طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

وجود مشکلات زناشویی در هر خانواده ای وجود دارد، اما زمانی که زوجین احساس کنند هیچ راه حلی برای برطرف کردن مشکلات ندارند، باید به وکیلی برای دریافت مشاوره مراجعه کنند. وکیلی که در حوزه مسائل خانواده تخصص داشته و بهترین راهنمایی ها را ارائه کند. ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در رشت کیست؟

سه مهارت الزامی برای وکیل طلاق در رشت

مهارت‌های ارتباطی قوی: مهارت‌های ارتباطی شامل تمامی مهارت‌ها در برقراری تعاملی موثر با افراد درگیر در پرونده‌های طلاق است. در واقع وکیل پایه یک دادگستری باید این توانایی را در اختیار داشته باشد که با موکل خود ارتباط گرفته و از او اطلاعات مفیدی را در خصوص پرونده جمع آوری کند. از سوی دیگر وکیل مورد نظر باید در جلسات دادگاه از موکل خود دفاعیات مطلوبی داشته باشد بدون اینکه وکیل مورد نظر مهارت ارتباطی خاصی داشته باشد هرگز نمی‌تواند در این زمینه موفق ظاهر شده و اهداف تعیین شده را محقق سازد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل رشت

قضاوت درست: یکی از وظایف مهم بهترین وکیل طلاق در رشت این است که تمام توان خود را بر روی جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده معطوف کند. او باید با استفاده از اطلاعاتی که در خصوص پرونده به دست آورده تصمیم گیری کرده و در نهایت قضاوت درستی در خصوص پرونده داشته باشد اما مسئله به همین سادگی هم نیست چرا که در برخی از پرونده‌های مربوط به طلاق اطلاعات کمی در اختیار وکیل است و به همین سبب تصمیم گیری و قضاوت در خصوص آنها بسیار سخت و پچیده می‌شود.

مهارت سخنرانی در جمع: یکی از مراحل مهم در رسیدگی به پرونده‌های طلاق ارائه دفاعیات لازم در جلسات دادگاه می‌باشد. برای این کار لازم است وکیل در ابتدا مدارک مختلف را به قاضی پرونده ارائه دهد و گذشته از این لازم است وکیل با استفاده از زبان بدن و فن بیانی که در اختیار دارد مفاهیم حقوقی مختلف مربوط به پرونده را ارائه دهد و به این شکل از حقوق موکل خود دفاع نماید. بدون اینکه وکیل مهارت‌های لازم در خصوص سخنرانی در جمع را در اختیار داشته باشد هرگز نمی‌تواند در محقق کردن این هدف قدم مثبتی را در این زمینه بردارد.

بهترین وکیل طلاق در رشت کیست؟

متاسفانه آمار طلاق در کشور ما افزایش یافته، شهر رشت نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. همین موضوع سبب افزایش حجم پرونده های مربوط به طلاق در دادگاه های رشت شده است. در چنین شرایطی نباید تصور کنیم که طلاق یک پرونده معمولی است و به راحتی می توانیم آن را حل کنیم. آمارها نشان داده که عدم آگاهی از قوانین و حقوق موجب بروز مشکلاتی در پروسه طلاق می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

فردی که به عنوان وکیل طلاق شناخته می شود، تجربه، توانایی و دانش کافی برای دفاع از موکل خود را دارد. باتوجه به تقاضای بالای طلاق و نیاز مردم رشت به وکلای خبره، تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در رشت پرداخته و انتخاب وکیل را برای شما آسان تر کنیم. همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت!

فاطمه آذریون

فاطمه آذریون بهترین وکیل طلاق در رشت

خانم فاطمه آذریون وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای گیلان به شماره ۱۱۹۴، مشاور حقوقی، دارای بیش از 10 سال سابقه کاری و یکی از وکلای متخصص رشت در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و از سوابق شان می توان به دبیر کمیسیون ارزیابی شکایات کانون وکلا و مشاور حقوقی شرکتها اشاره کنیم.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی خانواده: مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و …
 • دعاوی تجاری: ثبت شرکتهای تجاری، قراردادهای مالی و …
 • مطالبه اسناد تجاری: چک، سفته، رسید دعاوی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، قتل، انتقال مال غیره خیانت در امانت، افتراء، توهین، ضرب و جرح و غیره)
 • دعاوی ملکی: اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی و …
 • پرونده های شهرداری: تخلفات ساختمانی، تخریب، کمیسیون ماده ۱۰۰، کمیسیون ماده 77
 • موفقیت در ۹۰ درصد پرونده ها با مشاوره تخصصی و وکالت تخصصی
 • بررسی و پیگیری پرونده به صورت متعدد و همراهی موکل تا زمان صدور حکم قطعی
 • جمع آوری ادله محکم به نفع موکل برای گرفتن نتیجه عادلانه در دعاوی
 • ارائه لایحه دفاعیه قوی و موثر و کاربردی جهت (اخذ حقوق تضییع شده موکل)

شماره تماس: 09113174185

قبل از انجام هر پرداختی، از مشاوره تلفنی رایگان خانم فاطمه آذریون (همه روزه از ساعت 9 الی 21) بهره مند شوید.


متین ازدو

متین ازدو بهترنی وکیل طلاق در رشت

خانم متین ازدو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و یکی از وکلای متخصص طلاق در شهر رشت هستند.

برخی از تخصص های ایشان:

 • کیفری: کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
 • حقوقی: نظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…
 • خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم متین ازدو، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09901201700
آدرس دفتر:
رشت، حاجی آباد، روبروی پارکینگ بزرگ خیابان سپهدار، ساختمان داماش


زینب اله بداشتی سیاهکلرودی

زینب اله بداشتی سیاهکلرودی بهترین وکیل رشت

خانم زینب اله بداشتی سیاهکلرودی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی و دارای بیش از یک دهه سابقه وکالت درخشان می باشند. باتوجه به آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه ای که به کار خود دارند موجب شده تا رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورند.

برخی از تخصص خانم زینب اله دشتی سیاهکلرودی:

 • دعاوی خانوادگی: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • دعاوی ثبتی و …

خانم اله بداشتی دارای پرونده های موفق زیادی است که با پشتکار خود به نتیجه مثبت رسانده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای رشت بحساب می آیند. از خدمات وکیل اله بداشتی می توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد است که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه میباشد.

آدرس دفتر: رشت، میدان لاکانی، بلوار آیت اله ضیابری، نرسیده به تقاطع سام، روبروی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09112432604

انسیه یوسف پور ‏

انسیه یوسف پور بهترین وکیل رشت

خانم انسیه یوسف پور ‏وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری گیلان، فارغ التحصیل دانشگاه گیلان و ‏دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی می باشند.

قبول وکالت در دعاوی زیر توسط ایشان انجام می شود:

 • دعاوی حقوقی خانوادگی از قبیل؛ طلاق، مهریه، نفقه، تمکین،حضانت، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و زوجه
 • دعاوی حقوقی ملکی از جمله اثبات مالکیت، رفع تصرف، تنظیم سند رسمی، ارث و میراث، تقسیم ترکه، اجرت المثل، ابطال سند، وصول مطالباتی همچون چک، سفته، اسناد عادی، خلع ید مشاعی، رفع تصرف
 • دعاوی کیفری‏‎ ‎همچون فروش مال ‏غیر، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، جعل، سواستفاده از ضعف نفس، خیانت در امانت، روابط نامشروع، جرایم منافی عفت، سرقت، تخریب مال غیر

آدرس دفتر: رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09112909434

باران نوروزی

سرکار خانم باران نوروزی

خانم نوروزی یکی از برترین وکلای رشت در پرونده های طلاق هستند. بیش از 7 سال سابقه در پیگیری پرونده های مختلف از جمله دعاوی خانوادگی دارند. دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه گیلان می باشند و علاوه بر دعاوی خانوادگی به کلیه پرونده های مربوط به دعاوی کیفری، ملکی و حقوقی می پردازند.

درس دفتر: رشت، چهارراه گلسار، بلوار انصاری، روبروی بانک سپه، نبش کوچه مسعود، جنب مبل ایران، عمارت پدر، طبقه 5، واحد 7

شماره تماس: 09111386201

فاطمه اسدی نیا

سرکار خانم فاطمه اسدی نیا

خانم اسدی نیا از برترین وکلای طلاق در شهر رشت هستند. دارای مدارک کارشناسی حقوق از دانشگاه قم، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان و دارای پوز دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه زنجان می باشند. خانم اسدی نیاز از مدرسین دانشگاه و پژوهشگران شناخته شده اند. رسیدگی به تمامی دعاوی خانوادگی، اختلافات قراردادی، جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال، تنظیم لایحه دادخواست شکواییه، مشاوره به دو صورت حضوری و غیرحضوری از جمله خدماتی است که خانم اسدی نیا ارائه می کنند.

از مهم ترین سوابق خانم اسدی نیا:

 • دبیر شورای حل اختلاف
 • وکالت در موسسه حقوقی فروغ مهر عدالت
 • مشاور و وکیل حقوقی شهرداری شهرستان رودبار
 • وکیل و مشاور حقوقی موسسه حقوقی صابرین
 • مدرس دانشگاه پیام نور استان گیلان
 • مدیرعامل موسسه حقوقی داوری آذین دادفر سودا

آدرس دفتر: رشت، خیابان شهید رجایی (رشتیان)، نرسیده به کوچه 44، ساختمان وارش، طبقه 3، واحد 4

شماره تماس: 09112382

صادق نیک بخش

جناب آقای صادق نیک بخش

آقای نیک بخش از وکلای متخصص در پرونده های طلاق هستند. ایشان در شهر رشت سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دارند. پیگیری انواع دعاوی خانوادگی من جمله طلاق، مهریه، نفقه و … توسط ایشان انجام می گیرد. همچنین آقای نیک پور متخصص در دعاوی حقوقی، جزایی و ملکی هستند و به مدت 7 سال سابقه کار در محاکم قضایی را دارند. از دگیر سوابق ایشان می توان به مدیریت موسسه حقوقی، عضویت در موسسات حقوقی مختلف، مشاور حقوقی شرکت ها و موسسات معتبر اشاره نمود.

آدرس دفتر: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای خیابان نواب صفوی، بن بست مهر، ساختمان مهر، طبقه 4

شماره تماس: 09111363054

سید جلال آزادبخت

جناب آقای سید جلال آزادبخت وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و بیش از 13 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف وکالت مانند طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانوادگی و غیره مشغول به فعالیت در شهر رشت می باشد. آقای سید جلال آزادبخت سابقه موفقیت در پرونده های مختلف را برعهده دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت شناخته شده است.

آدرس دفتر: رشت، خیابان حافظ، چهارراه پور سینا، ساختمان ۸۱۶، طبقه چهارم، واحد سوم

شماره تماس: 09113365126

زهرا احمدزاده

وکیل طلاق در رشت

سرکار خانم زهرا احمدزاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و در دعاوی های مختلف وکالتی مانند طلاق، کیفری، مالی، ملکی، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان با ارائه بهترین روش ها و مشاوره های حرفه ای به مراجعه کنندگان، بسیار کمک کرده و باعث جلب اعتماد و اطمینان در آن ها شده است.

آدرس دفتر: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو طبقه آخر

شماره تماس: 09113492182

زهرا احمدی ناطور

سرکار خانم زهرا احمدی ناطور وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک دکترا حقوق جزا و جرمشناسی می باشد. ایشان در حوزه های دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی تجاری و دعاوی خانواده فعالیت میکند، و بصورت تخصصی در حوزه ی طلاق از بهترین وکیل های رشت به شمار می رود. خانم احمدی وکیل متخصص با 11 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی اعسار ,تعزیرات و مجازات های بازدارنده ,جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی ,حدود ,خانواده پرونده قبول می کند.

آدرس: رشت

شماره تماس: 09197795133


بررسی انواع و اقسام طلاق

مطابق ماده 1134 قانون مدنی کشور، اقسام طلاق بائن و رجعی است. ما در ادامه به توضیح کامل آنها می پردازیم.

طلاق بائن: یکی از اقسام طلاق، طلاق بائن است که مرد حق رجوع (رجوع به هر لفظ یا فعلی حاصل می شود که دلالت بر رجوع کند مشروط بر اینکه مقرون به قصد رجوع باشد) به زن را ندارد.

مطابق ماده 1145 قانون مدنی در موراد زیر طلاق از نوع بائن است:

 • طلاق قبل از نزدیکی
 • طلاق زن یائسه
 • سه طلاقه اعم از اینکه وصلت در نتیجه رجوع باشد یا در نتیجه نکاح مجدد. در طلاق سوم مرد حق رجوع ندارد.
 • طلاق خلع و مبارات، یکی از انواع طلاق بائن است و در واقع طلاقی است که طرفین به دلیل کراهتی که از هم دارند، جدا می شوند. در این طلاق زن مالی را معادل مهریه و یا کمتر و یا بیشتر از آن را به مرد می بخشد تا او را به طلاق راضی کند. تا زمانی که زن از این مال رجوع نکرده، طلاق از نوع بائن است زیرا زمانی که زن از بذل رجوع کند، مرد هم می تواند از طلاق رجوع کند.

طلاق رجعی: یکی از اقسام طلاق، طلاق رجعی است که در آن مرد در مدت عده حق رجوع دارد. (عده مدتی است که زن پس از طلاق حق ازدواج با مرد دیگری را ندارد).

معرفی وکیل طلاق خوب در رشت

عده زن چیست و مدت زمان آن چقدر است؟

مطابق ماده 1150 قانون مدنی،”عده عبارت است از مدتی که تا انقضای آن زنی که عقد نکاح او منحل شده است نمی تواند شوهر دیگر اختیار کند ». این مدت باتوجه به نوع پایان ازدواج و شرایط باروری زن متفاوت است. در حقیقت فلسفه عده زن برای جلوگیری از اختلاط نسل است زیرا براساس مدت هایی که برای عده در نظر گرفته شده می توان اطمینان حاصل نمود که زن باردار است یا خیر و دلیل دوم برای رعایت حرمت نکاحی است که به هر دلیلی منحل شده است.

انواع عده زن و مدت زمان هر کدام:

 • عده طلاق: در ازدواج دائم مطابق ماده 1151 قانون مدنی، عده طلاق سه طهر است. مگر اینکه زن به اقتضای سن عادت زنانگی نبیند که در این صورت عده او سه ماه است. در ازدواج موقت و یا منقطع، عده زن دو طهر است مگر اینکه به دلیل اقتضای سن عادت زنانگی نبیند که در این صورت عده او 45 روز است.
 • عده فسخ نکاح: مطابق ماده 1151 قانون مدنی، عده فسخ نکاح سه طهر است. مگر اینکه زن به اقتضای سن عادت زنانگی نبیند که در این صورت عده او سه ماه است. در ازدواج موقت و یا منقطع، عده فسخ نکاح زن دو طهر است مگر اینکه به دلیل اقتضای سن عادت زنانگی نبیند که در این صورت عده او 45 روز است. عده زن باردا تا زمان وضع حمل است.
 • عده وفات: عده وفات شوهر در نکاح دائم و نکاح منقطع به مدت 4 ماه و 10 روز است. عده وفات شوهر زن باردار تا زمان وضع حمل است البته اگ مدت زمان وضع حمل کمتر از 4 ماه و 10 روز باشد، زن باید عده به مدت 4 ماه و 10 روز را نگه دارد. عده وفات شوهر زن یائسه 4 ماه و 10 روز است. زنی که شوهر او مفقودالاثر و یا غایب است باید از زمان طلاق که دادگاه اعلام می کند عده وفات نگه دارد.
 • عده زن باردار: عده طلاق در زن باردار مطابق ماده 1153 قانون مدنی تا وضع حمل است.
 • عده نکاح منقطع
 • عده زن یائسه: عده ای ندارند، در واقع طلاق زن یائسه از نوع طلاق بائن است و مرد امکان رجوع به زن را ندارد.
 • عده نزدیکی به شبهه: زمانی که مرد با زن نامحرم به گمان اینکه همسر اوست، رابطه داشته باشد، زن باید به مقدار عده طلاق، عده نگه دارد.
عده زن چیست و مدت زمان آن چقدر است؟

کلام آخر

سپاس گزارم از این که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل طلاق در رشت تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص و خبره در پرونده های مربوط به طلاق را معرفی کنیم. همچنین به توضیح مسائلی پرداختیم که ممکن است مورد نیازتان باشد. امیدوارم با مطالعه این مقاله وکیل مورد نظرتان در شهر رشت را انتخاب کنید و مطالب برای تان مفید باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا