کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهریار ⚖️【سال1403】

دعاوی کیفری از پیچیدگی ها و دشواری های برخوردار هستند و لازم است در محاکم قضایی با آگاهی کامل از قوانین و مقررات حضور پیدا کنید؛ زیرا تنها به این صورت است که می توانید دفاع موثری از خود داشته باشید؛ اما مشکل اینجاست که عموم مردم جامعه دانش حقوقی لازم برای حضور در دادگاه را در اختیار ندارند. از این رو، لازم است با استخدام یک وکیل متخصص در زمینه های کیفری در صدد جبران ضعف حقوقی خود برآیند؛ اما یافتن یک وکیل خبره و کاربلد نیز با دشواری های خاص خود همراه است. از این رو، سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل کیفری در شهریار آشنا کنیم تا دغدغه ای در انتخاب وکیل مجرب و کاربلد برای رسیدگی به دعاوی کیفری نداشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در شهریار

بهترین وکیل کیفری در شهریار کیست؟

در شهر شهریار با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم که با مراجعه به هر یک از آن ها می توانید وکیلی برای رسیدگی به پرونده های کیفری خود بیابید؛ اما دقت داشته باشید که دعاوی کیفری از پیچیدگی های بسیاری برخوردار هستند و لازم است برای کسب نتایج مطلوب به دنبال بهترین گزینه ها باشید. بهترین وکیل کیفری در شهریار تحصیلات خود را در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور گذرانده است و همین تحصیلات باعث توانمندی او در محاکم قضایی شده است.

بهترین وکیل شهریار آشنایی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند بهترین راهکار برای رسیدگی به پرونده را ارائه دهد. او همواره سعی دارد تا تغییرات قوانین را نیز مد نظر قرار دهد تا راهکار هایش برای حل مشکل راهگشا باشد. بهترین وکیل کیفری در شهریار سال های متمادی از سابقه خود را صرف رسیدگی به پرونده های کیفری کرده است و توانسته در تمام این مدت تجربیات گران بهایی به دست آورد. این تجربیات در اصل شاه کلیدی برای موفقیت در دادگاه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در شهریار می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهریار سال 1403!

الهام گوشوائی

الهام گوشوائی بهترین وکیل کیفری شهریار

خانم الهام گوشوائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت می باشند. خانم وکیل الهام گوشوائی با تجربه سالها وکالت در زمینه های مختلف و داشتن پرونده های موفق دانش خود را در زمینه پرونده های قضایی به اثبات رسانده است. کسب نتایج قابل قبول موکلین در طول سال های فعالیت وکالتی ایشان باعث شده که در رده بهترین وکلای استان تهران و شهر شهریار قرار داشته باشد.

خدماتی که توسط خانم گوشوائی ارائه می شود:

  • دعاوی خانوادگی
  • در زمینه های جرائم اقتصادی
  • دعاوی ایرانیان خارج از کشور
  • کلیه دعاوی حقوقی اعم از قراردادها، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه، مطالبه وجه چک، فسخ قرارداد
  • دعاوی علیه شرکت ها و انجام کلیه امور مربوطه
  • دعاوی کیفری( جرایم )، رایانه ای ( اینترنتی )، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، ضرب و جرح، شرب خمر، جرائم اطفال، ربا، روابط نامشروع

برخی از پرونده های خاص خانم الهام گوشوائی:

  • مشاور حقوقی دوتا شرکت بنامهای
  • شرکت بازرگانی بین المللی درویش
  • شرکت گیتی فراز اطلس

شماره تماس:09125131107
آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، بین داروخانه دکتر احمدی و خرازی گل مریم، طبقه2، واحد ۴

احمد آقایی

احمد آقایی وکیل کیفری در شهریار

آقای احمد آقایی وکیل پایه یک دادگستری در شهریارو وکیل متخصص در پرونده های کیفری هستند. وکالت در سایر دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … توسط آقای احمد آقایی پذیرفته می شود. از دیگر خدمات ایشان مشاوره حضوری و تلفنی به متقاضیان است.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، مجتمع سی گل، طبقه ٣، واحد١٢

شماره تماس: ٠٩١٢٣٤٠٧٨٣٦

سیده فاطمه اجاق

سیده فاطمه اجاق وکیل کیفری در شهریار

از دیگر وکلای کیفری در شهریاز، خانم فاطمه اجاق است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و دارای سابقه وکالت در دعاوی کیفری می باشند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی از خدماتی است که در دفتر وکالت ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، سرآسیاب شرقی، انتهای معلم، مسکن فرهنگیان، بلوک ٢٠، طبقه ٦، واحد B١

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٤٨٤٥٠

مرضیه آقا محمدی

خانم مرضیه آقامحمد از وکلای پایه یک دادگستری در شهریار در زمینه دعاوی کیفری می باشند. ایشان سابقه طولانی در امر وکالت و حضور در مراجع قضایی دارند. انواع مشاوره حقوقی در زمینه امور ملکی، حقوقی، خانوادگی و کیفری توسط ایشان به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، گل پونه، ساختمان تیبا، واحد ٨

شماره تماس: ٠٩١٢٧٤٠٠٤٣٧

ملک حسن آدینه وند

ملک حسن آدینه وند وکیل کیفری در شهریار

آقای ملک حسن آدینه وند وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، مشاور حقوقی در زمینه های حقوقی و کیفری، متخصص در انواع پرونده های حقوقی و کیفری و دارای سابقه بالا در امر وکالت می باشند. همینطور ایشان مشاوره تلفنی و حضوری در پرونده های مختلف به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، کوچه نوروزی، مجتمع نوروزی، پلاک ٦، واحد ١

شماره تماس: ٠٩١٢١١٢٢٢٧٠


اهمیت مشاوره با وکیل کیفری در شهریار

کسب مشورت از بهترین وکیل کیفری در شهریار به شما این امکان را می دهد تا با آگاهی بیشتری در خصوص جزئیات پرونده پای به میدان دادگاه بگذارید. شما در جلسات مشاوره می توانید با حقوق خود آشنا شوید و پس از کسب اطلاع از این حقوق است که می توانید از پایمال شدن حقتان جلوگیری کنید. دقت داشته باشید که جزئیات نقش تعیین کننده ای در دعاوی کیفری دارند و شما با انجام مشاوره با یک وکیل خبره و کار آزموده در دعاوی کیفری می توانید یک قدم به پیروزی نزدیک تر شوید.

لازم به ذکر است که دعاوی کیفری جزو آن دسته از پرونده هایی هستند که در آن ها جرمی رخ داده است. در واقع قانون به طور کامل به رفتارهایی که جرم محسوب می شوند، اشاره کرده است و مجازات مربوط به هر کدام از آن ها را نیز تشریح نموده است. از این رو، مشورت با یک وکیل کیفری می تواند در این زمینه راهگشا باشد. در جلسات مشاوره لازم است تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را مطرح کرده و آن را با بهترین وکیل کیفری در شهریار در میان بگذارید.

امروزه با رشد شبکه های اجتماعی، اکثر وکلا خود را به روز نگه داشته و به شیوه های آنلاین نیز اقدام به مشاوره حقوقی می کنند. در واقع شما می توانید به سه روش حضوری، آنلاین و تلفنی سوالات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را از وکیل مورد نظر بپرسید و جواب خود را دریافت نمایید؛ اما بهتر است پس از انتخاب وکیل مورد نظر، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. در این جلسه می بایست وکیل را از تمامی جوانب پرونده مطلع سازید و از او کسب تکلیف کنید.

اهمیت ملاقات حضوری و کسب مشاوره حقوقی در این است که شما می توانید توانمندی و مهارت بهترین وکیل کیفری در شهریار را نیز مورد ارزیابی قرار دهید. لازم است در این جلسات دقت ویژه ای بر روی خلقیات و رفتار وکیل انتخابی داشته باشید تا در نهایت متوجه این موضوع شوید که آیا این شخص همان وکیل ایده آلی است که به دنبال او بوده اید یا خیر! در جلسات مشاوره می توان اطلاع کاملی در خصوص زمان شناس بودن وکیل و مهارت های کلامی او به دست آورد.

اهمیت مشاوره با وکیل کیفری

لزوم مراجعه به وکیل شهریار در پرونده های کیفری

دقت داشته باشید که شکست در یک پرونده کیفری ممکن است با مجازات همراه باشد. در بسیاری از دعاوی جان، مال و آبروی موکل در خطر است. از سوی دیگر، عموم جامعه دانش لازم برای دفاع از حقوق خود در دادگاه را ندارند. این عدم آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. برای جلوگیری از بروز عواقب ناگوار و تحت تاثیر قرار گرفتن آینده بهتر است به یک وکیل کاربلد و مجرب مراجعه نمایید.

اکثر دعاوی کیفری با تنش در دادگاه همراه هستند. ممکن است تنش ایجاد شده باعث شود تا فرد نتواند از حقوق خود آن طور که باید دفاع نماید. از سوی دیگر لازم است برای حضور در محاکم قضایی با روال رسیدگی به پرونده آشنایی کامل داشت. استخدام بهترین وکیل زن در شهریار می تواند موکل را در این زمینه ها یاری کند. یک وکیل خبره به هیچ عنوان تحت تاثیر جو حاکم بر دعاوی کیفری قرار نمی گیرد و می تواند بدون توجه به تنش ها دفاعیات لازم از موکل را به قضات ارائه دهد.

سرعت رسیدگی به پرونده در دعاوی کیفری از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورت آشنایی با فرآیند قانونی حاکم بر مراجع قضایی می توان امور مربوطه را با دقت و سرعت بالاتری انجام داد. از سوی دیگر لازم است ادله و مستندات لازم برای دفاع از موکل را به طور کامل به قضات ارائه داد تا در نهایت بتواند به کمک آن ها فرد را از دریافت مجازات تعیین شده تبرئه کرد. بهترین وکیل کیفری در شهریار تجربه بالایی در این حوزه دارد و می تواند قاضی را متقاعد کند تا رای عادلانه ای صادر کند.

لزوم مراجعه به وکیل کیفری

کلام آخر

در این مطلب سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در شهریار آشنا کنیم تا شما دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل خبره و مجرب نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا اهمیت مشاوره با وکیل کیفری را گوشزد نماییم تا مزایای آن مشخص گردد. در پایان نیز لزوم استفاده از یک وکیل در رسیدگی به پرونده های کیفری را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا