خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در رشت ⚖️【سال1403】✅

گاهی زوجه در مسیر مطالبه مهریه قرار می گیرد که جهت این امر قوانین مختلفی تعیین شده است، وکیل مهریه با استفاده از این قوانین زوجه را یاری می نماید. اگر در رشت سکونت دارید و در جریان درخواست مهریه خود قرار گرفته اید، ما در این مقاله سعی کرده ایم که 10 تا از بهترین وکیل مهریه در رشت را معرفی کنیم. در ادامه سایت برترین وکیل همراهمان باشید.

خصوصیات مهم وکیل مهریه رشت!

فن بیان قوی: زمانی وکیل می‌تواند از حقوق شما در جلسات دادگاه دفاع نماید که با قضات مربوطه در خصوص دعاوی مطرح شده مذاکراتی داشته باشد. در واقع وکیل با استفاده از فن بیان قوی و زبان بدن خود می‌تواند مفاهیم حقوقی مربوط به پرونده را برای قضات شرح داده و از آنها بخواهد با رعایت کامل عدالت رای مربوطه را صادر کنند. در جلسات مشاوره حقوقی نیز وکیل با استفاده از فن بیان خود می‌تواند به سوالات شما در زمینه پرونده‌های مهریه پاسخ گفته و شما را مهیای حضور در دادگاه کند.

برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: گاهی در پرونده‌های مربوط به مهریه لازم است تا بهترین وکیل مهریه در رشت با طرف‌های درگیر با پرونده مذاکره داشته باشد. در صورتی وکیل می‌تواند با موکل، قضات و طرف مقابل، مذاکره مطلوبی داشته باشد که ارتباط موثری را با آنها برقرار کند. همواره در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید مهارت‌های ارتباطی وکیل مورد نظر را مورد سنجش قرار دهید. باید این نکته را در نظر بگیرید که آیا وکیل 
پایه یک دادگستری می‌تواند ارتباط خوبی را در همان جلسه اول با شما برقرار کند یا خیر.

بهره‌مندی از دانش حقوقی: دانش حقوقی وکیل به او کمک می‌کند تا مواد قانونی مختلف را تحت رصد قرار داده با مرور کامل آنها مطلوب‌ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار شما قرار دهد. دانش حقوقی یک وکیل مهریه از تحصیلات و مطالعات مداوم وی سرچشمه می‌گیرد می‌تواند کلید پیروزی شما در دعاوی مطرح شده باشد. مطالعات مداوم یک وکیل در زمینه حقوقی به او این امکان را می‌دهد تا تغییرات قانون را مدنظر قرار داده و با استفاده از آنها موکل خود را برای تصمیم گیری درست راهنمایی کند.

بهترین وکیل مهریه در رشت

بهترین وکیل مهریه در رشت کیست؟

طبق آمار داده شده، درصد درخواست طلاق و به دنبال آن مهریه در شهر رشت جزو بالاترین آمار به حساب می آید. همان طور که می دانید مسیر مطالبه مهریه، مسیری هموار نیست و سختی های خاص خودش را دارد، با توجه به این که قوانینی هم در این راستا وضع شده، نیاز است علم کافی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید در بهترین حالت ممکن به حق قانونی خود دست یابید. همواره وکلای حاذقی هستند که شما را در این امر یاری کنند لیکن در انتخاب مشاور خود باید دقت کافی و آگاهی بالایی را به عمل آورید.

از ویژگی های وکیل خوب مهریه در رشت این است که، بهترین وکیل رشت ابتدا باید جلسه ای برقرار کند تا موکل کامل درمورد پرونده خود صحبت کند، پس از آن با دقت و نکته سنجی بالا جزئیات اسناد و مدارک ارائه شده را بررسی نماید و نتایج محتمل آتی را با صداقت، روشن کند. علم یک مشاور باید متناسب با علم روز باشد و تنها به اطلاعات خود بسنده نکند تا بتواند با روابط عمومی مطلوب، امور شما را در سریع ترین و کم هزینه ترین حالت ممکن در پیش بگیرد.

