طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بجنورد ⚖️【سال1402】

طلاق را می توان یکی از اصلی ترین معضلات جامعه به شمار آورد؛ اما باید بدانیم که قوانین و مقرراتی طلاق را احاطه کرده است که در صورت عدم آگاهی از آن ها چه بسا معضلات اجتماعی چندین برابر شود. کسب اطلاع در خصوص روند قانونی طلاق و مقررات حاکم بر آن از توان افراد عادی خارج است و همواره این بیم وجود دارد که افراد در صورت ناآگاهی از حقوق قانونی خود دچار اقداماتی غلط شوند که آینده آن ها را با مخاطراتی رو به رو سازد. از این رو، لازم است در صورت تمایل برای جدایی و پایان دادن به زندگی مشترک با بهترین وکیل بجنورد در زمینه دعاوی طلاق در ارتباط بوده و مشاوره های حقوقی لازم را از او دریافت نمایید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در بجنورد آشنا کنیم. پیشنهاد می دهیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بجنورد

بهترین وکیل طلاق در بجنورد کیست؟

به هر وکیلی برای حضور در محاکم قضایی نمی توان اعتماد کرد. از آن جایی که توانایی و مهارت وکلای مختلف با یکدیگر تفاوت دارد، لازم است در ابتدا تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب برترین وکیل طلاق در بجنورد معطوف کنید تا به این شکل در پایان دادرسی به مطلوب ترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. وکیل طلاق خوب در بجنورد این وظیفه را بر عهده دارد تا با ارائه مشاوره حقوقی به موکل خود، او را از حقوق قانونی اش در زمینه طلاق آگاه کند و جلوی اقدامات غلط از سوی او را به طور کامل بگیرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد به تمامی قوانین حاکم بر انواع دعاوی طلاق آگاهی کامل دارد و همواره تغییرات آن را نیز مورد مطالعه قرار می دهد. در این صورت است که او می تواند از تجربیات خود نیز جهت پیشرفت در پرونده استفاده کرده و راهکارهایی را به موکل ارائه دهد تا تمامی حقوق او پس از طلاق به طور کامل حفظ شود. بهترین وکیل طلاق در بجنورد تمامی ویژگی و مهارت های یک وکیل معتبر و شاخص را در اختیار دارد و می تواند از آن ها برای حل دعاوی مطرح شده استفاده کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در بجنورد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

مهناز وحدانی

مهناز وحدانی وکیل طلاق در بجنورد

سرکار خانم مهناز وحدانی با بیش از ۸ سال وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم وحدانی در حوزه دعاوی خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. می توان گفت، خانم وحدانی پرونده های موفق بسیاری در زمینه دعاوی خانواده از جمله طلاق دارند.

آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه مخابرات وامیریه، روبروی کوچه حسن اباد، نبش چهارراه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۸۶۹۰۰۵

نفیسه والی زاده

نفیسه والی زاده وکیل طلاق در بجنورد

سرکار خانم نفیسه والی زاده وکیل با تجربه ی پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم والی زاده متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی هستند. همچنین پرونده های متعدد زیادی در زمینه طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت، حضانت فرزند مشترک و… را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان ۱۷ شهریور جنوبی، کوچه عزیز مصر، پلاک ۳۱

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۸۷۳۷۳۰

مرتضی ملکیان

مرتضی ملکیان وکیل طلاق در بجنورد

جناب آقای مرتضی ملکیان یکی دیگر از وکلای خبره در شهر بجنورد هستند. جناب ملکیان در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری فعالیت دارند. مشاوره های آقای ملکیان هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری در اختیار موکلین و مراجعین قرار داده می شود.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان هنر، سه راه سوم، پلاک ۶۴

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۱۴۰۳۱۶

محسن نامجو

محسن نامجو وکیل طلاق در بجنورد

جناب آقای محسن نامجو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای نامجو در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، حقوقی، خانواده، انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … متخصص هستند. برای استفاده از تجربیات ایشان می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بجنورد، میدان شهید، مجتمع لادن، طبقه۴، واحد۲۴

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۸۴۷۹۷۵

نازیلا منصوری

نازیلا منصوری وکیل طلاق در بجنورد

سرکار خانم نازیلا منصوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حرفه ای هستند. خانم منصوری با تجربه ای ک در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری دارند، به راحتی می توانند پرونده های سخت و پیچیده را حل و فصل کنند. برای دریافت مشاوره و کمک گرفتن از خانم منصوری، با شماره قرار گرفته شده، می توانید تماس بگیرید.

آدرس دفتر: بجنورد، نبش خیابان معصوم زاده، روبه روی دفتر اسناد رسمی ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۸۶۹۹۵۶

محمدمهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا،وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری بجنورد می باشد و ایشان با چندین سال سابقه در حوزه ی وکالت پرونده های اعم از دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و… توانسته است جز بهترین ها در حوزه ی وکالت باشد.ایشان پروانه وکالت خود را خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند. و یکی از مهمترین حوزه های ایشان میتوان به طلاق اشاره کرد که تبحر زیادی در این کار دارد.

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول

شماره تماس: 09153842978

جواد جعفرزاده

جواد جعفر زاده

جواد جعفرزاده، وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد هستند ایشان عضو کانون وکلای دادگستری بجنورد هستند که  در حوزه ی دعاوی کیفری حدود چندین سال است فعالیت می کنند ایشان پرونده های زیادی درباره ی دعاوی ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها و طلاق به ثبت رسانده است و در این حوزه ها سابقه ای درخشانی دارد.از پرونده های پر کار ایشان میتوان به طلاق اشاره کرد که در این کار تخصص زیادی دارد.

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

شماره تماس: 09153087277

سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل طلاق در بجنورد

باید به این نکته توجه داشته باشیم که تمامی وکلا توانمندی های یکسانی را ندارند. از این رو، اگر از یک وکیل تازه کار و با تجربه کم استفاده کنیم چه بسا که در نهایت پس از اعلام رای دادگاه با شکست های جدی در زمینه دعاوی طلاق رو به رو شویم. از این رو، باید دانش حقوقی خود در زمینه انتخاب بهترین وکیل طلاق در بجنورد را افزایش دهیم تا به این شکل بتوانیم گزینه هایی را به خدمت بگیریم که در کسب پیروزی تاثیرگذار باشند. در ادامه سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را بررسی خواهیم کرد.

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: یکی از مهم ترین اشتباهاتی که بسیار دیده می شود افراد درگیر در پرونده های مرتبط با طلاق با آن دست و پنجه نرم می کنند، انتخاب وکیل بر اساس قیمت است. در واقع افراد بسته به شرایط مالی خود سعی می کنند از وکلای مقرون به صرفه یا گران قیمت استفاده کنند. هر دو گروه در اشتباه هستند. چرا که با توجه به قیمت یک وکیل نمی توان در خصوص میزان توانایی های او تصمیم گیری کرد. می بایست علاوه بر قیمت، سایر مهارت های بهترین وکیل طلاق در بجنورد را نیز زیر نظر بگیرید.

بدون تحقیق وکیل انتخاب نکنید: ممکن است در انواع دعاوی طلاق درگیر پرونده های پیچیده شده باشید و به یک وکیل نیاز داشته باشید. در این بین بسیاری از افراد به اشتباه با اولین وکیلی که به آن ها پیشنهاد می شود، قرارداد امضا می کنند و پس از مدتی متوجه این موضوع می شوند که توانایی های وکیل مورد نظر برای حل و فصل پرونده موجود کافی نیست. در واقع معیارهایی وجود دارند که با اتکا به آن ها می توانید میزان مهارت و توانمندی وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید و آن ها را به خدمت بگیرید.

در انتخاب وکیل به سن و سال او توجه نداشته باشید: دقت داشته باشید که سابقه درخشان یک وکیل و پرونده هایی که او در طی سال های متمادی بر عهده گرفته است از عوامل مهمی است که باید در زمان انتخاب حقوقدان برای پرونده های طلاق به آن توجه داشته باشید؛ اما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که سن و سال بالای یک وکیل الزاما به این معنا نیست که او سابقه بیشتری دارد. چرا که ممکن است وکیلی در عین مسن بودن کم کار بوده باشد و در تمام طول عمر کاری خود تجربیات قابل قبولی را برای عهده دار شدن پرونده کسب نکرده باشد.

بهترین وکیل طلاق در بجنورد

ویژگی های وکیل طلاق بجنورد که موفقیت را تضمین می کند!

دعاوی مربوط به انواع طلاق یکی از سخت ترین و چالش برانگیزترین مراحل زندگی هر فردی است. در این شرایط، داشتن یک وکیل طلاق خوب می تواند به فرد کمک کند تا از حقوق خود دفاع کند و روند طلاق را به نحوی عادلانه و به نفع خود طی کند. باید با مهم ترین ویژگی وکلای شاخص و کاربلد آشنا باشید تا با دنبال کردن آن ها در نهایت بتوانید مطلوب ترین گزینه ها را به خدمت گرفته و نتایج دلخواه خود را در محاکم قضایی کسب نمایید. در ادامه سعی داریم شما را با سه مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل طلاق آشنا کنیم:

تجربه و مهارت: مهم ترین ویژگی بهترین وکیل طلاق در بجنورد تجربه و مهارت در این زمینه است. وکیل طلاق باید به قوانین و مقررات مربوط به طلاق تسلط داشته باشد و بتواند بهترین راه حل را برای موکل خود ارائه دهد. همچنین، وکیل طلاق باید در زمینه مذاکره و حل اختلافات خانوادگی نیز مهارت داشته باشد. باید به این موضوع توجه داشته باشید که قوانین مربوط به طلاق همواره در حال تغییر است و باید به سراغ وکلایی بروید که در این زمینه به روز هستند و تجربیات قابل توجهی در این زمینه نیز دارند.

مهارت های ارتباطی: مهارت های ارتباطی خوب یکی دیگر از ویژگی های مهم یک وکیل طلاق است. وکیل طلاق باید بتواند به طور موثر با موکل خود ارتباط برقرار کند و نیازها و خواسته های او را درک کند. همچنین، وکیل طلاق باید بتواند به طور مؤثر با همسر موکل و وکیل او ارتباط برقرار کند و مذاکرات را به نتیجه برساند. باید به این مسئله واقف باشید که افراد درگیر با پرونده های طلاق از نظر روحی با درگیری ها و تنش هایی رو به رو هستند که ارتباط گرفتن با آن ها را قدری سخت و پیچیده می کند.

تمرکز بر منافع موکل: وکیل طلاق باید تمرکز خود را بر منافع موکل خود قرار دهد. وکیل طلاق باید تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق موکل خود انجام دهد و بهترین نتیجه را برای او به دست آورد. لازم است بهترین وکیل خانواده در بجنورد به عنوان نماینده قانونی فرد پیش از حضور در محاکم قضایی به جمع آوری مدارک و مستنداتی در این زمینه بپردازد تا با دستی پر در دادگاه حاضر شود و در نهایت بتواند دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشد و به این شکل اجازه ندهد حقی از او در دادرسی پرونده ضایع شود.

بهترین وکیل طلاق در بجنورد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل طلاق در بجنورد آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید یکی از مطلوب ترین آن ها را برای رسیدگی به دعاوی مربوط به طلاق استخدام کنید. در ادامه سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را بررسی کردیم و در انتها نیز ویژگی های وکلای شاخص را ارزیابی نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان عزیز دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا