حقوقیوکلا

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در رشت ⚖️【سال1403】

در حال حاضر موسسات حقوقی مختلفی در شهر رشت وجود دارند و برای آن که افراد بتوانند از خدمات موسسه حقوقی به بهترین صورت ممکن برخوردار شوند و با استفاده از دانش و تجربه وکلای موسسه، مشکلات حقوقی خود را با موفقیت برطرف کنند، ابتدا باید برای مشاوره و راهنمایی توسط وکیل به موسسه حقوقی مدنظر رجوع کنند. اگر افراد درگیر پرونده حقوقی خاصی هستند، باید اسناد و مدارک و شواهد موجود در پرونده را در اختیار وکیل مدنظر قرار دهند. در ادامه به ارائه مطالب مفیدی درباره بهترین موسسه حقوقی در رشت می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

نکاتی که باید در انتخاب موسسه حقوقی رشت به آن توجه کرد!

شهرت موسسه حقوقی را مورد بررسی قرار دهید: با اندکی پرس و جو از افراد مطلع در زمینه مسائل حقوقی می‌توانید بهترین موسسه حقوقی در رشت را شناسایی کرده و سپس برای برخورداری از خدمات حقوقی به آنجا مراجعه کنید. سرشناس بودن موسسه حقوقی مورد نظر به طور معمول از کسب نتایج درخشان و نیز رضایت مشتری حاصل می‌شود و کاملاً متفاوت از تبلیغات پر سر و صدایی هست که همه روزه در فضای مجازی از برخی موسسات حقوقی می‌بینیم.

به سابقه وکلای حاضر در موسسات حقوقی توجه داشته باشید: قدرت یک موسسه حقوقی به توانایی وکلایی که در آن مشغول به کار هستند بستگی دارد. اگر نگاهی به سابقه وکلای مشغول به کار در موسسات حقوقی بیندازیم به خوبی می‌توانیم متوجه شویم که تا چه اندازه می‌توانیم به کسب موفقیت در محاکم قضایی امیدوار باشیم.

به هر اندازه که سابقه و تخصص وکلای مشغول به کار بالاتر باشد با خیال آسوده‌تری می‌توانید وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به آنها واگذار کنید.

اعتبار موسسه حقوقی را بسنجید: دقت داشته باشید که موسسات حقوقی معتبر قابل اعتمادتر از موسسات حقوقی هستند که به دلیل برخی از مشکلات نتوانستند مجوزهای حقوقی لازم را کسب کنند. این موضوع را در نظر داشته باشید که در صورت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می‌توانید با تمامی وکلای مشغول به کار در این انجمن مشورت داشته باشید و در نهایت با خیالی آسوده تصمیم‌گیری کنید. در این موسسات از اطلاعات مربوط به پرونده به خوبی حفاظت می‌شود و شما هیچ دغدغه‌ای از این بابت نخواهید داشت.

بهترین موسسه حقوقی در رشت کدام است؟

بهترین موسسه حقوقی در رشت کدام است؟

در جامعه کنونی موسسات حقوقی مختلفی پدید آمده است که هر کدام دارای کادری مجرب و تحصیل از وکلا می باشند. بهترین موسسه حقوقی در رشت دارای اساتید کاربلدی است که هر کدام ممکن است به عنوان بهترین وکیل رشت شناخته شده باشند. تمامی موکلین در زمان رویارویی با مشکلات حقوقی با توجه به پیچیدگی و دشواری که در این حوزه های حقوقی وجود دارد، به سراغ موسسات حقوقی می روند و با چندین وکیل مشورت می کنند تا بتوانند راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

بهترین موسسه حقوقی در رشت می‌بایست به شکل کاملا قانونی و توسط افراد دارای صلاحیت پدید آمده باشد که وکلا بتوانند به شکل تخصصی در آن فعالیت کنند. در این صورت به علت حضور وکلای مجرب در حوزه های مختلف، زمینه های لازم جهت ارجاع پرونده ایجاد می گردد در نتیجه با همکاری و مشورت وکلا نتایج بهتر و سریعتری در پرونده های حقوقی ایجاد می گردد و موکلین می توانند این اطمینان خاطر را داشته باشند که با یک گروه حرفه ای از وکلا در یک موسسه حقوقی معتبر طرف هستند و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین موسسه حقوقی در رشت بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در رشت سال 1403!

موسسه حقوقی پیام عدالت گیل

موسسه حقوقی پیام عدالت گیل

موسسه حقوقی پیام عدالت گیل دارای دو شعبه مختلف در رشت و آستانه اشرفیه می باشد. این موسسه حقوقی در سال 1392به صورت رسمی به ثبت رسیده شده است و فعالیت خود را در حوزه های مختلفی اعم از مسائل حقوقی و کیفری در استان گیلان و در شهر رشت آغاز نموده است. موسسه حقوقی پیام عدالت گیل با برخورداری بهترین وکلای استان گیلان در پرونده های مختلف به قبولی مسئولیت می پردازند. وکلای موسسه حقوقی پیام عدالت گیل با داشتن تجربه بالا و در قالب تیمی مجرب در حیطه تخصصی خود در کلیه پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری، ثبتی و … به قبولی پرونده وکالت می پردازند.

اهمیت این موسسه حقوقی در این است که از دپارتمان های مجزایی تشکیل شده است اعم از: دپارتمان ثبتی، دپارتمان خانواده، دپارتمان تنظیم قرارداد، دپارتمان حقوقی، دپارتمان جزائی کیفری، دپارتمان اسناد، دعاوی تجاری و … . موسسه حقوقی پیام عدالت گیل یک موسسه حقوقی با تعداد مراجعین بسیار بالا است که هدف آن، پیدا کردن وکلای متخصص و پشتیبانی 24 ساعته از موکلان در انواع پرونده ها می باشد.

آدرس موسسه: رشت، خیابان سعدی، ساختمان 110

شماره تماس:  01333234806

موسسه حقوقی سپنتا خاورمیانه

موسسه حقوقی سپنتا خاورمیانه

موسسه حقوقی سپنتا خاورمیانه یکی دیگر از موسسات مهم و شناخته شده ای می باشد که در استان گیلان و در شهر رشت احداث شده است. این موسسه حقوقی جزوء آن دسته از موسساتی است که دارای مراجعه کنندگان بسیاری است. بسیاری از افراد ساکن در شهر رشت برای حل هر یک از مشکلات مختلف خود در دعاوی متعدد اعم از دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده به این مرکز مراجعه می کنند. در این مرکز تخصصی ترین خدمات در اختیار هر یک از موکلین قرار می گیرد. موسسه سپنتا خاورمیانه به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در رشت می باشد.

آدرس موسسه: رشت، شهرک رجایی، خیابان پاسداران، میدان پاسداران

شماره تماس: 01333338938

موسسه حقوقی سفیران صلح پایدار

موسسه حقوقی سفیران صلح پایدار

موسسه حقوقی سفیران صلح پایدار یکی از معتبرترین موسسه های حقوقی در شهر رشت است. در این موسسه همواره بروزترین و تخصصی ترین خدمات وکالت در اختیار موکلین قرار داده می شود. این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری و رده بالای کشور تشکیل شده است که به بروزترین دستاوردهای دنیا آگاهی دارند و وکالت در دعاوی مختلف، داوری، قرارداد، حل و فصل اختلافات، امور اداری، ارائه خدمات مشاوره ای سرمایه گذاری و … را انجام می دهند. پرونده های مختلف حقوقی نظیر حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … در این موسسه قابل حل می باشند.

آدرس موسسه: رشت، علی آباد، بلوار قلیپور، خیابان بعثت

شماره تماس:  01333504131

موسسه حقوقی فرزانگان عدالت

موسسه حقوقی فرزانگان عدالت

موسسه حقوقی فرزانگان عدالت متشکل از یک تیم متخصص از وکلا، کارشناسان و مشاوران حقوقی، آماده ارائه خدمات حقوقی و داوری در سطح شهر رشت و استان گیلان می باشد. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • وصول مطالبات انواع قراردادهای مالی، اسناد تجاری، دعاوی حقوقی و کیفری
  • ارائه مشاوره، توسعه کسب و کار و راه اندازی انواع مختلف کسب و کار دیجیتالی
  • پیگیری و انجام امورات اداری نظیر شهرداری، اداره کار، دارایی، بیمه و تعزیرات حکومتی
  • داوری انواع قراردادهای مالی و غیر مالی در سطوح داخلی و بین المللی و کلیه دعاوی مربوط به آن
  • مشاوره و ثبت برند و شرکت، ثبت تغییرات، صدور انواع مختلف بیمه نامه و ارائه مشاوره های تخصصی مهاجرت

آدرس موسسه: رشت، بلوار معلم، میدان مادر، بالاتر از استانداری، روبروی کوچه نیایش، ساختمان 110، طبقه 5، واحد 14، زنگ 14

شماره تماس: 01333263886

موسسه حقوقی قانون پژوهان مهر گیل

موسسه حقوقی قانون پژوهان مهر گیل

موسسه حقوقی قانون پژوهان مهر گیل یکی از معروف ترین موسسات حقوقی در رشت می باشد. وکلای متخصص و شناخته شده ای در این موسسه حضور دارند که تلاش می کنند تا در جهت تحقق حقوق متقاضیان قدمی مثبت بردارند. مجموعه راهکارهایی که در این موسسه ارائه می شود، به شکل حضوری و غیرحضوری و کاملا حرفه ای است. در این موسسه تمامی دعاوی حقوقی، خانوادگی، کیفری، ملکی، مالی و غیرمالی و … مورد بررسی قرار می گیرند.

آدرس موسسه: رشت، رودبارتان، بلوار امام خمینی، بلوار مطهری

شماره تماس: 09111377553

بهترین موسسه حقوقی در رشت در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

به‌ طور معمول موسسات حقوقی در حوزه های مختلفی فعالیت می کنند، بهترین موسسه حقوقی در رشت نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. به عنوان مثال تمامی وکلای حاضر در یک موسسه به ارائه مشاوره های تجاری، کیفری، خانواده، جرایم پزشکی، تجارت بین الملل، امورات اتباع، دیوان عدالت اداری و … می پردازند. ممکن است برای فردی یک مشکل ملکی در رشت رخ دهد، در نتیجه می‌ تواند به بهترین وکیل ملکی در رشت مراجعه کند و مشاوره های لازم را دریافت کند. وکلای ملکی مختلفی در موسسات حقوقی در رشت فعالیت دارند که می‌ توان از هر یک از آنها کمک های لازم را دریافت نمود.

در یک توضیح کامل می توان حوزه های فعالیت بهترین موسسه حقوقی در رشت را شرح داد که عبارت است از:

ارائه مشاوره در زمینه امورات کیفری: یکی از اصلی ترین بخش های مربوط به خدمات دهی بهترین موسسه حقوقی در رشت، حوزه امورات کیفری است. این موسسات مشاوره های ارزنده ای را در حوزه جرایم دولتی، جرایم شخصی، جرایم مالکیت فکری، جرایم مالی و موارد این چنینی به مراجعه کنندگان ارائه می کنند.

ارائه مشاوره در زمینه امورات خانواده: آن دسته از افرادی که در زمینه دعاوی مربوط به نفقه، ارث، طلاق، حق حضانت فرزند، مهریه، جهیزیه، وصیت های خانوادگی و … دچار مشکلات عدیده‌ای شده اند، از طریق مشورت با بهترین وکیل خانواده در رشت که در موسسات حقوقی فعالیت دارد، می توانند خدمات مربوطه را دریافت کنند و به پیشرفت سریع در روند پرونده دست یابند.

بهترین موسسه حقوقی در رشت در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

ارائه مشاوره در زمینه جرایم پزشکی: یکی از مشکلات رایج و بسیار مهمی که معمولا افراد به علت مواجه شدن با آن به وکلای بهترین موسسه حقوقی در رشت مراجعه می کنند، مربوط به جرایم پزشکی می باشد. منظور از جرایم پزشکی در واقع یک سری مسائل نظیر جرایم عمومی، ضرب و شتم، قتل و … می باشد. اگر فردی درگیر این مسائل باشد، بی شک باید از یک وکیل خبره و کاربلد مشاوره های لازم را دریافت کند.

ارائه مشاوره در زمینه امورات اتباع: یکی از خدمات مهمی که بهترین موسسه حقوقی در رشت ارائه می دهد، مربوط به اتباع می باشد. با توجه به این مسئله که پروسه اخذ ویزا، تابعیت و موارد این چنینی دارای پیچیدگی و حساسیت خاصی می باشند، مشورت با وکلای حقوقی به متقاضیان این کمک را می کند که در مدت زمان کوتاه پرونده خود را به نتیجه برسانند.

ارائه مشاوره در در زمینه موارد ممنوع الخروجی: به طور معمول برخی از افراد به علت مشکلاتی در داخل کشور، برای خارج شدن از کشور دچار مشکلات عدیده‌ ای می شوند و یا اینکه ممنوع الخروج می گردند، همچنین شهروندان ایرانی که در کشورهای دیگر اقامت دارند مانند افراد ممنوع الخروج برای حل مشکلات خود می توانند با وکلای حقوق مشورت کنند تا در کوتاه ترین برهه زمانی راهکارهای لازم را دریافت نمایند.

انواع مختلف موسسات حقوقی

تمامی موسسات حقوقی تشکیل شده از چندین کارمند و سازمان نیستند، بلکه موسسات حقوقی مختلفی وجود دارد که فقط از طریق یک وکیل مدیریت و اداره می شوند. برخی از انواع مختلف موسسات حقوقی عبارتند از:

انواع مختلف موسسات حقوقی
  • موسسات حقوقی تکی: اینگونه موسسات توسط یک وکیل اداره می شوند و مسائل حقوقی عمومی تر و کلی تر را بررسی می کنند. هرچند که ممکن است در زمینه حقوقی خاصی مانند حق ثبت اختراع، خدمات ویژه تری ارائه دهند. همکاری با این نوع موسسات حقوقی کم هزینه تر است و از هزینه های گزاف جلوگیری می کند. البته آنها می توانند برای پیشرفت پرونده از حقوقدانان و متخصصین حقوقی کمک بگیرند.
  • موسسات حقوقی کوچک: به طور معمول موسسات حقوقی کوچک، از دو تا ده وکیل در کادر خود تشکیل شده اند. ارتباطات قوی میان همکاران شکل می گیرد و در پرونده ها از مشارکت یکدیگر بهره لازم را می برند. این نوع موسسات حقوقی از لحاظ توجه مانند موسسات حقوقی تکی عمل می کند در حالی که از تجربیات و منابع قوی تری برخوردار است. ممکن است بهترین موسسه حقوقی در رشت از نوع تکی باشد.
  • موسسات حقوقی بزرگ: منظور از این موسسات این است که خدمات متنوعی توسط چندین و چند تا چند هزار وکیل و کارمند که معمولا محدود به یک شهر یا منطقه نمی شوند، ارائه می گردد. همچنین معمولا پرونده های بزرگ و سنگین را رسیدگی می کنند، با این وجود به پرونده هایی که در آن اشخاص حقیقی به مشکلات حقوقی میخورند نیز رسیدگی می گردد.

کلام آخر

انتخاب یک موسسه حقوقی خوب از میان موسسات بسیاری که در رشت فعالیت می کنند، کار بسیار سختی است. به همین دلیل تعدادی از موسسات معتبر و شناخته شده را معرفی کردیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید. بهترین موسسه حقوقی در رشت موسسه ای است که خدمات مناسب و به روزی را در اختیار افراد متقاضی قرار دهد. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا