ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت ⚖️【سال1403】

وکیل منابع طبیعی، وکیل دادگستری است که در زمینه قوانین و مقررات مربوط به منابع طبیعی و اراضی ملی تخصص دارد. این وکلا با آگاهی از قوانین و مقررات مربوطه، می ‌توانند در دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط با منابع طبیعی، از حقوق موکل خود دفاع کنند. در واقع دولت ها سعی دارند با تصویب قوانین مربوطه، نحوه استفاده و بهره برداری از منابع طبیعی توسط افراد و سازمان ها را مشخص کرده و کنترل های لازم در این حوزه را به کار بگیرند. در صورت عدم اطلاع از این قوانین و مقررات است که افراد و سازمان ها دچار تصمیمات غلطی می شوند که چه بسا آینده آن ها را با عواقبی جدی رو به رو کند و خسارت هایی را به دنبال داشته باشد. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتها همراه ما باشید.

بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت

عواملی که باعث می‌شود وکیل منابع طبیعی رشت از شما هزینه بیشتری دریافت کند؟

پیچیدگی پرونده: گاهی اطلاعات کمی از پرونده‌های منابع طبیعی در اختیار بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت است. همین مسئله باعث می‌شود تا وکیل به سادگی نتواند روند دادرسی را طی کرده و راهکارهای مناسبی را برای حل دعاوی مطرح شده در اختیار موکل قرار دهد. در صورتی که وکیل پیش از امضای قرارداد به این نتیجه برسد که پرونده شما از پیچیدگی بالایی برخوردار است به طور قطع از شما هزینه بیشتری رو برای قبول وکالت درخواست می‌کند. که البته این موضوع به واسطه انرژی که وکیل صرف می‌کند کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

شهر محل فعالیت وکیل: اگر دفتر وکیل در یکی از کلان شهرهای کشور واقع شده باشد به طور قطع از شما حق الوکاله بیشتری را برای رسیدگی به پرونده‌های منابع طبیعی درخواست خواهد کرد. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشیم که هزینه استخدام وکیل در شهرهای کوچک بسیار کمتر است. به هر حال باید این موضوع را در نظر داشته باشید که محل جغرافیایی دفتر وکیل در میزان دستمزدی که باید به او پرداخت کنید تاثیرگذار است. بنابراین در تصمیم گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

سابقه وکیل: به هر اندازه که وکیل منابع طبیعی سابقه بیشتری را در زمینه رسیدگی به دعاوی مختلف در اختیار داشته باشد لازم است هزینه بیشتری را برای استخدام وی در نظر بگیرید. دقت کنید که شانس شما با استفاده از وکلای با سابقه و مجرب به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. اما پیروزی بدون هزینه به دست نمی‌آید و اگر چنانچه تمایل به کسب نتایج درخشان دارید باید حق الوکاله بیشتری را برای پرونده در نظر بگیرید.

بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت کیست؟

بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت سعی دارد تا با مشاوره حقوقی موثر، افراد و سازمان ها را با حقوق قانونی شان در تعامل با منابع طبیعی و اراضی ملی آشنا کرده و راهکارهای مناسبی برای عبور از مشکلات پیش آمده را در اختیار آن ها قرار دهد. برترین وکیل منابع طبیعی در رشت به عنوان نماینده قانونی افراد و سازمان ها تلاش می کند تا سندهای حقوقی لازم در خصوص مالکیت، اجاره و بهره برداری از منابع طبیعی را جمع آوری کرده و در اختیار موکل خود قرار دهد تا کارهای حقوقی با سهولت بیشتری به انجام برسد.

وکیل منابع طبیعی خوب در رشت در واقع همان وکیل پایه یک دادگستری است که در این زمینه به تخصص های لازم رسیده است و به قوانین و مقررات مربتط با حوزه منابع طبیعی به تسلط لازم رسیده است و می تواند با استناد به همین مواد قانونی، افراد را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری کند. ممکن است افراد و سازمان ها در سوء استفاده از منابع طبیعی، تخریب، تجاوز به اراضی ملی و منابع طبیعی و مواردی از این جنس با دعاوی کیفری و حقوقی رو به رو شده باشند که بهترین وکیل رشت قادر به حل و فصل پرونده های موجود خواهد بود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت سال 1403!

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت

جناب آقای محمدحسن فعال وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت و دارا بودم مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان به صورت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. همچنین ایشان با تبحر و تخصص خاص به دعاوی ملکی می پردازد. وی پرونده های متعدد پیچیده ای را در زمینه منبع طبیعی به ثمر رسانده و جز وکلا نام دار گیلان به شمار می رود.

آدرس دفتر: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس: 09119341944

پریسا نصیری

پریسا نصیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری رشت

خانم پریسا نصیری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلا بانو در رشت می باشد. ایشان در زمینه دعاوی مختلف پرونده های درخشان زیادی را در سابقه وکالت خود جای داده است. وی بیش از 16 سال سابقه وکالت در زمینه دعوی ملکی دارد و پرونده های پیچیده ای را به آسانی و با موفقیت پشت سر گذاشته است. ایشان در زمینه دع.ی مابع طبیعی رشت پرونده های مهمی را عهده دار بوده است. برای دریافت مشاوره از خانم نصیری می توان با تعیین وقت قبلی به دفتر او مراجعه کرد.

آدرس دفتر: رشت، خیابان امام خمینی، ابتدای خیابان انقلاب، بن بست طواف، پلاک۲۴۳، ساختمان مهر، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۳۳۸۹۶۹

شهریار ولیزاده درودخانی

شهریار ولیزاده درودخانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری رشت

آقای شهریار ولیزاده درودخانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره در زمیینه دعاوی منابع طبیعی می باشد و در رشت به صورت تخصصی به این موضوع می پردازد و پرونده های متعددی در حوزه دعوی ملکی را به سر انجامی خوش رسانده است و مراجعین با خاطری آسوده پرونده های ملکیشان را به ایشان می سپارند. او بیش از 16 سال سابقه وکالت دارد و در تمامی روند پروند در طی این چند سال هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده.

آدرس دفتر:گیلان، رشت، خیابان بیستون، سه راه سردار جنگل، ساختمان حافظ، طبقه دوم

شماره تماس:۰۹۱۱۱۳۶۹۵۴۳

عادل نظری راد

عادل نظری راد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری رشت

آقای عادل نظری راد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در رشت یکی از بهترین وکلا ملکی می باشد و به صورت حرفه ای در زمینه دعوی منابع طبیعی رشت وکالت می پذیرد و همچنین افراد را به خوبی راهنمایی میکند و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت در انواع دعوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارد و بیشترین پرونده هایی که وکالت آنها را بر عهده می گیرند امور منابع طبیعی رشت است.

آدرس دفتر:رشت، گلسار، روبروی خیابان ۹۳، ساختمان سرای حکیم، طبقه۳

شماره تماس:۰۹۱۱۱۳۴۴۵۸۴

رحیم وقاری

رحیم وقاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری رشت

آقای رحیم وقاری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در رشت حضور موثری در انواع دعاوی داشته است و نظارت ایشان بر پرونده هایی که عهده دار بودند نتایج مطلوبی داشته است. وی در چندین سال سابقه وکالتش پرونده های متعدد و موفقی در رابطه با منابع طبیعی داشته و بین وکلای ملکی فردی سر شناس می باشد.

آدرس دفتر:رشت، گلسار، روبروی اداره پست گلسار، ساختمان پارس، طبقه ۴، واحد ۱۱

شماره تماس:۰۹۱۱۱۳۸۸۴۵۹

منیره یوسفی بجار سری

منیره یوسفی بجار سری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری رشت

خانم منیره یوسفی بجار سری وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار در زمینه دعوی ملکی می باشد. ایشان بیش از 13 سال سابقه وکالت دارد و در زمینه های مختلف دعوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کند. افراد پرونده های زیادی در مورد منابع طبیعی به ایشان می سپارند چرا که با دانش حقوقی و جمع آوری ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر:رشت، میدان انقلاب، ساختمان سیف زادهمنیره یوسفی بجار سری

شماره تماس:۰۹۱۲۶۳۳۸۷۷۶


لزوم توجه به تخصص و فن بیان وکیل منابع طبیعی رشت

باید به این نکته واقف باشید که هر وکیل پایه یک دادگستری می تواند در زمینه های مختلف حقوقی پرونده قبول کند و با حضور در دادگاه از منافع موکل خود دفاع نماید؛ اما گستردگی علم حقوق شرایطی را پدیدار کرده است که برخی از دعاوی حقوقی و کیفری با پیچیدگی هایی همراه باشند. در واقع می بایست به سراغ وکلایی برویم که در زمینه های مورد نظر به تخصص های لازم دست پیدا کرده اند و می توانند با مرور قوانین و مقررات مربوط به منابع طبیعی، راهکارهای موثری برای کسب موفقیت را در اختیار افراد و سازمان ها قرار دهند.

در صورتی که قصد دریافت مشاوره حقوقی و یا دفاع از حقوق خود در دعاوی مربوط به منابع طبیعی را دارید، می بایست به بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت مراجعه کنید. چرا که تخصص چنین وکیلی به او کمک می کند تا تفسیر درست تری از قوانین و مقررات حاکم بر این دعاوی داشته باشد و بتواند با مرور مواد قانونی، راهی موثر برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد. همچنین وکیل منابع طبیعی در طی سال ها با قبول پرونده های مشابه به تجربیات قابل اتکا و موثری در این زمینه دست پیدا کرده است.

یکی دیگر از معیارهایی که باید در انتخاب وکیل به آن توجه ویژه ای داشته باشید، قدرتی است که وکیل در ادای کلام از خود به نمایش می گذارد. فن بیان بهترین وکیل ملکی در رشت یکی از مهم ‌ترین عواملی است که می ‌تواند در موفقیت یک پرونده حقوقی تأثیرگذار باشد. یک وکیل با فن بیان خوب می ‌تواند به ‌راحتی و با وضوح و دقت، مطالب خود را به مخاطب منتقل کند و تأثیر مثبتی بر او بگذارد. این موضوع در نهایت به تعامل موثر میان موکل و وکیل منجر خواهد شد.

علاوه بر تاثیرگذاری بر روی افراد و سازمان ها، بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت می تواند با اتکا به فن بیان خود در دادگاه حضور موثری داشته باشد و قضات مربوطه را متقاعد سازد که رای عادلانه تری را به نفع موکل صادر کنند و اجازه ندهند که هیچ حقی از او ضایع شود. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که قاضی مربوط به پرونده منابع طبیعی به خوبی تفاوت های میان حرافی و فن بیان را می داند؛ بنابراین لازم است وکیل از بیان دفاعیات بیهوده و صرفا از روی سخن وری خودداری کند.

بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت

سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل منابع طبیعی رشت

اقامه دعوی در محاکم قضایی همواره با هزینه های مختلفی همراه است که تنها با پرداخت آن ها است که دعوی شکل خواهد گرفت. حق الوکاله وکیل یکی از مهم ‌ترین هزینه ‌های مرتبط با دعاوی حقوقی و کیفری از جمله دعاوی منابع طبیعی است. با این حال، برخی تصورات غلط درباره حق الوکاله بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت وجود دارد که می‌ تواند منجر به سردرگمی و مشکلاتی برای افراد شود. در اینجا به سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل اشاره می ‌کنیم:

تمامی وکلا مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله دریافت نمی کنند: حق الوکاله وکیل بسته به عوامل مختلفی، از جمله پیچیدگی پرونده، تجربه وکیل و زمان و تلاش صرف شده برای پرونده، متفاوت است. در برخی موارد، حق الوکاله وکیل ممکن است بالا باشد، اما در بسیاری از موارد، حق الوکاله وکیل می ‌تواند مقرون به صرفه باشد. به همین منظور اگر حق الوکاله وکیل مورد نظر برای شما موضوعیت دارد، می توانید به سراغ وکلایی بروید که با مبالغ معقولانه تری پرونده قبول می کنند.

می توان حق الوکاله وکیل را قسط بندی کرد: حق الوکاله وکیل را می ‌توان به صورت اقساط پرداخت کرد. در بسیاری از موارد، وکیل حاضر است حق الوکاله خود را به صورت اقساطی دریافت کند. به این منظور لازم است پیش از امضای هر گونه قرارداد با بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت نظر او را در خصوص پرداخت حق الوکاله جویا شوید. ممکن است بسیاری از افراد بر این تصور غلط تاکید داشته باشند که می بایست دستمزد وکیل را به صورت یکجا پرداخت کرد که این باور غلط است.

می توان در خصوص حق الوکاله با وکیل چانه زد: حق الوکاله وکیل، مانند هر قرارداد دیگری، قابل چانه زنی است. در بسیاری از موارد، وکیل حاضر است حق الوکاله خود را با توجه به شرایط موکل کاهش دهد. هر ساله آیین نامه ای توسط نهادهای قضایی به چاپ می رسد و در اختیار موکل و وکیل قرار می گیرد؛ اما غلی رغم تعرفه های وکالت در خصوص دعاوی منابع طبیعی، بسیاری از وکلا ترجیح می دهند تا مبلغ مورد نظرشان به عنوان دستمزد را به صورت توافقی و با نظر مستقیم موکل تعیین نمایند.

بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل منابع طبیعی در رشت آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید از میان گزینه های موجود با سهولت بیشتری انتخاب کنید. در ادامه به اهمیت توجه به تخصص و فن بیان وکیل به عنوان دو معیار مهم در انتخاب حقوقدان برای پرونده اشاره داشتیم و در پایان نیز سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل منابع طبیعی را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به انتهای مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربه و نظرات خود در خصوص مقاله را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا