وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در کاشان ⚖️【سال1403】

گاهی مشکلات به حدی عمیق می شوند که حل و فصل آن ها به صورت عادی امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی می بایست با حضور در دادگاه علیه سوء رفتار طرف مقابل، طرح دعوی کرد. حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع موثر از حقوق مستلزم داشتن دانش و آگاهی از قوانین و مقررات است. استخدام یک وکیل می تواند در این زمینه راهگشا باشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند وکالت پرونده خود را به وکیل زن بسپارند. از این رو، تلاش داریم تا در این مقاله شما را با بهترین وکیل زن در کاشان آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل نداشته باشید، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در کاشان

بهترین وکیل زن در کاشان کیست؟

تعدد وکلای زن در شهر کاشان باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه از میان آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال آنکه اگر متر و معیار مناسبی برای انتخاب وکیل نداشته باشیم ممکن است از استخدام بهترین ها باز بمانیم. بهترین وکیل زن در کاشان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او از جسارت و شجاعت مثال زدنی برای حضور موفق در دادگاه برخوردار است و همواره جانب امانت داری را در مواجهه با اسرار موکل خود حفظ می نماید.

بهترین وکیل زن در کاشان از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری آگاهی کامل دارد و می تواند بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل کاشان همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل زن در کاشان مدت زیادی از سابقه خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و از این رو، در طی سال ها توانسته تجربیات گران بهایی کسب کند. این تجربیات در واقع شاه کلید حل مشکلات حقوقی شما است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای زن خبره در زمینه پرونده های مختلف در کاشان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در کاشان سال 1403!

مهدیه برفی

مهدیه برفی وکیل زن در کاشان

خانم مهدی برفی وکیل پایه یک دادگستری در کاشان، دارای تخصص حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند. همینطور خانم مهدیه برفی بیش از 10 سال سابقه وکالت و پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری و خانواده را دارند و از تمام دانش و تجارب خود برای موفقیت موکل در دادگاه استفاده می کنند.

آدرس دفتر: کاشان، بلوار کشاورز از طرف میدان امام حسن به طرف میدان جهاد، جنب شهر لاستیک

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۷۶۹۲۰۸

مریم رجبی کاشی

مریم رجبی کاشی وکیل زن در کاشان

خانم مریم رجبی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر کاشان هستند. ایشان سابقه وکالت بیش از 15 سال در انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی دارند و همواره تلاش می کنند بهترین نتایج را برای پرونده موکل خود رقم بزنند.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان شهید رجائی، مجتمع تجاری ملت، طبقه ۱، واحد ۶

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۶۱۳۶۲۴

مریم کریمی پناه

مریم کریمی پناه وکیل زن در کاشان

خانم مریم کریمی پناه وکیل پایه یک دادگستری در کاشان، مشاور حقوقی، متخصص وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و دارای سابقه حقوقی بالا در انواع پرونده ها می باشند. خانم کریمی پناه با داشتن بیش از 7 سال سابقه، تجربه و دانش حقوقی بالا برای وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبتی، امور قراردادها، ملکی، کیفری و … دارند.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان شهید بهشتی، ساختمان فارابی، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۶۴۸۹۲۰

خدیجه اربابیان

خدیجه اربابیان وکیل زن در کاشان

خانم خدیجه اربابیان یکی از وکلای زن در کاشان می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و وکیل خبره در وکالت انواع دعاوی حقوقی، خانواده، ثبتی، کیفری و ملکی هستند.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان زیارتی

شماره تماس: 09132630769

الهام سنگکی کاشانی

الهام سنگکی کاشانی وکیل زن در کاشان

خانم الهام سنگکی وکیل پایه یک در کاشان، مشاور حقوقی و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می باشند. وکالت در انواع پرونده های طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزند، تنظیم انواع قرارداد، رسیدگی به امور قراردادها و … توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان آیت اله کاشانی، روبروی جهاد کشاورزی، طبقه فوقانی فروشگاه خانه کتاب، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09133611361

حق الوکاله وکیل زن در کاشان چقدر است؟

حق الوکاله در اصل دستمزدی است که می بایست به وکیل برای انجام امور قضایی پرداخت شود. عموم مردم دانش لازم برای حضوری موفق در دادگاه را در اختیار ندارند و از این رو، برای حل مشکلات روی کمک یک وکیل مجرب و کاربلد حساب باز می کنند. بهترین وکیل زن در کاشان به دلیل تخصص و دانشی که در اختیار دارد می تواند پرونده را در مسیر درستی قرار داده و آن را به سرانجام برساند. در عوض موکل در ازای این فعالیت ها مبلغی را به عنوان حق الوکاله پرداخت می کند.

وکالت جزو مشاغل آزاد محسوب می شود و از این رو، بهترین وکیل زن در کاشان می تواند مبلغ مورد نظر خود را درخواست کند. دقت داشته باشید که مبلغ حق الوکاله در واقع به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود. در ابتدا لازم است با دقت به انتخاب وکیل مورد نظرتان بپردازید و پس از اطمینان از انتخاب خود لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری در نظر بگیرید. در این جلسه می بایست با وکیل در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید و نظر او را جویا شوید.

لازم است در این جلسه وکیل مدت زمان رسیدگی به پرونده برای رسیدن به هدف را تخمین بزند. از طرفی میزان پیچیدگی یک پرونده نیز در میزان حق الوکاله تاثیر گذار است. در این مرحله بهترین وکیل زن در کاشان مبلغی را به عنوان حق الوکاله درخواست می کند که موکل نیز می تواند در آن دخل و تصرف داشته باشد. به این صورت که موکل نیز رقم پیشنهادی خود را اعلام نماید و درباره آن به تبادل نظر بپردازند. در انتها لازم است طرفین بر سر رقم واحدی به عنوان حق الوکاله به توافق برسند.

پس از انجام توافقات کامل بر سر رقم حق الوکاله لازم است قراردادی بین دو طرف تنظیم و امضا شود. در این قرارداد می بایست به جزئیات توجه ویژه ای شود. باید در آن نحوه پرداخت و زمان پرداخت به طور کامل ذکر شود. از طرفی باید مشخص شود که این مبلغ در ازای چه نوع فعالیت هایی از سوی وکیل پرداخت می شود. در صورتی که در ابتدا قراردادی بین دو طرف به امضا نرسیده باشد، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین و پرداخت می شود.

حق الوکاله وکیل زن در کاشان

مزایای استفاده از وکیل زن در کاشان چیست؟

زن ها در مقایسه با مردان از احساسات بیشتری برخوردار هستند. این احساسات و عاطفه قلبی به آن ها کمک می کند تا دغدغه های موکل را بهتر بفهمند و برای حل آن قدم های مثبتی بردارند. زمانی که موکل حس کند بهترین وکیل زن در کاشان درک عمیقی از شرایط او دارد، می تواند اعتماد بیشتری به او داشته باشد. بر کسی پوشیده نیست که اعتماد میان وکیل و موکل می تواند کلید کسب پیروزی در دادگاه باشد. به همین دلیل است که اکثر مردم تمایل به انتخاب وکلای زن در پرونده خود دارند.

برقراری ارتباط نزدیک بین وکیل و موکل الزامی است. تجربه نشان داده است که ارتباط نزدیک میان بهترین وکیل زن در کاشان و موکل می تواند باعث شود تا پرونده با دقت بیشتری جلو رفته و وکیل از جنبه های ناپیدای دعوای مطرح شده اطلاع حاصل نماید. وکلای زن به دلیل ویژگی های ذاتی خود می توانند بهتر از وکلای مرد با موکل خود ارتباط بگیرند و از درون او مطلع شوند. از این رو، اطمینان موکل به آن ها بیشتر خواهد شد و وکیل می تواند به اهداف موکل پی ببرد.

به جرئت می توان گففت که فن بیان مهم ترین سلاح یک وکیل برای جنگیدن در میدان دادگاه است. دانش یک وکیل هر چه قدر هم که زیاد باشد، در صورتی که فن بیان و قدرت کلام بالایی نداشته باشد، نمی تواند دفاعیات لازم از موکل را به قضات ارائه دهد. در واقع زبان وسیله ای برای جاری کردن دانش است و یک وکیل زن به دلیل ویژگی هایی که در اختیار دارد می تواند این مهم را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. در انتخاب وکیل به میزان فن بیان و نفوذ کلام او دقت داشته باشید.

مزایای مراجعه به وکیل زن

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در کاشان آشنا کردیم تا به این شکل دغدغه ای برای انتخاب وکلای زن در شهر کاشان نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا توضیحاتی درباره حق الوکاله وکلای زن به شما ارائه دهیم تا با دیدی بازتر در صدد امضای قرارداد با وکیل مورد نظر برآیید. همچنین در پایان مقاله مهم ترین مزایای استفاده از وکیل زن در پرونده های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا