وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در رشت ⚖️【سال1402】✅

پیچیده شدن کارها موجب شده تا تمامی مردم به وکیلی مجرب نیاز داشته باشند تا در صورت بروز هرگونه مشکل خانوادگی، ملکی، کیفری، حقوقی و … به او مراجعه نموده و مشکل خود را در همان مراحل اولیه برطرف کنند. در اکثر موارد موکلین خانم به دنبال وکیل زن هستند تا وکالت پرونده خود را به ایشان واگذار نمایند. شهر رشت یکی از شهرهایی است که بهترین وکلای خانم را دارد، برای آشنایی با بهترین وکیل زن در رشت و اعطای وکالت به ایشان در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید تا وکلایی که در حرفه خود از برترین ها می باشند را معرفی کنیم.

بهترین وکیل زن رشت کیست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل رشت

بهترین وکیل زن رشت کیست؟

همانطور که می دانید داشتن یک وکیل خوب و متخصص در مسائل حقوقی و پیگیری پرونده یکی از دغدغه های همیشگی مردم جامعه است. وکیل خوب به شخصی است که با مهارت و تخصص خود، به موکل کمک می‌ کند. وی نکات و اطلاعات مهم پرونده را برای قاضی بیان می‌ کند و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود، تلاش می‌ کند.

باید در انتخاب وکیل دقت کنیم وکیل می تواند از حقوق ما که از دست رفته است دفاع کند و نتیجه دادگاه را تغییر دهد. مانند زمانی ‌که علیه شما شکایت شده و هیچ ادله و مدرکی مبنی ‌بر بی‌گناهی شما وجود ندارد. اکثر خانم ها ترجیح می دهند برای پیگیری پرونده های خود به وکیل زن مراجعه کنند زیرا راحت تر می توانند وقایع را شرح دهند مخصوصا در پرونده های خانواده و مشکلات زناشویی به وجود آمده.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به بهترین وکیل زن در رشت می پردازیم و تعدادی از وکلای خبره و کارکشته را که بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود اراده می دهند معرفی می کنیم. برای آشنایی با وکلای خانم شهر رشت در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور بهترین وکیل زن در رشت

خانم یوسف پور از وکلای باسابقه رشت می باشند که عمده تخصص ایشان در زمینه پرونده های طلاق و مهریه، پرونده های کیفری و ملکی است. دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی بوده و در کانون وکلای دادگستری گیلان عضو هستند. خانم یوسف پور با ارائه راه حل های کاربردی موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده اند که موجب رضایتمندی موکلین شده است.

ایشان به عنوان یکی از وکلای خبره در رشت در زمینه پرونده های ملکی همچون اثبات مالکیت، خلع ید و …، در پرونده های کیفری همچون کلاهبرداری، سرقت، روابط نامشروع و … و همینطور در دعاوی خانوادگی بسیار حاذق هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره خانم انسیه یوسف پور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09112909434
آدرس دفتر:
رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد 6

شکوفه خرم آبادی

خانم شکوفه خرم آبادی وکیل زن در رشت

خانم خرم آبادی وکیل زن در شهر رشت هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد انزلی دارند و به انواع دعاوی خانوادگی، مهریه، نفقه و … رسیدگی می کنند. تمام تلاش خانم خرم آبادی این است که در سریع ترین زمان و با کم ترین هزینه، موکل خود را به نتیجه مطلوب برسانند.

درس دفتر: رشت، سبزه میدان، ورودی استاد سرا، کوچه مهتاب، ساختمان دورافشان، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09123362680

زهرا احمدزاده

خانم زهرا احمدزاده وکیل زن در رشت

سرکار خانم زهرا احمدزاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و در دعاوی های مختلف وکالتی مانند طلاق، کیفری، مالی، ملکی، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان با ارائه بهترین روش ها و مشاوره های حرفه ای به مراجعه کنندگان، بسیار کمک کرده و باعث جلب اعتماد و اطمینان در آن ها شده است.

آدرس دفتر: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو طبقه آخر

شماره تماس: 09113492182

سارا اخوان صابری

خانم سارا اخوان صابری وکیل زن در رشت

خانم صابری یکی از برترین وکلای زن در رشت و متخصص در دعاوی کیفری هستند. دارای تحصیلات کارشناسی حقوق از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از علوم و تحقیقات گیلان می باشند. سابقه‌ای بیش از 6 سال در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و … دارند.

از جمله پرونده هایی که می پذیرند شامل دعاوی انتخاباتی، دعاوی پزشکی، جرایم رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، شهرداری، محیط زیست، مطالبه خسارت، موجر و مستاجر و … است.

آدرس دفتر: رشت، خیابان امام خمینی، فلکه بانک ملی، جنب ساختمان پارک علم و فناوری، طبقه 3

شماره تماس: 09112408801

حدیث رضائی نصیرمحله

حدیث رضائی نصیرمحله بهترین وکیل زن در رشت

خانم حدیث رضائی نصیرمحله وکیل پایه یک دادگستری در رشت، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای خانم متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و همواره تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده های موکلین خود به دست آورند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم حدیث رضائی نصیرمحله، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09113350869
آدرس دفتر:
رشت، سبزه میدان، ابتدای استاد سرا، ساختمان مهتاب، طبقه ۴، واحد۱۳

سمیرا فرهادی نیا

خانم سمیرا فرهادی نیا وکیل زن در رشت

سرکار خانم فرهادی نیا از وکلای پایه یک دادگستری زن در رشت می باشند. ایشان دارای بیش از 13 سال سابقه کاری در حوزه پرونده های ملکی، تعزیرات، اعسار و … است. خانم فرهادی نیا موفق به اخذ پروانه وکالت خود در سال 1387 گردیده. ایشان مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی دریافت کرده اند. با توجه به سابقه کاری و علم به روزی که در حوزه وکالت دارند می توانند شمارا درجهت تسریع روند پرونده یاری کنند.

آدرس دفتر: رشت، سیاهکل، خیابان امام، مجتمع تجاری نگین، طبقه دوم، واحد 29

شماره تماس: 09113474583

ضرورت مراجعه به وکیل زن در رشت

همواره مشاوره و سپردن وکالت پرونده به وکیل، اهمیت های بسیاری دارد، اکثر افراد در رشت اطلاعاتی در خصوص قانون و مقررات و مراحل رسیدگی به پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و … ندارند و نمی دانند چه زمانی برای ارائه دادخواست اقدام کنند. سپردن وکالت پرونده به وکیل خوب در رشت موجب می شود تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

معرفی وکیل زن در رشت

متاسفانه مشغله های کاری بالا در دنیای امروز سبب شده تا زمان کافی برای رسیدگی به پرونده های خود در دادگاه ها را نداشته باشیم. اگر وکالت پرونده را به بهترین وکیل زن در رشت بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهیم داشت. می توان گفت که مهم ترین مزیت های استخدام وکیل همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل زن در رشت تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا