ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابلسر ⚖️【سال1403】

املاک و مستقلات بخش عمده ای از دارایی افراد و خانواده ها را تشکیل می دهد. علی رغم بالا بودن قیمت مسکن و زمین، همچنان معاملات زیادی در زمینه املاک به انجام می رسد و در بسیاری از موارد نیز شاهد بروز اختلافاتی میان طرفین معامله هستیم. باید دقت داشته باشید که قوانین و مقررات بسیاری در زمینه املاک به تصویب رسیده است که با مراجعه به آن ها می توان اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمود. برای مراجعه به قوانین و استفاده مطلوب از آن ها لازم است به یک وکیل مجرب و کاربلد مراجعه کنیم تا به این شکل بتوانیم در دعاوی ملکی مطرح شده در محاکم قضایی، شانس کسب موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در بابلسر آشنا کنیم. دعوت می کنیم ما را همراهی کنید.

 بهترین وکیل ملکی در بابلسر

بهترین وکیل ملکی در بابلسر کیست؟

همواره در خرید و فروش املاک و زمین های کشاورزی، اجاره آپارتمان، تغییر کاربری زمین های زراعی، تصرف عدوانی، فروش سرقفلی و مواردی از این جنس شاهد بروز اختلافاتی جدی میان طرفین معامله هستیم. گاهی این اختلافات به حدی عمیق و پیچیده می شوند که حل و فصل آن ها راهی جز مراجعه به محاکم قضایی برای طرفین باقی نمی گذارد. در این صورت است که فرد باید با استفاده از برترین وکیل ملکی در بابلسر و دریافت مشاوره حقوقی از وی، خود را برای حضوری موفق در دادگاه آماده کند.

ممکن است شکایت ملکی از شما صورت گرفته باشد و یا اینکه شما به دنبال طرح دعوایی ملکی در دادگاه باشید. در تمامی این موارد می توانید با استفاده از بهترین وکیل بابلسر راه را برای کسب موفقیت هموار کنید. در واقع بهترین وکیل ملکی در بابلسر با بهره وری از دانش حقوقی و تسلط بالایی که بر قوانین ملکی دارد سعی می کند مطلوب ترین راهکار را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل ملکی در بابلسر منافع موکل خود را در هر شرایطی تامین خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در بابلسر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابلسر سال 1402!

ولی اله حسن زاده

ولی اله حسن زاده بهترین وکیل ملکی در بابلسر

جناب آقای ولی اله حسن زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از بهترین وکیل های ملکی بابلسر بوده و پرونده های موفق زیادی در این زمینه دارد. ایشان همواره رضایت موکلین خود را کسب کرده است و در تمامی زمینه ها مشاوره ارائه می دهد. برای اطمینان از سطح مهارت آقای ولی اله حسن زاده می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان بهره مند شوید.

آدرس: بابلسر، خیابان امام، ساختمان دهقان، طبقه دوم، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۳۸۵۰۶

علی اکبر جعفری تبار

علی اکبر جعفری تبار وکیل ملکی بابلسر

جناب آقای علی اکبر جعفری تبار وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 53887 می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی و قضایی فعالیت داشته و پرونده قبول میکند. همچنین بصورت تخصصی در حوزه ملکی پرونده قبول کرده و از بهترین وکیل های ملکی در بابلسر شناخته می شود. شما می توانید از آقای جعفری تبار مشاوره تخصصی دریافت کنید.

آدرس: بابلسر

شماره تماس: ۰۹۳۸۱۵۹۹۸۹۸

محمد آقاجانی

محمد آقاجانی بهترین وکیل ملکی در بابلسر

آقای محمد آقاجانی وکیل و مشاور حقوقی توانمند در بابلسر به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه دعاوی ملکی فعالیت دارد. ایشان در حوزه های حقوقی، کیفری و خانواده نیز به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. قابل ذکر است پرونده های موفق و پی در پی که آقای آقاجانی پشت سر گذاشته است موجب شناخته شدن وی بین مردم می باشد.

آدرس دفتر: بابلسر، میدان گل، نبش بهشتی 1، مجتمع سنتر پوینت، طبقه 4، واحد 7آدرس: بابلسر، میدان گل، نبش بهشتی 1، مجتمع سنتر پوینت، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۴۸۹۹۱۲

ملیحه خلیل پور کردی

ملیحه خلیل پور کردی وکیل ملکی در بابلسر

سرکار خانم ملیحه خلیل پور کردی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در حوزه ملکی از بهترین وکلای بابلسر به شمار می آید. ایشان پیگیری های منظم و مستمری از جلسات دادگاه داشته و تا حصوا نتیجه ی مثبت دست از تلاش نمی کشد. شما می توانید از مشاوره های تخصصی او بصورت حضوری و غیر حضوری برخوردار شوید.

آدرس: بابلسر، خیابان امیرمازندرانی، پلاک۳۹۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۰۴۰۵۱۷

مهیار حسین زاده

مهیار حسین زاده بهترین وکیل ملکی بابلسر

جناب آقای مهیار حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمام زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و تجاری فعالیت داشته و پرونده قبول می کند. همچنین آقای مهیار حسین زاده سابقه ی درخشانی در زمینه ملکی داشته و از همین رو بهترین وکیل ملکی در بابلسر خوانده می شود. ایشان همچنین مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهد.

آدرس: بابلسر، خیابان شهید باهنر، جنب بانک صادرات مرکزی، ساختمان نیکان، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۲۵۵۱۷

جعفر تقی زاده

جعفر تقی زاده بهترین وکیل ملکی در بابلسر

جناب آقای جعفر تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 5547 می باشد. او بسیاری از پرونده های ملکی را با موفقیت به سرانجام رسانده و رای مثبت دادگاه را اخذ نموده است. به همین دلیل از بهترین وکلای ملکی در بابلسر به حساب می آید. شما می توانید برای آشنایی با مهارت او در امر وکالت یک جلسه مشاوره رایگان دریافت کنید.

آدرس: بابلسر، بهنمیر، روستای ازنوا، منزل هوشنگ تقی زاده

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۶۳۰۳۱۳


اقدامات غلط در انتخاب بهترین وکیل ملکی در بابلسر

انتخاب وکیل تنها با در نظر گرفتن هزینه های وی: شرایط اقتصادی برخی از افراد به گونه ای است که تنها امکان استخدام وکلای مقرون به صرفه را دارند. این افراد دستمزد تمامی وکلای مد نظرشان را جویا می شوند و در نهایت به سراغ وکیلی می روند که حاضر باشد پرونده ملکی مد نظر را با کمترین هزینه ممکن عهده دار شود. نکته ای که لازم است در این خصوص ذکر شود این است که تنها در انتخاب بهترین وکیل ملکی در بابلسر نباید قیمت او را لحاظ کنید و باید مهارت های او را نیز بسنجید.

به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: یکی از اشتباهات رایج که در بین افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری در خصوص حقوق املاک شاهد آن هستیم این است که افراد با در نظر گرفتن جنسیت حقوقدان مورد نظر نسبت به استخدام وی اقدام می کنند. این درست است که برخی از افراد احساس راحتی بیشتری با وکلای خانم یا آقا دارند؛ اما نباید تنها به همین موضوع توجه شود و از سایر مهارت هایی که بهترین وکیل ملکی در بابلسر در اختیار دارد و به آن ها شهره است بی توجهی شود.

به تبلیغات اهمیت ندهید: بسیاری از وکلای تازه کار که پرونده های ملکی زیادی به آن ها تحویل داده نمی شود برای مطرح کردن خود و گرفتن پرونده های بیشتر اقدام به تبلیغات از خود می کنند. تا این جای کار هیچ مشکلی وجود ندارد. مشکل آن جایی است که اغلب در این تبلیغات، ویژگی و مهارت هایی از وکیل ذکر می شود که در حقیقت خود وکیل ملکی فاقد آن ها است. در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بابلسر باید همواره میزان توانمندی هایی که حقوقدان در اختیار دارد را آزمایش کنید.

به مسن بودن یا جوان بودن وکیل توجهی نداشته باشید: یکی دیگر از اشتباهات رایجی که در انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده های ملکی با آن رو به رو هستیم، توجه به جوان بودن یا پیر بودن وکیل مورد نظر است. در واقع سابقه وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است اما با توجه به سن و سال وکیل نمی توان سابقه او را کشف کرد. چرا که ممکن است وکیلی در عین جوانی به درجه ای از تجربه و سابقه رسیده باشد که وکیلی مسن به دلیل کم کار بودن در آرزوی آن ها باشد.

اقدامات غلط در انتخاب بهترین وکیل ملکی در بابلسر

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ملکی بابلسر

ذکر این نکته ضروری است که شما در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده نیازمند استفاده از تجربیات بهترین وکیل ملکی در بابلسر هستید. بدون استفاده از تجربیات وکیل شانس چندانی برای کسب پیروزی نخواهید داشت و چه بسا مرتکب رفتار و اقدامات غلطی در دادگاه شوید که در نهایت به ضرر شما تمام شود. وکیل دارای تجربیات بالایی در زمینه دعاوی ملکی است و با پیچ و خم های موجود در مسیر رسیدن به موفقیت آشنایی کامل دارد. از این رو، کسب مشورت از وی می تواند کلید کسب پیروزی باشد.

یکی از راه های موثر برای استفاده درست و مطلوب از تجربیات و تخصص بهترین وکیل ملکی در بابلسر، دریافت مشاوره حقوقی از وی به روش های مختلف است. شما می توانید از طریق حضوری، تلفنی و آنلاین مشاوره حقوقی دریافت کرده و تمامی نیازهای حقوقی خود در این زمینه را برطرف نمایید. به طور کلی باید ذکر کنیم هزینه ای که لازم است افراد برای دریافت مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی ملکی پرداخت کنند، به مراتب کمتر از زمانی است که قصد استخدام وکیل و واگذاری وکالت پرونده های ملکی خود را دارند.

پایین بودن هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی می تواند برای آن دسته از افرادی مفید به نظر برسد که از نظر مالی با مشکلاتی رو به رو هستند. در میان روش های مختلف که وکیل از طریق آن ها اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می کند، مشاوره حضوری می تواند نتایج دقیق تری را در اختیار شما قرار دهد. چرا که در این روش وکیل می تواند به طور دقیق پرونده را مورد مطالعه قرار دهد و جوانب مختلف آن را نیز مورد بررسی قرار دهد و نظر خود را در پایان اعلام دارد.

اما ممکن است فرد به هر دلیلی امکان یا تمایل حضور در دفتر وکیل برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری را نداشته باشد. در این صورت می تواند از سایر روش های موجود استفاده کند. با استفاده از مشاوره حقوقی می توانید سوالات خود در خصوص پرونده و دعاوی مطرح شده را به وکیل منتقل کنید و از او پاسخی حقوقی دریافت کنید. دقت داشته باشید که ممکن است فردی دارای دانش حقوقی اندکی باشد. مشاوره حقوقی به او کمک خواهد کرد تا با دستی پر در دادگاه حضور پیدا کرده و منافع خود را تامین نماید.

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ملکی بابلسر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و تخصص بهترین وکیل ملکی در بابلسر آشنا کنیم تا به این شکل قادر باشید از میان گزینه های کاربلد وکیل مورد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه شما را با چند اقدام غلط در خصوص انتخاب وکیل آشنا نمودیم و در انتهای مقاله نیز اهمیت مشاوره حقوقی و روش های دریافت آن را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =

دکمه بازگشت به بالا