خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهریار ⚖️【سال1403】

نام طلاق با مسئله مهریه عجین شده است. در واقع دعاوی مهریه یکی از چالش برانگیزترین موضوعاتی است که ممکن است زندگی زوجین را تحت تاثیر قرار دهد. برای حل و فصل اختلافات پیش آمده در زمینه مهریه لازم است پرونده را به محاکم قضایی ارجاع دهید. حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع از حقوق قانونی نیازمند آگاهی از قوانین و مقررات این حوزه است. استخدام یک وکیل مجربه و کاربلد می تواند ضعف حقوقی شما در این زمینه را به میزان زیادی جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در شهریار آشنا کنیم تا دیگر نیاز نباشد زمان زیادی را صرف انتخاب مطلوب ترین گزینه ها کنید.

بهترین وکیل مهریه در شهریار

بهترین وکیل مهریه کیست؟

تعدد وکلا در شهریار باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه ها از میان آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مناسبی در اختیار نداشته باشیم ممکن است نتوانیم توانایی و مهارت های وکلا را مورد ارزیابی قرار دهیم و در نتیجه از استخدام مجرب ترین گزینه ها باز بمانیم. بهترین وکیل مهریه در شهریار دانش آموخته رشته حقوق است. او توانسته با تلاش و کوشش خود تحصیلاتش را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به پایان برساند و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورد.

بهترین وکیل طلاق در شهریار آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره سعی دارد آخرین تغییرات قوانین را نیز مورد مطالعه قرار دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبای خود عقب نماند. بهترین وکیل مهریه در شهریار سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به دعاوی مهریه کرده و از این طریق توانسته تجربیات گران بهایی را برای کمک به مراجعین کسب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهریار بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهریار سال 1403!

میر مهرداد حسینی

میر مهرداد حسینی وکیل مهریه در شهریار

آقای میر مهرداد حسینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس حقوق و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مریه هستند. ایشان در شهربار مشغوا به وکالت می باشند و انواع خدمات مشاوره و وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، امور مربوط به قراردادها و … را می پذیرند.

آدرس دفتر: شهریار، شهرک اداری، روبروی دادگستری، مجتمع اداری وائین، طبقه ۲، واحد ۲۰۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۷۹۴۰۵

طناز ریکی

طناز ریکی وکیل مهریه در شهریار

خانم طناز ریکی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و به ویژه مهریه هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در پرونده های مختلف دارند و رسیدگی به دعاوی مهریه را برعهده می گیرند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی یکی از خدمات خانم ریکی است.

آدرس دفتر: شهریار، روبروی دادگستری شهرک اداری سر وائین، مجتمع آریا، طبقه ٢، واحد ٦

شماره تماس: ٠٩١٢٧٦٨٠١٤٦

رقیه عسگری

رقیه عسگری وکیل مهریه در شهریار

خانم رقیه عسگری وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، متخصص در پرونده های خانواده به ویژه مهریه و طلاق و دارای تجارب ارزشمندی در این دعاوی هستند. ایشان در زمینه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری نیز مهارت بالایی دارند و انواع خدمات و کالت و مشاوره در زمینه های مختلف را به موکلین ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر میدان امام، کوی یاسر، مجتمع اداری تجاری سپهر، طبقه فوقانی سینما سپهر، پلاک ۲۰، طبقه اول

شماه تماس: ٠٩١٢١٥٤٢٤١٩

نورالدین هاشمی

نورالدین هاشمی وکیل مهریه در شهریار

آقای نورالدین هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، متخصص در پرونده های خانواده به ویژه مهریه و دارای سابقه وکالت بالا در انواع پرونده های حقوقی و کیفری هستند. مشاوره حضوری و تلفنی توسط ایشان به متقاضیان ارائه می گردد.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولی عصر، برج مداین

شماره تماس: 09125611369

حسن ایروانی

حسن ایروانی وکیل مهریه در شهریار

آقای ایروانی یکی دیگر از وکلای متخصص در مهریه هستند. ایشان در شهریار مشغول به حرفه وکالت می باشند و به انواع دعاوی خانواده همچون طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … رسیدگی می کنند. وکالت در سایر دعاوی از جمله حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … توسط آقای ایروانی پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: شهريار، خيابان ولي عصر، مجتمع پارسيان

شماره تماس: 02165271167

میزان حق الوکاله وکیل مهریه در شهریار چگونه تعیین می شود؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که از سوی موکل به وکیل برای انجام امورات قضایی و رسیدگی به پرونده پرداخت می شود. در واقع عموم جامعه از دانش حقوقی لازم برای حضور موفق در دادگاه بی بهره هستند و نیاز دارند روی کمک های بهترین وکیل مهریه در شهریار حساب ویژه ای باز نمایند. در عوض لازم است مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار وکیل قرار داده و به تعهدات خود در این زمینه عمل نمایند. دقت داشته باشید که وکالت شغلی آزاد محسوب می شود.

نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله در دعاوی مهریه اعلام کرد. زیرا ممکن است وکلا با توانایی های مختلف دستمزدهای متفاوتی را از موکل طلب نمایند. در واقع میزان حق الوکاله بهترین وکیل شهریار بر اساس توافقی که میان وکیل و موکل انجام می شود، تعیین می گردد. در ابتدا لازم است موکل پس از انتخاب وکیل مورد نظر، جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری با وی تدارک ببیند و در این جلسه مهم ترین خواسته های خود در خصوص پرونده را مطرح کرده و نظر وکیل در این خصوص را بخواهد.

در این جلسه لازم است وکیل نیز اطلاعات جامعی در خصوص پرونده به دست بیاورد. همچنین لازم است از مهم ترین اهداف موکل مطلع گردد. در پایان لازم است بهترین وکیل مهریه در شهریار مبلغی را به عنوان حق الوکاله درخواستی خود اعلام نماید. باید دقت داشته باشید که موکل نیز می تواند در این مبلغ دخل و تصرف داشته باشد و رقم مورد نظر خود را پیشنهاد کند. پس از تبادل نظر های گوناگون لازم است دو طرف بر سر رقم واحدی به توافق رسیده و قراردادی را به امضا برسانند.

در این قرارداد می بایست به جزئیات توافق درباره حق الوکاله اشاره شود. همچنین لازم است نحوه پرداخت به طور دقیق تعیین شود. علاوه بر این باید اشاره کنید که مبلغ حق الوکاله در ازای دریافت چه نوع از تعهدات از سوی وکیل به او پرداخت می شود. درج چنین جزئیاتی در متن قرارداد می تواند از بروز اختلافات در آینده جلوگیری کرده و رفتار حرفه ای در بین دو طرف را افزایش دهد. در صورتی که از ابتدا قراردادی به امضا نرسیده باشد، میزان حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین خواهد شد.

حق الوکاله وکیل مهریه

چرا باید در دعاوی مهریه از وکیل متخصص شهریار استفاده کنیم؟

وکیل پایه یک دادگستری قادر است در تمامی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی، وکالت پرونده ها را بر عهده بگیرد. اما تجربه نشان داده است که استفاده از وکلای متخصص در دعاوی مهریه می تواند نتیجه بهتری در رای صادره از سوی دادگاه داشته باشد. در واقع بهترین وکیل مهریه در شهریار در مقطعی از سابقه کاری خود به این نتیجه رسیده است که کارایی و توانمندی او در برخی از دعاوی مانند مهریه بیشتر خواهد بود و پس از آن ترجیح و علاقه او بر این است تا در زمینه تخصصی خود قبول پرونده کند.

دقت داشته باشید که فضای کاری وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای مثال در دعاوی خانواده ممکن است وکیل با مباحثی نظیر تقسیم ارث، تعیین حق حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، اجرت المثل، طلاق، تمکین، نشوز و… سر و کار داشته باشد و تسلط خاصی بر روی قوانین و مقررات در این حوزه از خود نشان دهد. در مقابل وکلای متخصص در دعاوی کیفری معمولا با موضوعاتی نظیر قتل، جنایت، تجاوز، سرقت، ضرب و جرح و… دست و پنجه نرم می کنند و طبیعی است که تخصص این دو کاملا متفاوت باشد.

برای کسب پیروزی در یک پرونده لازم است تمامی اموری که در موفقیت تاثیرگذار است را فراهم کنید. حضور یک وکیل متخصص در زمینه مهریه می تواند شانس شما برای پیروزی در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در بالا تخصص وکلای معرفی شده ذکر گردیده است. از این رو، اگر به دنبال این هستید که رای دادگاه حتما به نفع شما صادر گردد، لازم است تحقیقات جامعی درباره توانمندی های بهترین وکیل مهریه در شهریار انجام دهید و تخصص آن ها را نیز مد نظر قرار دهید.

فرض کنید زوجین قصد جدایی از یکدیگر به روش طلاق توافقی را داشته باشند. در این صورت لازم است هر یک از آن ها از قسمتی از حقوق خود چشم پوشی کنند تا طلاق صورت بگیرد. در پایان نیز لازم است تعهدات خود را در توافق نامه طلاق توافقی قید کرده و به دادگاه ارائه دهند. تنظیم توافق نامه طلاق توافقی از حساسیت بالایی برخوردار است و هر گونه اشتباه در آن ممکن است تبعات داشته باشد. برای مثال ممکن است زن در هنگام طلاق مهریه خود را بخشید و پس از سال ها بتواند مجددا برای دریافت آن درخواست دهد. از این رو، لازم است در تمامی مراحل طلاق به وکیل متخصص مراجعه کنید.

استفاده از وکیل متخصص در دعاوی مهریه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در شهریار آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل مجرب و کاربلد نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا نکات مهمی در خصوص نحوه محاسبه میزان حق الوکاله وکیل در دعاوی مهریه به شما ارائه دهیم تا اطلاعات شما در این خصوص افزایش پیدا کند. در انتهای مقاله نیز ضرورت استفاده از وکلای متخصص در رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =

دکمه بازگشت به بالا