نکته مهم و قابل توجه این است که به زن و مرد بودن یا سن وکلا توجه نکنید چرا که این ها نشان از بی تجربگی یا خامی افراد نیست و تنها مهارت، تخصص و چیزهایی از این قبیل معیار گلچین وکیل است.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در رشت

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل مهریه در رشت را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای مهریه در رشت همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در رشت ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

غفور اکبرپور

جناب آقای غفور اکبرپور

جناب آقای غفور اکبرپور وکیل پایه یک دادگستری و قاضی بازنشسته در شهر رشت هستند. ایشان دارای 35 سال فعالیت مداوم در قوه قضاییه و مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. با توجه به تجربه و آگاهی کامل آقای اکبرپور در زمینه پرونده های حقوقی مختلف من جمله خانواده و روند دادگاه، جهت دادخواست ها و مطالبه های آن، می توان وی را جزو بهترین وکیل مهریه در رشت بشمار آورد.

جناب اکبرپور پس از بازنشستگی خود از سمت قاضی، به مدت 8 سال به همراه تیم بسیار قوی در حوزه مشاوره و وکالت در حال فعالیت هستند. توانایی ارتباط بالا با قضات، تسلط کافی و تخصص ایشان موجب جلب رضایت موکلین گشته است.

آدرس دفتر: رشت، حاجی آباد (خیابان انقلاب)، بن بست رز، ساختمان مهر

شماره تماس: 09111311474

زهرا احمدزاده

سرکارخانم زهرا احمدزاده

سرکار خانم زهرا احمدزاده از وکلای پایه یک دادگستری شهر رشت می باشند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت خود با مدرک کارشناسی حقوق، در سال 1391 شده و همچنین ارشد خود را در رشته حقوق خصوصی کسب کرده اند، امور خانواده تخصص وی است. خوشبختانه وکیل احمدزاده در طول زمان و کسب سوابق 10 ساله خود رضایت موکلین خود را جلب کرده و یکی از بهترین وکیل مهریه در رشت هستند.

ایشان با رفتار و برخورد مناسب، نفوذ کلام، پایبندی به زمان و با تجربیات حاصل از کار خود که نتیجه آن راه حل های موثر است، توانسته اند پرونده های موفقی در زمینه های اعسار، سهم الارث، مطالبه وجه اسناد تجاری و خانواده که مهریه نیز جزوی از آن است، داشته باشند.

آدرس دفتر: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

شماره تماس: 09113492182

مجتبی سلیمانی قرابائی

جناب آقای مجتبی سلیمانی قرابائی

جناب آقای مجتبی سلیمانی از وکلای پایه یک دادگستری شهر رشت هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت خود در سال 1390 گشته اند. 11 سال سابقه کار ایشان در زمینه های مختلف حقوقی من جمله مطالبه وجه، خانواده، اعسار، دیات، عقود و معاملات و … موجب شده تا تجربیات ارزشمندی به دست آورند.

آقای سلیمانی با مدرک ارشد حقوق خصوصی، دارای تخصص در دعاوی خانواده می باشند و یکی از بهترین وکیل مهریه در رشت هستند. وکیل سلیمانی با علم و آگاهی بالا، تسلط بر قوانین، فن بیان خوب، مهارت کافی توانسته اند پرونده های موفقی در سابقه وکالتشان به جای بگذارند که همین امر موجب جلب رضایت موکلین شده است. شما نیز در صورت تمایل می توانید جهت سهول مسیر خود از مشورت ایشان برخوردار شوید.

آدرس دفتر: خیابان 17 شهریور، روبه روی بیمارستان امیر المومنین، جنب تاکسی تلفنی ارون، بالای گالری رویای خواب، طبقه دوم

شماره تماس: 09114274009

صادق پنجه ای

جناب آقای صادق پنجه ای

جناب آقای صادق پنجه ای از وکلای پایه یک دادگستری در شهر رشت هستند. ایشان دارای 7 سال سابقه کار در زمینه وکالت با مدرک کارشناسی حقوق می باشند. از سوابق چند ساله آقای پنجه ای می توان به مشاور حقوقی بیمارستان، شرکت ها، منطقه یک شهرداری اشاره کرد.

آقای پنجه ای با آگاهی، تسلط بر قوانین، پیگیری دلسوزانه و تجربیاتی که دارند همواره راه حل های کارآمدی به موکلین خود ارائه می دهند، لذا همین امر موجب رضایت موکلین گشته است. درصورت برگزیدن آقای صادق پنجه ای به عنوان مشاور خود می توانید به ایشان مراجعه کنید چرا که ایشان یکی از بهترین وکیل مهریه در رشت هستند.

آدرس دفتر: رشت، بلوار معلم، رو به روی شیرینی ویلانج

شماره تماس: 09111361300

سهیل کاظمیان حدادپور لنگرودی

جناب آقای سهیل کاظمیان حدادپور لنگرودی

جناب آقای سهیل کاظمیان از وکلای پایه یک دادگستری در شهر رشت هستند. ایشان با بیش از 11 سال سابقه کار در زمینه وکالت با مدرک کارشناسی حقوق قضائی فعالیت های موفقی داشته اند. آقای کاظمیان متخصص امور حقوقی من جمله اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری و خانواده می باشند.

وکیل کاظمیان حدادپور با فن بیان گیرا، آگاهی و تسلط، برخورد مناسب و نکته سنجی های لازم موفق به کسب رضایت موکلین خود شده اند همچنین تجربه ایشان در زمینه های مختلف حقوقی می تواند شما را در امر مدنظرتان یاری کند.

آدرس دفتر: رشت، خیابان 17 شهریور، بعد از دادگستری چله خانه، جنب مبل مجید، پلاک 87، همکف

شماره تماس: 09113425815

سید جلیل فاضل مژده

جناب آقای سید جلیل فاضل زاده وکیل مهریه در رشت

جناب آقای سید جلیل فاضل مژده، وکیل پایه یک دادگستری می باشد که ایشان در سال 1388 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری شدند و از آن پس به طور رسمی و با مجوز لازم به ارائه مشاوره های حقوقی و اخذ پرونده و آغاز رسیدگی به آن ها پرداختند. آقای فاضل بیش از 13 سال سابقه وکالت دارند برای کسانی که در جریان و کشمکش مهریه و طلاق هستند و در استان گیلان به دنبال یک وکیل زبده می گردند، می تواند گزینه مناسبی باشد.

آدرس دفتر: رشت، گلسار، بلوار توحید، روبروی آژانس امیر، ساختمان یلدا، طبقه سوم، واحد 6

شماره تماس: 09111345918

ابوذر امامی شیجانی

جناب آقای ابوذر امامی دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و جزو بهترین وکیل مهریه در رشت می باشد. آقای امامی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شهید بهشتی و دانشجوی مقطع دکترای همین رشته در دانشگاه مازندران است. آقای امامی با تخصص و توانایی خود، تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه حقوقی و خانواده دفاع نموده اند.

آدرس دفتر: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، چهارراه شهید بهشتی، ساختمان نور، واحد 7

شماره تماس: 09111308842

محمد صابر

جناب آقای محمد صابر وکیل پایه یک دادگستری، پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه به شماره 1713 دریافت کرده است. آخرین مدرک دریافتی او کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. آقای صابر بصورت تخصصی در حوزه مهریه فعالیت دارد و از بهترین وکلای مهریه رشت به شمار میرود، چرا که تاکنون توانسته رضایت تمامی موکلین خود را جلب کند. او همچنین در حوزه های دیگر نیز فعالیت دارد و پرونده قبول میکند.

آدرس: رشت-سبزه میدان-کوچه احتساب- ساختمان یاس-طبقه اول

شماره تماس: 09111315515


انواع مهریه کدام است؟

مهریه حقی است که باید توسط مرد به زن پرداخت شود. برخلاف تصور اغلب مردم مطالبه مهریه تنها محدود به زمان طلاق نمی شود بلکه زوجه می تواند در طول زندگی مشترک خود آن را مطالبه کند و رساننده این مفهوم نیست که زوجین دچار اختلاف شده اند. به طور کلی مطالبه مهریه به 2 دسته، عندالمطالبه و عندالاستطاعه تقسیم می شود.

در مهریه عندالمطالبه این گونه است که هرگاه زوجه مهریه خود را مطالبه کرد، همسر وی موظف است که آن را بپردازد لیکن در مهریه عند الاستطاعه فقط زمانی که مرد توانایی پرداخت تمام یا بخشی از مهریه را داشت، می تواند آن را طلب کرد.

اموالی که مرد دارد، به غیر از مستثنیات دین که شامل اموال غیرقابل فروش و توقیف و برای دریافت دین و بدهکاری نمی توان آن را خرید و فروش کرد، مانند، اثاثیه مورد نیاز زندگی، آذوقه، کتب و ابزار علمی جهت تحقیقات و … می توان به عنوان مهریه مطالبه کرد. در کل از اموال مرد، هر آنچه که اندازه مهریه باشد از سمت دادگاه توقیف می گردد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است، در شرایطی که مرد توان پرداخت مهریه را ندارد و معسر به حساب می آید تنها ملزم به 110 سکه برای پرداخت می باشد و بابت آن جلب زوج ممکن است ولی برای پرداخت بیشتر از توانایی مالی مرد، معیار است.

بهترین وکیل مهریه در رشت

قسط بندی مهریه توسط دادگاه چگونه است؟

بعد از مطالبه مهریه، سه حالت وجود دارد: اول مرد توانایی مالی داشته باشد و مهریه را پرداخت کند، دوم تنها توانایی پرداخت قسمتی از مهریه را داشته باشد، سه آن که توانایی پرداخت آن را به طور کامل نداشته باشد. قسط بندی مهریه شامل حالت دوم و سوم می شود، در حقیقت زمانی دادگاه اقدام به قسط بندی می کند که زوج توانایی پرداخت را نداشته باشد و همان طور که ذکر کردیم معسر باشد.

معسر شخصی است که به دلیل نداشتن دارایی کافی به غیر مستثنیات دین و یا اموال غیر دسترس، توانایی پرداخت بدهی خود را ندارد. زمانی که دادگاه حکم پرداخت مهریه را صادر می کند، زوج 30 روز زمان دارد که دادخواست اعسار از پرداخت مهریه اعلام نماید و تقدیم دادگاه کند، در این صورت دادگاه تا زمان تعیین تکلیف و رسیدگی به این دادخواست، مرد جلب نخواهد شد اما علی رغم این شرایط امکان جلب وجود دارد.

اگر دادخواست اعسار توسط دادگاه پذیرفته شد، به نسبت وضعیت مالی مرد، یک پیش قسط و اقساط ماهیانه یا چند ماهه برای زوج مشخص می شود که پیش قسط و اقساط باید به صورت منظم پرداخت شوند، در غیر این صورت امکان جریمه و جلب وجود دارد.

همچنین آگاه هستید که مستثنیات دین شامل اموال توقیفی نمی شود اما توجه داشته باشید اتومبیل جزو آن نیست و می تواند جزو اعمال توقیفی قرار بگیرد. شما می توانید با انتخاب بهترین وکیل مهریه در رشت این امور را پیگیری کنید.

بهترین وکیل مهریه در رشت

کلام آخر

از توجه شما تا آخر این مقاله نهایت تشکر را داریم. امید است که مطالب ذکر شده از جمله معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در رشت، انواع مهریه و چگونگی قسط بندی آن مفید واقع گردیده باشد. مطالب مرتبط با همین مقاله را می توانید از مجله برترین وکیل بخوانید. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا