ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابل ⚖️【سال 1403】

دعاوی ملکی یکی از رایج‌ترین و البته پیچیده‌ترین دعاوی کشور را تشکیل می دهند که رسیدگی به آن ها مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی در زمینه ملک و املاک است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در بابل آشنا کنیم تا اینکه بتوانید از میان متخصصان این حوزه، معتبرترین ها را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در بابل

بهترین وکیل ملکی در بابل کیست؟

هر روزه تعداد زیادی از پرونده های ملکی به دادگاه ارجاع داده می شود که حل و فصل آن ها فقط از عهده یک وکیل معتبر و متخصص ساخته است. بهترین وکیل ملکی در بابل دانش حقوقی لازم برای ورود به چنین دعاوی را در اختیار دارد و به دلیل اطلاعات کاملی که از قوانین و مقررات ملکی دارد، می تواند اختلافات پیش آمده را با اتکا به مواد قانونی برطرف سازد.

بهترین وکیل بابل دانش آموخته شاخص ترین دانشگاه های کشور است و دوره کارآموزی خود را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته است. او مهارت بالایی در قن بیان دارد و قادر است ادله و مدارک مورد نیاز را در دادگاه ارائه داده و به شرح آن ها بپردازد. بهترین وکیل ملکی در بابل جسارت و شجاعت خاصی در رسیدگی به پرونده دارد و می تواند با مستندات خود قاضی را متقاعد کند تا رای را به نفع موکلش صادر کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در بابل بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابل سال 1403!

سجاد موسوی

جناب آقای سید سجاد رزاقی موسوی بهترین وکیل ملکی در بابل

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد. از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

  • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
  • وکالت در دیوان عالی کشور
  • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
  • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
  • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

تلفن همراه: 09119104966
شماره تماس دفتر وکالت: 01144420762
آدرس دفتر: بابل، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7

جواد شاکری دون

جواد شاکری دون وکیل ملکی در بابل

آقای جواد شاکری دون وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های ملکی، حقوقی و کیفری و یکی از وکلای باسابقه در بابل هستند. انواع خدمات وکالتی و مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، ساختمان نیکان، طبقه ۳، واحد ۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۱۳۵۵۷۰

حسین کلانتری درونکلا

حسین کلانتری درونکلا وکیل ملکی در بابل

آقای حسین کلانتری درونکلا وکیل پایه یک دادگستری در بابل و یکی از وکلای ملکی در این شهر هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاویی حقوقی و کیفری و خانوادگی و ملکی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط آقای کلانتری انجام می شود.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، جنب درمانگاه تامین اجتماعی، مجتمع نیما، واحد ۳۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۷۷۸۷۳

احسان پویا فر

احسان پویا فر وکیل ملکی در بابل

آقای احسان پویا فر یکی دیگر از وکلای ملکی در شهر بابل است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در زمینه های مختلف و دارای سابقه بالا در زمینه وکالت دعاوی ملکی می باشند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان شریعتی، معلم۱۲، کوچه خسروان هشتم، ساختمان امین، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۶۱۳۷۹

حسین نوروزنژاد

حسین نوروزنژاد وکیل ملکی در بابل

آقای حسین نوروزنژاد وکیل پایه یک دادگستری در بابل، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص در بابل می باشند که انواع خدمات وکالتی و مشاوره به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، جنب سینما آزادی، مجتمع تجاری نیما، پلاک 44

شماره تماس: 09111113699

محمد ابراهیم مهدی دماوندی

محمد ابراهیم مهدی دماوندی وکیل ملکی در بابل

آقای محمد ابراهیم مهدی دماوندی وکیل پایه یک دادگستری بابل، مشاور حقوقی در زمینه پرونده های ملکی و متخصص در حل انواع دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان یکی از وکلای باسابقه بالا هستند که تجارب ارزشمندی را در سال های وکالت خود به دست آورده اند. انواع مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می گردد.

آدرس دفتر: بابل، سنگ پل، مجتمع سنگ پل، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۰۸۱۱۵

الهه احمدی لاریجانی

الهه احمدی لاریجانی وکیل ملکی در بابل

سرکار خانم الهه احمدی لاریجانی وکیل پایه یک دادگستری بابل، دارای پروانه وکالت با شماره ۴۷۰۸۹ می باشد. خانم احمدی بهترین وکیل ملکی در بابل شناخته می شود و در تمامی زمینه های خانواده، کیفری، حقوقی و تجارت به متقاضیان مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. شما می توانید برای اطمینان از مهارت های بالای ایشان از یک جلسه مشاوره رایگان بهره مند شوید.

آدرس: بابل، خیابان مدرس، مجتمع پارس، طبقه فوقانی بانک آینده، واحد۲۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۰۴۰۱۰۹

ضرورت استفاده از بهترین وکیل ملکی در بابل

اگر سری به دادگاه بزنیم در خواهیم یافت که پرونده های مربوط به دعاوی ملکی حجم قابل توجهی از پرونده های موجود را به خود اختصاص داده اند. به صراحت می توان گفت که دعاوی ملکی جزو رایج ترین دعاوی پیش آمده در سطح جامعه ما هستند. این دعاوی می تواند ناشی از اختلافات مستاجر و صاحب خانه باشد یا اینکه در زمان انتقال سند روی داده باشد. ماجرا زمانی بحرانی به نظر می رسد که بدانیم رسیدگی به پرونده های ملکی جزو زمان بر ترین فرآیندهای قضایی است.

رسیدگی به پرونده های ملکی نیازمند بهره مندی از دانش بالا در زمینه حقوق است. لازم است فرد اطلاعات کاملی در خصوص قوانین ملکی داشته باشد تا بتواند حق خود را احقاق کند. از این رو، گاهی چنین به نظر می رسد که رسیدگی به چنین پرونده ای از عهده تمامی اراد ساخته نیست و باید در طی کردن مراحل آن به بهترین وکیل ملکی در بابل اعتماد کرد. بهترین وکیل ملکی در بابل تجربیات لازم در این زمینه را دارد و قادر است با مهارت هایی که در طی سال ها آموخته، مشکل را در کمترین زمان ممکن حل کند و پرونده را به سرانجام برساند.

در واقع بهترین وکیل ملکی در بابل همان وکیل پایه یک دادگستری است که دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است و توانسته دوره کارآموزی خود را به موفقیت پشت سر گذاشته و تجربیات لازم در این زمینه را به دست آورد. بهترین وکیل ملکی در بابل در زمینه دعاوی ملکی تخصص بالایی دارد و می تواند بهترین راهکار در این زمینه را به موکل خود ارائه دهد. او با قوانین ملکی آشنایی کامل دارد و می تواند در مواردی مانند اختلاف مستاجر با صاحب خانه، تصرف عدوانی ملک مسکونی یا تجاری، خلع ید، ممانعت از حق، مزاحمت ملکی، تعیین و تکلیف ملک ورثه ای، تنظیم سند رسمی و… ورود پیدا کند و مشکلات پیش آمده را حل و فصل کند.

اگر افراد بدون کسب راهنمایی از وکیل امور حقوقی ملکی وارد پرونده‌های ملکی شوند، بدون شک با شکست مواجه می‌شوند. دلیل این امر آن است که این پرونده‌ها قوانین بسیار ظریفی دارند و اگر فرد از آن‌ها اطلاعی نداشته باشد، نمی‌تواند به خوبی از حق خود دفاع کند؛ بنابراین، افراد می‌توانند با اخذ بهترین وکیل ملکی در بابل خسارات ناشی از تأخیر در روند پرونده را کاهش دهند و احتمال پیروزی در دادگاه را بالا ببرند.

تصرف عدوانی

تصرف عدوانی در ملک ورثه ای

بهترین وکیل مازندران قادر است به تمامی مسائل مربوط به ملک و املاک ورود پیدا کرده و با ارائه راهکار آن ها حل و فصل کند. یکی از مهم ترین دعاوی موجود در دادگاه ها، تصرف عدوانی ملک ورثه ای است. در واقع تصرف عدوانی همان طور که از نامش پیداست به معنی دخل و تصرف در مال دیگری بدون کسب اجازه از فردی است که پیش از این در آن متصرف بوده است. لازم به ذکر است که تصرف عدوانی بر اساس قانون جرم محسوب می شود. بهترین وکیل ملکی در بابل می تواند نقش پررنگی در حل چنین دعاوی داشته باشد.

طبق قوانین اسلامی اموال هر فرد پس از وفاتش با قواعد خاصی در میان بازماندگانش تقسیم می‎شود. ملک ورثه ای درواقع ملکی است متعلق به متوفی که پس از مرگ، طبق قانون متعلق به ورثه او است. انتقال ملک ورثه ای به بازماندگان با قوانین انحصار وراثت در بین بازماندگان تقسیم می‌شود و تا پیش از تقسیم، این ملک ورثه ای محسوب شده و تمامی وراث از آن حق‌ دارند. در صورت تصرف عدوانی ملک ورثه ای توسط یکی از وراث یا شخص دیگری، لازم است با بهترین وکیل ملکی در بابل مشورت کرده و نسبت به او طرح دعوا کنید. بهترین وکیل ملکی در بابل قادر است بهترین راهکار را به شما ارائه دهد.

پس از انحصار وراثت، تمامی بازماندگان به صورت مشاع از ملک ورثه ای حق خواهند داشت. کلیه اموال به جا مانده از متوفی می‌بایست تقسیم شود. پیش از تقسیم هیچ‌کدام از بازماندگان، با وجود این‌ که به مالکیت خود در ملک ورثه ای آگاه هستند، حق هیچ‌گونه تصرف را ندارند. فرض کنید یکی از وراث در این شرایطی که ذکر شد، بدون رضایت سایر وراث شروع به استفاده از ملک موروثی می‌کند. در این صورت بقیه بازماندگان فقط می‌توانند علیه او طرح دعوا کنند. بسیاری از حقوقدانان معتقدند که در این صورت چون فرد متصرف یکی از مالکان است، در واقع نمی توان بر علیه او در دادگاه تقاضای مجازات کرد؛ اما عده دیگری از حقوقدانان نظر مخالفی دارند. بهتر است در این زمینه با بهترین وکیل ملکی در بابل مشورت کنید.

بهترین وکیل ملکی در بابل

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص تعدادی از بهترین وکیل ملکی در بابل آشنا کنیم. سپس تلاش کردیم ضرورت استفاده از وکیل در چنین پرونده هایی را به شما گوشزد نماییم. در پایان نیز به اختصار مطالبی درباره تصرف عدوانی ملک ورثه ای مطرح کردیم که حل آن مستلزم رجوع به یک وکیل معتبر است. در پایان از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا