کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بجنورد ⚖️【سال1403】

وقوع جرم و جنایت در سطح جامعه می تواند امنیت عمومی و آرامش شهروندان را به خطر بیاندازد. از این رو، قانونگذار در نظر دارد تا با تصویب قوانین بازدارنده از وقوع جرم‌های متعدد و سنگین‌ تر جلوگیری کرده و در نهایت حس امنیت را به تمامی شهروندان هدیه کند. در قانون مجازات هایی برای انوع جرم در نظر گرفته شده است که بسته به نوع جرم، متهم در صورت اثبات به آن ها محکوم خواهد شد. ممکن است شما متهم به انجام جرمی شده باشید و یا اینکه وقوع جرم توسط دیگری حقوقی را از شما پایمال کرده باشد. در تمامی این شرایط لازم است از یک وکیل کاربلد و با تجربه استفاده کنید. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در بجنورد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در بجنورد

بهترین وکیل کیفری در بجنورد کیست؟

دعاوی کیفری را می توان یکی از پیچیده ترین پرونده های موجود در محاکم قضایی کشور به شمار آورد. از یک سو لازم است قاضی در این نوع از پرونده ها تمامی دقت خود را به کار بگیرد تا مبادا شخصی به ناحق دچار مجازات شود و از سوی دیگر شکست در این دعاوی ممکن است باعث از میان برداشتن جان، مال یا آبروی فرد شود. برترین وکیل کیفری در بجنورد به موکل این امکان را خواهد داد تا به صورت عادلانه روند دادرسی برای او در محاکم قضایی دنبال شود و در نهایت رای عادلانه صادر گردد.

بهترین وکیل بجنورد با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری آشنایی کامل دارد و می تواند در صورت لزوم موثر ترین راهکار برای تبرئه متهم و یا اثبات جرم را در اختیار موکل خود قرار دهد و به این امکان را بدهد تا به صورت عادلانه تری از حقوق خود در دادگاه دفاع نماید. بهترین وکیل کیفری در بجنورد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و نماینده قانونی موکل در نظر دارد تا تجربیات خود را در جهت حل و فصل دعاوی مطرح شده به کار بگیرد تا در نهایت موفقیت برای فرد حاصل شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در بجنورد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بجنورد سال 1403!

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی بهترین وکیل بجنورد

آقای دکتر حسین ایمانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق خصوصی و ۱۸ سال سابقه وکالت می باشند. ایشان مدرس دانشگاه، مدرس دوره‌های فن بیان و متقاعدسازی، مؤلف دو جلد کتاب مدرس دوره‌های ارتقاء پایه وکلا نیز هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای دکتر حسین ایمانی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09151875010
آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

منوچهر نامداریان

منوچهر نامداریان وکیل کیفری در بجنورد

جناب آقای منوچهر نامداریان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب نامداریان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. برای بهرمندی از تجربیات ایشان در پرونده های خود می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: بجنورد، طالقانی شرقی ۲۳، کوچه شهید همدانی، ساختمان دوم ،سمت راست، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۸۶۶۲۰۲

علیرضا کمالی

علیرضا کمالی وکیل کیفری در بجنورد

جناب آقای علیرضا کمالی با بیش از ۱۰ سال سابقه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره ای هستند. جناب کمالی متخصص در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی هستند. برای بهرمندی از تجربه و کمک از آقای کمالی می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، چهارراه امیریه، نبش کوچه کاریز، پلاک ۱۲۴

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۸۹۹۰۴۹

فاطمه علیزاده

فاطمه علی زاده وکیل کیفری در بجنورد

سرکار خانم فاطمه علیزاده یکی دیگر از وکلای با تجربه ی پایه یک دادگستری شهر بجنورد هستند. خانم علیزاده مشاور حقوقی نیز هستند. حوزه فعالیت سرکار خانم علیزاده در دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی است. می توانید از مشاوره های خانم علیزاده برای روند بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: بجنورد، میدان شهید، مجتمع لادن، طبقه ۴، واحد ۲۸

تلفن تماس: ۰۹۱۵۷۷۷۷۸۱۵

فریبا فیروز

فریبا فیروز وکیل کیفری در بجنورد

سرکار خانم فریبا فیروز وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم فیروز با توجه به اینکه تجربه بالایی در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی دارند، پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: بجنورد، نبش چهارراه مخابرات، خیابان طالقانی غربی، بسمت امیریه، پلاک۸۲۵، طبقه۱

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۸۴۴۸۹۵

مژگان فهیم

مژگان فهیم وکیل کیفری در بجنورد

سرکار خانم مژگان فهیم با بیش از ۸ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم فهیم متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده هستند. مشاوره های خانم فهیم نیز به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار داده می شود.

آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه مخابرات، طبقه فوقانی موسسه مهر اقتصاد

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۸۷۰۱۲۰

امید سعادتی

امید سعادتی

امید سعادتی، وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشد. ایشان با داشتن 12 سال سابقه مشاوره حقوقی و 5 سال وکالت و در حوزه های اعم از خانواده، امور ثبتی، قراردادها تنظیم سند و.. توانسته است بهترین وکیل بجنورد باشد و با توجه به تبحر ایشان موکلین زیادی دارد و بیشتر این پرونده ها موفق بوده است.

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی کوچه سمت چپ پلاک 540، طبقه 2

شماره تماس: 09151880994

صفیحه مکرمی

صحیفه مکرمی

صفیحه مکرمی، وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی کیفری اعم از قتل،کلاهبرداری،خیانت در امانت،جعل، فحاشی و… می باشد. ایشان با 13 سال تجربه در حوزه ی وکالت توانسته است جایگاه ویژه را برای خود در بجنورد ثبت کند. ایشان به موکلین خود، مشاوره حضوری و غیرحضوری میدهد.

آدرس: بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، مقابل داروخانه محقر، طبقه 2

شماره تماس: 09155844858

حسین نصیری

حسین نصیری

حسین نصیری،وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری بجنورد می باشد پرونده هایی اعم از خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای و غیره سابقه وکالت دارند.ایشان در حوزه ای کیفری بسیار واقع شده اند و جز بهترین وکیل های کیفری در بجنورد به حساب می آیند و موفقیت ایشان زبانزد همه ی وکیل های بجنورد است.

آدرس: بجنورد، امیریه، کوچه شهید رنجبر (کاریز سابق)، پلاک 108، طبقه دوم

شماره تماس: 09155846811


نکاتی مهم در انتخاب بهترین وکیل کیفری در بجنورد

به توصیه آشنایان اکتفا نکنید: اکثر افراد برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در بجنورد در نظر دارند تا از میان اقوام و آشنایان خود در خصوص گزینه های مختلف تحقیق کنند. در این خصوص افرادی که پیش از این با پرونده های مشابه دست و پنجه نرم کرده باشند می توانند بهترین منبع برای انتخاب وکیل باشند؛ اما اینکه کورکورانه و تنها با سفارش آشنایان و دوستان خود وکیل انتخاب کنید دچار یک اشتباه بزرگ شده اید. لازم است پس از معرفی وکیل توسط آشنایان، درباره سابقه او تحقیق کنید.

به تخصص وکیل توجه داشته باشید: وکلای زیادی در دفاتر و موسسات حقوقی مشغول به فعالیت های حقوقی هستند. عده ای تصور می کنند که تمامی وکلا می توانند گره های ایجاد شده در پرونده های کیفری را بازگشایی کنند. این در حالی است که می دانیم علم حقوق بسیار گسترده است و در صورتی می توانیم به کسب موفقیت در این دعاوی امیدوار باشیم که به سراغ وکلایی برویم که در این زمینه تحصیلات لازم را داشته اند و یا اینکه تجربه رسیدگی به پرونده های کیفری را در کارنامه خود به ثبت رسانده باشند.

سابقه یک وکیل را به دقت مرور کنید: سابقه بهترین وکیل کیفری در بجنورد از جمله مواردی است که در انتخاب حقوقدان برای رسیدگی به دعاوی کیفری باید به آن توجه داشته باشید. در صورتی که تمایل دارید میزان تجربه یک وکیل را مورد بررسی قرار دهید، می توانید سابقه او را مرور کنید. لازم است در سابقه وکیل، فعالیت های درخشان و قبول پرونده های پیچیده به چشم بخورد تا به این شکل احتمال کسب پیروزی برای شما نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

فریب تبلیغات را نخورید: ممکن است برخی از موسسات حقوقی برای مطرح کردن وکلای خود اقدام به تبلیغات گسترده از آن ها بکنند. در این تبلیغات بسیار دیده شده است که توانایی و مهارت های یک وکیل را ضریب می دهند و به صورت غیر واقعی او را بالا می برند تا شاید مخاطب تصور کند که وکیل مورد نظر بهترین گزینه برای رسیدگی به پرونده های کیفری است. لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری برای انتخاب وکیل، به تخصص و سابقه او توجه داشته باشید و جلسه ای را برای ملاقات با او تدارک ببینید.

بهترین وکیل کیفری در بجنورد

پس از انتخاب وکیل کیفری در بجنورد چه باید کرد؟

انجام ملاقات حضوری: در ابتدا لازم است بهترین وکیل کیفری در بجنورد را انتخاب کنید چرا که نتایج مطلوب در دادگاه زمانی حاصل می شود که شما از پیش خود را به یک وکیل با تجربه و متخصص مجهز کرده باشید تا او بتواند با ارائه دفاعیات موثر از حقوق شما دفاع نماید. پس از کسب اطمینان از گزینه مورد نظرتان برای رسیدگی به دعاوی کیفری لازم است در جلسه ای با وکیل ملاقات حضوری داشته باشید. این جلسه به افزایش شناخت شما از وکیل کیفری کمک خواهد کرد.

دریافت مشاوره حقوقی در خصوص پرونده های کیفری: دقت داشته باشید که دعاوی کیفری همواره با حساسیت هایی همراه بوده است. در واقع اقدامات غلط به هر اندازه هم که کوچک باشند می تواند نتایج به دست آمده از پرونده را تحت تاثیر قرار دهند؛ بنابراین لازم است مشاوره حقوقی دریافت کنید و به این شکل اقدامات عاقلانه ترین را در خصوص پرونده به انجام برسانید. امروزه مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری در بجنورد به روش های حضوری، تلفنی و آنلاین به مخاطبان ارائه می شود.

شناخت خود را از وکیل کیفری افزایش دهید: لازم است تعامل درستی با وکیل کیفری داشته باشید و به این شکل شانس کسب پیروزی در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. شما می توانید از همان ابتدای ملاقات با وکیل تمامی رفتارهای او را زیر نظر بگیرید تا در نهایت مشخص شود که عیار وکیل مورد نظرتان به چه میزانی است. می توانید در این ملاقات ها به زمان شناس بودن وکیل کیفری پی ببرید. فن بیان او را زیر نظر بگیرید و به این نکته دست پیدا کنید که آیا وکیل دارای مهارت های ارتباطی هست یا خیر؟

با وکیل کیفری قرارداد امضا کنید: یکی دیگر از اقداماتی که لازم است پس از انتخاب وکیل نسبت به آن تلاش داشته باشید این است که باید طی قراردادی همکاری خود با بهترین وکیل کیفری در بجنورد را رسمی کنید. این قرارداد می بایست زمانی به امضا برسد که تمامی جزئیات پرونده را مورد بررسی قرار دهید و در خصوص آن ها به توافق برسید. برای مقال لازم است در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن با وکیل اختلاف نظری نداشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در بجنورد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در بجنورد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید با سهولت بیشتری گزینه مد نظرتان را شناسایی کنید. در ادامه به بیان نکاتی پرداختیم که شما را در انتخاب وکیل یاری خواهد کرد. در انتهای مقاله نیز اقدامات پس از انتخاب وکیل بررسی شد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سه =

دکمه بازگشت به بالا