ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در رامسر ⚖️【سال1403】

مسايل حقوقی بالاخص مسائل حقوقی ملکی به دلیل گستردگی و پیچیدگی آن حساسیت بیشتری پیدا کرده است و متخصصین این حوزه با دارا بودن دانش و آگاهی در این زمینه کمک قابل توجهی را به افراد درگیر در این حوزه ارائه میدهند. املاک جزء بیشترین و اصلی ترین دارایی افراد شامل می شود لذا انتخاب بهترین وکیل ملکی در رامسر دقت و حساسیت بیشتری را طلب می کند برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب و پیروزی در دعوی حقوقی ملکی لازم است پیش از هر اقدامی به وکیل ملکی مراجعه کرده و ضمن مشاوره گرفتن از ایشان بهترین و معقولانه ترین راه را انتخاب کنید. در ادامه سعی می شود وکلای متخصص را معرفی نماییم.

بهترین وکیل ملکی در رامسر

بهترین وکیل ملکی در رامسر چه کسی است؟

بهترین وکیل ملکی در رامسر دارای مهارت و تجربه ی بیشتر در مسائل حقوقی ملکی است که بهترین مشاوره و قوقترین وکالت را به نفع موکل خود انجام می دهد و با طرح دادرسی و تصمیم به موقع احتمال پیروزی و موفقیت را بیشتر می کند.

بهترین وکیل ملکی در رامسر با آگاهی از تغییراتی که در قوانین ملکی رخ می دهد تسلط و تمرکز خود را در رابطه با ملک و املاک بالا میبرد تا با واگذاری هر گونه پرونده ی ملکی از جزئیات آن با خبر می شود و می تواند روند قضایی پرونده موکل را به درستی مدیریت نماید.

ایشان با برگزاری جلسات مشاوره با مراجعین و بررسی جزئیات پرونده استراتژی را در جهت موفقیت پرونده پیش می برد. وکیل ملکی پایه یک دادگستری با فن سخنرانی تخصصی در حوزه املاک و قلم سنگین و تسلط بر مسائل روز ملکی، بهترین دفتعیه را در دادگاه به عمل می آورد.

بهترین وکیل رامسر با تخصص ویژه در این حوزه با دارا بودن از علم قوی وکالت، با پیگیری های مداوم پرونده سبب آرامش خاطر و کاهش استرس موکل خود می شود و سعی می کند پرونده را با نتایج مثبت روبرو کند. بنابراین با همراهی یک وکیل ملکی خوب زیان مالی کمتری را می بینید و فرد با جلوگیری از تلف شدن زمان به نتیجه ی مورد انتظار خواهد رسید. و همچنین مراحل کاری به درستی انجام خواهد گرفت و مشکلات دیگری در آینده رخ نخواهد داد.

مهمترین موضوعات پرونده های ملکی در محاکم قضایی بیشتر در مورد تصرف عدوانی و جلوگیری حق و ایجاد مزاحمت می باشد در این گونه مسائل تسلط قانونی بر ملک توسط یک شخص انجام می گیرد و پرونده های انحصار وراثت شامل این حوزه می باشد که برای حل این مشکلات به بهترین وکیل ملکی در رامسر مراجعه کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس بهترین وکیل ملکی در رامسر، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در رامسر سال 1403!

نسترن احمدنژاد

نسترن احمدنژاد وکیل ملکی در رامسر

خانم وکیل نسترن احمدنژاد دارای مدرک حقوق در رشته ی حقوق و فقه اسلامی وکیل پایه یک دادگستری رامسر و عضو کانون وکلا می باشند که بیش از دو دهه فعالیت در حوزه حقوق یکی از شناخته شده ترین وکلای برجسته ی رامسر هستند تخصص ویژه ی خانم وکیل در حوزه ی ملکی میباشد که ایشان را زبان زد کرده است اما در حوزه های حقوقی خانواده، کیفری، ارثی، و ثبتی هم تجربه ها و موفقیت های زیادی دارند و در مشاوره های حقوقی خود با ارائه ی بهترین راه کارها و طرح های دادرسی مراجعین زیادی را جذب کرده اند

آدرس: رامسر ابریشم محله ساختمان نگین

حافظ خرمشاهی

حافظ خرمشاهی وکیل ملکی در رامسر

آقای وکیل حافظ خرمشاهی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای رامسر کارشناس حوزه حقوق در قوه قضاییه می باشند . شهرت وکیل خرمشاهی در وکالت و فن بیان قوی و قلم سنگین در دعاوی حقوقی و همچنین پیگیری های مداوم پرونده موکل است. ایشان علاوه بر تجربه و مهارتی که در حوزه حقوقی خانواده و کیفری دارند و با تسلط بیشتری که در زمینه ی املاک دارند و بروز بودن دانش ملکی و آگاهی وی از تغییرات قوانین پیچیده ی املاک در حوزه حقوقی تخصص ویژه ای دارند. به دلیل حساسیت مسائل ملکی برای افراد و بدون فوت وقت و هزینه ی زیاد پیشنهاد می شود با وکیل و مشاور حقوقی ملکی، آقای وکیل خرمشاهی در این رابطه ارتباط برقرار کنید.

آدرس: مازندران، رامسر، فاز اول کمربندی رمک، ساختمان پردیس 

مجید رسولی

مجید رسولی

وکیل مجید رسولی وکیل پایه یک دادگستری رامسر و عضو کانون وکلای رامسر می باشند ایشان با سابقه ی درخشان در کسولت شغلی خود بهترین وکیل ملکی رامسر شناخته شده اندکه به صورت حرفه ای در حوزه های خانواده، کیفری، ارثی و ثبتی هم فعالیت می کنندایشان در رزومه ی خود بیش از تعداد کثیری پرونده های موفق با رضایتمندی فراوان دارند پرونده های تخصصی ایشان طلاق، دستور موقت ملک، چک و سفته، تخلیه، انحصار وراثت، تنظیم شکواییه و … می باشد. برای برخورداری از علم و تخصص وکیل رسولی در حوزه های مختلف حقوقی و بهره مندی از مشاوره حقوقی بالاخص ملکی با راه های زیر در ارتباط باشید.

آدرس: رامسر، میدان امام، بین دو پل، بالای بانک کشاورزی

آذر خان رمکی

آذر خان رمکی وکیل ملکی در رامسر

خانم وکیل آذر خان رمکی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای رامسر هستند. وکیل خان رمکی علاوه بر وظایفی که کلیه وکلا دارند را به بهترین نحو در رزومه خود ثبت کرده اند، از تخصص ویژه ای در حوزه املا ک نیز برخوردارند. موفقیت ها و پیروزی های بیشمار وکیل خان رمکی در حوزه ملکی جزء مهمترین و درخشان ترین سوابق ایشان محسوب می شود ایشان در تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی، ممانعت از حق، مطالبه وجه التزام، تقسیم املاک مشاع و ابطال ملکی ید بیضایی دارند جهت مشاوره حقوقی و وکالت می توانید با راه های زیر ارتباط برقرار کنید.

آدرس: استان مازندران، رامسر، سادات شهر، ساختمان پیش قدم، طبقه اول 

محمدجواد حلاجیان

محمدجواد حلاجیان وکیل ملکی در رامسر

آقای وکیل محمد جواد حلاجیان وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای رامسر در مسيولیت پذیری و مشاوره های تخصصی از رقبای خود پیشی گرفته اند ایشان در دعاوی حقوقی خانواده ، کیفری و طلاق و مهریه تجربه و مهارت دارد و در دعاوی ملکی تخصص ویژه ای دارند که وی را در ردیف برترین وکلای رامسر قرار داده است تسلط ایشان در حوزه حقوق ملکی شامل مواردی چون عقد بیع، خرید و فروش، عقد اجاره، عقد رهن، عقد صلح و سایر عقودی از این قبیل می باشد.

آدرس:رامسر، خیابان مطهری، روبرو بانک ملت بازار

سوالات متداول در دعاوی ملکی چیست؟

به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن دعاوی ملکی و ایجاد تغییرات زیاد در این حوزه افکار افراد در مواجهه با مسائل ملکی با سوالاتی درگیر میشود که پاسخ آنها تنها در نزد بهترین وکیل ملکی در رامسر می باشد از جمله سوالات شایع :

  • تفاوت دعوای تصرف عدوانی با خلع ید چیست؟

خلع ید یک نوع دعوای حقوقی می باشد اما تصرف عدوانی را از طریق کیفری نیز می توان پیگیری کرد در تصرف عدوانی نیازی به حضور مالک نیست اما در خلع ید در محکمه و مراکز قضایی برای برپایی دعوا حتما علاوه بر حضور، مالک دارای سند رسمی نیز باید باشد ثانیاً خلع ید با نهایی شدن حکم، اجرا می شود ولی در تصرف عدوانی بعد از صدور حکم بلافاصله می توان آن را اجرا نمود.

  • عدم تسلیم ملک پس از خرید چه حکمی دارد؟

در صورتی که ملک خریداری شده توسط فروشنده تحویل داده نشود خریدار حق دارد با تسلیم کردن مدارک به مراجع صالح فروشنده را مجبور به تحویل ملک نماید و در صورت امتناع از تحویل، با ارجاع به دادگاه با توجه به مبایعت نامه و سندی که بیانگر پرداخت مبلغ ملک است حکمی را نسبت به تحویل ملک به خریدار صادر میکند و در صورت ممانعت از تحویل ملک توسط فروشنده، حق فسخ برای خریدار به وجود می آید.

  • ملک مشاع چیست و خرید آن چکونه صورت می گیرد؟

ملک مشاع جزء آن دسته املاکی است که بیش از یک مالک دارند و پس از فوت مورث به وارث منتقل می شود و برای خریدو فروش آن باید امضای تمامی وراث باشد یا از بین وارثین یک نفر حق امضا به نمایندگی داشته باشد در غیر این صورت با مخالفت یکی از اعضا معامله فسخ شده است و صحیح نمی باشد.

  • در صورت عدم تخلیه مستاجر چه باید بکنیم؟

یکی از مهمترین و متداول ترین مسائل در حوزه ملکی مربوط به این سوال میشود در این گونه موارد که مستاجر از تخلیه ملک ممانعت می کند مالک با ارجاع شکایت خود به مراجع صالح مراجعه می کند در این حالت مالک با مراجعه به شورای حل اختلاف یا با تشکیل جلسه ی دادرسی در دادگاه حکم تخلیه صادر می شود. لازم به ذکر است حکم تخلیه قابل اعتراض است.

  • ملک در رهن به فروش برسد تکلیف چیست؟

در مواقعی که ملک با شرط رهن به فروش برسد بیع باطل محسوب می شود استثنا موجود در این زمینه این است که محکوم له به صورت کتبی رضایت خود را اعلام کرده باشد.

  • چنانچه پس از خریدن ملک متوجه ایرادات آن شویم حکم چیست؟

اگر خریدار در مواقعی متوجه ایرادات ملک شد در قانون حقوقی برای زایل نشدن حق خریدار، امکان فسخ قرارداد وجود دارد و می تواند مبلغ عودت شده را پس بگیرد و در شرط دوم با گرفتن ارزش آن، مانع از فسخ قراردادشود که این اختیارات بستگی به تصمیم خریدار و مشاوره با بهترین وکیل ملکی در رامسر دارد.

بهترین وکیل ملکی در رامسر

چه زمانی نیاز به وکیل ملکی پیدا میکنیم؟

افراد زمانی به وکیل ملکی نیاز پیدا می کنند که مسئله ای در رابطه با زمین، ملک، اموال منقول یا غیر منقول پیش بیاید و یا مسائل ملکی مشاع، ملکی کیفری و پرونده های پیچیده ای از این قبیل که فرد در آن به عنوان ذی نفع قرار دارد، همراه بودن با وکیل ملکی از ملزومات شمرده خواهد شد.

از عوایدی که بامراجعه به بهترین وکیل ملکی در رامسر نصیب اشخاص میشود، رسیدن به حق قانونی با عدم فوت وقت و هزینه ی گزاف و در امان ماندن از افراد کلاهبردار و سود جو و عدم اطاله روند قضایی در این راه است. برنده شدن در دعوی ملکی از جمله نتایجی است که با مشاوره واعطای وکالت به وکیل همراه می شود.

کلام آخر

اموال و دارایی ها بالاخص املاک ارزش قابل توجهی برای اشخاص دارد و به دلیل پیچیدگی مسائل ملکی پیشنهاد میشود به بهترین وکیل ملکی در رامسر مراجعه کنید و از مشاوره های حقوقی تخصصی و مسلط به علوم روز ایشان بهره گیرید. سوالات متداولی که در این حوزه ذهن اشخاص را درگیر میکند و در تخصص افراد معمولی نیست را با توضیحات کامل و مختصر در اختیار شما قرار دادیم تا در مواقع لزوم در تصمیم گیری شما مفید واقع شود. با توجه به حساسیت موضوع سعی شد از مزیت های حضور وکیل ملکی در رامسر که موجبات آرامش خاطر و نتیجه ی موفقیت آمیز در دعوی ملکی برای شما رقم میزند را نام ببریم. امید است در این مقاله مطالب مفیدی در اختیار شما همراهان قرار داده باشیم در صورت هرگونه پیشنهاد و نظر با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا