وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در پاکدشت ⚖️【سال1402】

بالا رفتن سطح علمی زنان در جامعه باعث شده است تا امروزه تعداد زیادی از وکلای خانم را در اختیار داشته باشیم. اگر چه جنسیت نباید به تنهایی به عنوان یک معیار مهم در انتخاب وکیل مورد استناد قرار گیرد، اما بسیاری از بانوان تمایل دارند که وکالت پرونده های حقوقی و کیفری خود را به وکلای زن بسپارند و در این راه از کمک آن ها بهره مند شوند؛ اما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که تمامی وکلای زن نمی توانند در رسیدن به موفقیت به شما کنند و لازم است در میان آن ها دنبال شاخص ترین ها باشید تا به این شکل در مدت زمان کمتری بتوانید به خواسته های خود در خصوص پرونده دست پیدا کنید. از این رو، در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل زن در پاکدشت بپردازیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در پاکدشت

بهترین وکیل زن در پاکدشت کیست؟

در صورتی می توانیم بهترین گزینه را برای رسیدگی به پرونده های خود انتخاب کنیم که تسلط کافی بر مهارت های او داشته باشیم. در این خصوص لازم است با معیارهایی آشنا شویم که بتواند ما را در رسیدن به این هدف یاری کند. دانش حقوقی بهترین وکیل زن در پاکدشت می تواند به او در تسلط بر مواد قانونی کمک کند. در واقع بهترین وکیل پاکدشت در تلاش است تا تمامی دانش خود را در نظر گرفته و با استفاده از آن حضور موفقی در دادگاه داشته باشد و در نهایت منافع موکل را تامین نماید.

بهترین وکیل خانم در پاکدشت با مداومت در فعالیت های حقوقی توانسته است بر تجربیات خود بیافزاید و گره های موجود در پرونده را با استفاده از آن چیزی که از پیش آموخته است، حل و فصل نماید. بهترین وکیل زن در پاکدشت سعی می کند تحت تاثیر جو دادگاه قرار نگیرد و تنها اهداف خود را در پیش بگیرد. بهترین وکیل زن در پاکدشت پروانه وکالت معتبری دارد و می تواند به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات رخ داده را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص زن در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در پاکدشت سال 1402

فاطمه تاجیک پلشت

فاطمه تاجیک پلشت وکیل ومشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

سرکار خانم فاطمه تاجیک پلشت وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 17 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارد. ایشان یکی از وکلا نام دار و خبره در زمینه دعوی مختلفی هستند چرا که با تبحر و دانش حقوقی مکفی پرونده های مهم و پیچیده ای را پشتت سر گذاشته است. او برای روند بهتر پرونده به جمع آوری ادله محکمه پسند می گردد و در روز موعد با خلاقیت منحصر به فرد از آن مدارک به نفع موکل خود استفاده میکند.

آدرس دفتر: خیابان شهید مطهری، جنب فرمانداری، نبش شقایق ۵، پلاک ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۰۷۹۳۹۸

زهرا هداوند میرزائی

زهرا هداوند میرزائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

سرکار خانم زهرا هداوند میرزائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد چرا که پرونده های پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است. با چندین سال سابقه درخشان مراجعین با خیالی آسوده پروندشان را به ایشان میسپارند. از ویژگی های فردی ایشان می توان به صداقت و اخلاق نیکو اشاره کرد.

سمیه عبیری

سمیه عبیری وکیل ومشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

خانم سمیه عبیری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار بانو در پاکدشت به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد و به مراجعین با تبحری خاص و منحصر به فرد با توجه به پیچیدگی پرونده به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، انتهای خیابان دادگستری، روبروی سازمان تبلیغات اسلامی، طبقه دوم، پلاک ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۲۶۰۱۲

لیلا کارخانه

لیلا کارخانه وکیل ومشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

خانم لیلا کارخانه وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یک وکیل متخصص در پاکدشت می باشد. او با دانش حقوقی خود پرونده هایی را که عهده دار هستند را به موفقیت می رساند و هیچ گاه خارج چهار چوب قوانین وکالت نخواهد رفت. از ویژگی های فردی او می توان به صداقت ایشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: میدان شعبه، کوچه صاحب الزمان ،پلاک ۲۷، طبقه۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۹۱۵۸۶۰

سمانه کاکاوند پریدری

سمانه کاکاوند پریدری وکیل ومشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

خانم سمانه کاکاوند پریدری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد و به صورت حرفه ای و با دانش حقوقی خود به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. ایشان در تمامی مراحل پرونده با قاضی مربوطه همکاری می کند تا بهترین نتیجه را به عمل آورد.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، بلوار معلم، جنب مشاور املاک مصلی، پلاک۲۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۹۱۰۸۸۲

آدرس دفتر: پاکدشت، انتهای بلوار دادگستری، روبروی سازمان تبلیغات، ساختمان جوغا۳، طبقه ۱

3 معیار مهم که شما را به بهترین وکیل زن در پاکدشت می‌رساند!

در صورتی که قصد دارید نتایج درخشانی را در میدان دادگاه به دست آورید لازم است به سراغ وکلای کاربلد و حرفه ای بروید تا با استفاده از دانش و تجربیاتی که آن ها در اختیار دارند قادر باشید مجددا به حقوق از دست رفته خود دست پیدا کنید؛ اما رسیدن به این هدف تنها با در نظر گرفتن معیارهایی ممکن می شود. برای این کار لازم است وجود معیار مد نظر را در بهترین وکیل زن در پاکدشت مورد آزمایش قرار دهید تا مشخص شود که آیا این شخص همان وکیلی بوده که از انتظار داشتید یا خیر.

فن بیان وکیل را مورد آزمایش قرار دهید: در صورتی که بهترین وکیل زن در پاکدشت نتواند جملات را به طور دقیق بیان کند و یا اینکه با استرس سخن بگوید، چگونه می تواند در دادگاه از منافع شما دفاع کند؟ بنابراین لازم است به سراغ وکلایی بروید که قدرت نفوذ کلام آن ها در سطح بالایی قرار دارد. به این منظور می توانید در جلسات ملاقات حضوری وجود این معیار مهم را در وکیل مورد نظر چک کنید. دقت داشته باشید که دانش و تجربیات یک وکیل معمولا از راه کلام او است که جاری می شود.

وکیل باید با افراد درگیر در پرونده ارتباط بگیرد: لازم است وکیل مورد نظر تا حدودی با اصول روانشناسی آشنا باشد تا به این شکل بتواند ارتباط موثری را با موکل، قاضی و سایر افراد درگیر با پرونده برقرار کند. تنها در این صورت است که وکیل می تواند اطلاعات جامعی در خصوص پرونده به دست آورد و به این شکل دفاعیات موثری را در دادگاه ارائه دهد. علاوه بر این، ارتباط وکیل با موکل می تواند در تعامل میان دو طرف نیز تاثیر بگذارد.

شجاعت وکیل کلید پیروزی در دادگاه است: باید به این موضوع دقت داشته باشید که در برخی از دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی ممکن است شاهد تنشش هایی میان طرفین دعوی باشیم. گاهی شدت این تنش ها به قدری است که روی فعالیت های بهترین وکیل زن در پاکدشت نیز تاثیر می گذارد و به او اجازه نمی دهد آن طور که باید دفاعیات خود را به قضات مربوطه ارائه دهد؛ اما شجاعت وکیل باید به او در این زمینه کمک کند.

بهترین وکیل زن در پاکدشت

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل زن در پاکدشت

اشاره داشتیم که عدم تحصیل در رشته حقوق و نداشتن تجربیات لازم توسط افراد درگیر در پرونده آن ها را با ضعف هایی در زمینه پرونده رو به رو می کند. با این حال لازم است این افراد با دانش حقوقی کامل در دادگاه حاضر شده و از مشکلات پیش آمده عبور نمایند. در این بین استفاده از بهترین وکیل زن در پاکدشت می تواند موثر واقع شود. در واقع راه های متنوعی برای بهره مندی از تجربیات و تخصص وکیل وجود دارد که مشاوره حقوقی نیز یکی از مهم ترین آن ها به شمار می آید.

در واقع وکیل با ارائه مشاوره حقوقی در تلاش است تا نیازهای حقوقی موکل را به مطلوب ترین شکل ممکن برطرف کرده و مسیر را برای موفقیت باز کند. ممکن است موکل در خصوص مسائلی مربوط به پرونده اطلاعات کافی در اختیار نداشته باشد. در این صورت است که ضعف حقوقی او به اقدامات غلط منجر می شود و بر کسی پوشیده نیست که در چنین شرایطی فرد با عواقب ناگواری رو به رو می شود. چه بسا در این شرایط فرد نتیجه دادگاه را به طور کامل به طرف مقابل واگذار کند.

وکیل سعی دارد در مشاوره حقوقی آن چیزی که از پیش آموخته است را به موکل خود منتقل کند تا به این شکل قدمی برای کسب پیروزی در دادگاه برداشته باشد. به طور معمول موکل می بایست مبلغ کمتری را برای مشاوره حقوقی در مقایسه با استخدام وکیل پرداخت کند. از این رو، افرادی که تمکن مالی مناسبی در اختیار ندارند، قادر خواهند بود با استفاده از این روش، بیشترین بهره و سود را از آن خود کنند.

دقت داشته باشید که از روش های حضوری، تلفنی و آنلاین می توانید اقدام به دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر کنید؛ اما نکته ای که حائز اهمیت است این می باشد که با استفاده از مشاوره حقوقی حضوری می توانید به شکل مطلوب تری به خواسته های خود برسید. دلیل این موضوع این است که در مشاوره حقوقی حضوری، بررسی پرونده و مستندات مربوط به آن توسط وکیل ممکن می شود و او می تواند با فراغ بال بیشتری راهکار برای حل و فصل مشکلات ارائه دهد.

بهترین وکیل زن در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل زن در پاکدشت آشنا کنیم تا به این شکل حقوقدانان مطرح را به شما معرفی کرده باشیم. در ادامه سه معیار مهم برای انتخاب وکیل را در اختیار شما قرار دادیم تا با دنبال کردن آن ها به نتایج دلخواه برسید. در انتها نیز مزایای دریافت مشاوره حقوقی مورد بررسی قرار گرفت. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا