ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نوشهر ⚖️【سال1403】

طبق آمارهای رسمی از قوه قضاییه تعداد کثیری از پرونده های مطروحه در دادگاه ها، در حیطه ی املاک و دعاوی ملکی می باشد و قوانین و مقررات حقوقی این دایره بسیار گسترده و پیچیده بوده و بهترین وکیل ملکی در نوشهر که چنین مسئولیت سنگینی را بر عهده میگیرد، باید دارای تخصص ویژه در این حوزه باشد با وجود اهمیت داشتن این مسئله، جامعه باید با فرهنگ سازی از لزوم حضور وکیل ملکی بیشتر و جدی تر برخوردار شوند، که این وظیفه از وظایف کارشناسان قوه قضاییه می باشد، لیکن در این راه خدمات قابل توجهی هم انجام شده است لذا امید است پیشرفت های روزافزون در این حیطه را بیش از پیش شاهد باشیم.

با ویژگی های وکیل خوب ملکی در نوشهر آشنا شوید!

با ویژگی های وکیل خوب ملکی در نوشهر آشنا شوید!

بهترین وکیل ملکی در نوشهر علاوه بر دانش آکادمیک در رشته ی حقوق باید تمرکز خود را بر دعاوی ملکی و املاک و مشاوره های متعدد در این زمینه معطوف کند از آنجایی که املاک یکی از مهمترین دارایی افراد و سازمان ها محسوب می شود پس بهترین وکیل نوشهر با قبول وکالت دعوی ملکی در قبال موکل مسئولیت دارد تا برای محافظت از مال افراد و ارائه ی بهترین دفاعیه، تسلط و تمرکز خود را بر روی مطالعات گسترده در زمینه های قوانین کیفری و دعوی ملکی بیشتر کند.

دعاوی ملکی در نوشهر به دلیل جنبه های مختلف آن بسیار تخصصی بوده و وکیل متبحر و متخصص در این زمینه را می طلبد. پرونده های ملکی نیاز به وکیل پیگیر در نوشهر دارد زیرا که این گونه دعاوی با یک بار به نتیجه نمی رسد و نیاز به پیگیری دارد و شاید نیاز به زمان و ادامه ی مرحله ی دعوی داشته باشد لذا بهترین وکیل ملکی در نوشهر نباید هدف اصلی اش حق الوکاله باشد باید در این راه با احساس مسئولیت همواره همراه موکل بوده و وی را تا رسیدن به نقطه ی موفقیت یاری نماید.

ویژگی امانت داری وکلا بیشتر شامل وکیل ملکی می شود زیرا که اسناد و مدارک ملکی که از طرف موکل به وکیل جهت مطالعه سپرده میشود؛ باید در حفظ آنها امین باشد. بهترین وکیل ملکی در نوشهر با قرار گرفتن در چنین موقعیت حساس و پیچیده در حیطه شغلی خود موظف است به تغییر قوانین حقوقی آگاهی و دانش داشته و اندوخته های خود را بروز کند تا تسلط کافی در ارائه ی دعوی در دادگاه داشته باشد و همچنین فن بیان و قلم قوی برای طرح دعوی، فن سخنرانی، بیان بدن و مهارت های دیگر، بالاترین اعتماد به نفس را هم به وکیل و هم موکل در محاکم قضایی می دهد.

پس با مطالعه و آگاهی بیشتر سعی کنید بهترین وکیل ملکی در نوشهر را که دارای ویژگی های برشمرده شده، باشد را برای مسائل حقوقی ملکی خود برگزینید. در ادامه شما را با لیستی از بهترین وکیل ملکی در نوشهر آشنا میکنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در نوشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نوشهر سال 1403!

مائده جهان دار

مائده جهان دار بهترین وکیل ملکی در نوشهر

خانم وکیل مائده جهان آرا وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای نوشهر با مدرک حقوق از معتبر ترین دانشگاههای کشور می‌باشند. ایشان در دعاوی حقوقی با تسلط بر قوانین حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ارثی در کنار وکلای نامی و شناخته شده نوشهر جای دارند. خانم وکیل با سابقه ی بیش از دو دهه در وکالت و دفاعیه های موفق و قلم سنگین در طرح دعاوی خدمات زیادی را در حوزه حقوقی به مراجعین داده اند ایشان بیشتر در زمینه ی مشاوره حقوقی و وکالت ملکی فعالیت دارند و معاملات سنگین و فعالیت هایی از جمله تنظیم قراردادها، انجام امور ثبتی و بررسی مدارک و اسناد حقوقی را ارائه میدهند.

آدرس دفتر: نوشهر، بلوار شهید عمادالدین کریمی، نرسیده به هتل ملک، روبروی آهن فروشی کیا، ساختمان محبوب

راضیه سعادتی

راضیه سعادت بهترین وکیل در نوشهر

خانم وکیل راضیه سعادت یک حقوقدان با تخصص هستند که در زمینه ی دعوی ملکی و قوانین مربوط به ملکیت فعالیت دارند حل اختلافات دعاوی ملکی و تنظیم اسناد و مدارک ملکی، تنظیم قراردادهای سازمانها، بررسی و تعیین مالکیت ملک جزء مهارت و تخصص وکیل سعادت می باشد. خانم وکیل علاوه بر تخصص ویژه در قوانین ملکی در حوزه ی مشاوره حقوقی و وکالت حقوقی خانواده و ارث و کیفری نیز تجارب چشمگیری دارند. وکیل سعادت با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه ی حقوق و تسلط بالای وی در مسائل حقوقی و دانش زیاد در این حوزه، موفقیت های بیشماری را در رزومه شغلی خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین

کاویان کاویان پور

کاویان کاویان پور بهترین وکیل ملکی در نوشهر

آقای وکیل کاویان کاویان پور وکیل پایه یک دادگستری میباشند. تخصص وکیل کاویانپور در حوزه حقوق ملکی به دلیل تسلط بالای ایشان به قوانین حقوقی ملکی و اعتبار وکیل در بین ارگانهای مربوط به املاک در دادگاه و مراکز حقوقی زبان زد می باشد. وی در حل و فصل اختلافات مربوط به ملکیت، مسئولیت حفاطت از حقوق موکلین، امانت داری و امین بودن، حفظ اسناد و مدارک ملکی منقول و غیر منقول محول شده به ایشان و همچنین طرح دعوی و تصمیم گیری به موقع، فن سخنرانی قوی شهرت زیادی را نصیب خود کرده اند. وکیل کاویانپور با سابقه ی طولانی در عرصه ی وکالت حقوقی علاوه بر وکالت ملکی که از برجسته ترین تخصص های ایشان است. در حوزه های خانواده، طلاق، مهریه، ارث، کیفری و ثبتی نیز موفقیت های زیادی دارند و مراجعین بیشماری را سوی خود جذب کرده اند.

آدرس: نوشهر، خیابان 15خرداد، ضلع جنوبی پارک نوید، مجتمع سینا، طبقه 4، واحد 17

عارف ابراهیمی

عارف ابراهیمی وکیل ملکی در نوشهر

آقای وکیل عارف ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای نوشهر و از وکلای نامی در زمینه ی مسائل حقوقی و کیفری، خانواده طلاق مهریه، و ملکی ، ثبتی می باشند؛ اما تخصص ویژه ای که وی را جزء بهترین وکیل نوشهر گنجانده است، مهارت و دانش بالای وکیل ابراهیمی در حوزه وکالت ملکی و املاک است. آقای وکیل با داشتن خصوصیات اخلاقی بارز در برخورد با مراجعین و رعایت انصاف در تعیین حق الوکاله و حس مسئولیت در پیگیری پرونده موکل خود، عدم خیانت به موکل و تبانی با طرفین دعوی و بسیاری دیگر از ویژگی های برجسته اخلاقی ایشان که مراجعین زیادی را برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی به سوی خود جذب می کند.

آدرس: نوشهر، فردسی شمالی، آپارتمان ۱۱۸، طبقه ۱، واحد ۱

حبیب اله قزوینی ملاکلا

حبیب اله قزوینی ملاکلا وکیل ملکی در نوشهر

وکیل حبیب اله قزوینی ملاکلا وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای نوشهر دارای مدرک حقوق در رشته ی حقوق و فقه و اصول اسلامی در زمینه ی وکالت و مشاور دادگستری فعالیت دارند وکیل قزوینی ملاکلا از وکلای متخصص و متبحر در نوشهر هستند و مراجعین با اطمینان خاطر از دانش و آگاهی بالای ایشان پرونده های حقوقی خود را در زمینه ی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده ، طلاق، مهریه، ارث، ملکی و ثبتی را به وی می سپارند. وکیل قزوینی ملاکلی با تخصص ویژه در وکالت و دعاوی ملکی، و تسلط بالا در سخنرانی و به عنوان وکیل ملکی نقش نماینده و مشاور را برای مراجعین ایفا می کند تا درک کاملی از قوانین حقوقی پرونده خود داشته باشند. آقای وکیل در این زمینه اطلاعات خود را بروز نگه داشته تا بتواند بیشترین خدمات را به موکلین خود ارائه دهد.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان فردوسی شمالی، خیابان فلسطین، ساختمان وکلا، طبقه ۲، واحد ۵


دعاوی ملکی شامل چه مواردی می باشد؟

امروزه بنابه موقعیت زمانی در دعاوی ملکی مسائل پیچیده در زمینه های گوناگون پیش می آید که برای آشنایی و آگاهی بیشتر به چند مورد پر تکرار در دعاوی حقوقی اشاره کنیم که توسط بهترین وکیل ملکی در نوشهر تعیین می شود را نام می بریم:

  • تنظیم قراردادهای ملکی افراد و سازمانها انجام معامله های اموال منقول و غیرمنقول در غیاب موکل و رفع توقیف
  • تنظیم سند رسمی، تنظیم حکم تخلیه، اثبات مالکیت برای موکل خود، دعوای خلع ید
  • مطالبه ی بهای اجاره های معوقه در اماکن تجاری یا مسکونی، مطالبه ی سرقفلی، تشخیص سند رسمی یا غیر رسمی
  • خلع ید تخلیه ید، جعل اسناد ملکی، فروش ملک مشاع، انتقال سند، حق فسخ یا ابطال قرارداد، تصرف عدوانی
ویژگی های بهترین وکیل ملکی در نوشهر

کلام آخر

به دلیل اهمیت ویژه ی مسائل حقوقی ملکی سعی شد بهترین وکیل ملکی در نوشهر با تجربه و مهارت بالا معرفی شود و به دلیل حیاتی بودن آن برای افراد کمک شود تا تصمیمات صحیحی اتخاذ نمایند. در ادامه ی این مقاله به تفاوت مشاوره حضوری و غیرحضوری پرداخته شد و افراد را از مزیت های مشاوره حقوقی آنلاین آگاه کردیم تا با آگاهی کامل از پیشرفت هایی که با به کارآمدن اینترنت و گوشی های همراه هوشمند به وجود آمده، همراه شوند و از مزایای مشاوره آنلاین در هر زمینه چه حقوقی و چه روانشناسی و یا پزشکی بدون فوت وقت و بدون محدودیت های ملاقات حضوری، بهره لازم راببرند. امید است تلاشهای ما با دادن اطلاعات صحیح در تصمیم گیری های شما مفید واقع شود در صورت هر گونه نظر و پیشنهاد با ما در قسمت نظرات همراه باشید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 2 =

دکمه بازگشت به بالا