ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در آمل ⚖️【سال1403】

معامله اموال یکی از حساس ترین کارها در زندگی هر شخصی می باشد. بی شک اگر این معامله مربوط به ملک اعم از خانه، زمین کشاورزی، آپارتمان مسکونی یا تجاری باشد، حساسیت و ریسک معامله چند‌ین برابر هم می‌ شود. سختی و پیچیدگی‌ این معاملات به‌ اندازه ای است که معمولاً افراد عادی از تمامی پیچ‌ و‌ خم‌ ها و جزییات حقوقی مربوط به آن مطلع نیستند. به همین دلیل حضور یک وکیل ملکی به‌ شدت می‌ تواند راهگشا و کمک‌ کننده باشد. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل ملکی در آمل در اختیارتان قرار دهیم. لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در آمل کیست؟

بهترین وکیل ملکی در آمل کیست؟

بهترین وکیل ملکی در آمل فرد حقوقدانی است که بر تمامی قوانین ملکی و حقوقی تسلط دارد. عمدتا پرونده های ملکی از پیچیدگی‌ بسیار زیادی برخوردارند که برای حل آنها به حضور یک وکیل ملکی خبره نیاز است. بهترین وکیل آمل کسی است که با وجدان و مسئولیت‌ پذیر می باشد. به علت اهمیت و حساسیت این دسته از پرونده‌ های حقوقی، واجب است که از یک وکیل مجرب و کاربلد که به خوبی نسبت به قانون و رویه قضایی آگاه است، کمک بگیرید. یک وکیل در حوزه ملک و املاک تخصص دارد و به جوانب و زوایای مختلف پرونده اشراف کامل دارد.

می توان گفت، بهترین وکیل ملکی در آمل کسی است که از اخلاقیات نیکو و صادقانه داشته باشد. یک وکیل ملکی خوب باید بتواند در برابر پیچیدگی ها و چالش‌ های یک پرونده صبوری کند. همچنین به خوبی می تواند مسائل را تجزیه و تحلیل کند و ادله مورد نیاز را جمع‌ آوری کند. یک وکیل ملکی خوب به احقاق حقوق موکل خود کمک می‌ کند و از تضییع حقوق او و آسیب به منافع او جلوگیری می‌ کند. یکی از مشخصه‌ های مهم بهترین وکیل ملکی در آمل، دانش حقوقی و تسلط او به مسائل ثبتی مربوط به املاک است.

رخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در آمل می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در آمل سال 1403!

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی بهترین وکیل آمل

سرکار خانم آزاده ابراهیمی اسکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد از سال ۱۳۹۱ به صورت حرفه ای مشغول وکالت است، وی رئیس هیئت مدیره موسسه حقوقی و داوری داد پیشگان روشنگر آمل می باشد، وی به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین وکالت بانک های سپه، رسالت ، ملت و بانک رفاه را بر عهده دارد و دارای تجربه در پرونده های ارز دیجیتال و جرایم رایانه ای هستند.

از پرونده های موفق ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حقوقی: دعاوی علیه بانک، مطالبه سرقفلی، تقسیم ترکه و …
 • خانواده: مهریه، طلاق توافقی، حضانت فرزند، نفقه و …
 • ملکی: تنظیم قرارداد،جعل اسناد، ابطال مراحل ثبتی و …

آدرس دفتر: مازندران، آمل خیابان امام رضا، رضوان سیزده، ساختمان ترنج، طبقه سوم
شماره تلفن موسسه: 01143275400
شماره تلفن همراه: 09112270901

مریم نیکو

مریم نیکو

سرکار خانم مریم نیکو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل در استان مازندران می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. خانم مریم نیکو تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • دارای نظم و انضباط کاری بالا
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: آمل، خ امام رضا، پاساژ داوودی، ط اول

شماره تماس: 09112201902

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی

جناب آقای مصطفی عابدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای مصطفی عابدی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر آمل محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضائی از دانشگاه آزاد چالوس
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: آمل، بندرگز، خیابان آمل، روبروی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه یک

شماره تماس: 09119214035

نسیم اندرز

نسیم اندرز

سرکار خانم نسیم اندرز وکیل پایه یک دادگستری در شهر آمل و استان مازندران هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان نور، فرهنگشهر، فرهنگ 18

شماره تماس: 09111145045

 احمد عباسی

 احمد عباسی

جناب آقای  احمد عباسی یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر آمل می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب 2/4، برج آفتاب، طبقه 6، واحد 20

شماره تماس: 09111259770


ویژگی های بهترین وکیل ملکی در آمل

به‌ صورت کلی بهترین وکیل ملکی در آمل باید بسیار منظم و مقید به زمان باشد. در جلسات دادگاه حضور منظم داشته باشد و اقدامات لازم را به‌ موقع انجام دهد. یک وکیل خوب در هر حوزه حقوقی موظف است جریان دعوا را به‌ شکل کاملا دقیق، پیگیری کند تا از تمام تصمیمات دادگاه و اقدامات طرف مقابل به‌ موقع مطلع شود و اقدامات لازم را انجام دهد. برخی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در آمل عبارت است از:

وقت‌ شناسی: قانون برهه زمانی مشخصی برای هر اقدامی تعیین کرده است نظیر ارسال اسناد و مدارک، تنظیم دادخواست، اعتراض به رأی صادره و … که هر یک در قانون مهلت خاصی دارد. وظیفه بهترین وکیل مازندران این است که اقدامات لازم و مفید به نفع موکلش را در همان برهه زمانی تعیین شده انجام دهد. اقدام‌ کردن خارج از مهلت‌ های قانونی، به‌ هیچ‌ عنوان از سوی قاضی پذیرفته نمی‌ شود و همین تأخیر ممکن است خسارات جبران‌ نا‌پذیری به موکل وارد کند.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در آمل

تجربه: برای رسیدگی کردن به پرونده‌ های دشوار ملکی، مسلما تنها علم و تخصص وکیل نمی تواند کافی باشد. بهترین وکیل ملکی باید علاوه‌ بر دانش حقوقی، سابقه حضور در دعاوی ملکی را نیز داشته باشد و باید در سابقه خود چندین پرونده‌ را با موفقیت به پایان رسانده باشد. در‌ این‌ شرایط خیلی بهتر می‌ تواند به موکل خود کمک کند.

تخصص: یکی دیگر از خصوصیات بسیار ضروری برای بهترین وکیل ملکی در آمل، تخصص در زمینه املاک و تمام قوانین و مقررات مربوط به آن است. قوانین املاک بسیار پیچیده و گسترده‌ اند. از قانون مدنی گرفته تا قانون روابط موجر و مستأجر، رویه دادگاه‌ ها، قوانین و مقررات شهرداری‌ ها، آخرین آراء صادره از دیوان عالی کشور و … . یک وکیل ملکی باید اشراف کامل بر روی این قوانین داشته باشد تا تشخیص دهد برای موفقیت در دعوا از کدام ماده یا تبصره قانونی استفاده کند.

تعهد: وکیل ملکی هم مثل هر وکیل دیگری باید به موکل و مشکل او احساس تعهد داشته باشد. وجدان کاری از اصلی ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در آمل می باشد. یک موکل با خیال اینکه وکیل کاملا در جریان دعوا و اتفاقات دادگاه قرار دارد و با دلسوزی کامل عمل می‌ کند، پرونده را به او می‌ سپارد. لذا وکیل باید طوری عمل کند که انگار خودش طرف دعواست و پای نفع خودش در میان است.

مزیت‌ های مراجعه به یک وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی در آمل به وکیلی گفته می شود که در حوزه دعاوی ملکی از تخصص لازم را داشته باشد. دعاوی ملکی نوعی اسم خاص برای مجموعه ای از دعاوی هستند که به موضوع ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. اموال غیر منقول به اموالی گفته می شوند که امکان جابجایی و نقل مکان ندارند و در یک تقسیم بندی شامل املاک و اراضی می باشند و در تقسیم بندی دیگر می توان اراضی را به اراضی داخل محدوده شهری و خارج محدوده شهری تقسیم بندی کرد و در تقسیمی دیگری املاک را می توان به شکل املاک تجاری و مسکونی جداسازی نمود. لذا دعاوی مختلفی در رابطه با تقسیم فوق مطرح می شود که تمام این دعاوی در حوزه کاری وکیل ملکی است.

مزیت‌ های مراجعه به یک وکیل ملکی

عمدتا مسائل حقوقی مسائلی هستند که افراد عادی هیچ گونه تخصصی در این زمینه ندارند. لذا همان طور که برای هر کار تخصصی مانند درمان بیماری، تصمیمات مالی و … به متخصصین این امور مراجعه می‌ کنیم، در‌ زمینه مشکلات و مسائل حقوقی هم باید حتما از وکیل یا مشاور کمک بخواهیم. مشورت با یک وکیل ملکی خوب قبل از انعقاد قرارداد موجب می‌ شود که کسی نتواند سر شما کلاه بگذارد. شما قراردادی کاملا قانونی تنظیم می‌ کنید و خیالتان راحت خواهد بود که کوچکترین مشکلی برای شما یا طرف دیگر معامله پیش نمی‌ آید.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در آمل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =

دکمه بازگشت به بالا