ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ورامین ⚖️【سال1403】

دعاوی ملکی یکی از موضوعات بحث برانگیز است که باید توسط متخصص و فردی که دانش کافی دارد، بررسی شوند. آمارهای تکان دهنده از افزایش مشکلات ملکی در ورامین خبر می دهد. همین موضوع سبب افزایش نیاز مردم به وکیل ملکی شده است. سعی داریم در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ورامین بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در ورامین کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ورامین

بهترین وکیل ملکی در ورامین کیست؟

بهترین وکیل ملکی فردی است که علاوه بر دانش و تحصیلات حقوقی و ملکی، باید تسلط کامل و تجربیات بالایی در پیگیری پرونده های ملکی داشته باشد. همینطور لازم است یک وکیل ملکی خوب در ورامین، راهکارهای مناسب برای حل پرونده های ملکی را بشناسد تا به نحو احسن از حقوق موکل خود دفاع نماید. در پرونده های ملکی، اطلاعات کم و عدم آشنایی با قراردادنویسی و مسائل حقوقی موجب می شود تا در زمان انعقاد قراردادهای ملکی اشتباهی پیش بیاید که موجب ضرر مالی سنگین می شود.

همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد برای انعقاد قراردادهای ملکی خود و همینطور حل و فصل کردن مشکلات به وجود آمده در دادگاه های ورامین به دنبال بهترین وکیل ملکی باشند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ملکی در ورامین را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ملکی در ورامین همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ورامین ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مریم گلستانی

سرکار خانم مریم گلستانی

خانم گلستانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز هستند. در ورامین از وکلای متخصص در پرونده های ملکی می باشند. خانم مریم گلستانی سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دارند و به انواع پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب مسجد قباد، طبقه فوقانی قنادی میلاد

شماره تماس: 09125719140

محسن سیری

جناب آقای محسن سیری

آقای محسن سیری از وکلای ورامین در پرونده های ملکی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا می باشند. در رسیدگی به کلیه دعاوی مربوط به املاک، اراضی، تنظیم قرارداهای مربوط به املاک و دیگر مسائل مربوط در این حوزه تخصص و تبحر دارند.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، جنب دادگستری، دفتر وکالت، طبقه 2

شماره تماس: 09127388572

علیرضا رجبی

جناب آقای علیرضا رجبی

آقای رجبی وکیل پایه یک دادگستری در ورامین و از وکلای متبحر در پرونده های ملکی این شهر هستند. به تمامی دعاوی مربوط به ملک و املاک، تنظیم قرارداد، سرقفلی، خلع ید و … رسیدگی می کنند. سابقه ای نزدیک به 10 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند و تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود به دست آورند.

آدرس دفتر: ورامین، خیابان شهید بهشتی، روبروی شهرداری ورامین، خیابان فرمانداری، طبقه فوقانی بانک مسکن، مجتمع اداری نبی اکرم، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09126209030

سمیه شیخی نژاد

خانم شیخی نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز هستند. در ورامین از وکلای متخصص در پرونده های ملکی می باشند. خانم سمیه شیخی نژاد سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دارند و به انواع پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی بانک مسکن، طبقه سوم داروخانه دکتر بختیاری، واحد 7

شماره تماس: 09183600748

زهرا سادات رضایی

سرکار خانم زهرا سادات رضایی

خانم رضایی از وکلای حاذق در شهر ورامین هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از وکلای ملکی این شهر می باشند. انواع پرونده های مربوط به املاک و مستقلات، سرقفلی، تنظیم قرارداد و … توسط ایشان پذیرفته و پیگیری می شود. خانم رضایی موفق به کسب سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت شده اند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب دادگستری

شماره تماس: 09124708372

هبت اله جمالی

جناب آقای هبت اله جمالی

آقای جمالی از وکلای ملکی در شهرستان ورامین هستند. وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا می باشند. سابقه ای بیش از 8 سال در زمینه وکالت و دفاع از حقوق موکلین خود دارند. برای مشاوره و پیگیری پرونده های ملکی، بهترین خدمات را ارائه می دهند.

آدرس دفتر: ورامین، قرچک، انتهای کوچه گلستان۵، طبقه 4، واحد7، پلاک 48

شماره تماس: 09126388137


انواع مشکلات ملکی کدام است؟

کافی است در یکی از معامله های ملکی که روزانه در شهرستان ورامین انجام می شود، یکی از طرفین به صورت عمدی و یا سهوی به تعهدات خود عمل نکند. بنابراین با شدت گرفتن ماجرا، پیچیدگی های آن نیز بیشتر می شود. در چنین شرایطی برای دفاع از حقوق خود ناچاریم به وکیل متخصص ملکی در ورامین مراجعه کنیم. دعاوی ملکی انواع بسیاری دارند که در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح می دهیم.

یکی از انواع مشکلات ملکی، دعاوی مرتبط با نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد است. پرونده های الزام به اخذ پایان کار، دعاوی مربوط به سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، اخذ ثمن معامله، حق کسب و پیشه، کلیه دعاوی مربوط به سرقفلی، دعاوی مربوط به فسخ اجاره نامه و … موضوعاتی است که وکیل ملکی در ورامین به آنها رسیدگی می کند.

ممکن است برای تان پیش آمده باشد یا در اطرافیان دیده باشید که یکی از طرفین نسبت به ملک دیگری سوء نیت دارد و کار مجرمانه ای انجام می دهد. مثلا ملکی که به دیگری تعلق دارد را بدون اجازه مالک به دیگری می فروشد یا اجاره می دهد در واقع به نوعی جعل سند می کند. چنین دعاوی پیچیدگی هایی دارند که اگر برای تان پیش آمد باید از وکیل ملکی خبره کمک بگیرید. معمولا پیگیری چنین دعاوی بدون مشاوره و کمک وکیل، موفقیت آمیز نخواهد بود.

معرفی 10 وکیل ملکی در ورامین

ویژگی وکیل ملکی در ورامین

دعاوی ملکی، بزرگ و حساس به حساب می آیند، معمولا در این دعاوی فردی به ناحق متحمل ضرر مالی سنگینی می شود و برای جبران آن و دفاع از حق و حقوق خود، به دنبال وکیل ملکی خوب است. دعاوی ملکی جزو آن دسته از پرونده ها هستند که برای دفاع باید از قانون، آیین نامه و مقررات مربوط به املاک اطلاعات کاملی داشته باشیم، تمام افراد این توانایی و دانش را ندارند پس به دنبال بهترین وکیل ملکی در ورامین هستند که در دعاوی ملکی تخصص کافی داشته باشد. نکات مهم زمان انتخاب وکیل:

تخصص وکیل در زمینه املاک: دعاوی ملکی بسیار متنوع هستند و برای حل این مشکلات لازم است تا وکیل تخصص، دانش و مهارت کافی برای حل آن را داشته باشد و مشکلات مربوط به آن را شناسایی کند. یک وکیل ملکی باید بتواند شرایط موجود را بسنجد و در سریع ترین زمان ممکن آن را بررسی کند.

آشنایی با تبصره های ملکی: نکته بعدی که در انتخاب وکیل ملکی مهم است، توجه به آشنا بودن وکیل با قوانین و تبصره های مربوط به پرونده های ملکی است. با توجه به بیشتر شدن دعاوی ملکی، قوانین جدیدی برای حل چنین پرونده هایی وضع شده است که باید وکیل ملکی به تمامی آن ها آگاه باشد و از حقوق موکل خود دفاع کند.

توانایی حل مشکلات به وجود آمده: موضوع دیگر که اهمیت زیادی دارد، توانایی وکیل در حل مشکلاتی است که در روند پرونده می تواند به وجود بیاید. بنابراین یک وکیل ملکی خوب در ورامین باید راه حل های مناسبی برای حل مشکلات ارائه دهد و توانایی های لام را برای حل پرونده در زمان کم داشته باشد.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ورامین

کلام آخر

تشکر می کنم که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. سعی کردیم تعدادی از وکلای خبره در ورامین را معرفی کنیم تا در صورت نیاز به آنها انتخاب سریع و راحتی داشته باشید. بهترین وکیل ملکی در ورامین فردی است که صلاحیت و آگاهی کامل از نحوه طرح شکایت و پیگیری پرونده در دادگاه را دارد و می تواند بهترین دفاعیه را از موکل داشته باشد. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری نماییم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا