وکیل

10 تا از بهترین وکیل فلاح ⚖️【سال1403】

ممکن است دعوایی علیه شما در محاکم قضایی اقامه شده باشد و ناچار به حضور در دادگاه و دفاع از حق و حقوق خود باشید. از سوی دیگر ممکن است رفتارهای غلط دیگران حقی را از شما در سطح جامعه پایمال کرده باشد و مصر به طرح دعوی در دادگاه و احقاق حقوق از دست رفته خود باشید. به هر حال برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی خود لازم است از یک وکیل با تجربه و خبره در زمینه مسائل حقوقی کمک بگیرید؛ اما اگر تصور می‌کنید که با هر وکیل با هر میزان از دانش و تجربه می‌توانید به اهداف خود در خصوص پرونده‌های قضایی دست پیدا کنید پس سخت در اشتباه هستید. پیچ و خم‌هایی که در خصوص پرونده‌های مختلف وجود دارد تنها به دست وکلای ماهر و ممتاز باز خواهد شد و با استفاده از وکلای تازه کار و بی‌تجربه نخواهید توانست اهداف خود را محقق کنید. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل فلاح آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل فلاح

بهترین وکیل فلاح کیست؟

اگر در منطقه فلاح از تهران زندگی می‌کنید و به دنبال یک وکیل مجرب و خبره برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری خود هستید باید با این حقیقت مواجه شوید که هر وکیلی نمی‌تواند به شما کمک شایانی در کسب پیروزی نماید؛ بنابراین باید دست به کار شده و در خصوص ویژگی و توانمندی گزینه‌های مختلف تحقیقات جامعی را انجام دهید. بهترین وکیل فلاح دارای توانمندی‌های بالایی در زمینه مسائل حقوقی است و می‌تواند با کمک گرفتن از تجربیات خود گره‌های موجود در پرونده را حل و فصل کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فلاح در زمینه مسائل حقوقی به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده است و می‌تواند با سهولت بیشتری شما را به اهداف ترسیم شده برساند. بهترین وکیل جنوب تهران به طور مداوم قوانین و تغییرات مربوط به آنها را مورد مطالعه قرار می‌دهد تا از سایر رقبای جدی خود در دادگاه و دفاع از پرونده جا نماند. وکیل خوب در فلاح می‌تواند ارتباط موثری با موکل و افراد درگیر با پرونده داشته باشد و به این شکل گام‌های بلندی را در جهت بازگشایی گره‌های موجود در پرونده بردارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص فلاح را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل فلاح سال 1403!

هادی مشهدی کاظمی

هادی مشهدی کاظمی بهترین وکیل فلاح

آقای هادی مشهدی کاظمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از چند سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی با تبحر و تخصص لازمه وکالت می پذیرد. ایشان برای احقاق حقوق موکلین خود با تلاش های بسیار به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای دفاع از موکلش به محضر دادگاه این مستندات را ارئه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، منطقه 15، محله مشیریه، شهرک مشیریه، خیابان 30 متری صالحی، چهارراه اول، روبروی بانک سپه، ساختمان آفاق، طبقه دوم

شماره تماس: 09122443351

معصومه میرزا خانی

معصومه میرزا خانی بهترین وکیل فلاح

سرکار خانم معصومه میرزا خانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری طی چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های پیچیده و ومهمی را پشت سر گذاشته و از این رو توانسته بین مردم شهرت خاصی را دریافت کند. وی در خصوص دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: افسریه، ۱۵متری چهارم، نبش کوچه۳۰، پلاک۲

شماره تماس: ۰۲۱۳۳۸۳۲۴۳۴

مریم خداوردیان

مریم خداوردیان بهترین وکیل فلاح

خانم مریم خداوردیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در جنوب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای به دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی می پردازد و مراجعین را با توجه به سختی پروندشان راهنمایی می کند و در انتهای جلسات مشاوره با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را اعلام می دارد. ایشان با توجه به الگو قرار دادن قوانین وکالت و همکاری جهت بهبود روند پرونده با قاضی یکی از وکلا محبوب بانو می باشد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار ابوذ، خیابان نبرد جنوبی، خیابان ده حقی، نبش۳۵متری شاهد، پلاک ۹۱ (ساختمان وکلای شاهد) طبقه 2

شماره تماس: 09125587404

صفورا علیزاده

صفورا علیزاده بهترین وکیل فلاح

خانم صفورا علیزاده وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری با توجه به سابقه چندین ساله خود یکی از وکلا نام دار و سرشناس می باشد. ایشان برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه با بررسی دقیق پرونده و جمع آوری ادله محکمه پسند نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: نبرد جنوبی، تقاطع ده حقی، پلاک ۲۳۸، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۱۷۹۵۷۳

ابوالفضل نصیری فیروز

ابوالفضل نصیری فیروز بهترین وکیل فلاح

آقای ابوالفضل نصیری فیروز وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در جنوب تهران با سابقه درخشان و تبحر مکفی در حوزه های کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در زمینه های مختلف راهنمایی می کند. ایشان با دانش حقوقی لازمه وکالت می پذیرد و به درستی در راستای قوانین وکالت حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: بلوار ابوذر، جنب مجتمع قضایی شهید محلاتی، پلاک۲۶۲، طبقه ۲، واحد۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۰۲۰۰۸۶


تعرفه حق الوکاله وکیل فلاح در صورت شکست در پرونده

هیچ یک از افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری تمایل ندارد که پس از استخدام بهترین وکیل فلاح با شکست روبرو شده و تمام رویاهای خود را بر باد رفته ببیند. به طور قطع وکیل با استفاده از تجربیات بالای خود به دنبال راهکاری برای دسترسی به پیروزی و موفقیت است؛ اما نباید از این نکته نیز غافل شویم که گاهی علی رغم تلاش‌های زیادی که وکیل در خصوص پرونده‌های قضایی از خود نشان می‌دهد باز هم شکست حاصل می‌شود و او نمی‌تواند اهداف مورد نظر موکل را محقق کند.

اما سوالی که در این خصوص با آن روبرو می‌شویم این است که اگر وکیلی نتواند در دعاوی مطرح شده به موفقیت‌های چشمگیری برسد و اهداف مد نظر موکلش را احقاق نماید تکلیف حق الوکاله او چگونه خواهد بود؟ در ابتدا لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که حق الوکاله به معنای میزان دستمزدی است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل مد نظرتان پرداخت کنید. مقدار حق الوکاله در بسیاری از دعاوی مطرح شده به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین و محاسبه خواهد شد.

برای این کار لازم است در ابتدا در دفتر وکیل و یا موسسه حقوقی مورد نظرتان حضور پیدا کرده و با بهترین وکیل فلاح تبادل نظر کنید. از سوی دیگر لازم است پیش از حضور در دفتر وکیل مورد نظرتان تمامی مدارک و مستنداتی که احساس می‌کنید در مسیر رسیدگی به پرونده و درک و شناخت از آن نقش مهمی را دارد را با خود به همراه ببرید. وکیل با مطالعه این مدارک و مستندات است که می‌تواند از ابعاد ناشناخته پرونده اطلاعات کافی به دست آورده و در نتیجه نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام کند.

علاوه بر میزان حق الوکاله شما لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به آن نیز با وکیل همفکری و تبادل نظر نمایید تا به نقطه نظر مشترکی دست پیدا کنید. یکی از این جزئیات بسیار مهم که نیاز است دو طرف بر روی آن توافق داشته باشند حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده‌های حقوقی و کیفری است. ممکن است دو طرف اینگونه توافق کنند که حتی در صورت شکست مبلغی از حق الوکاله کسر نگردد. ممکن است توافق صورت گرفته به این شکل باشد که مبلغی از حق الوکاله وکیل کسر شود.

بهترین وکیل فلاح

پس از انتخاب وکیل فلاح چه باید کرد؟

تصور کنید که فرد با استفاده از تحقیقات کامل به گزینه مد نظر خود دست پیدا کرده و قصد استخدام او را دارد. حال سوالی که در این بین به وجود می‌آید این است که پس از انتخاب بهترین وکیل فلاح چه باید کرد؟ در ادامه مقاله سعی داریم مجموعه‌ای از اقدامات را برای شما تشریح کنیم که با دنبال کردن آنها می‌توانید تصمیمات درست‌تر و مطلوب‌تری را برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی اتخاذ نمایید. انجام دادن این اقدامات از انتخاب عجولانه وکیل جلوگیری خواهد کرد و شما را در این مسیر کمک می‌نماید.

دیدار و مصاحبه با وکیل: نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که تنها با مطالعه درباره خصوصیات یک وکیل نمی‌توانید درباره او به شناخت کاملی دست پیدا کنید و حتماً باید با او ملاقات کرده و از نزدیک خلقیات و رفتار او را تحت نظر بگیرید علاوه بر این اگر در میان انتخاب چند گزینه مردد هستید می‌توانید با آنها ملاقات حضوری داشته باشید و به این شکل میزان توانمندی و ویژگی‌های مثبت آنها را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت یک گزینه را به خدمت بگیرید.

شناخت خود از وکیل را افزایش دهید: یکی دیگر از اقداماتی که باید پس از انتخاب بهترین وکیل فلاح انجام دهید این است که درباره او تحقیق کرده و از او به شناخت کاملی برسید. دقت داشته باشید که شما در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید گام‌های مثبتی را در جهت افزایش اطلاعات خود در خصوص ویژگی‌های وکیل بردارید. مهارت‌های ارتباطی و فن بیان وکیل و نیز پایبندی او به اصول حرفه‌ای به طور کامل در جلسات ملاقات حضوری مشخص و معین خواهد شد و شما می‌توانید تصمیمات مطلوب‌تری را اتخاذ کنید.

مشاوره حقوقی دریافت کنید: در نظر داشته باشید که با استفاده از مشاوره حقوقی به عنوان یکی از خدمات مهم وکیل قادر خواهید بود تا درک خود از دعاوی مطرح شده را افزایش دهید. از سوی دیگر وکیل در جلسات مشاوره حقوقی تلاش دارد تا شما را با حقوق قانونی‌تان آشنا کرده و به این شکل اطلاعات شما را افزایش دهد. از سوی دیگر با استفاده از جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید شانس کسب پیروزی خود در محاکم قضایی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

بهترین وکیل فلاح

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صبورانه دنبال کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات مهم بهترین وکیل فلاح آشنا کنیم تا به این شکل از هرگونه تصمیم غلط برای آینده پرونده خود اجتناب کرده و تصمیم درستی بگیرید. در ادامه تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های حقوقی و کیفری را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به مجموعه‌ای از اقدامات اشاره داشتیم که لازم است پس از انتخاب وکیل آنها را انجام دهید. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا