچیده و طاقت فرسایی است. به طور خلاصه خود زن به دلیل عدم آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی به هیچ عنوان قادر نخواهد بود که ثبوت این مسئله را به قاضی تفهیم کند؛ بنابراین، بهترین وکیل طلاق در ورامین لازم است با ارائه مدارک و مستندات کافی به دادگاه در جهت اثبات عسر و حرج زن قدم بردارد و طلاق زن را به سرانجام برساند.

از سوی دیگر مرد در هنگام ازدواج، شروطی را که ذیل عقدنامه مطرح شده است را پذیرفته و آن را امضا می‌کند. در صورتی که مرد به مفاد شروط عقدنامه وفادار نباشد و آن‌ها را رعایت نکند، زن می‌تواند برای گرفتن طلاق و جدایی از همسر اقدام نماید. باز هم باید دقت داشت که اثبات نقض شروط دوازده گانه عقدنامه کار سخت و پیچیده‌ای است که انجام آن فقط از عهده بهترین وکیل طلاق در ورامین ساخته است.

باید در مسیر طلاق به بهترین وکیل طلاق در ورامین اطمینان کرد و با او تمام مسائل را مطرح کرد تا نتیجه بهتری حاصل شود. البته دقت داشته باشید که امضای شروط عقدنامه از طرف مرد الزامی است و شروط می‌تواند به صورت توافقی بین دو طرف تعیین شود. در صورتی که مرد این شروط را امضا نکرده باشد، زن قادر نیست از این راه برای گرفتن طلاق اقدام کند. بهترین است پیش از گرفتن طلاق به این روش با بهترین وکیل طلاق در ورامین مشورت کرد.

قانون جدید طلاق از طرف زن

شروط دوازده گانه عقدنامه کدم‌اند؟

در بالا اشاره کردیم که اگر شروط دوازده گانه عقدنامه توسط مرد نقض شود، زن می‌تواند برای گرفتن طلاق اقدام کند. در ادامه سعی داریم به برخی از مهم‌ترین شروط عقدنامه اشاره کنیم. باز هم تأکید می‌کنیم که اثبات نقض هرکدام از شروط به استخدام بهترین وکیل طلاق در ورامین وابسته است.

در ماده 129 قانون آیین دادرسی مدنی به صراحت تشریح شده است در صورتی که مرد به مدت 6 از پرداخت نفقه امتناع کند یا اینکه توانایی مالی برای پرداخت این حق را نداشته باشد، زن می‌تواند برای مطالبه نفقه معوقه خود اقدام کند. در صورتی که مرد پس از اجرائیه دادگاه مجدداً از پرداخت نفقه به زن امتناع کند، دادگاه می‌تواند مرد را مجبور به طلاق کند؛ زیرا در این صورت زن دچار عسر و حرج شده است.

طبق ماده 1023 قانون مدنی، در صورتی که مرد به مدت 4 سال زندگی مشترک را رها کرده و غیبت داشته باشد، زن می‌تواند برای گرفتن طلاق اقدام کند. پس از غیبت 4 ساله مرد، زوجه می‌تواند به دادگاه مراجعه کند. به دستور دادگاه سه مرتبه و هر بار به فاصله یک ماه در روزنامه‌های کثیرالانتشار برای یافتن شوهر آگهی درج می‌شود. چنانچه یک سال از درج اولین آگهی بگذرد و زنده بودن شوهر برای دادگاه اثبات نشود، اجازه طلاق صادر می‌شود.

محکومیت قطعی مرد به 5 سال حبس یا بیشتر یا به جزای نقدی که بر اثر ناتوانی از پرداخت، منجر به 5 سال بازداشت شود یا به حبس و جزای نقدی که مجموعاً منتهی به 5 سال بازداشت یا بیشتر شود و حکم مجازات در حال اجرا باشد نیز یکی دیگر از دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن است.

بند دوازدهم شروط عقدنامه به صراحت تشریح می‌کند که اگر مرد بدون کسب رضایت زن، اقدام به ازدواج مجدد کند، زوجه می‌تواند از او جدا شود. البته اگر ازدواج مجدد مرد با حکم و اجازه دادگاه باشد، زن نمی‌تواند برای گرفتن طلاق اقدام کند.

در صورتی که اعتیاد مرد به شکلی باشد که ادامه زندگی مشترک را برای زن مشکل کند، دادگاه حکم به طلاق می‌دهد. برای مثال اگر مرد بر اثر اعتیاد بیکار شود، اسباب و اثاثیه منزل را برای تهیه مواد مخدر بفروشد یا اینکه به سلامت جسمی زوجه و فرزندش آسیبی بزند، زن می‌تواند برای طلاق اقدام کند.

شرط دهم عقدنامه به صراحت اشاره می‌کند که اگر تا 5 سال بعد از ازدواج، مرد نتواند زن را باردار کند، زوجه می‌تواند برای گرفتن طلاق دادخواست دهد. لازم به ذکر است که زن برای اثبات ادعای خود نیاز به مدرک یا ارجاع به پزشکی قانونی دارد. دقت داشته باشید که دلایل زن برای طلاق به موارد بالا محدود نمی‌شود و موارد دیگری نیز وجود دارد. برای کسب اطلاع بیشتر لازم است با بهترین وکیل طلاق در ورامین مشورت کنید.

شروط دوازده گانه عقدنامه

کلام آخر

در این مطلب شما را با بهترین وکیل طلاق در ورامین آشنا کردیم. همچنین به تغییرات قانون جدید درباره طلاق از طرف زن پرداختیم و مشخص کردیم اگر عسر و حرج زن اثبات شود، زن ‌می‌تواند حق طلاق را دریافت کند. در پایان از شما دعوت می‌کنیم که اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا