طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ملارد ⚖️【سال1402】

در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین وکیل طلاق در ملارد بپردازیم و 10 نفر از آن ها را معرفی کنیم. دلایل بسیاری وجود دارد که موجب طلاق می شود مهم ترین آن ها عدم تفاهم، ناسازگاری زوجین، خیانت، رابطه نامشروع، مشکلات مالی، بدرفتاری و اعتیاد و موارد بسیار دیگر است. ملارد آمار طلاق بالایی دارد و اولین کار برای انتخاب وکیل، شناخت سوابق او است. ما در این مقاله لیستی از وکلای پایه یک دادگستری که متخصص در دعاوی خانواده هستند معرفی کردیم. برای اطلاعات بیشتر در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در ملارد

بهترین وکیل طلاق در ملارد کیست؟

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که قوانین حاکم بر دعاوی طلاق به طور مستمر از فقه و شرع اسلام استخراج شده است و بهترین وکیل طلاق در ملارد می بایست علاوه بر اینکه تسلط بالایی را بر روی قوانین مصوب کشور از خود به نمایش می گذارد، بر فقه و شرع نیز تسلط کافی را داشته باشد. تنها در این صورت است که وکیل طلاق خوب در ملارد می تواند با سهولت بیشتری مراحل طلاق را پشت سر گذاشته و برای تامین حقوق موکل خود اقدامات مثبتی را انجام دهد.

در واقع برترین وکیل طلاق در ملارد سعی می کند تا تمامی دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال های طولانی به دست آورده است را به کار بگیرد تا به این شکل موفقیت موکل در دادگاه را تضمین نماید. بهترین وکیل ملارد به طور مداوم به پرونده رسیدگی می کند و آن را مورد بازرسی قرار می دهد تا حتی یک لحظه نیز از منافع موکل خود غافل نشود. در زمان ملاقات بهترین وکیل طلاق در ملارد با موکل اهدافی به صورت مشترک تعیین می شود که وکیل تمام تلاش خود را برای محقق کردن آن ها به کار می گیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در ملارد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ملارد سال 1402

جعفر قنبری

جعفر قنبری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای جعفر قنبری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در ملارد وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا توانا در امور خانواده هستند و پرونده های موفقی در زمینه طلاق در سابقه کار خود جای داده اند.

آدرس دفتر: تهران، ملارد، خیابان امام خمینی ،چهار راه سوم، نبش خیابان آزادگان، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۵۴۱۰۹

صادق طلعتی دلیر

صادق طلعتی دلیر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای صادق طلعتی دلیر وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ملارد به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد. ایشان به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی به مراجعین در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد. وی پرونده های متعددی در زمینه طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … را به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: جاده ملارد، سه راه مارلیک، جنب بانک ملت، طبقه اول، واحد۱

شماره تماس: ۰۹۱۹۴۹۸۸۶۱۰

علی شاهرخ

علی شاهرخ  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای علی شاهرخ وکیل معتمد و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره در زمینه دعاوی خانواده می باشد. ایشان در ملارد به صورت تخصصی بر روی پرونده های طلاق، مهریه، نفقه و … وکالت می پذیرد و افراد را بسته به سختی پروندشان راهنمایی می کند و آنان را به سمت موفقیت سوق می هد.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، ضلع شمالی میدان گلها، ساختمان رضا، طبقه ۲، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۱۳۹۳۷

هوشیار دلفانی

هوشیار دلفانی  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای هوشیار دلفانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در ملارد به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان افراد را بسته به پیچیدگی پروندشان مشاوره می کنند و در راستای قوانین وکالت آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. وی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راهی بهشتی، کوچه نادر، پلاک۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۲۰۰۸۸۲

سمیه زارع بیاتی

سمیه زارع بیاتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

خانم سمیه زارع بیاتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا متعد بانو در ملارد به صورت تخصصی در امور خانواده وکالت می پذیرد و پرونده های زیادی را در رابطه با طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، مهریه و … به موفقیت رسانده است. ایشان در تمامی روند پرونده پایبند به قوانین وکالت می باشد و هیچ گاه خارج از آن عملی انجام نمی دهد. وی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد.

آدرس دفتر: ملارد، صفادشت، بلواراصلی، طبقه فوقانی تعاونی فردوسی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۵۹۱۱۴۰

علی امرائی

آقای علی امرائی وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای با سابقه ی کانون وکلای مرکز می باشد. ایشان در تمامی حوزه ها فعالیت دارند و به صورت تخصصی در حوزه ی خانواده پرونده قبول می کند. آقای امرائی از بهترین وکیل های طلاق ملارد می باشد و مشاوره های تخصصی در این زمینه به شما ارائه می دهد.

آدرس: ملارد، بلوار رسول اکرم، روبروی خیابان امام خمینی (ره)، نبش بن بست شهید چمران، ساختمان سینا، طبقه دوم واحد سمت چپ

شماره تماس: ٠٩١٢٨٤٤٠٣٦٢

نسیم بابالوئی

سرکار خانم نسیم بابالوئی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز می باشد. ایشان از وکیل های خانم شهر ملارد و از متخصصین حوزه ی دعاوی خانواده است. خانم بابالوئی موفقیت های زیادی را در دعاوی حوزه طلاق کسب کرده و بهترین وکیل طلاق ملارد به شمار می رود.

