کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد ⚖️【سال1403】

موضوع قاچاق یا توزیع مواد مخدر از اهمیت بسیاری در دادگاه برخوردار است. به همین دلیل نیاز است از یک وکیل مواد مخدر متخصص و کاربلد کمک گرفته شود تا بتواند بهترین دفاعیات برای فرد متهم را ارائه دهد. بی شک تمامی افراد جامعه از سواد حقوقی در حوزه مواد مخدر برخوردار نیستند و ممکن است افراد بی‌گناه اظهاراتی را در اختیار ماموران مبارزه با مواد مخدر قرار دهند که کاملاً بر ضدشان باشد، در حالی که آنها مرتکب هیچ جرمی نشده‌ اند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد کیست؟

منظور از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد در واقع شخصی حقوقدان است که نقش بسزایی در به سرانجام رسیدن پرونده مواد مخدر ایفا می‌ کند. معمولاً پیش از تشکیل جلسه که همان تحقیقات مقدماتی در دادسرا است، بهترین وکیل بجنورد با مطالعه پرونده، اطلاعات مهم را در می‌ یابد و در ارائه بهترین دفاعیات تلاش می‌ کند. چرا که ممکن است شرایطی پیش آید که بازپرس به وکیل مواد مخدر اجازه دفاع یا صحبت ندهد و تمامی سوالات را از شخص متهم بپرسد، در این شرایط موکل باید از تمامی جزئیات پرونده آگاه باشد و اطلاعات لازم را از وکیل دریافت کند.

بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد به خوبی با جزئیات پرونده‌ های حقوقی مرتبط با مواد مخدر آشنا است و می‌ داند که در صورت هرگونه ارائه اظهارات اشتباه از سوی فرد متهم، ممکن است سرنوشت او به خطر بیفتد و با مجازات سنگینی تنبیه شود. لذا به همین دلیل بهتر است تمامی متهمان به قاچاق یا توزیع مواد مخدر از یک وکیل متبحر و کاربلد کمک بگیرند و مشاوره‌ های لازم در این زمینه را دریافت کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد سال 1403!

علیرضا گلستانی

علیرضا گلستانی

جناب آقای علیرضا گلستانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد خصوصی هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، قاچاق مواد مخدر، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
 • متخصص در حوزه تصادفات مالی و جانی، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب کردن، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی

آدرس دفتر: بجنورد، کوچه گرمه ای، پ 101

شماره تماس: 09155159340

حسین ایرجی

حسین ایرجی

جناب آقای حسین ایرجی یکی از وکلای متخصص و متبحر در حوزه مواد مخدر در شهر بجنورد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق می باشند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارایبیش از 10 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه مواد مخدر اعم از قاچاق و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، توزیع مواد مخدر و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات
 • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از زنا، لواط، جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، تجاوز، روابط نامشروع و …

آدرس دفتر: بجنورد، خ طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، تقاطع اوقاف، مجتمع وکلا

شماره تماس: 09153842231

فریده وحیدی

فریده وحیدی

سرکار خانم فریده وحیدی یکی از موفق ترین وکلای زن به ویژه در حوزه مواد مخدر در شهر بجنورد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای نظم و انضباط کاری بالا
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: بجنورد، شریعتی شمالی، طبقه دوم، بانک مهر اقتصاد

شماره تماس: 09157960823

مصطفی ریحانی

مصطفی ریحانی

جناب آقای مصطفی ریحانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بجنورد هستند. ایشان متخصص پرونده های کیفری مربوط به قاچاق مواد مخدر می باشند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص دعاوی ملکی
 • متخصص دعاوی خانوادگی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: بجنورد، میدان شهید، بن بست صدف، ک گرایلی، پلاک 640

شماره تماس: 09155846850

حسن دخیلی

حسن دخیلی

جناب آقای حسن دخیلی یکی دیگر از وکلای متخصص و کاربلد در حوزه مواد مخدر در شهر بجنورد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و علاوه بر مواد مخدر، در دیگر حوزه های حقوقی نیز تخصص لازم را دارا می باشند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه مواد مخدر اعم از قاچاق و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، توزیع مواد مخدر و …
 • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از زنا، لواط، جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، تجاوز، روابط نامشروع و …

آدرس دفتر: بجنورد، طالقانی غربی، پلاک 1069

شماه تماس: 09151880348

وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد

بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد وظیفه دارد تا به کلیه مراجعه کنندگان، مشاوره های حقوقی لازم را ارائه دهد. اگر به جزئیات پرونده های مواد مخدر توجه لازم را داشته باشید، متوجه این مسئله می شوید که بسیاری از متهمان و افرادی که محکوم به مجازات شده اند، اطلاعات صحیح و کاملی از جریان قانونی آن نداشته اند و همین مسئله باعث شده است تا مرتکب جرم شوند. از بهترین روش های کسب اطلاعات در مورد مواد مخدر و مجازات های مربوط به آن، مراجعه به یک وکیل مواد مخدر کاربلد و متخصص است.

بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد این توانایی را دارد تا موکل خود را از جریان دادرسی پرونده آگاه سازد و به او کمک کند تا کمترین آسیب را از لحاظ حقوقی شامل شود. یک وکیل متخصص مواد مخدر در مقایسه با بهترین وکیل خانواده در بجنورد، دارای تجربه بیشتری در زمینه حل و فصل پرونده های مواد مخدر می باشد و با تمامی جزئیات و راهکارهای حقوقی مربوط به آن اشناییت دارد. بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد کسی است که می تواند بهتر از هر فرد دیگری حقایق پیرامون پرونده های مواد مخدر را دریابد و در جهت احقاق حقوق موکلان خود، اقدامات واجب و ضروری را انجام دهد.

وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد

در نتیجه اگر شما جزوء آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید تا پرونده خود را با موفقیت پیش ببرید، به شما توصیه می شود که در انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد دقت لازم را داشته باشید. اکنون ممکن است بعضی از افراد با خود فکر کنند که چگونه می توانند میزان مهارت یک وکیل مواد مخدر را بسنجند تا وکالت پرونده خود را به او بسپارند؟ در پاسخ به این سوال اینگونه می توان گفت که بهترین راه جهت سنجش میزان مهارت وکیل مواد مخدر آن است که در جلسه مشاوره حقوقی شرکت کنید.

مشاوره حقوقی با وکیل مواد مخدر این امکان را به موکل می دهد تا پاسخ تمامی سوالات خود را در رابطه با پرونده و موضوعی که درگیر آن می باشد را دریافت کن. از طرفی دیگر نیز شما می توانید با استفاده از این راه میزان تسلط وکیل را نیز مورد بررسی قرار دهید. برخی از خدمات مهمی که از سوی بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد ارائه می شود عبارت است از:

 • تخفیف مجازات متهمان
 • گرفتن حکم آزادی مشروط
 • کم کردن مجازات زندان متهم
 • تبرئه متهم در مرحله استیناف
 • تبدیل حکم متهم به حکم نقدی
 • تبرئه برای متهم در دیوان عالی کشور
 • بدست آوردن حکم تعلیقی و تعلیق اجرای حکم

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد

مواد مخدر به هر شکل و حالتی یکی از بیماری های رایج اجتماعی به حساب می آید که می تواند به راحتی ارکان جامعه را سست کند و نیروی انسانی آن جامعه را از جنبه های گوناگون مورد هدف قرار دهد. اگر به آمار و ارقام بدست آمده توجه داشته باشید به راحتی متوجه خواهید شد که سن شروع استعمال مواد مخدر در سال های گذشته بسیار کاهش یافته است و حتی وارد محدوده سنی نوجوانی نیز شده است.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد

اصولا تمامی انسان ها تا زمانی که درگیر دادگاه و موارد قضایی نشوند، به هیچ وجه به ذهنشان هم خطور نمی کند که از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد کمک بگیرند. این در حالی است که در بسیاری از کشورهای رده اول دنیا معمولا وکیل نقش یک عامل پیشگیری از وقوع جرم یا بزه را برعهده دارد. در حالی که در کشور ما معمولا وکیل را تنها با دادگاه و جنگ و دعوای قضایی می شناسیم. این مسئله در کنار تاثیر مواد مخدر در بعد اجتماعی به خوبی نشانگر این است که ما به درستی از وکیل مواد مخدر و مشاوره های حقوقی در این زمینه استفاده نکرده و نمی کنیم.

همانگونه که پیش تر اشاره شد، بسیاری از افرادی که به عنوان مجرم شناسایی و دستگیر می شوند، حتی نمی دانند جرم آن ها دقیقا چیست و چگونه مرتکب این جرم شده اند. این عدم آگاهی و در نتیجه سوء استفاده عاملان اصلی عملا موجب شده است که همیشه عده اصلی پشت پرده باقی بمانند و گروهشان مدام بزرگ و بزرگتر شوند. این در حالی است که بهترین وکیل مواد مخدر بجنورد می تواند با ایجاد آگاهی و ارائه مسیرهای قانونی پیش از وقوع جرم، عملا این پرده ها را کنار بزند.

کلام آخر

قاچاق یا توزیع مواد مخدر، یکی از پرونده های مهم کیفری است که باید به صورت قانونی به آن رسیدگی شود. کسانی که به دنبال بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد می باشند تا به صورت قانونی پروندشان پیگیری شود، می توانند در این مقاله وکلای مدنظر خود را بیابند. امیدواریم که مطالب ذکر شده مفید واقع گردد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا