وکیل

10 تا از بهترین وکیل بجنورد ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله به موضوع بهترین وکیل بجنورد پرداخته ایم، همراه ما باشید. بجنورد یکی از شهر های بزرگ ایران محسوب می شود. در شهر های بزرگی همچون بجنورد، به دلیل جمعیت شهر ها، مسلما مشکلات حقوقی هم بیشتر می شود و افراد زیادی به دنبال وکیلی حاذق هستند که پرونده های حقوقی خود را برای رسیدگی سریع تر و پیشبرد آن، به این وکلا بسپارند. اگر شما هم به دنبال بهترین وکیل بجنورد هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

بهترین وکیل بجنود

بهترین وکیل بجنورد کیست؟

برای انتخاب یک وکیل قبل از هر چیزی باید در مورد درصد پرونده هایی که به موفقیت رسانده است و رضایت موکلین قبلی آن ها چه مقدار بوده است، تحقیق کنید. زیرا این موارد شما را در انتخاب وکیل بسیار کمک می کند و اگر درصد موفقیت آن ها زیاد باشد شما می توانید به این وکلا اعتماد و پرونده ی خود را به آن ها بسپارید.

در شهر بجنورد وکلای حاذق و متخصص بسیار زیادی در حال فعالیت می باشد، که انتخاب یک وکیل از میان آن ها کار بسیار دشواری است. ما در این مقاله تلاش خود را به کار گرفته ایم تا به معرفی ۱۰ نفر از بهترین وکیل بجنورد بپردازیم.

در این راستا بخوانید: بهترین وکیل ایران

جناب آقای علی افشار

جناب آقای علی افشار

یکی از بهترین وکلایی که در بجنورد در حال حاضر در حال فعالیت هستند، جناب آقای افشار می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. حوزه ی تخصصی آقای علی افشار، در زمینه های دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی می باشد.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان طالقانی غربی

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۸۵۲۰۰۶

جناب آقای جواد جعفرزاده

جناب آقای جواد جعفرزاده

آقای جعفرزاده وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند که در حال فعالیت در حوزه ی وکالت است. در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری بسیار متبحر و متخصص می باشند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۰۸۷۲۷۷

جناب آقای محمد باقر مقدسی روئین

جناب آقای محمد باقر مقدسی روئین

آقای مقدسی روئین عضو کانون وکلای دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. یکی از بهترین وکلای حاذق پایه یک دادگستری می باشند و تخصص ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری است.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان شهید نواب صفوی، پلاک ۱۲۶، واحد سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۹۵۴۰۱

سرکار خانم صفیه مکرمی

خانم صفیه مکرمی وکیل پایه یک دادگستری هستند. از جمله تخصص های ایشان می توان به اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دیات، دعاوی راهنمایی و رانندگی، عقود و معاملات، قصاص، شهرداری، موجر و مستاجر، اجراییات، مطالبه ی خسارت و … نام برد.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، بین چهار راه مخابرات و میدان شهید، ابتدای کوچه گرمه ای، ساختمان مهر، طبقه دوم

شماره تماس: 09155844858

سرکار خانم زهره میر مرتضوی

سرکار خانم زهره میر مرتضوی

یکی دیگر از وکلای حاذق دادگستری سرکار خانم میر مرتضوی هستند. وکیل پایه یک و عضو کانون وکلا ی دادگستری است. ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی و کیفری بسیار متبحر و متخصص هستند و در میان موکلین خود بسیار خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان هفدهم شهریور، کوچه ی سعدی، پلاک ۳۱

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۵۰۶۸۳۲

جناب آقای حسین نصیری

وکیل حسین نصیری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری در شهر بجنورد که به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کند.

آدرس دفتر: بجنورد امیریه کوچه شهید رنجبر( کاریز سابق) پلاک 108 طبقه دوم

شماره تماس: 09155846811

جناب آقای محمد مهدی علی نیا

جناب آقای محمد مهدی علی نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری متخصص در حل دعاوی کیفری و حقوقی در شهر بجنورد می باشد. که از تخصص های وی می توان به دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و … اشاره کرد.

آدرس دفتر: بجنورد خ طالقانی غربی کوچه گرمه ای بن بست اول سمت چپ

شماره تماس: 09153842978

سرکار خانم فاطمه غلامی

سرکار خانم فاطمه غلامی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و پذیرفته شده آزمون کانون وکلای خراسان در سال ۱۳۸۱ می باشد و بیش از ۱۹ سال در حوزه وکالت در پرونده هایی همچون کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی و … فعالیت می کنند و با سابقه بالای خود در این زمینه توانسته است جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر بجنورد کسب کند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان شریعتی جنوبی، طبقه فوقانی نانوائی لواشی پلاک 94

شماره تماس: 09153118498

جناب اقای مرتضی قاسمی

جناب آقای مرتضی قاسمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و جزایی و اعلام وکالت دعاوی مدنی و کیفری، خانواده و … می باشند. وی تسلط کامل به دانش کامپیوتر و دارا بودن مدرک رایانه کار درجه ۱ و ۲ از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشند که با بیش از 6 سابقه وکالت خود نیز بسیار موفق بوده اند.

آدرس دفتر: بجنورد، میدان شهید، نبش داروخانه آریا، طبقه اول، دفتر وکالت

شماره تماس: 05832721467

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری

یک وکیل حاذق و متخصص قبل از قبول پرونده ابتدا باید یک جلسه ای را با موکل خود ترتیب دهد و در این جلسه مفصلا درباره ی پرونده و تمام اسناد موجود ارائه شده جزء به جزء بررسی کند و نتایج احتمالی که ممکن است در آینده ایجاد شود را با موکلش در میان بگذارد همچنین درباره ی میزان دادرسی دعاوی حق الوکاله و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع دهد تا موکل بتواند یک تصمیم درست راجب به طرح دعوا یا عدم طرح آن بگیرد.

به دلیل افزایش تعداد وکلا در بجنورد، انتخاب بهترین وکیل بجنورد کار بسیار دشواری می باشد. وکلا متبحر و خوب ویژگی های خاص خود را دارند که می خواهیم به توضیح هر یک از ویژگی های آن ها بپردازیم. اولین ویژگی و مهم ترین ویژگی آن ها به روز بودن اطلاعات آن ها می باشد.به دلیل تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد، ضروری و لازم می باشد یک وکیل حاذق اطلاعات خود را نسبت به قوانین و مقررات به روز نگه دارد.

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری

وکیل خوب باید از گفتن توانایی های غیر قانونی و بلوف پرهیز کند و الکی موکل خود را امیدوار نکند بلکه با توضیحاتی کامل و جامع، مسیر درست و نحوه ی سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکلش شفاف سازی کند و با گفتن جملات بلوف زنی سعی در فریب و گرفتن حق الوکاله نداشته باشد.

یک وکیل حاذق و خوب دارای یک یا چند تخصص است. وکلایی که به صورت تخصصی در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه ی حوزه ها فعالیت دارند، برخوردار هستند. مهم ترین ویژگی وکیل خوب این است که رازدار و امین باشد و مدارک و اطلاعات او را به هیچ فردی آشکار نسازد .

تفاوت دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی در چیست؟

در دعاوی کیفری برای کسی که عمل کیفری مرتکب شده است دادگاه کیفری مجازات تعیین می کند ولی در دعاوی حقوقی دادگاه حقوقی مجازاتی در نظر نمی گیرد و فقط مرتکب عمل حقوقی را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیف ملزم می سازد.

شکایت کیفری را در دادگاه بدون استفاده از وکیل هم می توان مطرح کرد ولی اکثر شکایات حقوقی باید توسط وکیل دادگستری مطرح شود. شکایت کیفری را می توان در هر کاغذی نوشت و به مرجع قضایی برد ولی برای شکایت حقوقی حتما باید در ورقه ی مخصوصی به نام دادخواست نوشته شود والا مورد پذیرش نیست.

تفاوت دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی در چیست؟

پرونده های شکایت حقوقی با پس گرفتن دعوا از طرف شکایت کنند، تمام می شود ولی در پرونده های شکایت کیفری با پس گرفتن شکایت هم بسته نمی شود. برای مطرح کردن شکایت کیفری فقط یک تمبر دو هزار تومانی لازم است که در دادگستری روبه روی برگه شکواییه زده می شود. ولی برای طرح شکایت حقوقی، به اندازه ی ارزش مالی راجع به آن دعوا مطرح شده، تناسب یک و نیم در هزار تمبر باطل کرد.

کلام آخر

همراهان عزیز و گرامی بسیار از شما بزرگواران سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله همراهی نمودید. ما در مقاله ی بهترین وکیل بجنورد تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری و تفاوت دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم مثمر ثمر باشد. لطفا سوالات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا