وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرک ولیعصر ⚖️【سال1403】

حتماً شما نیز در کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌ها با حجم زیادی از کتاب‌هایی روبرو شده‌اید که شعار تمامی آنها این است که بیایید وکیل خودمان باشیم و با مطالعه این کتاب از استخدام حقوقدان بی‌نیاز شویم. چنین شعارهایی خیلی تبلیغاتی به نظر می‌رسند چرا که دعاوی حقوقی و کیفری معمولاً با پیچیدگی‌های بسیار بالایی همراه هستند و بدون استفاده از تجربیات وکیل هرگز نخواهید توانست در دعاوی مطرح شده به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید. اگر با پرونده پیچیده و یا حتی ساده روبرو شده‌اید در گام نخست و پیش از اینکه درباره آن تصمیم گیری کنید لازم است با یک وکیل ارتباط گرفته و از او برای راه حل‌های ممکن برای بازگشایی گره‌های پرونده مشاور دریافت کنید؛ اما تنها با استفاده از وکلای شاخص است که می‌توانید اهداف مد نظرتان را محقق کنید بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهرک ولیعصر آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل شهرک ولیعصر

بهترین وکیل شهرک ولیعصر کیست؟

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل شهرک ولیعصر مجموعه‌ای از توانمندی‌ها و ویژگی‌های مثبت می‌باشد که می‌تواند به او در حل و فصل گره‌های موجود در پرونده‌های قضایی کمک کرده و در نهایت موفقیت را حاصل کند. پیش از اینکه در خصوص استخدام و به خدمت گرفتن وکلای مختلف به جمع‌بندی نهایی دست پیدا کنید لازم است درباره مهارت‌های آنها تحقیقات لازم را به انجام برسانید. این تحقیقات به منظور این موضوع انجام می‌شود که در نهایت به وکلای شاخص و مطرح در زمینه پرونده دست پیدا کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهرک ولیعصر خوب می‌داند که در صورت هرگونه اشتباه در مسیر دادرسی ممکن است شکست گریبانگیر موکل شده و او را از تامین منافعش باز بدارد. در واقع برترین وکیل شهرک ولیعصر به عنوان متخصص مسائل حقوقی می‌تواند با مرور راه حل‌های مختلفی که برای بازگشایی گره‌ها و ناملایمت‌های مسیر وجود دارد در نهایت بهترین آنها را به موکل پیشنهاد دهد. بهترین وکیل جنوب تهران شخصی است که بتواند به درستی از پتانسیل خود در جهت تامین اهداف ترسیم شده موکل استفاده کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای شهرک ولیعصر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهرک ولیعصر سال 1402!

محسن قره داغی

محسن قره داغی بهترین وکیل شهرک ولیعصر

آقای محسن قره داغی وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران با ارائه مشاوره های تخصصی در مسیر قضائی به عموم مردم یاری می رساند تا از حق و حقوق خود بهره مند شوند و به درستی در محضر دادگاه حاضر شوند. اقای قره داغی پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است. وی در حوزه های کیفری ،حقوقی، خانواده و ملکی پرونده های متعددی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

آدرس دفتر: چهارراه یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج

شماره تماس: 09123907427

ناصر اژدری

ناصر اژدری بهترین وکیل شهرک ولیعصر

آقای ناصر اژدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جنوب تهران با تخصص و تبحر لازمه در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و در تمامی زمینه ها به مراجعین با تکیه بر دانش حقوقی مشاوره ارئه می دهد و آنان را در مسیر قانونی هدایت می کند.

آدرس دفتر: تهران، کارگر شمالی، نرسیده به تقاطع فاطمی، پلاک 1258، واحد 2

شماره تماس: 02166906164

رعنا فهیمی

رعنا فهیمی بهترین وکیل شهرک ولیعصر

خانم رعنا فهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره به صورت حرفه ای در جنوب تهران با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب چندین ساله خود به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را در این مسیر یاری می کند. وی با موفقیت های پی در پی توانسته جز وکلا نام دار و سرشناس این منطقه شود.

آدرس دفتر: افسریه، ۱۵ متری ۲و۳، پاساژ صدف، طبقه ۱، پلاک ۵۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۳۴۲۵۷

عباس مرادی

عباس مرادی بهترین وکیل شهرک ولیعصر

آقای عباس مرادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در جنوب تهرا ن با تخصص و تبحر لازمه و تکیه بر دانش حقوقی به افراد مشاوره ارائه می دهد. وی به صورت حرفه ای در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده است از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: اسلامشهر، سر شهرک مهدیه، جنب پل عابر پیاده، پلاک 625

شماره تماس: 09123030741

موسسه حقوقی سلوک

موسسه حقوقی سلوک

موسسه حقوقی سلوک متشکل شده از وکلای حاذق و پرتلاش با سوابق والا در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و افراد را با توجه به سختی و چالش های موجود در پرونده راهنمایی می کنند. در موارد حاد وکلای حاضر در این موسسه جلسات همگانی تشکیل می دهند تا حق را به حق دار برسانند.

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، چهاردانگه، روبه روی پمپ بنزین، نبش خیابان باهنر، مجتمع تجاری افشین، طبقه 1-، واحد 57

شماره تماس: 02155285313


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل شهرک ولیعصر

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل شهرک ولیعصر یکی از مهمترین خدماتی است که می‌تواند به شما در حل مشکلات حقوقی و جبران ضعف‌هایتان کمک کرده و موفقیت در دادگاه را بیش از پیش تضمین نماید. افراد در سطح جامعه معمولاً دانش حقوقی کمی را در اختیار دارند و همین مسئله در محاکم قضایی می‌تواند به ضرر آنها تمام شده و خسارت‌های جبران ناپذیری را برای آنها به همراه داشته باشد. شما به عنوان موکل می‌توانید با استفاده از مشاوره حقوقی دانش خود را اضافه کرده و مهیای حضور در دادگاه شوید.

وکیل به عنوان متخصص مسائل حقوقی به شما کمک می‌کند تا با حقوق و منافع قانونی‌تان به طور کامل آشنایی پیدا کرده و تلاش زیادی را به کار بگیرید تا آنها را در محاکم قضایی احقاق نمایید. از سوی دیگر زمانی که مشاوره حقوقی دریافت می‌کنید میزان تصمیمات غلط شما در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند و همین مسئله می‌تواند احتمال کسب پیروزی را افزایش دهد. از سوی دیگر مشاوره حقوقی می‌تواند اطمینان خاطر را برای فرد به همراه داشته باشد.

چرا که وکیل با راهنمایی‌هایی که در اختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند از حجم اضطراب و استرس شما بکاهد و آرامش خیال را برای شما به ارمغان آورد. این موضوع را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل شهرک ولیعصر به عنوان متخصص مسائل حقوقی می‌تواند از میان راه‌های مختلفی که برای حل مشکلات وجود دارد در نهایت بهترین آنها را به شما پیشنهاد دهد. پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی لازم است تمامی مدارک و مستنداتی که احساس می‌کنید به وکیل در حل مشکل کمک می‌کند را با خود به همراه ببرید.

اگر قصد استخدام وکیل را دارید لازم است در ابتدا از او مشاوره حقوقی دریافت کنید تا عیار او برای شما مشخص شود و در نهایت به این نتیجه‌گیری برسید که آیا مایل به همکاری با او هستید یا اینکه خیر. مشاوره حقوقی به روش‌های تلفنی و آنلاین و حضوری ارائه می‌شود و هر یک از آنها ممکن است برای افرادی دارای شرایط خاص مناسب باشند؛ اما به طور کلی می‌توان گفت نتیجه به دست آمده از مشاوره حقوقی حضوری دقیق‌تر است چرا که در آن وکیل می‌تواند پرونده را مطالعه کند.

بهترین وکیل شهرک ولیعصر

۴ معیار مهم در انتخاب بهترین وکیل شهرک ولیعصر

صداقت: یکی از مهم‌ترین معیارها که باید با استفاده از آن توانمندی بهترین وکیل شهرک ولیعصر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید صداقت و عدم ارائه قول‌های خلاف واقع در خصوص پرونده‌های قضایی می‌باشد. هرگز نباید وکیل از روی بازارگرمی به موکل این اطمینان را بدهد که او به طور قطع در دعاوی مطرح شده به پیروزی می‌رسد. از سوی دیگر تمامی مراحل رسیدگی به پرونده لازم است وکیل موکل خود را در جریان تغییرات قرار دهد و روند دادرسی را برای موکل تشریح نماید.

فن بیان قوی: لازم است وکیلی که برای رسیدگی به پرونده‌های خود استخدام می‌کنید از فن بیان بالایی برخوردار باشد تا بتواند به این شکل در جلسات مشاوره حقوقی حتی پیچیده‌ترین مسائل را نیز برای موکل خود شرح داده و او را با حقوق قانونی‌اش آشنا کند. زمانی که از مهارت‌های کلامی وکیل سخن به میان می‌آید منظور لحن و شیوه بیان حقوقدان مورد نظر است. دقت داشته باشید که فن بیان وکیل در جلسات ارائه دفاعیات در دادگاه نیز می‌تواند موثر واقع شده و قضات را متقاعد سازد.

قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: از معیارهای دیگری که باید در انتخاب و استخدام بهترین وکیل شهرک ولیعصر به آن دقت داشته باشید قدرت برقراری ارتباط با افرادی است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با پرونده در ارتباط هستند. در نظر داشته باشید که این افراد می‌تواند شامل موکل و طرف دیگر دعوی و همچنین قاضی پرونده باشد. وکیل در صورتی می‌تواند به اهداف خود در خصوص دعاوی مطرح شده دست پیدا کند که با این افراد تعامل موثری داشته باشد.

به روز بودن: بسیاری از قوانین همه روزه و همه ساله در حال تغییر هستند و اگر وکیل از این تغییرات اطلاع حاصل نکند ممکن است در ارائه راهکارهای مناسب با مشکلات جدی روبرو شده و نتواند اهداف موکل خود را به درستی محقق کند. وکیل به طور مداوم تغییرات مواد قانونی را مورد مطالعه قرار می‌دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و اجازه ندهد که از سایر رقبای جدی خود جا بماند. همچنین او باید از اصول روانشناسی به روز برای برقراری ارتباط با موکل خود و قاضی پرونده استفاده کند.

بهترین وکیل شهرک ولیعصر

کلام آخر

از این که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و صمیمانه ما را دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهم بهترین وکیل شهرک ولیعصر آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید نیازهای حقوقی خود را با تکیه بر تجربیات وکلای معتبر برطرف کنید. در ادامه به بیان برخی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی پرداختیم و پس از آن نیز برخی از معیارهای مهم که می‌تواند در انتخاب و استخدام وکلا به شما کمک کند را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بیان شده را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا