وکیل

10 تا از بهترین وکیل ورامین ⚖️【سال1403】

مهمترین اقدام برای حل پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … انتخاب وکیل متخصص است. وکیل پایه یک دادگستری صلاحیت های لازم برای حضور در دادگاه و مراجع قضایی جهت دفاع از موکل را دارد. استخدام وکیل در ورامین موجب می شود تا ساعت ها در دادگاه های شلوغ سردرگم نشویم و پرونده مان به نتیجه مطلوبی برسد. باتوجه به نیاز مردم ورامین در این مقاله سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل ورامین را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ورامین کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل ورامین کیست؟

وکلا باتوجه به تجربه کاری که داشته اند، در انجام برخی پرونده ها تسلط بیشتری دارند. بنابراین بهترین وکیل را باید باتوجه به موضوع پرونده خود انتخاب کنیم. به طور کلی می توان گفت که بهترین وکیل ورامین باید سابقه بالایی در انجام وکالت داشته باشد همچنین میزان موفقیت او در پیگیری پرونده های پیشین مهم است.

قدرت کلامی بالا و فن بیان قوی از ویژگی هایی است که هر وکیلی باید از آن برخوردار باشد تا بهترین دفاعیه را در دادگاه از موکل خود به عمل آورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ورامین را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ورامین همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ورامین ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

محمدرضا زاده اشکذری

جناب آقای محمدرضا زاده اشکذری

آقای محمدرضا زاده اشکذری وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه در ورامین هستند. سابقه ای بیش از 18 سال در حرفه وکالت دارند و متخصص در پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، امور قراردادی، اسناد تجاری، چک و سفته و …، همینطور آقای اشکذری وکیل شرکت های مختلف من جمله تفال و مهندسی صنعتی راسل تابلو هستند.

از سوابق ایشان می توان به پیگیری و بررسی پرونده های مربوط به جرایم سایبری، جرایم پولشویی و اخلال در نظام ارزی، امور قراردادها، امور کارگر و کارفرما، مطالبات و شورای حل اختلاف، دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، دادگاه انقلاب، دادگاه نظامی و … اشاره نمود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره آقای محمد رضازاده اشکذری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09121453898
آدرس دفتر:
ورامین، خیابان شهدا، خیابان نوری (پشت داروخانه شبانه روزی بانی) ساختمان پزشکان، طبقه 4، واحد 7


نعیمه معاف

نعیمه معاف بهترین وکیل ورامین

خانم نعیمه معاف وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای 10 سال سابقه وکالت هستند. ایشان دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده و ملکی هستند. می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان برای پرونده های خود راهنمایی دریافت کنید.

تخصص های خانم نعیمه معاف:

  • دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و …
  • دعاوی ملکی، دعاوی ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان، ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت
  • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، جعل سند و …

جهت اعطای وکالت به خانم نعیمه معاف و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن تماس: 09127927710
آدرس:
ورامین، میدان امام حسین ع، خیابان شهید قندی، روبروی شورای حل اختلاف، جنب باشگاه فجر، ساختمان احسان، طبقه اول، واحد ۱

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد بهترین وکیل ورامین

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای محمد خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در ورامین هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

حجت جعفری موگویی

جناب آقای حجت جعفری موگویی

آقای جعفری وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای خبره ورامین در پیگیری پرونده های مختلف می باشند. دعاوی که توسط آقای جعفری موگویی پذیرفته می شود شامل کلیه پرونده های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، اسناد تجاری، شهرداری، موجر و مستاجر و … است.

آدرس دفتر: ورامین، جنب راه آهن، خیابان مصطفی خمینی، پلاک 99

شماره تماس: 09121037564

سمیه شیخی نژاد

وکیل ورامین

سرکار خانم سمیه شیخی نژاد وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در امور وکالت، فعالیت داشته است. ایشان دارای سوابق درخشان و تجربه بسیار بالای وکالتی است و در زمینه دعاوی های ثبتی، خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره فعالیت تخصصی دارد. خانم سمیه شیخی نژاد به عنوان یکی از بهترین وکیل در ورامین توسط مردم شناخته شده است.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی بانک مسکن، طبقه سوم، داروخانه دکتر بختیاری، واحد 7

شماره تماس: 09183600748

زهره نجاتی جاهد

زهره نجاتی جاهد

سرکار خانم زهره نجاتی جاهد یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری هستند. خانم نجاتی جاهد متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و … هستند.

آدرس: ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی مسجد سجاد، جنب موسسه مالی مهر، طبقه فوقانی داروخانه رنجبران، واحد 5

تلفن تماس: 09128922212

هادی احمدی

جناب آقای هادی احمدی وکیل پایه یک دادگستری از اعضای کانون وکلا می باشد. ایشان از بهترین وکلای ورامین به شمار می رود و در تمامی حوزه ها پرونده های موفق دارد اما بصورت تخصصی در زمینه های حقوقی و خانواده فعالیت دارد.

آدرس: تهران، ورامین، خیابان شهداء، خیابان مهدیه، پلاک ١٦، طبقه دوم

شماره تماس: ٠٩١٨٨١٦٨٧٤٧

مهم ترین ویژگی وکیل خوب در ورامین

یک وکیل خوب در ورامین باید درگیر جزئیات پرونده شود. در واقع وکیل باید اطلاعات دریافتی نصفه و نیمه را در کنار هم قرار دهد و با استفاد از روش های مختلف آن ها را تجزیه و تحلیل نماید و بتواند راه‌ حل مناسبی برای دفاع از موکل خود در پرونده های مختلف به دست آورد. تحقیقاتی که وکیل در این مرحله انجام می شود باید کاملا درست انجام شود.

از دیگر ویژگی های وکیل ورامین، مهارت های سخنرانی و داشتن بیانی شیوا است. وکیل باید از سطح گستردهی واژگان برخوردار بوده و زمان صحبت در دادگاه و یا با طرف مقابل پرونده، مهارت بالایی داشته باشد. این موضوع کمک می‌کند تا جملات او تاثیرگذارتر باشند. علاوه بر مهارت‌های کلامی، باید از مهارت نوشتاری بالایی هم برخوردار باشد تا در تهیه لایحه‌های پرونده، خلاصه ها و دیگر اسناد حقوقی مفید باشد.

ویژگی بعدی وکیل پایه یک دادگستری ورامین علم، تجربه و میزان سابقه او در دعاوی گوناگون است. زمانی که وکیل اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی و مراحل دادرسی پرونده در دادگاه بدوی داشته باشد، بهتر می تواند به پرونده موکل رسیدگی کند. همانطور که مشخص است، وکیل به دلیل حوزه فعالیتی خود با مسائل شخصی و مهم افراد در ارتباط است، بنابراین باید فردی امین باشد.

مهم ترین ویژگی وکیل خوب در ورامین

اهمیت استخدام وکیل در پرونده های حقوقی و کیفری

اکثر ما زمانی که دچار مشکل شویم به دنبال وکیل هستیم، اما با توجه به پیچیده بودن مسائل و وجود مشکلات متعدد در دنیای امروز، لازم است که برای موفقیت در پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی و … با یک وکیل خوب در ارتباط باشیم تا اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز را از وکیل دریافت کنیم.

به عنوان مثال زمانی که می خواهید ملکی را خریداری کنید و قراردادی را امضا نمایید، کمک گرفتن از یک وکیل اهمیت بسیاری دارد. زمانی که از وکیل مجرب کمک بگیرید، میزان ضرر و زیان مالی بسیار کم می شود و حتی گاهی به صفر می رسد، وکلا اطلاعات حقوقی بالایی دارند و به همین دلیل بهترین راهنمایی ها را به متقاضیان ارائه می دهند.

برخی از مزایای سپردن وکالت پرونده به بهترین وکیل ورامین:

  • ما را از روند پیشرفت پرونده با خبر می کند.
  • با وجود وکیل نیازی نیست که در جلسات دادگاه حضور داشته باشیم.
  • در وقت مان صرفه جویی می شود و از کارهای دیگر عقب نمی مانیم.
  • وکیل با ارائه مدارک و مستندات لازم از حقوق ما دفاع می کند.
  • و …

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل ورامین تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا