حقوقیکیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در رشت ⚖️【سال1403】

چک یکی از پرکاربردترین اسناد تجاری در ایران است. این سند مالی به‌صورت یک برگه دارای ارزش مالی است که صادرکننده آن متعهد می ‌شود در تاریخ مشخصی مبلغ مندرج در آن را به‌صورت نقدی به گیرنده پرداخت کند. چک‌ ها انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی‌ های خاص خود هستند. وکیل چک فردی است که در زمینه قوانین و مقررات مربوط به چک تخصص دارد. این افراد می ‌توانند در زمینه ‌های مختلف مرتبط با چک، از جمله صدور چک، وصول چک و دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به چک، مشاوره و خدمات حقوقی ارائه دهند. وکیل چک به دلیل تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارد می تواند در دعاوی مالی بهترین راهکارها را در اختیار موکل خود قرار دهد و مطالبات مورد نظر را وصول نماید. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در رشت آشنا کنیم. تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

سه توصیه مهم در انتخاب وکیل چک در رشت

به سراغ وکلای با سابقه و متخصص بروید: صرفاً با استخدام یک وکیل نمی‌توانید کسب پیروزی در دعاوی چک را تضمین کنید. موفقیت زمانی حاصل می‌شود که به سراغ وکلای با سابقه و متخصص در زمینه دعاوی چک بروید. بهترین وکیل چک در رشت در طی سال‌های متمادی تجربیات خود را در این زمینه افزایش داده و به سابقه درخشانی دست پیدا کرده است. از سوی دیگر باید این موضوع را در نظر داشته باشید که بازدهی و توانمندی وکلای متخصص در زمینه چک در مقایسه با سایر وکلا برای پرونده در اختیار شما بیشتر خواهد بود.

توجه به جنسیت وکیل ممنوع: احساس راحتی که با وکیل مورد نظر دارید از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است احساس راحتی شما با وکلای خانم یا آقا بیشتر باشد. این موضوع هیچ ایرادی ندارد. مشکل آنجایی بروز پیدا می‌کند که شما یک وکیل را صرفاً به دلیل مرد بودن یا زن بودن او انتخاب کنید و دیگر به سایر ویژگی‌های او توجه نداشته باشید. توصیه می‌کنیم پیش از امضای قرارداد تمامی مهارت‌های وکیل را از نظر بگذرانید و سپس تصمیم بگیرید.

تکلیف حق الوکاله را مشخص کنید: حق الوکاله وکیل چک یکی از مهمترین مباحثی است که در  بسیاری از موارد باعث بروز اختلافاتی بین وکیل و موکل می‌شود. موکل در ازای دریافت خدمات حقوقی باید هزینه‌ای را به وکیل پرداخت کند که در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود. توصیه می‌کنیم که هرگز تعیین حق الوکاله را به آینده موکول نکنید در صورتی که به همکاری با وکیل مورد نظر مشتاق هستید لازم می‌باشد پس از تعیین میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن قراردادی را به امضا برسانید.

بهترین وکیل چک در رشت

بهترین وکیل چک در رشت کیست؟

در دنیای امروز، استفاده از چک برای انجام معاملات تجاری و مالی بسیار رایج است. با توجه به اهمیت چک، داشتن اطلاعات و آگاهی کافی در زمینه قوانین و مقررات مربوط به آن ضروری است. وکیل چک می‌ تواند با ارائه مشاوره حقوقی، به افراد کمک کند تا از حقوق خود در زمینه چک آگاه شوند و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند. برترین وکیل چک در رشت دانش حقوقی بالایی در این زمینه دارد و می تواند با مرور قوانین و تبصره های مربوط به دعاوی چک موثر ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد.

تجربیات وکیل چک خوب در رشت به او کمک خواهد کرد تا تمامی نکات مربوط به پرونده های گذشته را در نظر گرفته و بر اساس آن ها جهت حل و فصل دعاوی مالی مطرح شده اقدامات لازم را به انجام برساند. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل رشت به شما این امکان را خواهد داد تا راه وصول مطالبات از چک برگشتی و چک بلا محل را به دست آورده و اقدامات صحیح تری را در این زمینه به انجام برسانید. بهترین وکیل چک در رشت همواره سعی دارد منافع موکل خود را تامین نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در رشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چک در رشت سال 1403

غلام حسن لایقی

غلامحسن لایقی وکیل چک در رشت

جناب آقای غلام حسن لایقی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب لایقی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. پرونده های موفق بسیاری نیز در این زمینه ها را به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: رشت، خیابان مطهری، روبروی مسجد خاتم الانبیا، کوچه حسام، جنب باشگاه ذات پرور، مجتمع نوین، طبقه۲و۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۸۲۵۶۷۳۷

حسن مبرهن راد

حسن مبرهن راد وکیل چک در رشت

جناب آقای حسن مبرهن راد با بیش از ۸ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. اقای مبرهن راد فعالیت گسترده ای در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی از جمله سرقفلی، چک، مصادره اموال، وصیت و ارث، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند،فسخ و ابطال قرارداد و… دارند.

آدرس دفتر: رشت، خیابان لاکانی، مجتمع کاسپین، طبقه ۴، واحد ۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۳۷۵۹۸۶

رامش قربانی

رامش قربانی وکیل چک در رشت

سرکار خانم رامش قربانی یکی دیگر از وکلای با تجربه در شهر رشت هستند. خانم قربانی با بیش از ۶ سال سابقه یکی از وکلای خبره و مشاور حقوقی خوبی هستند. خانم قربانی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: رشت، میدان دفاع مقدس، عمارت لاکانی، طبقه ۷، واحد ۲۰

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۳۱۵۶۶۴

زهرا غلامی رکن سرائی

زهرا غلامی رکن سرائی وکیل چک در رشت

سرکار خانم زهرا غلامی رکن سرائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه ای هستند. حوزه فعالیت خانم غلامی در پرونده هایی با موضوعات، چک،تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف و… است.

آدرس دفتر: رشت، بیستون معلم، بعد از میدان مادر، سمت چپ ساختمان روزبه، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۳۵۲۹۶۲

بابک علی اصغرزاده

بابک علی اصغرزاده وکیل چک در رشت

جناب آقای بابک علی اصغرزاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب علی اصغرزاده متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی هستند. شما می توانید برای استفاده از تجربیات جناب علی اصغرزاده با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل کنید.

آدرس دفتر: رشت، خیابان تختی، نبش کوچه سهند، ساختمان آررات، طبقه دوم، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۳۵۳۲۳۰

سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل چک رشت

از آن جایی که وکالت شغلی آزاد به شمار می رود، این امکان در اختیار بهترین وکیل چک در رشت قرار گرفته است تا حق الوکاله مورد نظرش را با توافق با موکل تعیین نماید. در این بین ممکن است به دلیل ضعف حقوقی که در جامعه شاهد آن هستیم، افراد دارای اطلاعات غلطی در خصوص حق الوکاله برخی از وکلای مربوط به دعاوی چک باشند. از این رو، در ادامه سعی داریم شما را با برخی از تصورات غلط در خصوص دستمزد وکلای چک آشنا کنیم تا به این شکل اطلاعات عمومی در این زمینه را افزایش دهیم.

دستمزد وکلا همواره مقدار ثابتی نیست: متاسفانه یکی از اشتباهات رایجی که در خصوص دستمزد وکلا وجود دارد این است که افراد تصور می کنند که دستمزد تمامی حقوقدانان برای قبول پرونده ای یکسان، مقدار ثابتی است. این در حالی می باشد که دستمزد وکلا در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می گردد و همین موضوع سبب شده است تا هر یک از وکلا با در نظر گرفتن عواملی که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد، میزانی از حق الوکاله را به موکلان خود پیشنهاد دهند و نظر آن ها را در آن خصوص جویا شوند.

دستمزد بالاتر به معنای توانایی بیشتر وکیل نیست: هرگز نباید تصور کنید که اگر وکیلی به شما مبلغ بالایی را برای قبول پرونده های مربوط به دعاوی چک پیشنهاد داد پس به طور قطع توانایی های او بالا است. البته این موضوع درست است که وکلای با سابقه و متخصص همواره با حق الوکاله های بیشتری حاضر به پذیرش پرونده ها می شوند، اما گاهی نیز این امکان وجود دارد که برخی از وکلای تازه کار بدون در نظر گرفتن اصول حرفه ای مبالغ هنگفتی را از موکلان خود درخواست نمایند.

حق الوکاله را می توان قسط بندی کرد: در بالا اشاره نمودیم که حق الوکاله را می توان با تبادل نظر و توافق با وکیل تعیین نمود. علاوه بر میزان دستمزد وکیل در دعاوی چک، شما می توانید نحوه پرداخت آن را نیز با وکیل هماهنگ کنید. عده ای به غلط بر این باور هستند که لازم است در همان ابتدای همکاری تمامی دستمزد وکیل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهند. می توان حق الوکاله را حتی قسط بندی کرد.

بهترین وکیل چک در رشت

توصیه های مهم در انتخاب وکیل چک رشت

در هنگام انتخاب به سابقه وکیل چک توجه داشته باشید: دقت داشته باشید که توجه به سابقه بهترین وکیل چک در رشت می تواند موقعیتی را برای شما فراهم کند تا در نهایت شاخص ترین گزینه ها را شناسایی کنید و پرونده خود را به آن دسته از وکلایی بسپارید که در گذشته نامی نیکو از خود به جای گذاشته اند. تجربیات یک وکیل را می تواند در سابقه او جست و جو کرد. البته باید توجه داشته باشید که مسئله سابقه کاملا جدای از سن و سال او است و نباید این دو موضوع را با یکدیگر یکسان در نظر بگیرید.

به تخصص وکیل توجه کنید: دقت داشته باشید که هر وکیلی با هر میزان از دانش و تجربه نمی تواند به شما در حل و فصل دعاوی مطرح شده کمک کند. لازم است به سراغ وکلایی بروید که در زمینه دعاوی چک آموزش های لازم را دریافت کرده باشند. تحصیل در خصوص دعاوی مالی می تواند به وکیل این امکان را بدهد که با تخصص و تجربه بیشتری در این زمینه گام بردارد و در نهایت بتواند نتایج مطلوب تری را از دادگاه صید نماید. وکیل چک بازدهی بیشتری در دعاوی مطرح شده در این زمینه دارد.

فن بیان وکیل را مورد سنجش قرار دهید: فن بیان را می توان مهم ترین ابزار بهترین وکیل چک در رشت به شمار آورد چرا که وکیل با استفاده از قدرت نفوذ کلام خود می تواند مباحث حقوقی را برای موکل خود شرح دهد و او را مهیای حضوری قدرتمندانه در دادگاه کند. گذشته از این، وکیل مورد نظر می تواند در ابتدا مدارک و مستندات لازم را جمع آوری کرده و در نهایت با لحنی گیرا در دادگاه از حقوق موکل خود دفاع نماید.

با وکیل خود ملاقات کنید: در ابتدا لازم است مهارت های وکیل را مورد سنجش قرار دهید. برای این کار می توانید جلسه ای را به منظور ملاقات حضوری در نظر بگیرید و علاوه بر تبادل نظر در خصوص ابعاد پرونده، ویژگی های حقوقدان مد نظرتان را آزمایش کنید. برای مثال در این جلسات می توانید فن بیان، رعایت اصول حرفه ای، زمان شناس بودن، مهارت های ارتباطی و … را بسنجید.

بهترین وکیل چک در رشت

کلام آخر

از اینکه تا پایان با ما همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل چک در رشت آشنا کنیم تا به این شکل از میان انبوه وکلای موجود معتبر ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه سه تصور غلط درباره دستمزد وکلای چک را مورد بررسی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز توصیه های مهمی در جهت انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده های مرتبط با چک به شما ارائه دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا