وکلا

10 تا از بهترین وکیل خانم در سعادت آباد ⚖️【سال1403】

خانم ها به خصوص در سال های اخیر توانسته اند توانایی و پتانسیل های سرشار خود را در عرصه حقوق به معرض نمایش بگذارند. با حضور در دادگاه ها و سایر محاکم قضایی به زودی به این نکته خواهیم رسید که تعداد زیادی از وکلای خانم مشغول به خدمت رسانی و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری هستند. همین توانایی و مهارت ها باعث شده است تا بسیاری از افراد در سطح جامعه به دنبال استخدام وکلای زن باشند و برای اعطای وکالت پرونده های مختلف از آن ها استفاده کنند؛ اما باید دقت داشته باشیم که هر وکیل خانمی نمی تواند در این زمینه به شما کمک کند و باید به سراغ وکلای مجرب و خبره بروید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانم در سعادت آباد آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانم در سعادت آباد

بهترین وکیل خانم در سعادت آباد کیست؟

هیچ گاه نباید جنسیت یک وکیل به عنوان یک معیار در انتخاب در نظر گرفته شود. معنای این جمله این است که هرگز نباید تنها به دلیل اینکه وکیلی خانم است او را به خدمت گرفته و از او برای رسیدگی به پرونده های قضایی استفاده نمایید. عده ای تمایل دارند که وکالت در دعاوی مطرح شده را به وکلای خانم بسپارند و این موضوع هیچ ایرادی ندارد. ایراد کار آنجایی هویدا می شود که شما تنها به جنسیت یک وکیل توجه داشته باشید و به میزان زیادی از مهارت های بهترین وکیل خانم در سعادت آباد غافل بمانید.

مشاوره سریع و دسترسی آسان با بهترین وکیل شمال تهران را از دست ندهید!

در واقع بهترین وکیل زن در سعادت آباد با تمامی قوانین و مقررات آشنایی کامل دارد و می تواند در حوزه هایی که در آن ها تخصص دارد خدمات حقوقی قابل قبولی را در اختیار متقاضیان قرار دهد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل خانم در سعادت آباد به عنوان یک حقوقدان مجرب آماده است تا با مرور و کنکاش مواد قانونی مختلف مطلوب ترین راه برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد. وکیل خانم خوب در سعادت آباد تلاش خود را برای تامین منافع موکل به کار خواهد گرفت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانم در سعادت آباد به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانم در سعادت آباد سال 1403!

فهیمه طهماسبی

فهیمه طهماسبی بهترین وکیل خانم در سعادت اباد

خانم فهیمه طهماسبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 21 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و تخصصاََ در دعاوی خانواده فعالیت دارند. مشاوره های حقوقی ایشان به دو روش حضوری و تلفنی ارائه می گردد و همچنین خانم فهیمه طهماسبی تجربه موفق در طول مدت وکالت در پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده داشته اند.

پرونده هایی که توسط خانم فهیمه طهماسبی پذیرفته می شوند:

  • تمامی دعاوی خانواده: مطالبه مهریه، نفقه، ترک نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، اجرت المثل حضانت، استرداد جهیزیه، تمکین، ارث و انحصار وراثت و …
  • انواع دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و …
  • انواع دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
  • انواع دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و …

آدرس دفتر: سعادت آباد، ضلع جنوب شرقی، چهارراه سرو، نبش خیابان بهار یکم، ساختمان آرمن، پلاک ۵۶، طبقه دوم، واحد ۳
تلفن همراه: 09123372521

مینا احمدی

سرکار خانم مینا احمدی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 11442 می باشد. او ازاعضای کانون وکلای دادگستری می باشد. خانم احمدی بهترین وکیل زن در سعادت آباد شناخته شده و دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی و خانواده و ثبتی و تجاری و حتی کیفری پرونده قبول کرده و به ارائه مشاوره می پردازد.

آدرس: آدرس: سعادت آباد، میدان سرو، خیابان پیام، شهرک پاسارگاد، بلوک 24

شماره تماس: 09122141753

رویا کرامتی

سرکار خانم رویا کرامتی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای مرکز دریافت کرده است. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه ی خانواده فعالیت می کند. خانم کرامتی در حوزه ی خانواده پرونده های موفقی در زمینه طلاق و مهریه و نفقه و حضانت داشته و در تمامی زمینه های حقوقی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: سعادت آباد

شعبه دوم: خیابان پاسداران، خیابان گلنبی، خیابان ناطق نوری، پلاک۱۰، برج زمرد طبقه اول

شماره تماس: ٠٩١٢٦٥٤٩٠١٦ – ٠٢١٣٣١٧٥٧٢٢

سمیه حسینی دخت

سرکار خانم سمیه حسینی دخت از بهترین وکیل های زن پایه یک دادگستری بوده و با رزومه 10 ساله در وکالت فعالیت دارد. ایشان سابقه موفقی در حوزه های خانواده و حقوقی سعادت آباد دارد و همچنین در تمامی زمینه ها پرونده قبول می کند. تنظیم دادخواست و شکوائیه و اسناد و مدارک از خدمات او به شمار می رود. شما برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با او تماس بگیرید.

آدرس: سعادت آباد، بلوارمديريت، ميدان فرهنگ، كوچه قوام شهيدي، جنب برج آبی، پلاك 29، طبقه 4، واحد 25

شماره تماس: 09123965729

مونا ترابی

سرکار خانم مونا ترابی از بهترین وکیل های زن در سعادت آباد در حوزه خانواده به شمار می رود. خانم ترابی در اکثر دعاوی کیفری و ثبتی و حقوقی و تجاری و … پرونده قبول میکند. در زمینه های مهریه، نفقه، حضانت و طلاق پرونده های موفقی در رزومه ی ثبت کرده و در تمامی حوزه های حقوقی به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازد.

آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129

شماره تماس: 09121979750


وجه تمایز بین بهترین وکیل خانم سعادت آباد با سایر وکلا در چیست؟

دانش حقوقی بالاتر: باید اشاره داشته باشید که بهترین وکیل خانم در سعادت آباد سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده و در این راه توانسته دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در نظر داشته باشید که وکیل تسلط بالایی بر مواد قانونی دارد و می تواند از میان آن ها بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد تا با استفاده از آن گره های موجود در پرونده را بازگشایی نماید. به هر حال او به طور مداوم بر روی متون حقوقی مطالعه دارد.

کسب اطلاعات بیشتر از بهترین وکیل تهران

مهارت های ارتباطی قوی تر: دقت داشته باشید که وکیل برای اینکه بتواند در تمامی مراحل دادرسی تعامل و همکاری موثری را با موکل داشته باشد لازم است در ابتدا ارتباط خوبی را با او برقرار نماید. از آن جایی که افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری از نظر روحی با تنش هایی رو به رو هستند، همین مسئله کار را برای ارتباط گرفتن از سوی وکیل سخت می کند. وکلای نام برده شده در مقاله قادر هستند با در نظر گرفتن اصول روانشناسی رابطه صمیمانه و البته حرفه ای را با موکل برقرار نمایند.

سابقه درخشان: در نظر داشته باشید که سابقه یک وکیل مهم ترین ابزاری است که می توانید با استفاده از آن به میزان تجربه بهترین وکیل خانم در سعادت آباد پی ببرید و در نتیجه این موضوع را مورد بررسی قرار دهید که آبا وکیل مورد نظر صلاحیت لازم برای استخدام را دارد یا خیر. به هر حال باید در ابتدا سابقه وکیل را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا برای شما عیان شود که حقوقدان چند سال در عرصه فعالیت های حقوقی مشغول به کار بوده و آیا توانسته کارنامه درخشانی را از خود به جای بگذارد یا خیر.

فن بیان و قدرت نفوذ کلام بالا: در نظر داشته باشید که وکیل تنها در صورتی می تواند از حقوق موکل در مراجع قانونی دفاع نماید که فن بیان قوی داشته باشد. دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند توانایی ها را رقم بزند، اما مهم تر از آن فن بیانی است که وکیل با خود به همراه دارد. چرا که همواره دانش از راه کلام یک وکیل است که جاری می شود. لازم به ذکر است که وکلای معرفی شده دارای فن بیانی هستند و می توانید در جلسات ملاقات حضوری به این موضوع اذعان داشته باشید.

بهترین وکیل خانم در سعادت آباد

پس از انتخاب وکیل خانم در سعادت آباد چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است معیارهای مختلفی که می تواند در انتخاب بهترین وکیل خانم در سعادت آباد به شما کمک کند را در نظر مجسم کرده و سپس به بررسی وکلای مختلف بپردازید تا برای شما میزان مهارت و توانمندی آن ها بیش از پیش عیان شود. دقت داشته باشید که سطح و عیار یک وکیل به طور مستقیم می تواند در نتیجه حاصل شده در دادگاه اثر بگذارد. از این رو، انتخاب چشم بسته می تواند خسارت هایی را به دنبال داشته باشد. در ادامه برخی از اقدامات پس از انتخاب وکیل را بررسی می کنیم.

اقدام برای ملاقات حضوری با وکیل: پس از اینکه در خصوص وکیل تحقیقات جامعی را به انجام رساندید لازم می باشد تا با دفتر او تماس گرفته و مختصری در خصوص پرونده ای که در اختیار دارید شرح دهید. در صورتی که وکیل مایل به همکاری باشد وقتی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در زمان مقرر در محل دفتر حاضر شده و با وکیل ملاقات حضوری برقرار کنید. در این جلسات به طور دقیق می توانید خواسته های خود در خصوص پرونده را مطرح نمایید.

افزایش شناخت از توانایی های وکیل: در نظر داشته باشید که شناخت شما از بهترین وکیل خانم در سعادت آباد به مطالعه چند سطر در خصوص وی در شبکه های اجتماعی بر می گردد و این به هیچ عنوان کفایت نمی کند. شما باید در جلسات ملاقات حضوری تمامی مهارت ها و خلقیات وکیل را زیر ذره بین و رصد دقیق قرار دهید تا برای شما مشخص شود که آیا این همان وکیل مورد انتظارتان است یا خیر.

توافق بر سر جزئیات همکاری: لازم است در خصوص تمامی جزئیات پرونده با وکیل به توافقات کامل دست پیدا کنید. یکی از این جزئیات می تواند میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن باشد. علاوه بر این، لازم است تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را نیز مشخص کنید. پس از دستیابی به توافقات لازم، می بایست قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا از بروز اختلافات جلوگیری شود.

بهترین وکیل خانم در سعادت آباد

کلام آخر

از شما تشکر می کنیم بابت اینکه در سایت برترین وکیل در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی مشخصات و تخصص بهترین وکیل خانم در سعادت آباد آشنا کنیم. در ادامه برخی از وجوه تمایز وکلای معرفی شده با سایر وکلا بررسی شد و در انتها نیز به اقدامات لازم پس از انتخاب وکیل اشاره داشتیم. اکنون که به پایان مطلب رسیده ایم از شما همراهان عزیز دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا