ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بجنورد ⚖️【سال1403】

کسب اطلاع از قوانین و مقررات ناظر بر حوزه املاک برای عموم جامعه قدری سخت و دشوار به نظر می رسد. همواره باید از این نکته آگاه باشیم که دعاوی ملکی با پیچیدگی هایی رو به رو است و همین موضوع باعث شده است تا رسیدگی به این نوع از پرونده ها قدری پیچیده به نظر برسد. لازم است برای جبران ضعف های حقوقی در این حوزه از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنید تا در نهایت موفقیت حاصل شود و بتوانید به اهداف تعیین شده خود دست پیدا کنید؛ اما لازم به ذکر است که هر وکیلی نمی تواند دغدغه های شما را برطرف سازد و می بایست به سراغ شاخص ترین ها بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در بجنورد آشنا کنیم. از شما دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در بجنورد

بهترین وکیل ملکی در بجنورد کیست؟

ممکن است برای دادرسی شواهد و مستنداتی قابل اتکایی در دست داشته باشید و چنین تصور کنید که قانون به طور قطع حق را به شما می دهد. در چنین شرایطی اغلب افراد به اشتباه تصور می کنند که دیگر از استخدام بهترین وکیل ملکی در بجنورد بی نیاز هستند و خودشان به شخصه می توانند در دادگاه حقوق خود را احقاق نمایند. این در حالی است که باید توجه داشته باشیم که حضور موفق در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و اقدامات غلط در این حوزه می تواند خسارت هایی را به دنبال داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در بجنورد سعی دارد تا با حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های مختلف در حوزه املاک و مستقلات بر تجربیات خود بیفزاید. تجربیات بهترین وکیل ملکی در بجنورد به او کمک خواهد کرد تا از پیچ و خم های مسیر آشنا بوده و مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را ارائه دهد. بهترین وکیل بجنورد احاطه کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و همواره تغییرات قانون را نیز رصد می کند تا در مقابل رقبایش حرفی برای گفتن داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در شهر بجنورد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بجنورد سال 1403!

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی بهترین وکیل ملکی در بجنورد

آقای دکتر حسین ایمانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق خصوصی و ۱۸ سال سابقه وکالت می باشند. ایشان مدرس دانشگاه، مدرس دوره‌های فن بیان و متقاعدسازی، مؤلف دو جلد کتاب مدرس دوره‌های ارتقاء پایه وکلا نیز هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای دکتر حسین ایمانی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09151875010
آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

احمد ارکانی فرد

احمد ارکانی فرد

آقای احمد ارکانی فرد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه موفق در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده وکالت می کند. ایشان در حوزه دعاوی ملکی پرونده های مهم موفقی را پشت سر گذاشته اند. او با تبحر خاص و دانش حقوقی خود در محضر دادگاه با ارائه ادله محکمه پسند پرونده موکلینش را به سمت موفقیت سوق می دهد همچنین می توان با تعیین وقت قبلی از تجارب ابشان استفاده کرد.

آدرس دفتر: بجنورد، طالقانی شرقی، طبقه فوقانی بانک توسعه و تعاون

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۸۵۱۷۹۹

علیرضا افشارزاده

علیرضا افشارزاده

جناب آقای علیرضا افشارزاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در بجنورد فعالیت می کند همجنین ایشان به صورت روزانه و با تعیین وقت قبلی نسبت به پرونده مراجعین مشاوره ارائه میدهد.او در زمینه دعاوی ملکی تبحر خاصی دارد و با جای دادن پرونده های موفق مرتبط توانسته یکی از بهترین وکلا ملکی در این شهر شود

آدرس دفتر: بجنورد، انتهای قیام جنوبی، اروند ۲، پلاک ۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۸۴۶۷۵۳

محمد اسکندری

محمد اسکندری

آقای محمد اسکندری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی دادگستری در بجنورد فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا نام دار در حوزه دعاوی ملکی می باشد همچنین با تعیین وقت قبلی می توان در رابطه با پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی از او مشاوره دریافت کرد.

آدرس دفتر: بجنورد، ۳۲متری شهدا، کوچه زراعت کار شهدا۷، پلاک ۱۰۶

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۸۷۰۲۵۵

نعیمه باقرنیا

نعیمه باقرنیا

سرکار خانم نعیمه باقرنیا وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق در بجنورد وکالت می پذیرد. ایشان با دانش حقوقی و فن بیان شیوا در محضر دادگاه و ارائه مدارک محکمه پسند پرونده را به سر انجامی خوش می رساند و همچنین به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، رضاامامی۹، چهارراه اول، سمت راست، پ۸۵، ط اول، واحد۱

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۸۸۱۳۹۲

نیلوفر آهنی

نیلوفر آهنی

خانم نیلوفر آهنی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بجنورد مشغول وکالت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی است. ایشان با موفقیت پی در پی در حوزه دعاوی ملکی توانسته یکی از وکلا نام دار در این زمینه باشد همچنین او با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خراسان شمالی، بجنورد، چهارراه مخابرات، شریعتی شمالی۱۷، کوچه گوهر

شماره تماس: ۰۹۱۵۹۵۹۴۱۳۱

سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل ملکی بجنورد

انتخاب بهترین وکیل ملکی در بجنورد می بایست با وسواس خاصی صورت بگیرد. چرا که انتخاب وکیل ملکی بجنورد نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه دارد. به هر اندازه که سابقه و تجربیات یک وکیل بیشتر باشد، احتمال کسب موفقیت نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد. از این رو، لازم است با در نظر گرفتن معیارهایی، مهارت برترین وکیل ملکی در بجنورد را سنجیده تا در نهایت شاخص ترین ها را به خدمت بگیرید. در ادامه سعی داریم سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل ملکی خوب در بجنورد را تشریح نماییم.

جنسیت یک وکیل معیار مناسبی برای انتخاب او نیست: اینکه عده ای تمایل دارند برای رسیدگی به پرونده های ملکی از وکلای زن استفاده کنند به سلیقه آن ها باز می گردد؛ اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که تفاوتی میان وکلای مرد یا زن نیست؛ اما موضوعی که لازم است ذکر شود این می باشد که نباید انتخاب شما صرفا با در نظر گرفتن جنسیت وکلا انجام شود. برای مثال لازم است از میان گزینه های موجود تلاش کنید در نهایت به مطلوب ترین و معتبرترین حقوقدان دست پیدا کنید.

سابقه با سن و سال وکیل متفاوت است: همواره اشاره می شود که سابقه وکیل معیاری مناسب برای سنجش میزان توانایی های او است. سابقه به خوبی میزان تجربه یک وکیل ملکی را نمایان می کند؛ اما متاسفانه بسیار دیده شده است که افراد دخیل در پرونده های ملکی سابقه وکیل را با سن و سال او اشتباه می گیرند. نباید چنین تصور شود که اگر وکیلی مسن تر بود پس تجربیاتی بیشتری دارد. چرا که ممکن است یک وکیل در اوج جوانی با پذیرش پرونده های متعدد، تجربیات قابل اتکایی کسب کرده باشد.

در انتخاب وکیل توجه به تخصص وی الزامی است: یکی از اشتباهات مهلکی که افراد جامعه اغلب با آن رو به رو هستند، انتخاب بهترین وکیل ملکی در بجنورد بدون در نظر گرفتن تخصص او است. باید دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند از پرونده ملکی شما گره باز کند. باید در ابتدا گزینه های مختلف را مورد آزمایش قرار دهید تا در نهایت از میان گزینه های موجود به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در موضوع پرونده شما متخصص هستند.

بهترین وکیل ملکی در بجنورد

تکلیف حق الوکاله وکیل ملکی بجنورد در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که کسب پیروزی در دادگاه مستلزم تلاش های بی وقفه بهترین وکیل ملکی در بجنورد است. در واقع لازم است تا او تمامی توانایی و مهارت خود را به کار بگیرد تا در نهایت بتواند مسیر پرونده را تغییر داده و نتیجه را به نفع موکل خود به دست آورد؛ اما گاهی ممکن است برخلاف تلاش هایی که وکیل در این مسیر به کار گرفته است، شکست حاصل شده و موکل نتواند به اهدافی که تعیین کرده است، برسد.

وکیل مامور به انجام وظایفی است که در متن قرارداد به آن ها متعهد شده است و نتیجه به دست آمده ممکن است خلاف انتظارات باشد. حالا سوالی که پیش می آید این است که در صورت شکست در پرونده، تکلیف حق الوکاله وکیل ملکی چه خواهد شد؟ در پاسخ به این سوال لازم است به ذکر نکاتی بپردازیم. در ابتدا لازم است اشاره کنیم که هر ساله از سمت نهادهای قضایی آیین نامه ای به چاپ می رسد و در اختیار وکلا قرار می گیرد تا حقوقدانان بر اساس آن دستمزد خود را محاسبه و دریافت نمایند.

ذکر این نکته ضروری است که وکالت شغلی آزاد محسوب می شود و دست وکیل برای محاسبه و دریافت دستمزد از نظر قانونی باز است. اکثر وکلا تمایل دارند که دستمزد خود را به صورت توافقی مطالبه نمایند. برای این کار در ابتدا وکیل پرونده مرتبط با دعاوی ملکی را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد و در نهایت مبلغ پیشنهادی خود را اعلام می دارد. باید توجه داشته باشید که علاوه بر میزان حق الوکاله، نحوه پرداخت آن نیز به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد.

پس از کسب توافق بر سر موضوعات مرتبط با حق الوکاله لازم است برای جلوگیری از اختلافات احتمالی، قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد می بایست تکلیف جزتی ترین موضوعات در خصوص پرونده نیز مشخص شود. لازم است در خصوص حق الوکاله وکیل مورد نظر در صورت شکست در پرونده نیز به توافق رسیده و متن توافق خود را در قرارداد ذکر نمایید. این موضوع باعث می شود تا در صورت عدم موفقیت در دادگاه بتوانید در خصوص دستمزد وکیل کسب تکلیف نمایید.

بهترین وکیل ملکی در بجنورد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در بجنورد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مختلف را ارزیابی کرده و شاخص ترین آن ها را انتخاب کنید. در ادامه تلاش شد تا نکات مهمی در خصوص حق الوکاله در صورت شکست در پرونده بیان شود و در انتهای مطلب نیز سه اشتباه مهلک در انتخاب وکلای ملکی را مورد ارزیابی قرار دهیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این باره دارید، آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا