وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در رشت⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

پیچیده شدن کارها موجب شده تا تمامی مردم به وکیلی مجرب نیاز داشته باشند تا در صورت بروز هرگونه مشکل خانوادگی، ملکی، کیفری، حقوقی و … به او مراجعه نموده و مشکل خود را در همان مراحل اولیه برطرف کنند. در اکثر موارد موکلین خانم به دنبال وکیل زن هستند تا وکالت پرونده خود را به ایشان واگذار نمایند. شهر رشت یکی از شهرهایی است که بهترین وکلای خانم را دارد، برای آشنایی با بهترین وکیل زن در رشت و اعطای وکالت به ایشان در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید تا وکلایی که در حرفه خود از برترین ها می باشند را معرفی کنیم.

بهترین وکیل زن رشت کیست؟

پس از انتخاب وکیل زن در رشت چه باید کرد؟

برگزاری جلسه‌ای برای ملاقات حضوری با وکیل: بدون اینکه با بهترین وکیل زن در رشت ملاقات داشته باشید هرگز نمی‌توانید به میزان توانایی‌های او اعتماد کامل کنید. شناخت شما از وکیل مورد نظر به اندازه چند جمله از مهارت‌های وکیل در فضای مجازی می‌باشد و برای اینکه شناخت خود را در این خصوص افزایش دهید باید با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و پس از شرح مختصر در خصوص دعاوی حقوقی و یا کیفری مطرح شده زمانی را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید و در زمان مقرر در جلسات حاضر شوید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل رشت

ارائه اطلاعات در خصوص دعاوی مطرح شده: تنها زمانی می‌توانید به کسب موفقیت با استخدام وکیل امید داشته باشید که تمامی اطلاعات مربوط به پرونده را به حقوقدان مورد نظر منتقل کرده و از او بخواهید با استفاده از این اطلاعات تصمیم‌گیری کند. هرگز نباید رازی را از وکیل در خصوص پرونده پنهان کنید چرا که ممکن است اطلاعاتی از پرونده در نزد شما باقی بماند که از نظر وکیل شاه کلید حل مشکلات پیش آمده باشد. از سوی دیگر ممکن است این اطلاعات با ارائه ادله و مستندات به وکیل مورد نظر منتقل شود.

انعقاد قرارداد وکالت: قرار است همکاری طولانی مدتی با وکیل مورد نظر داشته باشید و در تمامی مراحل دادرسی در کنار یکدیگر برای دستیابی به موفقیت تلاش کنید. از این رو لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به پرونده تبادل نظر کرده و پس از اینکه در خصوص آنها به توافقات کامل رسیدید نسبت به انعقاد قرارداد وکالت اقدامات لازم را به انجام برسانید. مهمترین بخشی که باید در خصوص آن با وکیل صحبت کنید مسائل مربوط به حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می‌باشد. بیشتر اختلافات وکیل و موکل در پرونده‌های مختلف بر سر این موضوع است.

بهترین وکیل زن در رشت کیست؟

همانطور که می دانید داشتن یک وکیل خوب و متخصص در مسائل حقوقی و پیگیری پرونده یکی از دغدغه های همیشگی مردم جامعه است. وکیل خوب به شخصی است که با مهارت و تخصص خود، به موکل کمک می‌ کند. وی نکات و اطلاعات مهم پرونده را برای قاضی بیان می‌ کند و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود، تلاش می‌ کند.

باید در انتخاب وکیل دقت کنیم وکیل می تواند از حقوق ما که از دست رفته است دفاع کند و نتیجه دادگاه را تغییر دهد. مانند زمانی ‌که علیه شما شکایت شده و هیچ ادله و مدرکی مبنی ‌بر بی‌گناهی شما وجود ندارد. اکثر خانم ها ترجیح می دهند برای پیگیری پرونده های خود به وکیل زن مراجعه کنند زیرا راحت تر می توانند وقایع را شرح دهند مخصوصا در پرونده های خانواده و مشکلات زناشویی به وجود آمده.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به بهترین وکیل زن در رشت می پردازیم و تعدادی از وکلای خبره و کارکشته را که بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه می دهند معرفی می کنیم. برای آشنایی با وکلای خانم شهر رشت در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در رشت سال 1403!

انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور بهترین وکیل زن در رشت

خانم یوسف پور از وکلای باسابقه رشت می باشند که عمده تخصص ایشان در زمینه پرونده های طلاق و مهریه، پرونده های کیفری و ملکی است. دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی بوده و در کانون وکلای دادگستری گیلان عضو هستند. خانم یوسف پور با ارائه راه حل های کاربردی موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده اند که موجب رضایتمندی موکلین شده است.

ایشان به عنوان یکی از وکلای خبره در رشت در زمینه پرونده های ملکی همچون اثبات مالکیت، خلع ید و …، در پرونده های کیفری همچون کلاهبرداری، سرقت، روابط نامشروع و … و همینطور در دعاوی خانوادگی بسیار حاذق هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره خانم انسیه یوسف پور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09112909434
آدرس دفتر:
رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد 6


حدیث رضائی نصیرمحله

حدیث رضائی نصیرمحله بهترین وکیل زن در رشت

خانم حدیث رضائی نصیرمحله وکیل پایه یک دادگستری در رشت، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای خانم متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و همواره تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده های موکلین خود به دست آورند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم حدیث رضائی نصیرمحله، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09113350869
آدرس دفتر:
رشت، سبزه میدان، نبش بیستون، بن بست بقراطی۱، مجتمع تجاری سبز، طبقه ۵، واحد ۴


زینب اله بداشتی سیاهکلرودی

زینب اله بداشتی سیاهکلرودی بهترین وکیل رشت

خانم زینب اله بداشتی سیاهکلرودی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی و دارای بیش از یک دهه سابقه وکالت درخشان می باشند. باتوجه به آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه ای که به کار خود دارند موجب شده تا رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورند.

برخی از تخصص خانم زینب اله دشتی سیاهکلرودی:

 • دعاوی خانوادگی: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • دعاوی ثبتی و …

خانم اله بداشتی دارای پرونده های موفق زیادی است که با پشتکار خود به نتیجه مثبت رسانده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای رشت بحساب می آیند. از خدمات وکیل اله بداشتی می توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد است که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه میباشد.

آدرس دفتر: رشت، میدان لاکانی، بلوار آیت اله ضیابری، نرسیده به تقاطع سام، روبروی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09112432604


سارا اخوان صابری

خانم سارا اخوان صابری وکیل زن در رشت

خانم صابری یکی از برترین وکلای زن در رشت و متخصص در دعاوی کیفری هستند. دارای تحصیلات کارشناسی حقوق از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از علوم و تحقیقات گیلان می باشند. سابقه‌ای بیش از 6 سال در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و … دارند.

از جمله پرونده هایی که می پذیرند شامل دعاوی انتخاباتی، دعاوی پزشکی، جرایم رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، شهرداری، محیط زیست، مطالبه خسارت، موجر و مستاجر و … است.

آدرس دفتر: رشت، خیابان امام خمینی، فلکه بانک ملی، جنب ساختمان پارک علم و فناوری، طبقه 3

شماره تماس: 09112408801


ترانه قادری

ترانه قادری بهترین وکیل زن در رشت

خانم ترانه قادری وکیل پایه یک دادگستری، مشاو حقوقی، عضو کانون وکلای گیلان به شماره پروانه ۷۷۰، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از بهترین وکلای رشت در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند.

ایشان با بررسی و پیگیری پرونده های موکلین به صورت مستمر، موفقیت 90 درصدی در پرونده ها را کسب نموده اند و یکی از ویژگی های شخصیتی ایشان در وکالت پرونده ها، این است که تا زمان صدور حکم قطعی دادگاه، به جمع آوری ادله و اسناد محکمه پسند می پردازند تا جهت کسب نتیجه عالی، دفاعیه قوی و موثری ارائه کنند.

برخی سوابق کاری ایشان:

 • عضو کمیته حقوقی شورای مرکزی حزب کارگزاران فعال اجتماعی
 • عضو اسبق کمیسیون معاضدت کانون وکلای دادگستری گیلان
 • مشاور حقوقی بانکها

تخصص های ایشان در زمینه:

 • دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی و غیره)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، قتل، انتقال مال غیره خیانت در امانت، افتراء، توهین، ضرب و جرح و غیره)
 • دعاوی تجاری( ثبت شرکتهای تجاری، قراردادهای مالی و غیره)
 • دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و غیره)
 • مطالبه اسناد تجاری( چک، سفته، رسید دعاوی و غیره)

شماره تماس: 09114609039

(قبل از انجام هر پرداختی، از مشاوره تلفنی رایگان خانم ترانه قادری بهره مند شوید)


سمیرا فرهادی نیا

خانم سمیرا فرهادی نیا وکیل زن در رشت

سرکار خانم فرهادی نیا از وکلای پایه یک دادگستری زن در رشت می باشند. ایشان دارای بیش از 13 سال سابقه کاری در حوزه پرونده های ملکی، تعزیرات، اعسار و … است. خانم فرهادی نیا موفق به اخذ پروانه وکالت خود در سال 1387 گردیده. ایشان مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی دریافت کرده اند. با توجه به سابقه کاری و علم به روزی که در حوزه وکالت دارند می توانند شمارا درجهت تسریع روند پرونده یاری کنند.

آدرس دفتر: رشت، سیاهکل، خیابان امام، مجتمع تجاری نگین، طبقه دوم، واحد 29

شماره تماس: 09113474583


ضرورت مراجعه به وکیل زن در رشت

همواره مشاوره و سپردن وکالت پرونده به وکیل، اهمیت های بسیاری دارد، اکثر افراد در رشت اطلاعاتی در خصوص قانون و مقررات و مراحل رسیدگی به پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و … ندارند و نمی دانند چه زمانی برای ارائه دادخواست اقدام کنند. سپردن وکالت پرونده به وکیل خوب در رشت موجب می شود تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

متاسفانه مشغله های کاری بالا در دنیای امروز سبب شده تا زمان کافی برای رسیدگی به پرونده های خود در دادگاه ها را نداشته باشیم. اگر وکالت پرونده را به بهترین وکیل زن در رشت بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهیم داشت. می توان گفت که مهم ترین مزیت های استخدام وکیل همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

معرفی وکیل زن در رشت

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل زن در رشت تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا