وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در بجنورد⚖️ + شماره تماس ☎️【سال1403】

در اکثر پرونده های قضایی که موکل آنها زن است، مشاوره گرفتن از یک وکیل زن می تواند بسیار کمک کننده و مفید باشد، چرا که این احساس در موکل به وجود می آید که از سوی یک وکیل زن بهتر درک می شود. به طور معمول زنان در اکثر پرونده ها از میزان دقت و ریزبینی بسیار بالایی برخوردار هستند. در نتیجه یک وکیل زن قادر است با دقت بالایی که دارد، پیچیدگی های پرونده را دریابد و بهترین راه حل را ارائه کند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در بجنورد در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در بجنورد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بجنورد

بهترین وکیل زن در بجنورد کیست؟

انتخاب بهترین وکیل زن در بجنورد کار بسیار دشواری است، چرا که گاهی اوقات دیده شده است افرادی با نیت سوء استفاده از عدم آگاهی مردم، خود را به عنوان وکیل دادگستری جا می زنند و مبالغ بسیار زیادی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت می کنند. در حالی که هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها ندارند و اقدام به اخاذی می کنند.

به همین دلیل موکل می بایست پس از کسب اطمینان از معتبر بودن پروانه وکالت وکیل زن و بررسی شخصیت، صلاحیت و مهارت‌ های وکیل پایه یک دادگستری مد نظر، اقدام به بستن قرارداد با او کند. یک وکیل زن خوب در بجنورد این توانایی را دارد که در انواع دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی و … به موکل کمک کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در اکثر مواردی که طرف دعوا زن است، موکل به دلایل مختلف ترجیح می دهد که از یک وکیل زن کمک بگیرد. این دلایل عبارتند از درک صحیح وکیل از وضعیت موکل، سهولت در افشا کردن جزئیات و … . در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در بجنورد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در بجنورد سال 1403!

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی بهترین وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم فاطمه غلامی یکی از معروف ترین و مجرب ترین وکلای حاضر در شهر بجنورد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا خراسان و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
هستند. خانم غلامی به عنوان اولین وکیل پایه یک زن شهر بجنورد تا به امروز توانسته است پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برساند و اعتماد موکلین را بدست آورد.

برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 21 سال سابقه وکالت
 • دارای برخورد و رفتار پسندیده
 • پذیرفته شده آزمون کانون وکلا سال ۱۳۸۱
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزند، نفقه، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی ملکی، تملک آپارتمان، موجر و مستاجر، قصاص، دعاوی راهنمایی و رانندگی، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

تلفن همراه: 09153118498
تلفن دفتر: 05832228574
آدرس دفتر:
بجنورد، چهارراه مخابرات، نبش شریعتی جنوبی7 (برنجی)

فاطمه توکلی

سرکار خانم فاطمه توکلی وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم فاطمه توکلی یکی از وکلای برتر در شهر بجنورد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و به عنوان یکی از موفق ترین وکلای زن در این شهر محسوب می شوند. خانم توکلی تا به امروز توانسته اند کارنامه کاری موفقی را بدست آورند و اعتماد موکلین را جلب کنند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • نوشتن اوراق قضایی
 • دارای اخلاق و رفتار قابل قبول
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، قیم و سرپرست و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات، وسایل و لوازم، خودرو و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی اعم از زمین شهری و اوقاف، تملک آپارتمان، موجر و مستاجر، حق کسب و پیشه، املاک، شهرداری و …

آدرس دفتر: بجنورد، میدان شهید، کوچه گرمه ای، ساختمان مهد، طبقه سوم، واحد 6

شماره تماس: 09157749598

سرکار خانم ندا ثابت قدم

سرکار خانم ندا ثابت قدم وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم ندا ثابت قدم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بجنورد می باشد. ایشان دارای تسلط کامل بر کلیه مسائل حقوقی و خانوادگی نظیر طلاق، مهریه، حضانت فرزند و … می باشد. برخی از مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای تعهد کاری بالا
 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده اعم از مهریه، جهیزیه اجرت المثل، نفقه، طلاق و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک اعم از اختلاف در مالکیت، املاک، خرید و فروش اموال غیر منقول، جهاد کشاورزی، شهرداری، منابع طبیعی و …

آدرس دفتر: بجنورد، مابین چهارراه مخابرات و امیریه، کوچه لاله، ساختمان وکلا یاشار، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09150743112

سرکار خانم مریم ثروتی

سرکار خانم مریم ثروتی وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم مریم ثروتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بجنورد هستند. ایشان دارای تجربه کاری بسیار بالایی در حوزه های حقوقی مختلف می باشد. زمانی که به کارنامه کاری خانم ثروتی نگاه می کنیم ، در می یابیم که ایشان در کار خود بسیار موفق عمل کرده است. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم، دعاوی ثبت احوال و …
 • متخصص در جرایم کیفری نظیر کلاهبرداری، جعل، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، تقلب، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، سرقت و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر اختلاف در مالکیت، املاک، موجر و مستاجر، جهاد کشاورزی، شهرداری، منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: بجنورد، میدان شهید بهشتی، مجتمع تجاری لادن، طبقه چهارم، واحد 23

شماره تماس: 09153842554

نعیمه باقرنیا

سرکار خانم نعیمه باقرنیا وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم نعیمه باقرنیا یکی دیگر از وکلای معروف در شهر بجنورد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و در طول مدت وکالت خود موفق شده اند خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار موکلین قرار دهند. برخی از مشخصات رزومه کاری خانم باقرنیا عبارت است از:

 • امکان تنظیم لوایح دفاعی، دادخواست، قرارداد، شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان وکیل و مشاور بانک مهر اقتصاد
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، حقوقی، ارث و میراث، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، رضا امامی 9، چهارراه اول، سمت راست، پلاک 85، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09151881392


چرا پایه وکالت در انتخاب وکیل مهم است؟

تمامی افراد جامعه به هنگام مقابله با مشکلات حقوقی، حق انتخاب وکیل را دارند و می بایست حتما از پایه وکیل مطلع شوند و بر اساس اینکه که آیا کارآموز وکالت یا وکیل پایه دوم یا اول باشد اقدام کنند. توجه کردن به پایه وکیل در ابتدا می‌ تواند یکی از اصلی ترین عوامل انتخاب وکیل باشد. در برخی موارد افرادی که نیاز به وکیل دارند، بدون تشخیص این امر اقدام به انتخاب وکیل می‌ کنند و پس از بروز مشکل درک می کنند که وکیل انتخابی آنها کارآموز پایه 2 بوده و در صلاحیت دفاع از حقوق وی نمی‌توانسته باشد. به همین دلیل می بایست بر اساس موضوع و مشکلات خود، برای انتخاب وکیل دقت نظر کافی را اعمال کنید.

برای تمامی اشخاصی که به دنبال یک وکیل مناسب و کاربلد هستند، قرار گرفتن اصطلاح پایه یک دادگستری پس از نام یک وکیل نوعی اطمینان خاطر است. با این وجود اگرچه درست است که اخذ پروانه پایه یک به نوعی اعتبار و پشتوانه سوابق کاری وکلا محسوب می شود، اما گاهی تجربه یک وکیل کاربلد بسیار با ارزش تر از داشتن مدرک پایه یک می باشد و نمی توان به طور حتم گفت وکیل پایه یک بهتر از وکیل پایه دو می باشد. به طور کلی اینگونه می توان گفت که تفاوت اصلی وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری در محدوده اختیارت آن هاست.

چرا پایه وکالت در انتخاب وکیل مهم است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بجنورد

یک وکیل زن خوب در بجنورد چه خصوصیاتی دارد؟

تنظیم قرارداد: یکی از اصلی ترین اقداماتی که یک وکیل زن خوب در بجنورد انجام می دهد، تنظیم انواع مختلف قرارداد در سطوح داخلی و بین المللی می باشد. حال اگر نیاز به تنظیم قرارداد در جهت حفظ منافع خود دارید، یک وکیل زن خوب در بجنورد می تواند بسیار یاری دهنده باشد.

بررسی پرونده های حقوقی: یک وکیل زن در بجنورد، در مرحله اول که موکل جهت دریافت مشاوره یا اخذ وکیل به او مراجعه می کند، پرونده موکل را بررسی می کند و به او می گوید که آیا پرونده نیاز به وکیل دارد یا خیر، چرا که در بعضی از مواقع با یک راهنمایی مشکل مراجعه کننده حل می شود. همچنین به طور دائم اقدامات قانونی راه گشای تمامی مشکلات نمی باشد، زیرا در برخی از مواقع توافق کردن با طرف مقابل بهتر از طرح دعوی می باشد.

تنظیم لوایح و دادخواست: یک وکیل زن پس از انجام بررسی های لازم، در صورت نیاز برای موکل یک لایحه دفاعی عالی یا دادخواست تنظیم می کند تا دیگر در محاکم قضایی با مشکلی رو به رو نشوید. حال اگر نیاز به تنظیم دادخواست یا لایحه باشد، می توان از یک وکیل زن در بجنورد کمک گرفت.

آگاهی از قوانین: یک وکیل زن خوب می بایست از کلیه قوانین و مقررات آگاهی لازم را داشته باشد، زیرا در شرایطی که آگاهی از قوانین نداشته باشد، چگونه می تواند از حق و حقوقموکل خود دفاع کند. عمدتا برخی از وکلا نسبت به کلیه قوانین آگاهی ندارند، اما برخی دیگر از وکلا نسبت به تمامی قوانین اعم از قانون اساسی، مالیات، مدنی، تجارت، مهاجرتی و … آگاه هستند.

یک وکیل زن خوب در بجنورد چه خصوصیاتی دارد؟

کلام آخر

بسیار متشکرم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل زن در بجنورد شما را با تعدادی از وکلای کاربلد و مجرب زن در این شهر آشنا کردیم. امیدواریم مطالب ذکر شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4/5 - (5 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا