خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بجنورد ⚖️【سال1403】

در جامعه کنونی کمتر کسی پیدا می شود که به نوعی درگیر پرونده های خانواده نباشد، در نتیجه با توجه به تخصصی بودن کلیه مسائل حقوقی مرتبط، مراجعه به یک وکیل خانواده کاربلد یک ضرورت است. همواره افراد بسیار علاقه مند هستند که پرونده های خانواده خود را به وکلای متخصص خانواده واگذار کنند. در ادامه مقاله اطلاعات مفیدی درباره بهترین وکیل خانواده در بجنورد در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در بجنورد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بجنورد

بهترین وکیل خانواده در بجنورد کیست؟

وکلای خانواده در واقع متخصصین حقوقی هستند که در امورات مرتبط با قوانین خانواده تخصص دارند و آنها به مسائل حقوقی مختلفی مانند طلاق، حضانت، مهریه و … رسیدگی می کنند. از لحاظ حقوقی پرونده های خانواده دارای پیچیدگی و تکنیک های منحصر به فرد خود می باشند و نیاز به در اختیار داشتن وکیل خانواده مجرب است. یک وکیل خانواده کاربلد می بایست اطلاعات حقوقی کاملی داشته باشد و به رویه دادگاه های بدوی، تجدید نظر و دیوان عالی کشور آگاه باشد.

یک وکیل خانواده موظف است با بررسی کردن تمامی جوانب پرونده و تبادل نظر با تیم وکلای مجرب، نتیجه آن را به اطلاع موکل برساند. وکیل خانواده در قدم اول سعی در برقراری صلح و سازش بین زوجین می کند و در پایان در صورتی که امکان صلح و سازش برقرار نباشد، به مطرح نمودن دعوا اقدام می کند و در تمامی مراحل با مشاوره های بسیار دقیق پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن با کسب بهترین نتیجه به اتمام می رساند. به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل خانواده می تواند روند پیشروی پرونده و احتمال موفقیت پرونده را بالا ببرد.

یک وکیل خانواده خوب می بایست اطلاعات به روز در حوزه قوانین خانواده در اختیار داشته باشد. با درنظر گرفتن مجموعه تغییراتی که ممکن است در حوزه قوانین اتفاق بیافتد، به روز بودن اطلاعات وکیل خانواده می تواند یک نکته مثبت در دادگاه به حساب آید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در بجنورد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بجنورد سال 1403!

محمد مهدی علی نیا

جناب آقای محمد مهدی علی نیا

جناب آقای محمد مهدی علی نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بجنورد هستند. ایشان به عنوان یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری متخصص در حوزه دعاوی کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. برخی از حوزه های تخصصی تایشان عبارت است از: دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق و … .

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول سمت چپ

شماره تماس: 09153842978

فاطمه غلامی

سرکار خانم فاطمه غلامی

سرکار خانم فاطمه غلامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بجنورد می باشد. ایشان یکی از وکلای مجرب و کاربلد در حوزه دعاوی خانواده به حساب می آیند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی مختلفی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

  • دارای 17 سال سابقه وکالت
  • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
  • متخصص در حوزه های مختلفی نظیر: دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، دعاوی راهنمایی و رانندگی، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تملک آپارتمان و …

آدرس دفتر: بجنورد، شریعتی، خیابان طالقانی، خیابان شریعتی، خیابان برنجی

شماره تماس: 0583228574

علی غلامعلی زاده

جناب آقای علی غلامعلی زاده

جناب آقای علی غلامعلی زاده یکی دیگر از وکلای مطرح دعاوی خانواده در شهر بجنورد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

  • فعالیت به عنوان مدرس دانشگاه
  • فعالیت به عنوان وکیل شرکت سیمان بجنورد
  • دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه اشراق
  • دارای سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی و وکیل شرکت بیمه البرز در استان خراسان شمالی
  • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، شرکت های تجاری، قصاص، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: بجنورد، کوچه گرمه ای، مجتمع رز، طبقه 2

شماره تماس: 09153622169

جواد جعفر زاده

جناب آقای جواد جعفر زاده

جناب آقای جواد جعفر زاده وکیل پایه یک دادگستری و یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری بجنورد هستند. ایشان همواره مشاوره های حقوقی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین خود قرار داده اند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی و … .

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

شماره تماس: 09153087277


مهمترین شاخه های دعاوی خانواده

طلاق توافقی: طلاق توافقی به طلاقی گفته می شود که هر یک از زوجین می بایست در خصوص مهریه، حضانت، اجرت المثل، نفقه و … با یکدیگر توافق داشته باشند. به عنوان مثال زوجین توافق می کنند که زن  تمام یا قسمتی از مهریه خود را به ازای طلاق، به مرد ببخشد. در این خصوص، تمامی توافقات بین زوجین در دادنامه طلاق عنوان خواهد شد و می بایست اجرا شود.

طلاق به درخواست زوجه: با درنظر داشتن این مسئله مهم که در قانون ایران حق طلاق با مرد است، گرفتن طلاق از سوی زن نیاز به اثبات عسر و حرج می باشد نظیر اعتیاد شوهر به صورتی که به بنیان زندگی آسیب برساند، محکومیت قطعی مرد بیش از 5 سال و یا امتناع مرد از پرداخت نفقه، سوء معاشرت و … . مسئله مهی که می بایست به آن توجه داشت این است که طلاق به درخواست زن نیازمند به داشتن مهارت و تجربه است و یک وکیل خانواده خوب در بجنورد می تواند روند طلاق را سرعت ببخشد.

نفقه: یکی دیگر از مهمترین حقوق مالی زن، نفقه است. همواره دو شرط برای نفقه وجود دارد، یکی دائمی بودن عقد و دیگری تمکین کامل زن. در شرایطی که زن از مرد تمکین نکند، مرد می تواند نسبت به مطرح نمودن دعوای الزام به تمکین اقدام کند و در صورتی که زن تمکین نکند، وی مستحق به دریافت نفقه نخواهد بود و همچنین مرد می تواند اقدام به ازدواج مجدد کند. در عقد موقت نفقه زن بر مرد ضروری نیست، مگر اینکه پرداخت نفقه از شروط ازدواج باشد.

شرط نصف دارایی: مسئله دیگری که در حوزه دعاوی خانواده دارای اهمیت بسیاری است، شرط نصف دارایی می باشد که مرد تعهد می دهد زمان طلاق تا نصف دارایی موجود که در زندگی مشترک به دست آورده را در اختیار زن قرار دهد. به گفته وکیل خانواده اعمال شرط نصف دارایی مندرج در سند ازدواج مشروط به شرایط خاصی است نظیر درخواست طلاق از سوی زن نباشد، طلاق به علت سوء رفتار زن نباشد، دارایی در طول زندگی مشترک کسب شده باشد، دارایی به دست آمده موجود باشد.

مهمترین شاخه های دعاوی خانواده

انواع مختلف وکیل

وکیل انتخابی: هنگامی که فردی وکیل خود را انتخاب کند و از طریق انعقاد قرارداد وکالت از او درخواست می کند وکالت او را جهت دفاع از حقش در مراجع قضایی انجام دهد.

وکیل تسخیری: در مواردی که دعاوی کیفری جریان دارد و با توجه به حیاتی بودن حضور وکیل در دادرسی و دادگاه، به علت خودداری متهم از دریافت وکیل و یا عدم داشتن بضاعت مالی برای این کار، وکیلی جهت دفاع از متهم وارد پرونده نشده‌ که در این صورت به تشخیص دادگاه، از بین وکلای دادگستری وکیل رایگان برای او اخذ خواهد شد.

وکیل معاضدتی: در مواردی که اشخاص جهت دفاع از حقوق خود در دعاوی حقوقی نیازمند به وکیل هستند، اما به دلایلی امکان گرفتن وکیل ندارند، با تشخیص عسرو حرج موکل از سوی دادگاه یا تشخیص کمسیون معاضدت کانون وکلا، در این موارد وکیلی به طور رایگان دفاع از حقوق شخص معسر را انجام می دهد.

وکیل اتفاقی: اگر فردی در رشته حقوق تحصیلات داشته باشد اما شغل او وکالت نباشد و قصد داشته به صورت اتفاقی جهت حل نمودن مشکلاتی که بستگان نزدیک او در مراجع قضایی دارند، به دور از چرخه و آزمون های سخت کانون وکلای دادگستری، از این کانون برای همان مورد خاص پروانه وکالت موردی را اخذ کند، از طریق طی نمودن مراحل قانونی و پرداخت هزینه مربوطه می تواند به این کار اقدام کند.

انواع مختلف وکالت

کلام آخر

بسیار ممنونم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل خانواده در بجنورد شما را با تعدادی از وکلای متخصص و کاربلد در این شهر آشنا کردیم. داشتن اطلاعات مفید درباره وکیل خانواده و مراجعه به هنگام به وکیل مدنظر جهت اخذ نمودن مشاوره های لازم، بسیار کارساز است. امیدواریم اطلاعات ذکر شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا