وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ورامین ⚖️【سال1403】

در جامعه مدرن کنونی، علم حقوق از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین علت وکلا به عنوان نمایندگان حقوقی افراد در دادگاه‌ ها و در مسائل حقوقی دیگر، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌ کنند. همان گونه که مستحضر هستید ورود به مسائل حقوقی نیازمند داشتن دانش و مهارت لازم است و هر فردی نمی‌ تواند از پس قوانین و مقررات جدید برآید. امروزه متقاضیان بسیار زیادی به علت کسب سود و منفعت وارد حوزه حقوق و وکالت می‌ شوند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در ورامین در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در ورامین کیست؟

بهترین وکیل زن در ورامین کیست؟

در یک توضیح کلی اینگونه می توان گفت که بهترین وکیل زن در ورامین به فردی گفته می شود که با علم و تسلط بر مسائل حقوقی، با وکالت از افراد حقوقی یا حقیقی، نایب آنها برای انجام امورات می‌ شود. بهترین وکیل ورامین وکیلی است که اطلاعات کافی در حوزه های مختلف داشته باشد و به تعهدات خود پایبند باشد. علاوه بر این یک وکیل زن خوب باید پیش از رسیدگی به پرونده با موکل خود درباره پرونده صحبت کند. وکیلی که نتواند به موکل خود مشاوره های لازم را دهد، وکیل خوب و موفقی نخواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ورامین بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ورامین سال 1403!

زهراسادات رضائی

زهراسادات رضائی

سرکار خانم زهراسادات رضائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. خانم زهراسادات رضائی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین شهر وکلا در ورامین محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب دادگستری

شماره تماس: 09124708372

شادی مهرگان

شادی مهرگان

سرکار خانم شادی مهرگان یکی دیگر از وکلای زن رده بالا در حوزه های حقوقی مختلف در ورامین می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: ورامین، خیابان شهید باهنر، املاک دادگستری (نبش درب اصلی دادگاه )، پلاک 8

شماره تماس: 09122766973

اعظم نوری

اعظم نوری

سرکار خانم اعظم نوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، بعد از ده متری میری، جنب نانوایی بربری، پلاک 128

شماره تماس: 09102100364

سمیه شیخی نژاد

سمیه شیخی نژاد

سرکار خانم سمیه شیخی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و … را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی بانک مسکن، طبقه سوم، داروخانه دکتر بختیاری، واحد 7

شماره تماس: 09183600748

فرزانه رادمهر

فرزانه رادمهر

سرکار خانم فرزانه رادمهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ورامین هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: ورامین، میدان بسیج، مجتمع مسکونی شقایق یک (نخلستان واحد 9)، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09124478758

فاطمه شهبازی میان کسگری

سرکار خانم فاطمه شهبازی وکیل پایه یک دادگستری با سال ها تجربه ی وکالت می باشد. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی و کیفری و خانواده پرونده قبول می کند و رزومه ای موفق با نتایج مثبت و آراء اخذ شده تشکیل داده است. خانم شهبازی هم چنین در تمامی زمینه ها به ارائه ی مشاوره تخصصی می پردازد و شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری او به عنوان بهترین وکیل زن ورامین بهره مند شوید.

آدرس: بالاترازمیدان فردوسی، تقاطع خیابان قرنی و سمیه، جنب مجتمع قضایی شهید بهشتی، پلاک ٢١٧، طبقه اولف واحد ٢

شماره تماس: ٠٩١٢٦٠٣١١٣٠

شیما فرهمند

سرکار خانم شیما فرهمند از بهترین وکیل های زن در ورامین به شمار می ورد. ایشان متخصص دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی و … پرونده قبول می کند و در تمامی زمینه ها مشاوره های حقوقی موفقی را ارائه می دهد.

آدرس: بلواراصلی تهران ورامین چهارراه محمد آباد روبروی پاساژ نگین ساختمان پارسیان طبقه اول کد پستی : ٦٢٩٥١٧٤١٥١

شماره تماس: ٠٩١٩٣٩٣٤٥٦١

دلایل نیاز به مراجعه به بهترین وکیل زن در ورامین

کمک گرفتن از بهترین وکیل زن در ورامین موجب می شود که شما به آسانی در برهه زمانی کوتاه، با صرف کمترین میزان هزینه، بهترین راهکار قانونی و حقوقی را جهت حل مشکل حقوقی خود دریافت کنید. در یک توضیح ساده تر، داشتن یک وکیل خوب، علاوه بر اینکه صرف هزینه گزاف نیست، بلکه به نوعی با حضور وکیل در یک پرونده علاوه بر صرفه جویی در هزینه های فرد متقاضی، در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید. با پذیرفتن وکالت، وکیل به صورت ضمنی متعهد به اجرای مفاد آن می باشد. وکیل این اختیار را دارد هرگاه که بخواهد استعفا دهد، ولی تا زمانی که رابطه حقوقی باقی است، می بایست آن را محترم بداند و متعهد به اجرای آن است.

دلایل نیاز به مراجعه به بهترین وکیل زن در ورامین

از جهتی دیگر، اختیاراتی که وکیل از این راه کسب می کند، ناشی از تراضی با موکل و محدود به مفاد آن است. بهترین وکیل ملکی در ورامین در واقع به عنوان نایب و امین موکل است و بیش از هر چیز لازم است منفعت موکل را حفظ و مصلحت او را رعایت کند و حساب دوران وکالت را به او بدهد. یک وکیل زن با پذیزش نیابت به شکل ضمنی مجبور به اجرای لوازم و مقدمات وکالت می شود. همچنین اموالی که به وکیل سپرده می شود، جهت اجرای موضوع وکالت، نزد وکیل امانت به حساب می آید و وکیل ضمن اینکه وکالت را بر عهده دارد، مسئول حفاظت از آن مال نیز می باشد.

بهترین وکیل زن در ورامین چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل زن در ورامین می بایست از یک سری ویژگی های خاص برخوردار باشد که برخی از مهمترین آنها عبارت است از:

توانایی علمی یک وکیل زن حرفه ای بالا است: یکی از مسائل حائز اهمیتی که موکل باید در حین انتخاب یک وکیل خوب و متخصص مد نظر قرار دهد و از ویژگی های خوب بهترین وکیل طلاق در ورامین به حساب می آید، درک درست ارزش تجربه و تخصص او در پرونده های حقوقی می باشد. این یکی از اصلی ترین فاکتورهای مهم حرفه وکالت است که اعتماد و اتکای یک موکل به وکیل خوب و شجاع را با خود به دنبال خواهد داشت.

مجرب ترین وکیل زن، وکیلی است که بر تمامی قوانین اشراف کامل داشته باشد: یک وکیل زن خوب، حرفه ای و متخصص به کسی اطلاق می گردد که بر تمامی قوانین حقوقی، کیفری، خانواده و … تسلط دارد و با قانون آشنایی کامل دارد. او می تواند در تمامی شرایط، تشخیص صحیح و نظریه درست را ارائه دهد و می تواند با تشخیص و تسلط داشتن بر روی تمامی قوانین، قاضی پرونده را با مدارک و دلایل کافی قانع کند. وکلای مجرب و متخصص بر روی تمامی قوانین و تبصره های جدید، علم کافی را دارند و همواره اطلاعات و علم خود را به طور مرتب به روز رسانی می کنند تا در زمان مواجه شدن با پرونده های پیچیده، آنها را به سمت و سوی صحیح سوق دهند.

بهترین وکیل زن در ورامین چه ویژگی هایی دارد؟

جلب اعتماد موکلین: همواره بهترین وکیل زن در ورامین می تواند برای جلب اعتماد موکل از میزان تخصص خود، شماره تماس و آدرس وب سایت هایی که در ارتباط با مشکل وی می باشد را در اختیارش قرار دهد که با این کار اثبات می کند که نسبت به تخصص خود اعتماد دارد و نسبت به رقبا هیچ گونه ترس و هراسی ندارد و با این کار موکلین به تخصص او ایمان خواهند آورد. یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل خوب، مشارکت دادن موکل در مرحله اقامه دعوا و رسیدگی ماهوی و مراحل بعدی دادرسی می باشد.

یک وکیل زن خوب امین و قابل اعتماد است: از دیگر خصوصیات بارز یک وکیل خوب و متخصص، امین بودن و حفظ تمامی اسرار و رازهای موکلین نزد خود می باشد. یک موکل باید وکیل را شخصی معتمد و کاردان بداند. یک وکیل خوب به علت ماهیت حرفه خود با واقعیت های بسیار زیادی از سوی موکل مواجه می گردد که اخلاق حرفه ای یک وکیل ایجاب می کند که آن اسرار را تحت هیچ شرایطی بازگو نکند.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در ورامین آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا