خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بجنورد ⚖️【سال1403】

بسیاری از قوانین مربوط به ازدواج و طلاق از قوانین اسلام و شرع به دست آمده است. یکی از حقوق قانونی و شرعی زنان در زمان ازدواج مهریه است. در واقع مرد مکلف است در زمان نکاح به زن تعهد بدهد تا مالی منقول یا غیر منقول را به عنوان مهریه در اختیار او قرار می دهد. با بالا رفتن آمار طلاق و افزایش میزان مهریه، دعاوی مربوط به مهریه یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی شده است. حضور موفق در دادگاه برای مطالبه مهریه نیازمند استفاده از وکیلی با تجربه است که بتواند مطلوب ترین راهکار را در اختیار شما قرار دهد. چرا که در غیر این صورت نمی توانید توفیق چندانی در به دست آوردن حقوق مالی خود داشته باشید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در بجنورد آشنا کنیم. پیشنهاد می دهیم تا پایان در کنار ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در بجنورد

بهترین وکیل مهریه در بجنورد کیست؟

یکی از مسائل مهمی که همواره در زمان طلاق مطرح می شود، بحث مطالبه مهریه است. مهریه از جمله مهم ترین حقوق مالی زن در اسلام است که مرد در بسیاری از موارد مکلف به پرداخت تمام و کمال آن است. برترین وکیل خانوده در بجنورد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری این وظیفه را بر عهده دارد تا تسلط کاملی بر روی قوانین و تبصره های مختلف داشته باشد تا به این شکل بتواند مشاوره های حقوقی موثری را به موکل خود ارائه دهد و به او کمک کند تا دعاوی مطرح شده را با موفقیت پیشت سر بگذارند.

مهریه را می توان در یک دسته بندی کلی به مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه تقسیم بندی کرد. هر یک از این انواع مهریه دارای مقررات مربوط به خودش است. وکیل مهریه خوب در بجنورد با شیوه مطالبه هر یک از این دو آشنایی کامل دارد و می تواند با استفاده از تجربیاتی که در طی سال های طولانی به دست آورده است، راه حلی برای عبور از مشکلات پیش آمده در اختیار زوجین قرار دهد. بهترین وکیل مهریه در بجنورد همواره سعی می کند تا ساده ترین و دقیق ترین مسیرها برای وصول مهریه را پیشنهاد دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در بجنورد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید.

10 از بهترین وکیل مهریه در بجنورد را بشناسید!

سیامک‌ سلیمانی‌

سیامک‌ سلیمانی‌ وکیل مهریه در بجنورد

جناب آقای سیامک سلیمانی وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. جناب سلیمانی متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی هستند. برای بهرمندی از تجربیات جناب سلیمانی می توانید از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان شریعتی جنوبی، جنب درمانگاه فارابی، طبقه دوم، دفتروکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۸۴۲۱۶۶

محمدرضا شایانی‌

محمدرضا شایانی‌ وکیل مهریه در بجنورد

جناب آقای محمدرضا شایانی با بیش از ۸ سال یکی از وکلای شایسته پایه یک دادگستری هستند. همچنین جناب شایانی یکی از بهترین مشاوران حقوقی محسوب می شوند. آقای شایانی در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: بجنورد، حدفاصل میدان شهید و مخابرات، کوچه گرمه ای، پلاک ۸۳

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۸۵۳۱۷۳

مجتبی شیر غلامی

مجتبی شیر غلامی وکیل مهریه در بجنورد

جناب آقای مجتبی شیر غلامی یکی دیگر از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب شیر غلامی متخصص در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی هستند. برای بهرمندی از تجربه و تخصص آقای شیر غلامی می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: بجنورد، حدفاصل چهارراه مخابرات و میدان شهید، ساختمان وزین

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۸۵۸۶۸۸

حسین ایمانی

حسین ایمانی بهترین وکیل مهریه در بجنورد

آقای حسین ایمانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفقی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را در سابقه وکالت خود جای داده است. وی با دانش حقوقی لازمه برای دفاع از حقوق موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود.

آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09151875010

افسانه رحیمی

افسانه رحیمی وکیل مهریه در بجنورد

سرکار خانم افسانه رحیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت خانم رحیمی در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی است و همچنین در موضوعاتی مانند مهریه، طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و… پرونده های موفق بسیاری را به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان شریعتی جنوبی، کوچه ولی نژاد، بانک اقتصاد نوین، پلاک ۶، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۸۴۴۱۸۷

پرنیان براتی

پرنیان براتی وکیل مهریه در بجنورد

سرکار خانم پرنیان براتی با بیش از ۱۱ سال سابقه یکی از وکلای خبره پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم براتی با تجربه ای که در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری دارند، به راحتی می توانند پرونده های سخت و پیچیده را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان طالقانی، کوچه گرایلی (بن بست صدف )، جنب داروخانه دکتر شیرازی

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۸۵۱۸۵۳

پس از انتخاب وکیل مهریه بجنورد چه باید کرد؟

جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید: در ابتدا لازم است با دفتر بهترین وکیل بجنورد تماس گرفته و مختصری در خصوص دعاوی مطرح شده با او صحبت کنید. پس از شرح پرونده، لازم است از او وقتی را برای ملاقات حضوری مطالبه کنید. به طور قطع اگر وکیل مایل به همکاری باشد، زمانی را برای ملاقات حضوری در مکانی مشخص اعلام می دارد. بهتر است این قرار ملاقات در دفتر وکیل به انجام برسد تا جنبه های حرفه ای استخدام وکیل به طور کامل رعایت شود.

مهارت های وکیل را به دقت مورد سنجش قرار دهید: لازم است به موقع در دفتر وکیل حاضر شده و با او ملاقات کنید. در جلساتی که به منظور ملاقات و شناخت از بهترین وکیل مهریه در بجنورد تدارک دیده اید، مهم ترین مهارت های وکیل را مورد آزمایش و سنجش قرار دهید. برای مثال لازم است تا مهارت های ارتباطی وکیل مورد نظر را زیر ذره بین قرار دهید. لازم است بهترین وکیل مهریه در بجنورد توانایی این را داشته باشد تا ارتباط موثری با موکل و سایر افراد دخیل در پرونده مهریه برقرار کند.

در خصوص پرونده تبادل نظر کنید: اطلاعاتی که شما به عنوان موکل در خصوص پرونده در اختیار دارید، برای وکیل بسیار مفید است. لازم است بی کم و کاست این اطلاعات را به وکیل منتقل کنید تا ارائه دفاعیات از آن ها استفاده کند. رازداری با وکیل بی معنا است چرا که ممکن می باشد که ساده ترین مسائل نیز در رسیدگی به پرونده مفید باشد. لازم است با وکیل مهریه در خصوص جزئیات و ابعاد پرونده تبادل نظر کنید تا در نهایت به نقطه نظر مشترکی دست پیدا کنید.

میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله را مشخص کنید: حق الوکاله میزان دستمزد مورد درخواست از سوی وکیل برای عهده دار شدن پرونده است. از آن جایی که تمایل وکلا، تعیین توافقی دستمزد است، لازم است با وکیل در خصوص میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله تبادل نظر کنید.

بهترین وکیل مهریه در بجنورد

چند توصیه مهم در انتخاب وکیل مهریه بجنورد

به فن بیان وکیل توجه کنید: در صورتی که بهترین وکیل مهریه در بجنورد فن بیان قوی در اختیار نداشته باشد ممکن است در ادای منظور خود در دادگاه با مشکل رو به رو شود. برای یک وکیل دانش حقوقی و میزان تحصیلات از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما اگر وکیل نتواند منظور خود را از طریق کلام به قضات مربوط به پرونده ارائه دهد با مشکلاتی جدی رو به رو می شود و چه بسا همین موضوع به شکست در پرونده منجر شده و اجازه ندهد که موکل به حقوق مالی خود در خصوص مهریه برسد.

به سن و سال وکیل توجه نکنید: یکی از مهم ترین معیارهایی که لازم است در انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید سابقه ای است که یک وکیل آن را با خود به یدک می کشد. این سابقه می تواند به خوبی عیار یک وکیل برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مهریه را مشخص کند. عده ای به غلط تصور می کنند که سابقه وکلای مسن بیشتر از وکلای جوان است. این تصور الزاما درست نیست. چرا که ممکن است وکیلی در عین جوانی به تجربیاتی قابل اتکا دست پیدا کرده باشد.

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: وکلا برای پذیرش پرونده های مربوط به مهریه بسته به سابقه وکالت، پیچیدگی پرونده و مسائل دیگر مبالغ متفاوتی را پیشنهاد می دهند. ممکن است وکیلی مبلغ هنگفتی را مطالبه کند و وکیل دیگری با مبلغی مقرون به صرفه تر حاضر به وکالت در پرونده باشد. توجه به قیمت وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما نباید فقط به این موضوع توجه داشته باشید. می بایست به سایر معیارها نیز در این خصوص اهمیت بدهید و آن ها را به صورت دقیق دنبال کنید.

به سراغ وکلای مشهور بروید: شهرت یک وکیل زمانی به دست می آید که او در دعاوی مربوط به مهریه به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده باشد. در این صورت است که نام و سایر مشخصات وکیل بر سر زبان ها می افتد و پس از آن تمامی افراد برای استخدام او دست به کار می شوند. لازم است در صورت تمایل برای کسب نتایج درخشان به سراغ این دست از وکلا بروید. البته هرگز نباید تصور کنید که تبلیغات پر رنگ و لعاب از یک وکیل به معنای شهرت او است. این تبلیغات تنها جنبه بازاریابی دارند و نمی توان چشم بسته به آن ها اعتماد کرد.

بهترین وکیل مهریه در بجنورد

کلام آخر

متشکریم که تا پایان با ما همراه بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهریه در بجنورد آشنا کنیم تا با خیالی آسوده وکلای شاخص و معتبر را به خدمت بگیرید. در ادامه به مجموعه ای از اقدامات اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل متخصص در زمینه مهریه الزامی است. در انتهای مقاله نیز چهار توصیه مهم در خصوص انتخاب وکیل به شما ارائه دادیم که می تواند شما را در یافتن وکلای کاربلد یاری دهد. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا