وکیل

10 تا از بهترین وکیل تهرانپارس ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل تهرانپارس فردی است که توانایی و دانش کافی برای رسیدگی به پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی و … را دارد. می تواند بهترین نتیجه را برای ما رقم بزند. تهران از جمله شهرهای بزرگ محسوب می شود که مسلما افراد زیادی با مشکلات قضایی روبه رو هستند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که مشکل قضایی دارید و به دنبال بهترین وکیل هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل تهرانپارس کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهرانپارس کیست؟

همانطور که مستحضر هستید پیداکردن وکیل متخصص و خوب در شهر تهران بسیار کار دشواری است و گاهی برای انتخاب بهترین وکیل دچار سردرگمی می شویم و دلیل آن این است که در تهران وکلاهای زیادی درحوزه وکالت فعالیت می کنند. از آنجایی که اغلب افراد اطلاعات کافی در زمینه قوانین و مقررات دادگاه ها ندارند، ترجیح می دهند تا انجام این امور را به فردی دیگر که در این زمینه تجربه و تخصص لازم را دارد، مانند وکیل پایه یک دادگستری متبحر بسپارند و یا از مشاوره حقوقی آن استفاده کنند.

در این مقاله قصد داریم 5 تا از بهترین وکیل تهرانپارس به همراه شماره تماس و آدرس در اختیار شما قرار بدهیم. با سایت برترین وکیل همراه باشید.

جناب آقای سیدعلی شاه صاحبی

جناب آقای سید علی شاه صاحبی یکی از بهترین وکیل تهرانپارس هستند. ایشان در آزمون وکالت بهترین رتبه را از آن خود کرده، همچنین مهارت و تجربیاتی که در این سالهابه دست آورده باعث شده بهترین نتیجه را برای موکلین خود به دست آورند. ایشان در خصوص دعاوی ملکی، مطالبات خانواده، امورجزایی و حقوقی تخصص بالایی داشته و می توانند بهترین مشاوره را در این خصوص به موکلین خود بدهند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان فرجام، پلاک43، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد9

شماره تماس: 09123461722 

جناب آقای علی مسلمی

جناب آقای علی مسلمی وکیلی مجرب در حوزه طلاق، چک، کلاهبرداری هستند. او وکیل پایه یک دادگستری و از ذبده ترین وکیل هایی هستند که در منطقه تهرانپارس فعالیت داشته و به عنوان بهترین وکیل تهرانپارس شهرت دارند. او سابقه درخشانی در زمینه وکالت دارد. نهایت دقت را برای پرونده هایشان بخرج می دهند. فضای کاری ایشان سرشار از آرامش بوده ، میتواند برای مراجعه کنندگان مهم تلقی شود. جناب آقای مسلمی قبل از هر کاری پرونده را بطور کامل مطالعه کرده و نتایج احتمالی قاضی را با موکل خود در میان می گذارد.

آدرس دفتر: تهرانپارس، فلکه چهارم، ضلع جنوب شرقی مجتمع قضایی باهنر، پلاک 14

شماره تماس: 77383512

خانم مرضیه عاملی

خانم مرضیه عاملی یکی دیگر از بهترین وکیل پایه یک دادگستری هستند. او بعنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانپارس فعالیت می کند. ایشان در مشکلات قضایی بهترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهاد می کند که می توان از تجربیات ایشان استفاده نمود. همیشه در دسترس موکلین خود حتی در ایام تعطیل بوده. او در ابتدا در جلسه ای مدارک لازم برای پرونده را بررسی کرده، اگر بنفع موکل شان باشد پرونده را قبول و کارهای مربوط به پرونده را انجام می دهند تا موکل هزینه اضافی برای پرونده خود ندهد. تاکنون ایشان موفقیت های زیادی را در نتایج پرونده های خود کسب کرده اند.

آدرس دفتر: فلکه اول تهرانپارس، ابتدای گلبرگ، پلاک3، طبقه5، واحد17

شماره تماس: 09122278137

خانم مریم مرادی

خانم مریم مرادی یکی دیگر از بهترین وکیل تهرانپارس و همچنین وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان بیش از 20سال سابقه درخشان در حوزه وکالت دارند. خانم مریم مرادی دانش آموخته حقوق خصوصی بوده. ایشان توانسته اند دریافت گواهینامه از دانشگاه یورک کانادا، دریافت اعتبارنامه اهتمام به مشتری مداری، اخذنشان ملی، اخذتندیس چهره نامی بانوی ایرانی، اخذتندیس اجلاس چابک سازی بنگاه های اقتصادی، دریافت لوح تقدیرجشنواره بانوی سرزمین من، منتخب هیئت داوران جشنواره بانوی سرزمین من، دریافت تندیس مدیریت راهبردی کسب و کار را به خود اختصاص دهد.

آدرس دفتر: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک433، طبقه سوم، واحد8

شماره تماس: 09121785948

جناب آقای پرویزقربانلو

جناب آقای پروبزقربانلو یکی دیگر از ذبده ترین مشاورحقوقی ، بهترین وکیل تهرانپارس و وکیل پایه یک دادگستری هستند. او در آزمون وکالت بالاترین رتبه را کسب کرده و تاکنون ایشان در زمینه امور دعاوی ملکی، دعاوی مربوط به اموربانکی و موسسات مالی و امورقراردادی تخصص بالایی دارند و جناب آقای قربانلو در سال هایی که در شغل وکالت مشغول به کاربودند، توانسته اند پرونده های زیادی را بررسی و نتایج موفقیت آمیزی را کسب کنند.

آدرس دفتر: فلکه چهارم تهرانپارس، ضلع شرقی مجتمع قضایی باهنر، پلاک28، طبقه اول

شماره تماس: 09123204123

جناب آقای محسن رستگار

جناب آقای محسن رستگار وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند که قبولی تمام پرونده های مردم ایران و ایرانی های خارج از کشور را بر عهده دارد و همینطور به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه چهارم تهرنپارس، جنبع مجتمع قضایی با هنر، پلاک 35

شماره تماس: 09124680735

مفهوم وکیل و وکالت

امروزه، وکیل به فردی گفته می شود که پس از گذراندن دوره آموزشی در دانشکده حقوق در یکی از آزمون های کانون وکلا و یاقوه قضاییه شرکت کرده، پس از کسب رتبه مدنظر دوره کارآموزی را می گذراند و کار خود را در این حوزه شروع می کند. وکیل موظف است تمام تلاش خود را بکارگیرد تا نتیجه ایده آل را بدست آورد ولی از نظر قانونی هیچ مسئولیتی در قبال موکلی که نتیجه ایده آل را به دست نیاورده، ندارد.

مفهوم وکیل و وکالت

اگر بخواهیم در مورد پیشینه وکالت صحبت کنیم باید بگوییم که در قرن هاپیش در رم باستان و یونان امورقضایی را به دست کسانی می سپردند تا مشکل آن ها را حل کنند و آن ها سعی می کردند حق و حقوق افراد پایمال نشود اما این شغل به اندازه قرون متمادی به این شکل معروف نبود. وکالت در لغت به معنای واگذاری و اعتماد است و وکالت در فقه و حقوق به معنای عقد جایزی است که یکی از طرفین، دیگری را برای انجام اموری به جای خود قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل تهرانپارس

در ابتدا با معانی وکیل و وکالت آشناشدیم حال می خواهیم بدانیم که بهترین وکیل تهرانپارس چه ویژگی دارد؟ افرادی هستند که قبل از جلسه دفاع به خوبی و با صبوری پرونده متهم را مطالعه کرده تا از زیر و بم موضوع جرم مرتکب شده متهم آگاهی کامل داشته و در جلسه دفاع به نحو احسنت از موکل خود دفاع می کند، مسائل حقوقی را برای موکلان خودساده سازی کند و اگر افردی دچارسر در گمی شده است آن را راهنمایی و با حق و حقوقش آشنا کند و مشاوره های لازم، در خصوص پرونده را به موکلین خود بدهند. از دیگر ویژگی های بهترین وکیل تهرانپارس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بهترین وکیل تهرانپارس از معلومات کافی برخوردارهستندتا بتواند موکلین خود را به درستی راهنمایی کند.
  • محرم اسرارموکلین خود هستند تا موکلین به آن ها اعتماد کنند.
  • از گفتن مطالب غیرممکن خودداری و به قول و وعده هایی که به موکلین خود می دهد پایبند باشد.
  • برای قاضی احترام قائل باشد.
معرفی وکیل در تهرانپارس

شهروندان بایستی وکیلی دل سوز و ذبده که تسلط کامل برقوانین را داشته انتخاب کنند تا متضرر نشوند. در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین وکیل تهرانپارس آشنا شویم. از مهم ترین انواع خدمات بهترین وکیل تهرانپارس رسیدگی به پرونده های مربوط به طلاق، نفقه، طلاق توافقی، حضانت فرزند، اجرت المثل، دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، تنظیم لایحه، شکواییه و … است.

کلام آخر

ممنونیم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل تهرانپارس همراه ما بودید. سعی بر این داریم که بهترین وکیل را به شما معرفی کنیم تا در انتخاب وکیل خوب دچار سردرگمی نشوید و با آگاهی بهترین وکیل را برای امور قضایی و اداری انتخاب کنید زیرا رسیدگی به آیین دادرسی، پیچیده و دقت زیادی را می طلبد. رسیدگی به آیین دادرسی برای افرادی که هیچ سر رشته ای در رابطه با حقوق را ندارند بسیار دشوار است. امیدواریم که مقاله ما در حوزه بهترین وکیل تهرانپارس را پسندیده و با همراهی تان به ما قوة قلب دهید تا با انرژی بهتری، مطالب جامع و سودمندی برای شما عزیزان منتشر کنیم. اگر سوال و یا انتقادی دارید برای ما کامنت بگذارید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا