وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ورامین ⚖️【سال1403】

مشکلات حقوقی مربوط به دعاوی طلاق و مهریه، ممکن است برای اکثر افراد جامعه اتفاق بیافتد، چرا که به طور روزانه حجم انبوهی از پرونده‌ های طلاق به دادگاه‌ ها و دادسراهای کشور ارجاع داده می‌ شوند. پیش از هر چیزی لازم است بگوییم که نخستیم مرحله پیگیری پرونده‌های حقوقی، ثبت دادخواست یا شکایت‌ نامه است. البته توصیه می شود برای آنکه بتوانید پرونده حقوقی خود را به خوبی پیش ببرید و به موفقیت برسید، بهتر است قبل از هر چیز با یک فرد متخصص و کاربلد مانند یک وکیل حقوقی باتجربه مشورت کنید. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل مهریه در ورامین در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در ورامین کیست؟

بهترین وکیل مهریه در ورامین کیست؟

در یک توضیح کلی اینگونه می توان گفت که منظور از بهترین وکیل مهریه در ورامین، شخصی است که به واسطه یک وکالت‌ نامه دادگستری یا وکالت‌ نامه اسناد رسمی از سوی فرد دیگری موظف می‌ شود تا بر اساس حد و حدود وکالت‌ نامه، به جای موکل اعمال حقوقی را به صورت کامل انجام دهد. همواره بهترین وکیل ورامین درصدد آن است که به طور دقیق به جزئیات پرونده توجه کند تا بتواند پرونده حقوقی موکل را در مسیر موفقیت قرار دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ورامین بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ورامین سال 1403!

علی عباسی

علی عباسی

جناب آقای علی عباسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: ورامین، قرچک، طلائیه 16 متری صباغ زاده، ساختمان قائم 2-

شماره تماس: 09127912687

یعقوب شیرکوند

یعقوب شیرکوند

جناب آقای یعقوب شیرکوند از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق و مهریه در شهر ورامین می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: ورامین، شهرک اصلاح بذر، نبش کوچه فتح، پلاک 9

شماره تماس: 09125198542

فاطمه مرادی حقیقت

فاطمه مرادی حقیقت

سرکار خانم فاطمه مرادی حقیقت وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین و با تجربه ترین وکلای طلاق و مهریه در ورامین محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و ..

آدرس دفتر: ورامین، جواد آباد، خ مخابرات، خ امام خمینی، نبش خ 14، پلاک 16

شماره تماس: 09122193076

محمد تاجیک

محمد تاجیک

جناب آقای محمد تاجیک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان بیش از 10 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ورامین، میدان امام خمینی ره، مجتمع اداری یاسین، طبقه اول، واحد 20

شماره تماس: 09125351517

طاهره ملک نیا

طاهره ملک نیا

سرکار خانم طاهره ملک نیا وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از شناخته ترین وکلای کاربلد شهر ورامین محسوب می شود. ایشان تا به امروز توانسته اند اعتبار بسیاری را در بین موکلین بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 9 سال سابقه کاری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، شهرداری، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ورامین، خ شهدا، خ شهید محمودی، نبش کوچه امام حسن عسگری، پلاک 1، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09122946931

مهارت های موردنیاز یک وکیل مهریه خوب

بهترین وکیل مهریه در ورامین می بایست از یک سری مهارت های ویژه و مخصوص این حرفه برخوردار باشد که برخی از آنها عبارت است از:

توانایی تحقیق موثر: پیدا کردن اطلاعات معتبر و قابل قبول در وب سایت ها و همچنین یافتن اطلاعات مناسب در کتب حقوقی، به عنوان یک کار دشوار در مدت زمان کوتاه می باشد. به طور معمول وکلا به موکلین خود می گویند که وقتی آنها دانشکده حقوق را گذراندند، مقالات پژوهشی بسیار زیادی را مطالعه کرده اند. نظر یک وکیل در دادگاه مطرح نیست، در نتیجه باید با حقایق پشتیبانی شود. این همان جایی است که تحقیقات شروع می شود. تمامی وکلا باید بدانند که چگونه با محققان کار کنند، از منابع اینترنتی، قوانین تحقیقاتی، آیین نامه ها و نظرات قضایی جهت پشتیبان گیری از پرونده خود بهره ببرند.

مهارت تجزیه و تحلیل: تمامی وکلا باید این توانایی را داشته باشند که در هر شرایطی از شرکت های حقوقی و نمایندگان حقوقی بهره لازم را ببرند و آن ها را از هر جهت تجزیه و تحلیل کنند. بهترین وکیل کیفری در ورامین می بایست از دید دادستان به پرونده دقت کند و بالعکس. تمامی وکلا باید بتوانند مقادیر زیادی اطلاعات را به صورت همزمان دریافت کنند، آنها را به طور دقیق سازماندهی کنند.

مهارت های موردنیاز یک وکیل مهریه خوب

خلاقیت: مهارت حل مسائل را می توان آموزش داد. اما مهارت خلاقیت می تواند یک پرونده پیش پا افتاده را به مرحله بعدی برساند. بهترین وکیل مهریه در ورامین بودن، فقط تحلیلی یا منطقی بودن نیست، بلکه مهارت خلاقیت نیز نیاز دارد. بعضی اوقات بهترین دفاع، یافتن ریز جزئیات است که فقط از طریق خلاقیت می توان به این مسئله پی برد. با سنجش میزان خلاقیت یک وکیل می توان به میزان استعداد و ذکاوت وکیل پی برد.

قضاوت و داوری منطقی: به عنوان یک وکیل واجب و ضروری است که شما بتوانید حتی با در اختیار داشتن اطلاعات محدود، به نتایج منطقی دست پیدا کنید. داشتن توانایی یافتن نقاط ضعف و قوت در بحث ها، در موفقیت شما در یک دادگاه نقش محوری دارد. به عنوان یک وکیل خواهید فهمید که زمان کمی جهت بلاتکلیف بودن وجود دارد و قادر به ارزیابی سریع یک وضعیت و ایجاد یک نوع دادخواست، موفقیت بیشتری را برای شما پدید می آورد.

پرونده‌ های یک وکیل خوب شامل چه موضوعاتی است؟

یک وکیل خوب پایه یک دادگستری می‌ تواند در مورد پرونده ‌هایی با موضوعات مختلف به قبولی وکالت بپردازد که برخی از آنها عبارتند از:

پرونده‌ های یک وکیل خوب شامل چه موضوعاتی است؟
 • وکیل خوب در امور خانواده: منظور از یک وکیل خانواده خوب، وکیلی می باشد که دارای تخصص و علم لازم در زمینه رسیدگی به دعاوی مرتبط با امورات خانواده است. نظیر دعاوی مربوط به حضانت فرزند، اثبات زوجیت و …
 • وکیل خوب در امور ملکی: منظور از یک وکیل ملکی خوب، وکیلی می باشد که جهت حل و فصل انواع دعاوی ملکی اعم از دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و … در مراجع قضایی به دفاع از موکل می پردازد. 
 • وکیل خوب دیوان عدالت اداری: منظور از یک وکیل دیوان عدالت اداری، وکیلی می باشد که اشراف کامل بر مباحث قانون شهرداری ‌ها و اطلاع از پروسه قضایی دیوان عدالت اداری و همچنین تمامی آرای صادر شده از سوی هیات عمومی دیوان عدالت اداری را داشته باشد. 
 • وکیل خوب در امور ثبت احوال: وکیل خوب ثبت احوال در حوزه کلیه مسائل حقوقی مرتبط با ثبت احوال اعم از تغییر نام و نام خانوادگی، تغییر سن و … تخصص و تبحر داشته و با قوانین مربوط به ثبت احوال آشنا می باشد. 
 • وکیل خوب شرکت‌ ها: منظور از یک وکیل خوب شرکت، وکیلی است که بر مسائل حقوقی مختلف که به شرکت ‌مرتبط است، آشناییت دارد و با قوانین مختلف مانند قانون تجارت و لایحه اصلاحی شرکت ‌های سهامی و قوانین دیگر اشراف کامل دارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در ورامین

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در ورامین آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =

دکمه بازگشت به بالا