آدرس: جاده ملارد، بین خیابان طلس و دانش، کوچه سوم شرقی، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره ١٢، واحد ١١

شماره تماس: ٠٩١٢٥٠٢٨٨٣٢

سه تصور غلط درباره دستمزد بهترین وکیل طلاق در ملارد

اگر خودمان را از استخدام بهترین وکیل طلاق در ملارد بی نیاز بدانیم و تصورمان بر این باشد که به شخصه می توانیم تنها با بازگو کردن آن چیزی که در جریان است به موفقیت برسیم، دچار اشتباهی محاسباتی شده و نخستین قدم را برای شکست در پرونده برداشته ایم. لازم است در هر مرحله از رسیدگی به پرونده های طلاق که قرار دارید با پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در ملارد همکاری با او را آغاز کرده و راه را برای پیروزی هموار کنید. در ادامه به سه تصور غلط در خصوص دستمزد وکلا اشاره خواهیم کرد.

اکثر وکلا تمایل دارند دستمزدشان به صورت توافقی تعیین گردد: در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که تعرفه هایی برای تعیین و محاسبه دستمزد وکلا در دعاوی مختلف وجود دارد که همواره از طریق آیین نامه هایی ابلاغ می شود؛ اما از آن جایی که وکالت شغلی آزاد است، دست وکیل برای تعیین توافقی حق الوکاله باز می باشد و او می تواند با در نظر گرفتن عوامل موثر بر دستمزد، هزینه استخدام وکیل را اعلام دارد و نظر موکل را در این خصوص جویا شود.

موکل نیز در تعیین دستمزد نقش دارد: بسیاری از افراد به غلط تصور می کنند که تنها وکیل می تواند نظر خود را در خصوص دستمزد و حق الوکاله اعلام کند و موکل فقط می تواند آن را رد یا قبول کند؛ اما این در حالی است که منظور از توافقی بودن دستمزد وکلا این است که خود موکل نیز می تواند در خصوص حق الوکاله نظر شخصی خود را داشته باشد و مبلغ مورد نظرش را اعلام کند؛ بنابراین می توانید با افزایش آگاهی در این حوزه، مبلغ معقولانه ای را به وکیل منتقل کنید.

وکلا را با حق الوکاله شان قضاوت نکنید: هرگز این تصور درست نیست که اگر دستمزد وکیلی بیشتر بود پس توانایی و مهارت های او نیز برای حضور در دادگاه خانواده بیشتر است. این درست است که وکلای با سابقه و معروف دستمزدهای بیشتری را از موکل خود مطالبه می کنند؛ اما باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهیم که ممکن است برخی وکلای تازه کار و فاقد رفتارهای حرفه ای نیز در مواجهه با پرونده های قضایی مبالغ بالایی را از موکل خود خواستار شوند.

بهترین وکیل طلاق در ملارد

لزوم توجه به فن بیان و تخصص بهترین وکیل طلاق ملارد

همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که با توجه به برخی از مهارت های بهترین وکیل طلاق در ملارد می توانید از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید و موفقیت را بیش از هر زمان دیگری در دسترس تر بدانید. به همین منظور آشنایی با برخی از ویژگی ها و معیارهای مهم برای وکلا می تواند شما را در این مسیر یاری کند و منجر به استخدام و همکاری با وکلای شاخص و مطرح شود. در ادامه سعی داریم شما را با فن بیان و تخصص وکیل به عنوان دو معیار مهم آشنا کنیم.

در بسیاری از مراحل رسیدگی به پرونده های طلاق لازم است وکیل در دادگاه حاضر شده و با کلامی قوی از حقوق موکل خود دفاع کند. دانش حقوقی یک وکیل در دفاعیات او تاثیر دارد؛ اما تصور کنید وکیلی دانش حقوقی بالایی داشته باشد و تسلط او بر قوانین زبان زد باشد، اما نتواند جملات را به طور دقیق بیان کند و حتی برای حضور در دادگاه استرس داشته باشد. آیا چنین وکیلی می تواند موفقیت در محاکم قضایی در خصوص پرونده های مرتبط با دعاوی طلاق را به دست آورد؟

لازم است در جلساتی که برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل زن در ملارد در ابتدای همکاری تدارک می بینید، میزان قدرت نفوذ کلام وکیل را تحت رصد قرار دهید تا به این شکل بتوانید فن بیان وکیل را مورد آزمایش قرار دهید. با اندکی صحبت با بهترین وکیل طلاق در ملارد می توانید متوجه این موضوع شوید؛ اما معیار دیگری که لازم است به آن توجه داشته باشید، تخصص وکیل مورد نظر است. شما برای استخدام وکیل باید به تخصص او نیز دقت کنید تا وکیلی متخصص در زمینه طلاق را به خدمت بگیرید.

این موضوع را در نظر داشته باشید که فضای فکری وکیل خانواده روی مباحثی همچون طلاق، مهریه اجرت المثل و… معطوف شده است. حال اینکه یک وکیل کیفری خبره هر روز با مسائلی همچون قتل، تجاوز، توهین و… درگیر است. بدیهی است که برای افزایش احتمال کسب پیروزی در دادگاه لازم است به سراغ وکیلی برویم که در زمینه دعاوی مطرح شده تخصص های لازم را در اختیار دارد.

بهترین وکیل طلاق در ملارد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل طلاق در ملارد آشنا کردیم تا با سهولت بیشتری بتوانید گزینه های مد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه به سه تصور غلط در خصوص دستمزد وکلا اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز اهمیت توجه به فن بیان و تخصص وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا