وکیل

10 تا از بهترین وکیل بجنورد ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله به موضوع بهترین وکیل بجنورد پرداخته ایم، همراه ما باشید. بجنورد یکی از شهرهای بزرگ ایران محسوب می شود. در شهرهای بزرگی همچون بجنورد، به دلیل جمعیت شهرها، مسلما مشکلات حقوقی هم بیشتر می شود و افراد زیادی به دنبال وکیلی حاذق هستند که پرونده های حقوقی خود را برای رسیدگی سریع تر و پیشبرد آن، به این وکلا بسپارند. اگر شما هم به دنبال بهترین وکیل بجنورد هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل بجنود

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مشهد

تکلیف حق الوکاله وکیل بجنورد در صورت شکست در پرونده!

قانون این اختیار را به بهترین وکیل بجنورد داده است تا حق الوکاله خود را به صورت توافقی با موکل تعیین نماید. البته این کار با در نظر گرفتن عوامل مختلفی امکان‌پذیر است برای مثال وکیل میزان پیچیدگی پرونده و نیز زمانی که لازم است برای به نتیجه رساندن آن صرف کند را در نظر می‌گیرد و سپس نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام می‌دارد. تعیین توافقی حق الوکاله به این معنا است که موکل نیز این حق را دارد تا در خصوص حق الوکاله وکیل چانه زنی کرده و از میزان آن بکاهد.

علاوه بر این نیز لازم است وکیل و موکل در خصوص دستمزد وکیل در صورت شکست در پرونده به توافقات کامل دست پیدا کنند. در صورتی که وکیل به طور مستقیم عامل شکست در پرونده باشد قانون به موکلین این اجازه را می‌دهد تا علیه وکیل در دادگاه طرح دعوا نماید اما در صورتی که وکیل تمام تلاش خود را به کار بگیرد و علی رغم آن شکست حاصل شود می توانید برای تعیین میزان حق الوکاله به متن قرارداد خود مراجعه کرده تصمیم گیری‌های خود در این خصوص را مرور نمایید تا از بروز اختلافات جدی جلوگیری شود.

بهترین وکیل بجنورد کیست؟

برای انتخاب یک وکیل قبل از هر چیزی باید در مورد درصد پرونده هایی که به موفقیت رسانده است و رضایت موکلین قبلی آن ها چه مقدار بوده است، تحقیق کنید. زیرا این موارد شما را در انتخاب وکیل بسیار کمک می کند و اگر درصد موفقیت آن ها زیاد باشد شما می توانید به این وکلا اعتماد و پرونده ی خود را به آن ها بسپارید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در شهر بجنورد وکلای حاذق و متخصص بسیار زیادی در حال فعالیت می باشد، که انتخاب یک وکیل از میان آن ها کار بسیار دشواری است. ما در این مقاله تلاش خود را به کار گرفته ایم تا به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل بجنورد بپردازیم:

لیست 10 تا از بهترین وکیل بجنورد ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی بهترین وکیل بجنورد

آقای دکتر حسین ایمانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق خصوصی و ۱۸ سال سابقه وکالت می باشند. ایشان مدرس دانشگاه، مدرس دوره‌های فن بیان و متقاعدسازی، مؤلف دو جلد کتاب مدرس دوره‌های ارتقاء پایه وکلا نیز هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای دکتر حسین ایمانی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09151875010
آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14


صفیه مکرمی

صفیه مکرمی بهترین وکیل بجنورد

خانم صفیه مکرمی وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی و دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت می باشند. وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … بخشی از تخصص ایشان است.

وکالت در انواع دعاوی زیر توسط خانم صفیه مکرمی پذیرفته می شود:

 • امور قراردادها همچون مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …
 • دعاوی کیفری همچون مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، دیه و …
 • دعاوی حقوقی همچون تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….
 • دعاوی ملکی همچون خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…
 • دعاوی خانواده همچون طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …

جهت اعطای وکالت به خانم صفیه مکرمی و دریافت مشاوره از ایشان با شماره زیر در تماس باشید:

تلفن دفتر: ۰۵۸۳۲۲۱۰۸۶۰
تلفن همراه: ۰۹۱۵۵۸۴۴۸۵۸
آدرس دفتر:
بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، مقابل داروخانه محقر، طبقه 2


امید سعادتی

امید سعادتی بهترین وکیل بجنورد

آقای امید سعادتی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق، استاد حوزه و دانشگاه، دارای 5 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی می باشند.

برخی از سوابق آقای امید سعادتی:

 • 12 سال سابقه مدیریتی و مرتبط با حوزه حقوقی
 • متخصص در دعاوی کیفری: مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، دیه و …
 • متخصص در امور ثبتی و قراردادها:مطالبه وجه قرارداد، الزام به ایفای تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …
 • دعاوی حقوقی: مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، تنظیم قرار داد و مطالبه وجه چک و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، تصرف عدوانی،اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای امید سعادتی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09151880994
آدرس دفتر:
بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی کوچه سمت چپ پلاک540T طبقه 2


مهدی طلوع جوینده

مهدی طلوع جوینده بهترین وکیل بجنورد

آقای مهدی طلوع جوینده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در بجنورد و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. ایشان باتوجه به دانش حقوقی بالا و تجربه ای که در حرفه وکالت داشته اند، همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه دهند.

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی طلوع جوینده و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09378061257091515887550
آدرس دفتر:
بجنورد، بلوار مسلی، رو به روی دادگستری شهید بهشتی، دفتر وکالت طلوع


جواد جعفرزاده

جناب آقای جواد جعفرزاده

آقای جعفرزاده وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند که در حال فعالیت در حوزه ی وکالت است. در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری بسیار متبحر و متخصص می باشند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۰۸۷۲۷۷

امید نجفی

امید نجفی بهترین وکیل بجنورد

آقای امید نجفی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان بیش از ۵ سال سابقه فعالیت حقوقی و قضایی در موسسه حقوقی داردو همچنین به صورت حرفه ای در حوزه وکالت فعالیت دارد. موفقیت در پرونده های متعدد در بجنورد از جمله دلایل شهرت ایشان است. آقای امید نجفی تا کنون بیش از ۵۰۰ پرونده ی موفق داشته که دادنامه های صادره و ابراز رضایت موکلین وی موجب گردیده نام ایشان جزو وکلای موفق بجنورد قرار بگیرد. آقای امید نجفی با جدیت و توانایی علمی همواره در رفع مشکلات موکلین کوشا بوده است که موجب خوش نامی ایشان در وکلای بجنورد گردیده است.

مجموعه فعالیت های ایشان در زمینه های:

 • دعاوی ملکی: اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، داوری ، ابطال رای داور، اثبات صلح ، تقسیم ترکه (ارث)، انحصار وراثت، فک رهن، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، اعتراض ثالث می باشد.
 • دعاوی خانواده: طلاق اعم از یک طرفه یا توافقی در اسرع وقت، مطالبه مهریه، حضانت و ملاقات فرزند، نفقه معوقه و جاریه، استرداد جهیزیه، تمکین می باشد.
 • دعاوی کیفری: شکایت توهین، تهدید، تخریب، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، تخریب عمدی، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب بری، کلاهبرداری ، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل عمد یا غیر عمد، رابطه نامشروع، زنا ، آدم ربایی، چک بلامحل می باشد.

مشاوره و وقت حضور روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعات ۱۸ تا ۲۰ با هماهنگی قبلی

تلفن همراه: 09155831600
تلفن دفتر: 0996203480809158863563
آدرس دفتر:
بجنورد، نبش چهارراه مخابرات، جنب ایرانچاپ، طبقه اول ( طبقه فوقانی فروشگاه پوشاک بلوط )


حسین نصیری

وکیل حسین نصیری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری در شهر بجنورد که به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کند.

آدرس دفتر: بجنورد امیریه کوچه شهید رنجبر( کاریز سابق) پلاک 108 طبقه دوم

شماره تماس: 09155846811

محمد مهدی علی نیا

جناب آقای محمد مهدی علی نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری متخصص در حل دعاوی کیفری و حقوقی در شهر بجنورد می باشد. که از تخصص های وی می توان به دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و … اشاره کرد.

آدرس دفتر: بجنورد خ طالقانی غربی کوچه گرمه ای بن بست اول سمت چپ

شماره تماس: 09153842978

احمد ارکانی فرد

احمد ارکانی فرد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بجنورد

آقای احمد ارکانی فرد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بجنورد وکیلی توانا در امور دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی هستند و پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده و بین مردم یکی از وکلا محبوب هستن و افراد با خیالی آسوده پروندشان را به ایشان می سپارند.جهت مشاوره می توان با تماس قبلی به دفتر ایشان مراجعه کرد.

آدرس دفتر: بجنورد، طالقانی شرقی، طبقه فوقانی بانک توسعه و تعاون

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۸۵۱۷۹۹


ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد

یک وکیل حاذق و متخصص قبل از قبول پرونده ابتدا باید یک جلسه ای را با موکل خود ترتیب دهد و در این جلسه مفصلا درباره ی پرونده و تمام اسناد موجود ارائه شده جزء به جزء بررسی کند و نتایج احتمالی که ممکن است در آینده ایجاد شود را با موکلش در میان بگذارد همچنین درباره ی میزان دادرسی دعاوی حق الوکاله و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع دهد تا موکل بتواند یک تصمیم درست راجب به طرح دعوا یا عدم طرح آن بگیرد.

به دلیل افزایش تعداد وکلا در بجنورد، انتخاب بهترین وکیل بجنورد کار بسیار دشواری می باشد. وکلا متبحر و خوب ویژگی های خاص خود را دارند که می خواهیم به توضیح هر یک از ویژگی های آن ها بپردازیم. اولین ویژگی و مهم ترین ویژگی آن ها به روز بودن اطلاعات آن ها می باشد. به دلیل تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد، ضروری و لازم می باشد یک وکیل حاذق اطلاعات خود را نسبت به قوانین و مقررات به روز نگه دارد.

بهترین وکیل زن در بجنورد باید از گفتن توانایی های غیر قانونی و بلوف پرهیز کند و الکی موکل خود را امیدوار نکند بلکه با توضیحاتی کامل و جامع، مسیر درست و نحوه ی سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکلش شفاف سازی کند و با گفتن جملات بلوف زنی سعی در فریب و گرفتن حق الوکاله نداشته باشد.

یک وکیل حاذق و خوب دارای یک یا چند تخصص است. وکلایی که به صورت تخصصی در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه ی حوزه ها فعالیت دارند، برخوردار هستند. مهم ترین ویژگی وکیل خوب این است که رازدار و امین باشد و مدارک و اطلاعات او را به هیچ فردی آشکار نسازد .

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری

تفاوت دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی در چیست؟

در دعاوی کیفری برای کسی که عمل کیفری مرتکب شده است دادگاه کیفری مجازات تعیین می کند ولی در دعاوی حقوقی دادگاه حقوقی مجازاتی در نظر نمی گیرد و فقط مرتکب عمل حقوقی را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیف ملزم می سازد.

شکایت کیفری را در دادگاه بدون استفاده از وکیل هم می توان مطرح کرد ولی اکثر شکایات حقوقی باید توسط وکیل دادگستری مطرح شود. شکایت کیفری را می توان در هر کاغذی نوشت و به مرجع قضایی برد ولی برای شکایت حقوقی حتما باید در ورقه ی مخصوصی به نام دادخواست نوشته شود والا مورد پذیرش نیست.

پرونده های شکایت حقوقی با پس گرفتن دعوا از طرف شکایت کنند، تمام می شود ولی در پرونده های شکایت کیفری با پس گرفتن شکایت هم بسته نمی شود. برای مطرح کردن شکایت کیفری فقط یک تمبر دو هزار تومانی لازم است که در دادگستری روبه روی برگه شکواییه زده می شود. ولی برای طرح شکایت حقوقی، به اندازه ی ارزش مالی راجع به آن دعوا مطرح شده، تناسب یک و نیم در هزار تمبر باطل کرد.

تفاوت دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی در چیست؟

کلام آخر

همراهان عزیز و گرامی بسیار از شما بزرگواران سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله همراهی نمودید. ما در مقاله ی بهترین وکیل بجنورد تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری و تفاوت دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم مثمر ثمر باشد. لطفا سوالات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

3.5/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 16 =

دکمه بازگشت به بالا