وکیل

10 تا از بهترین وکیل ورامین ⚖️【سال1402】

مهمترین اقدام برای حل پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … انتخاب وکیل متخصص است. وکیل پایه یک دادگستری صلاحیت های لازم برای حضور در دادگاه و مراجع قضایی جهت دفاع از موکل را دارد. استخدام وکیل در ورامین موجب می شود تا ساعت ها در دادگاه های شلوغ سردرگم نشویم و پرونده مان به نتیجه مطلوبی برسد. باتوجه به نیاز مردم ورامین در این مقاله سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل ورامین را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ورامین کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل ورامین کیست؟

وکلا باتوجه به تجربه کاری که داشته اند، در انجام برخی پرونده ها تسلط بیشتری دارند. بنابراین بهترین وکیل را باید باتوجه به موضوع پرونده خود انتخاب کنیم. به طور کلی می توان گفت که بهترین وکیل ورامین باید سابقه بالایی در انجام وکالت داشته باشد همچنین میزان موفقیت او در پیگیری پرونده های پیشین مهم است.

قدرت کلامی بالا و فن بیان قوی از ویژگی هایی است که هر وکیلی باید از آن برخوردار باشد تا بهترین دفاعیه را در دادگاه از موکل خود به عمل آورد. در ادامه مقاله 10 تا از وکلای ورامین را معرفی می کنیم برای اطلاع از آدرس و شماره تماس آنها همراه ما باشید.

سرکار خانم اعظم کچویی

سرکار خانم اعظم کچویی

خانم کچویی از وکلای خانم در ورامین هستند که سابقه بالایی در حرفه وکالت کسب نموده اند. یکی از وکلای حاذق شناخته شده در ورامین هستند که در رسیدگی به دعاوی خانوادگی، طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، دعاوی کیفری، ملکی و … را انجام می دهند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان امام حسین (ع)، خیابان شهید قندی، روبروی تالار بهاران، جنب باشگاه فجر، ساختمان احسان، طبقه اول، واحد سمت راست

شماره تماس: 09122911366

جناب آقای حجت جعفری موگویی

جناب آقای حجت جعفری موگویی

آقای جعفری وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای خبره ورامین در پیگیری پرونده های مختلف می باشند. دعاوی که توسط آقای جعفری موگویی پذیرفته می شود شامل کلیه پرونده های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، اسناد تجاری، شهرداری، موجر و مستاجر و … است.

آدرس دفتر: ورامین، جنب راه آهن، خیابان مصطفی خمینی، پلاک 99

شماره تماس: 09121037564

جناب آقای محمدرضا زاده اشکذری

جناب آقای محمدرضا زاده اشکذری

آقای محمدرضا زاده اشکذری وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه در ورامین هستند. سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دارند و متخصص در پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، امور قراردادی، اسناد تجاری، چک و سفته و … هستند. از سوابق ایشان می توان به پیگیری و بررسی پرونده های مربوط به جرایم سایبری، جرایم پولشویی و اخلال در نظام ارزی، امور قراردادها، امور کارگر و کارفرما، مطالبات و شورای حل اختلاف، دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، دادگاه انقلاب، دادگاه نظامی و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: ورامین، خیابان شهدا، خیابان نوری (پشت داروخانه شبانه روزی بانی) ساختمان پزشکان، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09121453898

جناب آقای سعید ذوقی آقایی

جناب آقای سعید ذوقی آقایی

آقای ذوقی از برترین وکلای پایه یک دادگستری در ورامین هستند. در زمینه وکالت پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و … سابقه ای بیش از 10 سال دارند. پرونده های مربوط به طلاق، طلاق توافقی، کلاهبرداری، جعل سند، خیانت در امانت، موجر و مستاجر، دعاوی امور کارگر و کارفرما، دعاوی مربوط به شهرداری ها و … توسط آقای ذوقی آقایی پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی کرمانی، پلاک 53، طبقه فوقانی فروشگاه اردستانی

شماره تماس: 09127257757

جناب آقای رسول تقی پور مطلق

جناب آقای رسول تقی پور مطلق

آقای تقی پور از وکلای برتر ورامین در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند. سابقه بالایی در زمینه های وکالت و پیگری پرونده های گوناگون در ورامین دارند. ایشان از وکلایی هستند که تلاش می کنند تا پرونده موکل را به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب دادگستری، کوچه عدل، پلاک 8، واحد 4

شماره تماس: 09124125936

جناب آقای سید قاسم محمدی

جناب آقای سید قاسم محمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضوکانون وکلای دادگستری ورامین می باشند که وی با سابقه بالای کاری خود در زمینه وکالت و قبولی پرونده هایی همچون دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، حقوقی و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان امام حسین، روبروی تالار بهاران، ساختمان احسان، طبقه ٢، واحد ٤

شماره تماس: 09122126940

سرکار خانم سمیه شیخی نژاد

وکیل ورامین

سرکار خانم سمیه شیخی نژاد وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در امور وکالت، فعالیت داشته است. ایشان دارای سوابق درخشان و تجربه بسیار بالای وکالتی است و در زمینه دعاوی های ثبتی، خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره فعالیت تخصصی دارد. خانم سمیه شیخی نژاد به عنوان یکی از بهترین وکیل در ورامین توسط مردم شناخته شده است.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی بانک مسکن، طبقه سوم، داروخانه دکتر بختیاری، واحد 7

شماره تماس: 09183600748

مهم ترین ویژگی وکیل خوب در ورامین

یک وکیل خوب در ورامین باید درگیر جزئیات پرونده شود. در واقع وکیل باید اطلاعات دریافتی نصفه و نیمه را در کنار هم قرار دهد و با استفاد از روش های مختلف آن ها را تجزیه و تحلیل نماید و بتواند راه‌ حل مناسبی برای دفاع از موکل خود در پرونده های مختلف به دست آورد. تحقیقاتی که وکیل در این مرحله انجام می شود باید کاملا درست انجام شود.

مهم ترین ویژگی وکیل خوب در ورامین

از دیگر ویژگی های وکیل ورامین، مهارت های سخنرانی و داشتن بیانی شیوا است. وکیل باید از سطح گستردهی واژگان برخوردار بوده و زمان صحبت در دادگاه و یا با طرف مقابل پرونده، مهارت بالایی داشته باشد. این موضوع کمک می‌کند تا جملات او تاثیرگذارتر باشند. علاوه بر مهارت‌های کلامی، باید از مهارت نوشتاری بالایی هم برخوردار باشد تا در تهیه لایحه‌های پرونده، خلاصه ها و دیگر اسناد حقوقی مفید باشد.

ویژگی بعدی وکیل پایه یک دادگستری ورامین علم، تجربه و میزان سابقه او در دعاوی گوناگون است. زمانی که وکیل اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی و مراحل دادرسی پرونده در دادگاه بدوی داشته باشد، بهتر می تواند به پرونده موکل رسیدگی کند. همانطور که مشخص است، وکیل به دلیل حوزه فعالیتی خود با مسائل شخصی و مهم افراد در ارتباط است، بنابراین باید فردی امین باشد.

اهمیت استخدام وکیل در پرونده های حقوقی و کیفری

اکثر ما زمانی که دچار مشکل شویم به دنبال وکیل هستیم، اما با توجه به پیچیده بودن مسائل و وجود مشکلات متعدد در دنیای امروز، لازم است که برای موفقیت در پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی و … با یک وکیل خوب در ارتباط باشیم تا اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز را از وکیل دریافت کنیم.

به عنوان مثال زمانی که می خواهید ملکی را خریداری کنید و قراردادی را امضا نمایید، کمک گرفتن از یک وکیل اهمیت بسیاری دارد. زمانی که از وکیل مجرب کمک بگیرید، میزان ضرر و زیان مالی بسیار کم می شود و حتی گاهی به صفر می رسد، وکلا اطلاعات حقوقی بالایی دارند و به همین دلیل بهترین راهنمایی ها را به متقاضیان ارائه می دهند.

برخی از مزایای سپردن وکالت پرونده به بهترین وکیل ورامین:

  • ما را از روند پیشرفت پرونده با خبر می کند.
  • با وجود وکیل نیازی نیست که در جلسات دادگاه حضور داشته باشیم.
  • در وقت مان صرفه جویی می شود و از کارهای دیگر عقب نمی مانیم.
  • وکیل با ارائه مدارک و مستندات لازم از حقوق ما دفاع می کند.
  • و …

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل ورامین تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا